زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲

ارسال: #۳۱
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط gomar.)
به نقل از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در خصوص نتایج تکمیل ظرفیت ارشد ۹۲
همین الان سازمان سنجش لطف کرد..واسم میل کردن که تا آخر این هفته نتایج معلوم میشه…..خداوشکر…….
آره احتمالا تا قبل چهارشنبه اعلام شه….من واسه سنجش میل زدم امروز صبح ساعت ۱۱ بم جواب دادن که تا آخر این هفته میاد جوابش
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲
(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)gomar نوشته شده توسط:  به نقل از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
همین الان سازمان سنجش لطف کرد..واسم میل کردن که تا آخر این هفته نتایج معلوم میشه…..خداوشکر…….
آره احتمالا تا قبل چهارشنبه اعلام شه….من واسه سنجش میل زدم امروز صبح ساعت ۱۱ بم جواب دادن که تا آخر این هفته میاد جوابش

دوست عزیز من در مقام رد یا تایید نقل قول شما چیزی نمی خوام بگم اما به صورت کلی و از زبان خودم می خوام خدمت دوستان عرض کنم :

اول اینکه احتمال اینکه دیگه همین روزها نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اعلام بشه هست چرا که مراحل تکمیل ظرفیت دکتری به اتمام رسیده و احتمالا دیگه نوبتی هم باشه نوبت ارشد هست

دوم اینکه والا ما از خود سنجش سوال می پرسیم، با سند و مدرک و عکس از پاسخشون و شماره پیگیری اینجا اعلام می کنیم، باز خودمون مطمئن نیستیم که سنجش فردا چیز دیگری خواهد گفت یا نه !

هربار از سنجش پرسیده شده نتایج کی میاد ؟ در پاسخ، تاریخ و حتی حدود زمانی هم نگفتن و همیشه گفتن : "اعلام خواهد شد" . لذا بعیده به افراد اعلام کنند "تا آخر همین هفته " در حالی که هنوز در رسانه ها اعلام نشده . چون تا زمانی که خبر رسمی منتشر نشه خبر جزئی اعلام نمی کنند . اجازه ندارند اعلام کنند

سوم اینکه نقل قول شما از سایت نیست بلکه ظاهرا از نظرات کابران سایت هست و این گونه موارد نمیشه گفت به نقل از فلان سایت

با این وجود امید بر این هست که به زودی اعلام بشه و دوستان از بلاتکلیفی خارج بشن

با سپاس
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۳۳
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
RE: پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲
(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)gomar نوشته شده توسط:  به نقل از

دوست عزیز من در مقام رد یا تایید نقل قول شما چیزی نمی خوام بگم اما به صورت کلی و از زبان خودم می خوام خدمت دوستان عرض کنم :

اول اینکه احتمال اینکه دیگه همین روزها نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اعلام بشه هست چرا که مراحل تکمیل ظرفیت دکتری به اتمام رسیده و احتمالا دیگه نوبتی هم باشه نوبت ارشد هست

دوم اینکه والا ما از خود سنجش سوال می پرسیم، با سند و مدرک و عکس از پاسخشون و شماره پیگیری اینجا اعلام می کنیم، باز خودمون مطمئن نیستیم که سنجش فردا چیز دیگری خواهد گفت یا نه !

هربار از سنجش پرسیده شده نتایج کی میاد ؟ در پاسخ، تاریخ و حتی حدود زمانی هم نگفتن و همیشه گفتن : "اعلام خواهد شد" . لذا بعیده به افراد اعلام کنند "تا آخر همین هفته " در حالی که هنوز در رسانه ها اعلام نشده . چون تا زمانی که خبر رسمی منتشر نشه خبر جزئی اعلام نمی کنند . اجازه ندارند اعلام کنند

سوم اینکه نقل قول شما از سایت نیست بلکه ظاهرا از نظرات کابران سایت هست و این گونه موارد نمیشه گفت به نقل از فلان سایت

با این وجود امید بر این هست که به زودی اعلام بشه و دوستان از بلاتکلیفی خارج بشن

با سپاس
بله این نظر یکی از کاربران بود. اما هنوز دانشگاهی مثل مالک اشتر دعوت به مصاحبه نکرده! پس قاعدتا این روزها نباید منتظر اومدن نتایج بود!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۳۴
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
یرو انتشار اطلاعیه‌های مورخ ۲۲/۷/۹۲ و ۲۸/۷/۹۲ این سازمان در خصوص مراحل تکمیل ظرفیت و پذیرش جدید آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که با توجه به مندرجات اطلاعیه مذکور نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، می‌رساند نتایج پذیرفته‌شدگان نهای رشته‌های متمرکز و نیز معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه و دارای شرایط خاص به همراه برنامه زمانی مصاحبه این رشته‌محلها تا روز سه‌شنبه مورخ ۲۱/۸/۹۲ از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی
منتشر می‌گردد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , good-wishes
ارسال: #۳۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
تکمیل برظرفیت با رتبه ۳۸۰۰ غیرانتفاعی روزبهان ساری قبوول میشم!!!!!!!!!؟؟/
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ
احتمالاً قبول بشید، من پارسال یکی از دوستام تقریباً با همین رتبه روزبهان ساری تو تکمیل ظرفیت قبول شد ولی ترجیح داد بره آزاد بابل بخونه
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان من یه سوال داشتم،
من امسال یعنی ۹۴ دانشگاههم تموم میشه یعنی با امتحانات تا آخرای خرداد ۹۵ درسم تموم میشه و هفت ترمه تموم می کنم می خواستم بپرسم می تونم کنکور ارشد ۹۵ شرکت کنم در صورتی که هنوز یه ترم می مونه!!!!!

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close