زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲

ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
با سلام
همونطور که به دوستان گفته بودم سوالاتتون رو در بخش پرسش و پاسخ سنجش پرسیدم و اینجا نتیجه رو میذارم
لطفا سایر دوستان هم اگر سوالات دیگری رو در خصوص تکمیل ظرفیت امسال از سنجش پرسیدن و پاسخ گرفتن اینجا بذارند تا همه بتونن استفاده کنند

۱- سوال : آیا افرادی که در مرحله اول اعلام نتایج قبول شده اند و ثبت نام کرده اند (اعم از روزانه / شبانه / غیر انتفاعی/مجازی) می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند ؟

پاسخ : با سلام بله با تشکر
-----------------------------------------

۲- سوال :
۱- از سهمیه رتبه اولی میشه در تکمیل ظرفیت استفاده کرد ؟
۲- کسی که یه بار از سهمیه رتبه اولی استفاده کرده و قبول شده/ یا نشده ، بازم میتونه از سهمیه ش تو تکمیل ظرفیت استفاده کنه؟

پاسخ : با سلام گزینش بر اساس شرایط و ضوابط دفترچه میباشد پس رتبه اولی هم شامل میشود با تشکر

۳- سوال : اون افرادی که مجاز نشدن هم می تونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن؟

پاسخ : با سلام اگر نمره کل داوطلب با توجه به کارنامه اولیه در هر گرایش مساوی با یک یا از یک بیشتر باشد. با تشکر
پ.ن : چون دوستان این جمله سنجش براشون ابهام ایجاد کرده بیشتر توضیح میدم :
منظور اینه که بله میشه
خودش نوشته "نمره کل" > = 1 یعنی نمره کلتون در کارنامه منفی نباشه که معمولا نیست مگر اینکه طرف دیگه اینقدر امتحان رو خراب کرده باشه و منفی زده باشه که نمره کلش هم منفی شده باشه (فکر کنم اونا که رتبه شون بالای ۲۰-۳۰ هراز شاید هم بالاتر باشه این اتفاق براشون بیفته ).
سنجش با این نحوه بیان میخواسته بگه اکثرا می تونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنند

۴- سوال : زمان انتشار نتایج تکمیل ظرفیت کی هستش؟

پاسخ : با سلام داوطلب گرامی: اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا و از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر
پ.ن خودم : پارسال آبان بود . البته گفته بودن بهمن اعلام میشه اما زودتر اعلام شد . استناد به اخبار پارسال در بخش بایگانی

۵- سوال : آیا اوناییکه در تکمیل ظرفیت قبول بشن حتما باید برن و ثبت نام کنن؟ اگه نرن یه سال یا دوسال محرومیت و از این چیزا داره یا نداره؟

پاسخ : با سلام دوره روزانه محرومیت دارد با تشکر

۶- سوال : کسانی که دوتا رشته شرکت کردن(رشته اصلی را مهندسی کامپیوتر و شناور را آی تی)چطوری باید هر دو رشته را تو تکمیل ظرفیت شرکت کنند؟باید دوتا کارت اعتباری گرفت و دوبار یکی برای کامپیوتر و یکی برای آی تی شرکت کرد یا اینکه می شه با یک کارت هر دوتا رشته را مثلا اول رشته-شهرهای مهندسی کامپیوتر را از اولویت ۱تا۱۰ و رشته-شهرهای آی تی را از۱۱تا۲۰ انتخاب کرد؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

پاسخ : با سلام باید یک کارت بخرید و کلیه اولویتهای انتخالبی را در یک فرم وارد نمایید. با تشکر

۷- سوال : اگر کسی در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته نماید اما بعد کلا از شرکت در تکمیل ظرفیت پشیمان شود چگونه باید انتخاب رشته اش را لغو نماید ؟

پاسخ : با سلام .درخواست خود را به همراه تصویر کارت ملی به شماره فاکس ۰۲۶-۳۶۱۸۲۳۶۱ ارسال نمایید.

۸- سوال : اگه کسی تا پایان شهریور فارغ التحصیل نشه و یه درس داشته باشه بعدا با معرفی به استاد فارغ التحصیل بشه(یعنی قبل از پایان ترم که بهمن ماست) میتونه توی تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟

این سوال مستقیم از سنجش پرسیده نشده اما خود سنجش در اطلاعیه هاش به این سوال پاسخ داده :
پاسخ : نه نمی تونید شرکت کنید
طبق مفاد مندرج در اطلاعیه اخیر سازمان سنجش
" گـزینش‌ نهـایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌‌ محل‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌های‌ راهنمای شماره‌ ۱ و ۲ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات ‌تکمیلی‌ (دوره‌‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ انجام‌ خواهد شد. "
متن کامل این اطلاعیه در : سایت سازمان سنجش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طبق ضوابط مندرج در صفحه ۵ دفترچه شماره ۲ :

تنها کسانی که تا پایان شهریور فارغ التحصیل شوند می تونن در آزمون تحصیلات تکمیلی شرکت کنند و حتی در صورتی که تا تاریخ ۳۱ شهریور فارغ التحصیل نشده باشند و در آزمون شرکت کنند و قبول بشن ، قبولیشون ملقی میشه و از اونجا که ضوابط تکمیل ظرفیت هم طبق ضوابط اولیه هست پس شما نمی تونید شرکت کنید

۹- سوال : من ۸۰۰۰ هوش شدم وفتی هم میخام اطلاعاتم رو وارد کنم جوابش اینه:
"فردی با این اطلاعات پیدا نشد و یا مجاز به انتخاب رشته نبودید"
یعنی نمیتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

پاسخ :با سلام از هر سه روش برای ورود استفاده نمایید و در صورت بروز مشکل مجددا درخواست بدهید. با تشکر
* توضیحات تکمیلی این سوال رو در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دادم

Smile
۲۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , پروفسور , Mohammad.K , انرژی مثبت , maneshty , Afroz , samieh , ITjoon , white bird , Parva , ماه بانو , esmaeli.sh , miss_mx , mohajer_30 , hamid88 , atenaa , mehrdad372 , Mina_J , student_92 , tiran22 , Good! , mahshid1383 , fati_mah , se.va , chaka , ehsan2010 , helena , m_gh , سجاد۶۷ , sheydaa , smart , pershang , azad_ahmadi , paradis , MehdizadeMilad , ali139084
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت سال ۹۲
افرین چه ایده جالبی بکار بردین خانوم ارزوها خیلی خوبه
دمت گرم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت سال ۹۲
(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ)ITjoon نوشته شده توسط:  افرین چه ایده جالبی بکار بردین خانوم ارزوها خیلی خوبه
دمت گرم
ممنون از شما
از قدیم گفتن نیاز مادر اختراع هست Big GrinTongue

البته من به عنوان یک کار نو این کار رو نکردم (چون دوستان دانشگاه آزاد هم چنین تاپیکی برا پاسخ های سنجش پیرامون تکمیل ظرفیت ایجاد کرده بودن قبلا )
بلکه برا این بود که پیرو خبر تکمیل ظرفیت، هر چی از اولش گفتم دوستان عزیز تر از جان! سوالاتون رو در بخش اخبار نپرسید، هیچکی گوش نکرد که هیچ! نفر بعدی هم اومد باز سوال نفر قبلی رو همونجا پرسید Cool
منم برا اینکه دوستان بدونن ما از سر دوستی و حسن نیت این حرف رو میزنیم و وقتی میگیم هرچی در سر جای خودش پرسیده بشه برا این نیست که خدای نکرده مانع کارشون بشیم و بدونن هدف ما از این تذکرات صرفا برای اینه که نظم مطالب طوری باشه که همه و حتی آیندگان بتونن استفاده کنند، بهشون قول دادم خودم پاسخشون رو پیگیری کنم و در مکان مناسب ثبت کنم Smile که این شد نتیجه اش
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , miss_mx , Mina_J , atenaa , انرژی مثبت , مورتن , Mohammad.K , سجاد۶۷
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
جواب بقیه سوالا نیومد؟ ۱ سوال به نظرتون اگه من انتخابای آی تی و کامپیوتر را قاطی بزنم احتمال قبولیم تو رشته ای که رتبه ام بهتر بوده پایین نمیاد،مثلاً تو کامپیوتر بهتر شدم اما انتخابای آی تیم بالاتر باشن؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  جواب بقیه سوالا نیومد؟ ۱ سوال به نظرتون اگه من انتخابای آی تی و کامپیوتر را قاطی بزنم احتمال قبولیم تو رشته ای که رتبه ام بهتر بوده پایین نمیاد،مثلاً تو کامپیوتر بهتر شدم اما انتخابای آی تیم بالاتر باشن؟

نه الان چک کردم . دو سوال هنوز در دست بررسی هست
منو ببخشید ولی فکر کنم باید این سوالتون رو در این بخش
بپرسید
چون این تاپیک رو فقط برای سوال و جواب هایی که سنجش پاسخ داده ایجاد کردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamadreza
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ
ببخشید من یه سوال داشتم
اگه کسی تا پایان شهریور فارغ التحصیل نشه و یه درس داشته باشه بعدا با معرفی به استاد فارغ التحصیل بشه(یعنی قبل از پایان ترم که بهمن ماست) میتونه توی تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟؟(با توجه به اینکه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت هم طبق گفته دوستان بهمن ماست)
ممنونم

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
۰
۰
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ)ehsan2010 نوشته شده توسط:  ببخشید من یه سوال داشتم
سوال شما و پاسخش رو به پست اول اضافه کردم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2010
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ق.ظ
سلام
بچه ها اگه کسی غیر انتفاعی قبول شده باشه تو تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول بشه ، تکلیف شهریه ای که پرداخت کرده چی میشه؟ میدونید دانشگاه ه چه طور باهاش تسویه حساب میکنه؟ وامی که ثبت نام کرد چی میشه؟ خیلی گیج شدم نمیدونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه!
۱
۰
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
با سلام
میشه بگید کجای کارنامه نمره ۱ رو زده؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)hgm13681368 نوشته شده توسط:  با سلام
میشه بگید کجای کارنامه نمره ۱ رو زده؟
پاسخ شما رو در ادامه سوال ۳ در ارسال اول اضافه کردم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
ممنونم از پاسختون ببخشید که این سوال رو میپرسم نمیدونم جاش درسته یا نه
من ۸۰۰۰ هوش شدم وفتی هم میخام اطلاعاتم رو وارد کنم جوابش اینه:
یعنی نمیتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟(اگه سوالم جای مناسبی نیست معذرت میخام)
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)hgm13681368 نوشته شده توسط:  من ۸۰۰۰ هوش شدم وفتی هم میخام اطلاعاتم رو وارد کنم جوابش اینه:
دو حالت داره :
یا دارید اطلاعاتتون رو اشتباه وارد می کنید : که اینجا توضیح دادم چطور اطلاعاتتون رو مجدد دریافت کنید

یا کلا نمره کلتون منفی بوده که بعید می دونم اینطوری باشه ، اگر اینطوری بوده باشه متاسفانه نمی تونید در تکمیل شرکت کنید
سوالتون رو در سیستم سنجش ثبت کردم . وقتی پاسخ دادن در پست اول این تاپیک اعلام می کنم و بهتون اطلاع میدم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
با ۸۰۰۰ هوش امیدی به قبولی هست؟یکی جواب بده لطفا
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ ب.ظ
سلام من دانشگاه تربیت مدرس قبول شدم وقتی کارنامه نهایی اومد زیرش بهشتی رو هم قبول شده بودم بنا به دلایلی میخوام برم بهشتی به نظرتون ا مکان پذیر و شدنی هست یا نه؟؟؟؟کسی رو سراغ دارین تونسته باشه اولویت قبولیشو جابجا کرده باشه؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)hgm13681368 نوشته شده توسط:  با ۸۰۰۰ هوش امیدی به قبولی هست؟یکی جواب بده لطفا
دوست من !
شما اول با احتیاط سوالی که میشه گفت مربوط به این تاپیک هست رو می پرسید اما بعد یهو یه سوال نامرتبط رو می پرسید و میگید جواب بدید ! Wink
محل سوالتون که الان نقل قول کردم اینجا نیست . لطفا در
یک تاپیک ایجاد کنید و بپرسید

(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  سلام من دانشگاه تربیت مدرس قبول شدم وقتی کارنامه نهایی اومد زیرش بهشتی رو هم قبول شده بودم بنا به دلایلی میخوام برم بهشتی به نظرتون ا مکان پذیر و شدنی هست یا نه؟؟؟؟کسی رو سراغ دارین تونسته باشه اولویت قبولیشو جابجا کرده باشه؟؟؟؟
پاسخ شما رو در تاپیک جدا (که قبلا برای این سوال ایجاد شده بود) دادم
Smile

اینجا فقط برای ثبت پاسخ های سنجش در خصوص "تکمیل ظرفیت" ایجاد شده
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۲ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close