زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست زدن را از کی شروع کنیم؟

ارسال: #۱۶
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۱۳ ب.ظ
یه مشاوره‌ی کوچولو
به نظر من بعد از خوندن هر بخش تست‍هاش رو بزن. بعداً توی تست‍های جامع همه دروس رو هم با هم بزنین. یعنی فعلاً آموزش محور دارید پیش میرید نه سنجش محور!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , **sara**
ارسال: #۱۷
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۵۳ ب.ظ
یه مشاوره‌ی کوچولو
نظرتون درسته دکتر..
ولی من می ترسم هیچ وقت به این بخش سنجش محور نرسیم!!!
فرصت بسیار کم است.
با توجه به اینکه من تو دور اول هم تست می زدم و از نظر تست زنی صفر کیلومتر نیستم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
RE: یه مشاوره‌ی کوچولو
(۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  نظرتون درسته دکتر..
ولی من می ترسم هیچ وقت به این بخش سنجش محور نرسیم!!!
فرصت بسیار کم است.
با توجه به اینکه من تو دور اول هم تست می زدم و از نظر تست زنی صفر کیلومتر نیستم.
اینو بگم که دوره کردن عجیب وقت میگیره، من فکر میکردم هر روز ۱ درس رو که مطالب و تست های مهمش مشخص کردم‌، می تونم تموم کنم اما فعلاً یه ۲ روز گیر مدار منطقی هستم.
پس پیشنهادم برای شما اینه که هر فصل رو که می خونی گزیده ای از تست های گزیده شده رو حل کنید چون بیشترین مصرف زمان مربوط به حل تسته اما نباید خیلی هم توی این کار زیاده روی کنید‌، در واقع تست های مهم رو همشون باید مرور کرد و تست های کمتر مهم رو فقط ۱ یا ۲ مورد بر حسب نیاز بررسی کنید‌، اگه دیدید مشکل دارید بازم از اون نوع سوال تست بزنید. در نهایت همه دروس که تموم شد حداقل تست های ۶ سال اخیر + تست های جامع پارسه و یه موسسه دیگه مثل مدرسان یا سنجش تکمیلی رو حل کنید
امید وارم این مطلب براتون مفید باشه . موفق باشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , alika

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۳۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۴۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close