زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۳۰ نرم افزار

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ
تبریک میگوییم بسیار.
میشه درصد های علوم را هم بذارین ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۳۰ نرم افزار
به پارسانا:
آره سه تا اول که هیچی مشکل من سه تای دوم هس که بهشتی و علم و صنعت و تربیت مدرس هست که یکیش قطعی هست واسه این سه تا بهشتی ۴م میزنم اما اون دوتار هنوز نتونستم تصمیم بگیرم نظرت چیه؟
شریف
تهران
امیر
بهشتی
علم و صنعت یا تربیت مدرس؟ مسله این است
۱
۲
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  به پارسانا:
آره سه تا اول که هیچی مشکل من سه تای دوم هس که بهشتی و علم و صنعت و تربیت مدرس هست که یکیش قطعی هست واسه این سه تا بهشتی ۴م میزنم اما اون دوتار هنوز نتونستم تصمیم بگیرم نظرت چیه؟
شریف
تهران
امیر
بهشتی
علم و صنعت یا تربیت مدرس؟ مسله این است
انتخاب بین این دو به خودت بستگی داره . اکثرا اول علم و صنعت رو می زنن .اما تربیت مدرس هم طرفدارای خاص خودشو داره و دانشگاه با کلاسیه . همونطور که می دونی تربیت مدرس دانشجوی لیسانس نداره و فقط خاص ارشد ودکتراست .به همین دلیل هم از نظر برخی‌، ایده آل محسوب می شه . من رتبه زیر ۱۰۰ هم دیدم که بره تربیت مدرس . اما در حالت کلی ما اول علم و صنعت رو می زنیم بعد تربیت مدرس

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ)s123456 نوشته شده توسط:  تبریک میگوییم بسیار.
میشه درصد های علوم را هم بذارین ؟

ممنون . درصدهای علوم کامپیوتر اینجاست‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
آقا من به این نتیجه رسیدم که تربیت مدرس بعد شهید بهشتی باید باشه آبا چند تا از ارشد های تربیت مدرصحبت کردم ونظرشون تربیت مدرس بود و حتی یه دوست علموص داشتم که میگفت مدرسو قبل از علموص بزن آخه میگفت مدرس جوش علمی تره و امکاناتش بیشتره هر چند من فک میکن همون شهید بهشتی قبول میشم و به اینا نمیرسه
رتبم نرم افزار:۱۸۷
شریف ر
تهران ر
امیر کبیر ر
شهید بهشتی ر
مدرس ر
علم و صنعت ر

توجه کنید که من نرم افزار علاقه دارم
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۱
ارسال: #۲۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ
اگه پذیرش‌ها مطابق پارسال باشه قبولی روزانه شهید بهشتی با رتبه ۱۸۷ به نظرم بعیده اما شبانه ممکنه . حتی من هم با رتبه ۱۳۰ ممکنه روزانه بهشتی رو نیارم . حالا دقیق نمی دونم . شما اگه مطمئنی و اطلاعات داری به من هم بگو یه کم امیدوار شم.

۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
والا طبق تحقیقاتی که کردم میرسونه ۸۰% اما نشد هم فدا سرت میریم مدرس اما چند تا دوست دارم شریف و مدرس و علموص میخونن میگن میشه
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ق.ظ
به پارسانا:
شک انداختیم خوب نظرت در مورد مدرس و علموص روزانه چیه با ۱۸۷؟
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  به پارسانا:
شک انداختیم خوب نظرت در مورد مدرس و علموص روزانه چیه با ۱۸۷؟

تو هر دوتا احتمال قبولی داری ... درمورد این که کدوم رو اول بزنی هم که تو پست قبلی نظرم رو تا جایی که الاع داشتم گفتم. قبولی تو از همین الان تبریک می گم.

۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط Br2012.)
مرسی ایشالا تو هم یه دانشگاه مشتی قبول شیبه نظرم با باو ۳۱ علومت گزینه های بهتری داری البته اینو به خاطر این نمیگم که ۱۳۰ نرم هستی و از من جلوتریSmile
۱
۱
ارسال: #۲۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط Br2012.)
آقای ابراهیمی دفترچه را که دیدی پارسال ۷۴ نرم امسال ۸۸ نرم روزانه فقط دانشگاه های تهران میگیره حالا نظرت در باره رتبم چیه ؟
۱
۱
ارسال: #۲۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
دوست عزیز میشه راجع به ۲ درس نظریه زبان‌ها + معماری بصورت دقیق راهنمایی کنی.
کتاب مرجع چقدر از نظر شما مفید بوده؟ خوندنش ضروریه؟؟؟؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط Br2012.)
r]
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دوست عزیز میشه راجع به ۲ درس نظریه زبان‌ها + معماری بصورت دقیق راهنمایی کنی.
کتاب مرجع چقدر از نظر شما مفید بوده؟ خوندنش ضروریه؟؟؟؟

به نظر من هر درسی هم مرجع می خواد هم تست
به نظر من نظریه:لینز(زبانهارو خوب گفته)-سود کمپ(ماشینو بهتر گفته)-پوران-۱۰۰۰ مسله-اگه وقت داشتی مدرسان
معماری:مانو-استالینگ-تست راهیان و پوران
۱
۱
ارسال: #۲۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ
خوب طبیعتا احتمال قبولی هر دوی ما بهتر میشه اما باز هم همه چی بستگی به انتخاب سایر دوستان داره که اونا چطوری انتخاب کنن. وضعیت انتخاب رشته دوستانی که دو تا رشته شرکت کرده اند تعیین کننده است . اما علم و صنعت بیشتر از گذشته از پیش چشمم افتاد. الان تو این وضعیت حتما تربیت مدرس رو قبل از علم و صنعت می زنم.

۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  خوب طبیعتا احتمال قبولی هر دوی ما بهتر میشه اما باز هم همه چی بستگی به انتخاب سایر دوستان داره که اونا چطوری انتخاب کنن. وضعیت انتخاب رشته دوستانی که دو تا رشته شرکت کرده اند تعیین کننده است . اما علم و صنعت بیشتر از گذشته از پیش چشمم افتاد. الان تو این وضعیت حتما تربیت مدرس رو قبل از علم و صنعت می زنم.

ضمن تبریک فراوان به شما
در مورد ساختمان داده و الگوریتم و گسسته منابع مطالعاتی این دو درسو اگر ذکر کنید ممنون میشم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
به Masoud05 و reyhaneh64‌: به زودی لیست منابعی رو که خوندم اعلام می کنم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close