زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای پاییز - ۱

ارسال: #۱۶
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
معماری خیلی بلد نیستم یعنی اصلا بلد نیستمSad از فرد دیگری بپرسید ممنون میشمSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
سلام آقای جهانی ، بخاطر مشاوره هاتون تشکر میکنم

فک کنم من توی دسته ی اول جا بگیرم، یه سوال داشتم واون اینه که: الان من اکثر درسا رو طبق راهنمایی های شما تو تابستون تموم کردم ، از تابستون چندتا درس مونده که وسطاشم ودارم میخونم یعنی برنامم پره، البته سیستم عاملو تازه شروع کردم به خوندن، و ریاضی مهندسی و طراحی پیاده سازی زبان های برنامه سازی رو اصلا نخوندم ولی درسای دیگه رو یا تموم کردم یا دارم میخونم.
پارسه هم اسم نوشتم، الان موندم چیکار کنم؟درسا رو ول کنم به مرور بپردازم؟اگه به مرور بپردازم اون درسایی که نصفه کاره مونده و اون درسایی که هنوز شروع نکردم چی میشن پس؟

بعضی از درسا هم که تموم کردم حس میکنم دوباره باید بخونمشون، مثل ساختمان داده که حس میکنم هنوز تسلط ندارم.

ممنون از راهنماییتون ، ایشالا خدا مزد کمک کردناتونو بهتون بده.تشکر.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amash
ارسال: #۱۸
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ق.ظ
سلام آقای جهانی
من فکر کنم تو دسته دوم قرار میگیرم الان حدود ۲۵% از درس های ساختمان داده ، منطقی ، آمار ، گسسته ، نظریه ، سیستم عامل رو خوندم الان قصدم اینه که تا آزمون اول بتونم برای تمام درسا از روی سرفصل آزمون ها بخونم و پیش برم ، یه نظرتون این روش خوبه؟
یا اگه خوب نیست از چه روش بهتری میتونم استفاده کنم تا از کنکور آزمایشی که شرکت کردم استفاده کنم
ممنون از راهنمایی هاتون

Plan for the worst , Hope for the best
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط jahani.)
RE: برنامه ریزی برای پاییز - ۱
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  سلام آقای جهانی ، بخاطر مشاوره هاتون تشکر میکنم

فک کنم من توی دسته ی اول جا بگیرم، یه سوال داشتم واون اینه که: الان من اکثر درسا رو طبق راهنمایی های شما تو تابستون تموم کردم ، از تابستون چندتا درس مونده که وسطاشم ودارم میخونم یعنی برنامم پره، البته سیستم عاملو تازه شروع کردم به خوندن، و ریاضی مهندسی و طراحی پیاده سازی زبان های برنامه سازی رو اصلا نخوندم ولی درسای دیگه رو یا تموم کردم یا دارم میخونم.
پارسه هم اسم نوشتم، الان موندم چیکار کنم؟درسا رو ول کنم به مرور بپردازم؟اگه به مرور بپردازم اون درسایی که نصفه کاره مونده و اون درسایی که هنوز شروع نکردم چی میشن پس؟

بعضی از درسا هم که تموم کردم حس میکنم دوباره باید بخونمشون، مثل ساختمان داده که حس میکنم هنوز تسلط ندارم.

ممنون از راهنماییتون ، ایشالا خدا مزد کمک کردناتونو بهتون بده.تشکر.
ببینید اگر گفتم مرور کنید هدف این بود که موقعی که دارید برای ازمونها میخونید با یه وقت کم از روی این چیزهایی که خوندی رد بشیSmile ما تو برنامه پاییز قراره که یه فاز مطالعاتی داشته باشیم. تو اون فاز بستگی به تعداد درسهایی که مونده عمل میکنیم هر چی تعداد درسهای بیشتری رو خونده باشی (از قبل) اون وقت سریعتر این فاز رو رد میکنی و میری سراغ تست زنی و حل اشکال. مرور رو برای یان گفتم بکنید که درسهایی که خوندید نیاز به یه مرور دارند تا ببینید کجاهاشو خوب یاد گرفتید کجاهاش باقی مانده. به هر حال این انتخاب خود شماست که باقی برنامه خودتون رو ادامه بدید یا این که برید مرور کنید. حالا سعی میکنم تا جمعه شب برنامه اصلی رو هم بگذارم که از ابهامات خارج شوید. الان حق میدم یه کم ابهام داشته باشیدSmile
دعای خیر هم یادتون نره

(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)kingxerxes نوشته شده توسط:  سلام آقای جهانی
من فکر کنم تو دسته دوم قرار میگیرم الان حدود ۲۵% از درس های ساختمان داده ، منطقی ، آمار ، گسسته ، نظریه ، سیستم عامل رو خوندم الان قصدم اینه که تا آزمون اول بتونم برای تمام درسا از روی سرفصل آزمون ها بخونم و پیش برم ، یه نظرتون این روش خوبه؟
یا اگه خوب نیست از چه روش بهتری میتونم استفاده کنم تا از کنکور آزمایشی که شرکت کردم استفاده کنم
ممنون از راهنمایی هاتون

الان ده مهر ماه هست و ازمون اول ۳ ابان. از الان تا ازمون اول ۲۳ روز باقی مانده و شما اگر بخواهی برای ازمون اول بخوانی (با توجه به این که احتمالا بخشی از مطالب را پوشش دادی)عملا وقتت رو تلف کردی. من گفتم دو هفته اخر شروع میکنی برای ازمون اول خوندن و بعد از اون یه برنامه دو هفته دو هفته برای ازمونها میریزی. اما از اون موقعی که گفتم تا ۱۹ مهر که شروع برنامه ما بود کلی وقت داشتیم که تو اون وقت طلایی من برای هر دسته یه سری پیشنهاد دادم. شما میتونید یه سری کار دیگه بکنید. هر کی هر کاری که (با توجه به چیزهایی که تا الان خونده و توانایی هاش) فکر میکنه بیشترین سود را بهش میرسونه باید انجام بده.
در کل ما برنامه اصلیمون از ۱۹ مهر شروع میشه

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای پاییز - ۱
سلام آقای جهانی واقعا مرسی بخاطر راهنمایی هاتون.

من سال اولیه که برای ارشد میخونم تابستون و این چندروز هم این درسا رو تست و مرور خوندم
نظریه پیترلینز و حل تمرین
معماری پوران
مدار پوران
سیستم عامل پارسه (دکتر عابد سلیمی) و جزوه دکترحقیقت
ساختمان مقسمی
کامپایلر پوران

حالا سوالم اینه جدای از بحث آزمون ها ، بنظرتون اگه تا آخر مهر زبان های برنامه نویسی و پایگاه رو بخونم بعدش دوباره برگردم به مرور و تست درسته یا اینکه از همین الان دروسی رو که تابستون خوندم رو مرور کنم؟؟
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
نقل قول: سلام آقای جهانی
ممنون از راهنمایی هاتون
الان ده مهر ماه هست و ازمون اول ۳ ابان. از الان تا ازمون اول ۲۳ روز باقی مانده و شما اگر بخواهی برای ازمون اول بخوانی (با توجه به این که احتمالا بخشی از مطالب را پوشش دادی)عملا وقتت رو تلف کردی. من گفتم دو هفته اخر شروع میکنی برای ازمون اول خوندن و بعد از اون یه برنامه دو هفته دو هفته برای ازمونها میریزی. اما از اون موقعی که گفتم تا ۱۹ مهر که شروع برنامه ما بود کلی وقت داشتیم که تو اون وقت طلایی من برای هر دسته یه سری پیشنهاد دادم. شما میتونید یه سری کار دیگه بکنید. هر کی هر کاری که (با توجه به چیزهایی که تا الان خونده و توانایی هاش) فکر میکنه بیشترین سود را بهش میرسونه باید انجام بده.
در کل ما برنامه اصلیمون از ۱۹ مهر شروع میشه
ممنون از اینکه جواب دادید من سنجش ثبت نام کردم و آزمون اولش ۱۹ هستش. بخاطر این مسئله این سوال رو پرسیدم

Plan for the worst , Hope for the best
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
سلام آقای جهانی
من تو تابستون تقریبا نصف همه درسارو خوندم و دو سال پیش هم کنکور دادم و قبول شده بودم ، به همین دلیل وقتی بعضی مطالب رو می خونم برام تکراری هستن .
به نظر شما الان باید چیکار کنم ؟

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ق.ظ
سلام
من از اواخر شهریور شروع کردم سال اولیم هستم
تقریبا از همه کتابام۳۰ درصدی رو خوندم البته بدون تست!
به نظر شما اول همه کتابامو تموم کنم بعد مرورو ۲۵%کتابو تست بزنم و برم واسه هر ازمون؟یعنی ۲هفته ای ۲۵درصدو تست بزنم؟

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
آقای جهانی بازم ممنون
این فایلی که گذاشتین واسه اولویت بندی مطالب واسه بچه های آی تی هست
میشه واسه بچه های نرم افزار هم بزارین
البته بشتر درسا مشترکه درسای تخصصی منظورمه

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
بچه ها فایل واسم باز نمیشه یکی زحمت بکشه واسم ایمیلش کنه ممنون میشم
elahesharghi33@yahoo.com

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ق.ظ
سلام آقای جهانی یه سوالی واسه من پیش اومده (نمی دونم جای درستی نوشتم یا نه)
یه نفری (که موثقه) به من گفت تو کنکور ارشد تراز مهم نیست
و رتبه ها بر اساس درصدهاتون محاسبه می شه
آیا این حرف صحت داره؟
اگه این جوریه زبان رو بی خیال شیم

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ق.ظ
سلام میشه لطف کنین فایل اولویت برا گروه کامپیوتر ترجیحا معماری هم بزارین.از زحمتتون سپاس
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط elham 68.)
سلام بجه ها
من از دو ماه پیش شروع کردم به خوندن ولی نه در حد زیاد و خسته کننده ...
تازه رو غلتک خوندن افتاده بودم
ولی الان واقعا نمیکشم روحیه ام داغونه..
چطوری شروع کنم دوباره ؟ سراغ هر درسی میرم حوصله خوندنشو ندارم
از این روند میترسم.میترسم سرد بشم ..
سراغ هر درسی میرم مشکل حل نمیشه !!!!Sad
من نباید فرصت امسالو از دست بدم ...کسی هست انقدر زود کم آورده باشه ؟؟!!!!!
خیلی میترسم این روند ادامه پیدا کنه ...

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن !
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)elham 68 نوشته شده توسط:  سلام بجه ها
من از دو ماه پیش شروع کردم به خوندن ولی نه در حد زیاد و خسته کننده ...
تازه رو غلتک خوندن افتاده بودم
ولی الان واقعا نمیکشم روحیه ام داغونه..
چطوری شروع کنم دوباره ؟ سراغ هر درسی میرم حوصله خوندنشو ندارم
از این روند میترسم.میترسم سرد بشم ..
سراغ هر درسی میرم مشکل حل نمیشه !!!!Sad
من نباید فرصت امسالو از دست بدم ...کسی هست انقدر زود کم آورده باشه ؟؟!!!!!
خیلی میترسم این روند ادامه پیدا کنه ...
طبیعیه خودتونو نبازید بشینید به خودتون بگید که من میخوام بهترین جا قبول بشم و با سعی و تلاش و پشتکار و توکل به خدا حتما میشم
خوندن این تاپیک ها هم خالی از لطف نیست بهت کمک میکنه منم نا امید بودم اینا رو خوندم خیلی امیدوار شدم
۱-اهمیت داشتن باور تو قبولی تو کنکور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲- اینم مصاحبه و صحبت های آقای سید جوادی هست رتبه ۱ علوم پارسال
میتونه کمکت کنه

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham 68
ارسال: #۳۰
۱۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
ممنون ازتون
هدفم کامل مشخصه امیدوارم با لطف خدا بهش برسم
اما قرار نبود انقدر زود کم بیارم..

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close