زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۳۴۶
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کتاب شبکه را دیروز از انتشاراتش الکترونیکی خریدم امروز ساعت ۱۰ رسید دستم خدایشش کارشون درسته برم شروعش کنم کم کم

سلام به نظر من شبکه کراس فقط باید لایه انتقال ازش خونده بشه . تازه اونم که تو حقیقت هست . به جز یه سوال که تو کنکور۹۲ اومده و یه فرمول عجیب داره .
والا من اگه اون فرمول رو که اون سوال باهاش حل میشه رو هر جا میدیدم میگفتم بیخیال بابا اینو نمیدن. ولی تو ۹۲ اومده .
حالا مباحث دیگش هم هست که یه فرمولهایی داره که واقعا ارزش سوال نداره نمیدونم اونا رو حفظ کنم یا حذف کنم.
ولی به نظرم بچه ها هر کتابی رو که بخونن این طراحها میرن از یه جا دیگه سوال پیدا میکنن میارن.
به امید پیروزی همه .

من دوستم پارسال لایه های بالاتر را از روکراس خوند من فقط دکتر حقیقت خوندم کاملا هم بهش مسلطم اما متاسفانه سر کنکور ۱ سوال زدم اونم غلط اما دوستم ۳ تا درست زده بودمن انقد ناراحت شدم نرم افزارم پوران خوندم فایده نداشت الان نرم پرسمن ویرایش ۷ میخونم شبکه کراس و حقیقت مدیریت پوران +رابینز دوسندارم بعد بگم کوتاهی کردم ولی من شخصا شبکه پارسه عملا کاری نکرد برامConfused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۳۴۷
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
سلام

کتاب شبکه پارسه بیشتر مثال حل کرده و خوبه به نظر من برای ۴ تا سوال پارسال جوابگو بود شبکه پارسه و سوالای دیگه هم خوب بیشتر مفهمومی بود و از همون مباحث پارسه حل میشد وفقط نیاز به خلاقیت داشت.
فقطو فقط کسایی که وقت دارن بخونن کراسو مفاهیم بیشتر براشون جا میفته و خوبه همین.

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , sand
ارسال: #۳۴۸
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سلام

کتاب شبکه پارسه بیشتر مثال حل کرده و خوبه به نظر من برای ۴ تا سوال پارسال جوابگو بود شبکه پارسه و سوالای دیگه هم خوب بیشتر مفهمومی بود و از همون مباحث پارسه حل میشد وفقط نیاز به خلاقیت داشت.
فقطو فقط کسایی که وقت دارن بخونن کراسو مفاهیم بیشتر براشون جا میفته و خوبه همین.

نه عزیزم من گفتم که سعی کنید لایه های بالا را بخونید واقعا پارسه پاسخگونیست چند ساله با خلاقیت و بدون خلاقیت پارسه خوناش پارسال اشکشون در اومده بود ۱ سوالم یه سواله برا کنکور موفق باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۳۴۹
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
اینجا هم که شده تاپیک شبکه :ی

یه حرفی خارج از بحث های این تاپیک :ی :

امروز بد نبود، کم کم دارم برمیگردم به روزای اوج خودم :ی ۲ فصل معماری خوندم، ۱ فصل نظریه، یه کمم زبان.
تست بیشتر کار کردم امروز.

تست اول: غلط
تست دوم: غلط
تست سوم: (یعنی اگه اینو اشتباه بزنم دیگه کنکور نمیدم): اینم غلط!!
تست چهارم: (اینو غلط بزنم میرم یه بلایی سر خودم میارم دیگه): غلط :ی
تست پنجم: (یعنی دیگه این اشتباه باشه میکشم خودمو): غلط Smile)

یه خبرایی هست انگار، یه نشونه هایی داره اتفاق می افته :ی
این امروز من بود، ولی بقیه اشو خوب زدما... (اینم که میدونم غلطه، ولی حالا...): درست!

به نظرم الان که داریم به دقیقه های ۹۰ نزدیک میشیم، بهتره هر روزمون رو تا دقیقه ۹۰ تلاش کنیم Wink

شب خوش

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , neda_Network , elynn66 , kati , IT_SUT , h4cker , ایزدی , bahar1369 , izadan11
ارسال: #۳۵۰
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
حتما باید یکی بیاد ببنده تاپیکو که شما از بحث منابع بکشید بیرون؟؟

باو ۴تا مصاحبه بخونید به اندازه کافی گفتن چی خوبه چی نیست

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , neda_Network , El@he , ایزدی , izadan11
ارسال: #۳۵۱
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
برای کسایی که کنکورین خیلی چیزا با ارزشه چوابی داده شده برای راهنمایی دوستان بوده فق شمنده راستش بعد بچه های پارسال قصد نداشتم جایی برم اما بازم اومدم تا بهم انرژی بدیم نه همو بکوبیم قصد جو سازی ندارم اما پارسال ما همو نمی کوبیدیم یکم دوستانه تر حرفی نزدیم که دوستای عزیز باببت حرفی اگه زدم عذر خواهی میکنم دلم براتون تنگ شده دانشجوهای ارشدآذر ۹۱ خداراشکر موفق شدید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , dzzv_13 , ایزدی , izadan11
ارسال: #۳۵۲
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  برای کسایی که کنکورین خیلی چیزا با ارزشه چوابی داده شده برای راهنمایی دوستان بوده فق شمنده راستش بعد بچه های پارسال قصد نداشتم جایی برم اما بازم اومدم تا بهم انرژی بدیم نه همو بکوبیم قصد جو سازی ندارم اما پارسال ما همو نمی کوبیدیم یکم دوستانه تر حرفی نزدیم که دوستای عزیز باببت حرفی اگه زدم عذر خواهی میکنم دلم براتون تنگ شده دانشجوهای ارشدآذر ۹۱ خداراشکر موفق شدید

ندا جون پر انرژی انشالله امسال هممون موفق میشیم

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , neda_Network , h4cker , ایزدی , izadan11
ارسال: #۳۵۳
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  برای کسایی که کنکورین خیلی چیزا با ارزشه چوابی داده شده برای راهنمایی دوستان بوده فق شمنده راستش بعد بچه های پارسال قصد نداشتم جایی برم اما بازم اومدم تا بهم انرژی بدیم نه همو بکوبیم قصد جو سازی ندارم اما پارسال ما همو نمی کوبیدیم یکم دوستانه تر حرفی نزدیم که دوستای عزیز باببت حرفی اگه زدم عذر خواهی میکنم دلم براتون تنگ شده دانشجوهای ارشدآذر ۹۱ خداراشکر موفق شدید

باز شما خانما که یه قدم جلو هستید
من دوسال پیش میخوندم ولی خب یه کم کاریی هایی کردم که جای خوب قبول نشدم
رفتم سربازی و الان هم سربازم (اون هم ۲۴ ماه خدمت)

کنکور قبول شدن یا نشدن شاید برام زیاد مهم نباشه برام این مهمه تمام تلاشم رو بکنم ... چون اینطوری وجدانم راحته که تمام تلاشم رو کردم و اگر قبول نشم بحساب این میزارم که بقیه از من بهتر بودن ولی وقتی تمام تلاشم رو نکنم و قبول نشم خیلی بدتر هست و این فکر که میتونستم و قبول نشدم بیشتر عذابم خواهد داد

این جمله رو بعنوان یه داداش کوچیک قبول کنید از من : طوری زندگی کنید که در آینده هیچوقت واژه "کاش" رو بکار نبرید

تلاشتون رو بکنید , همه و همه ی تلاشتون رو بکنید و به خدا توکل کنید یا قبول میشین یا نمیشین ... اگر شدین که این رو شروع کارتون بدونید و اگر قبول نشدین و اگر فرصتی دیگه ندارید بدونید حتما شما برا کاری دیگه آفریده شده اید

این هم یکی از قوانین دوست داشتنیم برا دوستان گلم :
"هر کس یه موجودیت داره که بدنیا اومده جایگاهش رو پیدا کنه .. پس بجای اینکه جای دیگران رو بگیریم یا تنگ کنیم بهتر هست جا و جایگاه خودمون رو پیدا کنیم .. "

برا همتون بهترین ها رو آرزو میکنم Heart

(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  برای کسایی که کنکورین خیلی چیزا با ارزشه چوابی داده شده برای راهنمایی دوستان بوده فق شمنده راستش بعد بچه های پارسال قصد نداشتم جایی برم اما بازم اومدم تا بهم انرژی بدیم نه همو بکوبیم قصد جو سازی ندارم اما پارسال ما همو نمی کوبیدیم یکم دوستانه تر حرفی نزدیم که دوستای عزیز باببت حرفی اگه زدم عذر خواهی میکنم دلم براتون تنگ شده دانشجوهای ارشدآذر ۹۱ خداراشکر موفق شدید

من یکم پیر مرد شدم ولی خب هنوز میتونم رقیب خوبی باشم
پس با انرژی و محکم جلو برید Cool

این هم یه دعای ویژه برا بچه هایی که سال اولشون نیست : انشاالله که ذره ذره نتیجه تلاششون رو ببنید Heart

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Saoshiyant , kati , Mänu , Riemann , ایزدی , izadan11 , tohidi4503
ارسال: #۳۵۴
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ق.ظ
dzz_13دوست خوبم حرفاتون خیلی با ارزش بودن ممنونم ایشالله موفق میشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۳۵۵
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  برای کسایی که کنکورین خیلی چیزا با ارزشه چوابی داده شده برای راهنمایی دوستان بوده فق شمنده راستش بعد بچه های پارسال قصد نداشتم جایی برم اما بازم اومدم تا بهم انرژی بدیم نه همو بکوبیم قصد جو سازی ندارم اما پارسال ما همو نمی کوبیدیم یکم دوستانه تر حرفی نزدیم که دوستای عزیز باببت حرفی اگه زدم عذر خواهی میکنم دلم براتون تنگ شده دانشجوهای ارشدآذر ۹۱ خداراشکر موفق شدید

باز شما خانما که یه قدم جلو هستید
من دوسال پیش میخوندم ولی خب یه کم کاریی هایی کردم که جای خوب قبول نشدم
رفتم سربازی و الان هم سربازم (اون هم ۲۴ ماه خدمت)

کنکور قبول شدن یا نشدن شاید برام زیاد مهم نباشه برام این مهمه تمام تلاشم رو بکنم ... چون اینطوری وجدانم راحته که تمام تلاشم رو کردم و اگر قبول نشم بحساب این میزارم که بقیه از من بهتر بودن ولی وقتی تمام تلاشم رو نکنم و قبول نشم خیلی بدتر هست و این فکر که میتونستم و قبول نشدم بیشتر عذابم خواهد داد

این جمله رو بعنوان یه داداش کوچیک قبول کنید از من : طوری زندگی کنید که در آینده هیچوقت واژه "کاش" رو بکار نبرید

تلاشتون رو بکنید , همه و همه ی تلاشتون رو بکنید و به خدا توکل کنید یا قبول میشین یا نمیشین ... اگر شدین که این رو شروع کارتون بدونید و اگر قبول نشدین و اگر فرصتی دیگه ندارید بدونید حتما شما برا کاری دیگه آفریده شده اید

این هم یکی از قوانین دوست داشتنیم برا دوستان گلم :
"هر کس یه موجودیت داره که بدنیا اومده جایگاهش رو پیدا کنه .. پس بجای اینکه جای دیگران رو بگیریم یا تنگ کنیم بهتر هست جا و جایگاه خودمون رو پیدا کنیم .. "

برا همتون بهترین ها رو آرزو میکنم Heart

(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  

من یکم پیر مرد شدم ولی خب هنوز میتونم رقیب خوبی باشم
پس با انرژی و محکم جلو برید Cool

این هم یه دعای ویژه برا بچه هایی که سال اولشون نیست : انشاالله که ذره ذره نتیجه تلاششون رو ببنید Heart

در تکمیل حرفات: سیاوش قمیشی واژه کاش رو خیلی قشنگ به کار می بره و"میگه آزادترین فردی وقتی که نگی ای کاش..." ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , ایزدی , bahar1369 , izadan11
ارسال: #۳۵۶
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کتاب شبکه را دیروز از انتشاراتش الکترونیکی خریدم امروز ساعت ۱۰ رسید دستم خدایشش کارشون درسته برم شروعش کنم کم کم

سلام به نظر من شبکه کراس فقط باید لایه انتقال ازش خونده بشه . تازه اونم که تو حقیقت هست . به جز یه سوال که تو کنکور۹۲ اومده و یه فرمول عجیب داره .
والا من اگه اون فرمول رو که اون سوال باهاش حل میشه رو هر جا میدیدم میگفتم بیخیال بابا اینو نمیدن. ولی تو ۹۲ اومده .
حالا مباحث دیگش هم هست که یه فرمولهایی داره که واقعا ارزش سوال نداره نمیدونم اونا رو حفظ کنم یا حذف کنم.
ولی به نظرم بچه ها هر کتابی رو که بخونن این طراحها میرن از یه جا دیگه سوال پیدا میکنن میارن.
به امید پیروزی همه .

لایه کاربرد تو هیچ کتابی نیست

سلام

پس فصل ۲ کراس ویرایش ۶ نقش چغندر رو بازی میکنه؟

فصل ۲ کراس لایه کاربرده ک بچه های پارسال حوندنش...

فعلا
lمن در جواب کسی که گفت فقط از کراس باید لایه انتقال رو بخونیم گفتم لایه کاربرد تو هیچ کتابی نیست منظورم بجز کتاب کراس بود
یکم به نظرم بهتره ادبیات حرف زدنمونو اصلاح کنیم
پارسالم کسی نخوند چون اولین باری بود که ازش سوال میومد تو کنکور

سلام.صبح بخیر

والا من قصد بی ادبی نداشتم فقط ادبیات کوچه بازاری بکار بردم بخندیم.خنده تو زندگی مثل روغن واسه موتور ماشین.ب کارکردش کمک میکنه....

منظورم این بود جواب سوالا رو جامع بدیم.من ب شخصه اگه مخاطب جواب شما بودم گیج بودم چ کنم؟

تا اونجایی ک راه داره جوابمونو جامع بدیم.فوقش ی مین بیشتر وقت میگیره خوندنش.

بازم اگه کدورتی پیش اومده من ب شخصه عذر میخوام وامیدوارم بپذیرید...

اینجا مانشته.یعنی درس خونای ارشد و ب قول خودمون مدیرای ارشد کامپیوتر اکثرا اینجان....

ماها باید ب دید تک رقمی درس بخونیم...کمتر کسیو تو اینجا دیدم ک فقط پست بزارو تنبل باشه.همه ب روش خودشون میخونن پس ماباید چیزایی رو پیش بینی کنیم ک دیگران نمیکنن...

مثل خوندن بعضی از فصول ک حتی تو سرفصل موسساتی مثل پارسه هم نیس.یکیشون لایه کاربردی شبکه اس.

یا اولویت بندی خوندن فصول در مواقع بحران....

صبحی اول صبح چ نطقی کردم...ایول اخرش میگم من باید استاد شم میگین نه...
بس ک من خوش بیانم....

شاد وخرم وپیروز وموفق وامیدوار باشید

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , eliiinaz , bahar1369 , neda_Network , izadan11 , sand
ارسال: #۳۵۷
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
دوست های خوبم صبح همگی بخیر
میریم که یه روز خیلی خوب و مفید رو از همین حالا شروع کنیم بسازیم.
پس رفتم تا شب که بیام دوباره ببینمتون.
موفق باشید دوستای گلم.

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
ارسال: #۳۵۸
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
دوستان ایشالا که روز خیلی خوبی داشته باشیم همگی...

یه سوال! شما مجازی امیرکبیر ثبت نام کردین؟! به نظرتون ارزش داره ثبت نامش؟!
ارسال: #۳۵۹
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
چند روزه نتونستم درس بخونم استرسم گرفته Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , izadan11
ارسال: #۳۶۰
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  چند روزه نتونستم درس بخونم استرسم گرفته Sad

همه اش چند روز.
برای چند روز اینقدر ماتم گرفتی؟!!!
چند روز عقب افتادن که استرس نداره دختر گل. Smile جبران میشه.
پس بهتره خودتو لوس نکنی و دوباره شروع کنی. وگرنه خودت می دونی Cool Big Grin این مسابقه های دو رو دیدی. اون لحظه ای که پرچم میاد پایین و داور میگه شروع. حالا ژست همون دونده رو بگیره و منم داور Big Grin پرچم رو آوردم پایین گفتم شروع. شروع کنی ها . جون هر کی دوست داری خوابت نبره. هی خواب استرس و نگرانی ببینی Wink

شروع.
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , sellena , Riemann , elynn66 , ایزدی , izadan11 , jparisa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۲۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۱۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۶۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close