زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۲۶۱
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
بچه ها اینقدر نقل قول های طولانی نگذارید سرگیجه گرفتم خوب : (

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , IT_SUT , afshin18 , nazanin_sh , sajaddandy , mehdi1902
ارسال: #۱۲۶۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  اگه مدار و ریاضی مهندسی رو بخونی تو هر ۸ تا گرایش کامپیوتر و ای تی یک می شی
البته به جای این دو زبان رو بخونی بهتره
آی تی نه مدار میخونیم و نه ریاضی مهندسی

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  نگران نباش اگه آرمونای اولو بد دادی باید روشتو عوض کنی درس میشه

چی رو عوض کنم؟ کتاب؟ ساعت مطالعه؟ ..Undecided

هرچی که فک میکنی مشکل روشته
کتابته , ساعتته , تمرکزته ...........

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۱۲۶۳
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ
از ساعت ۷ تا الان یه ۵ ساعتی خوندم که تست ریاضی بود و مرور منطقی و معماری وسیستم عامل.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۱۲۶۴
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
منم از ۸تا حالا ۵/۵ساعت مفید خوندم
نظریه آمار ساختمان نیم ساعتی هم زبان D-:
ارسال: #۱۲۶۵
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط sara901.)
خب میریم که هفته ای دیگه رو داشته باشیم و برا همگی ارزوی موفقیت می کنم به سوی موفقیت حححححملهBig Grin
راستی من یه سوال دارم از حضور دوستان یه نفر من رو توجیح کنه در مورد ترازها من همونطور که قبلا گفتم میخوام گرایش امنیت یا شبکه بخونم اما برا معماری اصلا وقتی نگذاشتم و یکم مباحثش سنگینه شاید کنار بزارمشConfused ولی برام سواله مثلا اصول مبانی که ضریبش صفره برا این گرایشها تو رتبه کل تاثیری نداره ؟ در کل موندم چیکار کنم این دو تارو کنار بزارم یا نهHuh

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , Ehsan.Aboli
ارسال: #۱۲۶۶
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
نظریه ی زبان ها و ماشین ها به علاوه ی مبانی احتمال و ریاضیات گسسته در این هفته باید به پایان برسند Wink
ارسال: #۱۲۶۷
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط pejvak61.)
سلام دوستان.

من تازه واردم تو این انجمن.

خوش به حالتون که وقت دارید و بکوب برای کنکور میخونید. من هم امسال میخوام در امتحان ارشد IT شرکت کنم. من سال ۸۳ فارغ التحصیل شدم و پارسال کتابها و امتحانات دوره ای مدرسان شریف را برای کنکور ۹۲ خریدم ولی به دلیل مشغله کاری خاصی که برام پیش اومد نتونستم به جز یکی از آزمون ها را که اون هم اولیش بود پشت سر بگذارم. کنکور پارسال را هم نفهمیدم چطور دادم. خدا نکنه من یه تصمیمی بگیرم اونوقت تمام اتوبوسهای جهانگردی که سالی یه بار هم از مسیر من رد نمیشدن از سرو کله ام بالا میرن!

امسال کمی دیر شروع کردم ولی از آرامش روانی بیشتری نسبت به پارسال برخوردارم. قصدی برای شرکت در آزمون های جامع ندارم و همون کتابها را برای این دوره میخونم. کتابهای خوبی هستن.

فقط خواستم سلام و خسته نباشید بگم و عرض خاصی نداشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , afshin18 , هانی الرضا
ارسال: #۱۲۶۸
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  این دوست عزیزمون tarane1992 خواست به ما خانوما یاداوری کنه که ما میتونیم منم تایید کردم یه عده هم تکذیب! حالا چرا الله اعلم Smile
یکی از عواملی که باعث میشه آدم موفق نشه وارد حاشیه شدنه . مث فوتبالمون که از بس حاشیه داره موفقیت نداره!
دلیل اینکه اکثر خانوما موفق نمیشن اینه که زیادی تو حاشیه هستن.
کلا دختر پسر نداره بی حاشیه تلاش کنیم ایشالا نتیجشو هم ببینیم .....
به امید موفقیت همه
نازنین جان من فقط خواستم به همه خانما بگم که ما هم میتونیمSmile

حالا نمیدونم چرا بعضیا چشم ندارن موفقیت ماهارو ببیننConfusedBlush

خانما تلاشاتونو بیشتر کنید ایشالله سال دیگه با هم هم کلاس میشیمTongueTongueBig Grin

ما میتونیم پیش به سوی موفقیت های بالاترBig Grin

در این تاپیک واقعا" درس خوندن آقا حمید ۸۸ رو تحسین میکنم واقعا با اراده هستن که همش به دانشگاه تهران فکر میکنن که قبول شن آفرین.Smile

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , nazanin_sh
ارسال: #۱۲۶۹
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
سلام
امیدوارم همتون موفق باشیدBlush
من تابستونو خوب خوندم ولی از اول مهر تقریبا هیچی نخوندم هفته دیگه هم مجبورم به یه مسافرت یه هفته ای برم میترسم کلا از درسم سرد بشم نمیدونم چکار کنم!
واسم دعا کنید دوباره شروع کنم

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
ارسال: #۱۲۷۰
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
Star RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
الان ۲ روزه شروع کردم فصل اولو که بیخیال شدم فصلای ۲ و ۳ بد نبود اما فصلای بعدیو هر چی میخونم متوجه نمیشم انگار خیلی خلاصه کرده به نظرتون اگه از موریس مانو بخونم متوجه میشم؟؟؟
کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟؟
اگه کسی هست که می تونه کمکم کنه من منتظرم
ممنون

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
ارسال: #۱۲۷۱
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
الان ۲ روزه شروع کردم فصل اولو که بیخیال شدم فصلای ۲ و ۳ بد نبود اما فصلای بعدیو هر چی میخونم متوجه نمیشم انگار خیلی خلاصه کرده به نظرتون اگه از موریس مانو بخونم متوجه میشم؟؟؟
ممنون
اصلا موریس مانو رو نخون که الکی وقتت رو هدر میدی! همون پوران ، فصلای ۳و۴و۵ که من خوندم رون گفته، نکته اینه که سوالای کنکور رو باید فکر کنی و اصلا با محتویات این کتابا نمیشه جواب داد و باید فکر کرد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojhde
ارسال: #۱۲۷۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط aaa@hgg.com.)

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام دوستانی که معماریو از پوران پژوهش می خونن یا خوندن کمکم کنن
ممنون

معماری درسی است که نمی توان آن را بدون زمینه ی قبلی صرفا از کتب کنکوری فرا گرفت.
دانلود و مشاهده فیلم درس معماری دانشگاه شریف که توسط دکتر گودرزی ارایه شده است، مفید و راهگشا خواهد بود.

لینک دانلود یا مشاهده فیلم ها:

ضمنا مشاهده سایر دروسی که در مباحثی از آنها مشکل دارید در این سایت
مفید خواهد بود.

موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojhde
ارسال: #۱۲۷۳
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط El@he.)
منفی ۲۰؟؟ :ی

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  خدا صبرت بدهBig Grin
(معمولا چون دخترا بعد لیسانس شوهر می کنن دیگه بیخیال درس و کار می شن و میرن سراغ پرورش کودکان:هاهاهاها

واقعا جای این حرفاست اینجا؟!
------------------------------------------------
یه خوبی که این مانشت داره و من الان بهش پی بردم اینه که یه وقتا واست پیش میاد نمی تونی درس بخونی، ناامید میشی. بعد میای اینجا میبینی فقط تو نیستی که نتونستی درس بخونی، واسه بقیه هم پیش میاد. بعد دوباره انگیزه میگیری!

تجربیات من از این چند ماه درس خوندن:

۱/ حتما حتما حتما وقتی یه فصل رو میخونید از اول یه نگاه کلی بهش بندازید.

۲/ حتما وقتی یه کتاب رو تموم میکنید، یه دوره ی کلی بهش بندازید

۳/ حتما بعد از تموم کردن یه فصل، چند تا از تستاش رو بزنید. (من تابستون مشترکا رو تموم کرده بودم بدون تست، ولی الان...)

۴/ حتما فصل هایی که خیلی سنگینه، خلاصه برداری کنید، در حد ۲-۳ صفحه... به من که خیلی کمک میکنه.

۵/ به نظر من روزی حداکثر ۲-۳ درس مختلف رو بخونید، بیشتر که میشه، آدم تو هیچ کدوم به هیچ جایی نمیرسه! بعد کم کم بی انگیزه میشه...
۶/ وقتی چند روز درس نخوندین و ناامیدین، یه روز که درست حسابی بشینید بخونید، کلی انگیزه میگیرین...

۷/ وقتی واسه دور دوم دارید یه مطلبی رو میخونید، سعی کنید حالت پرسشی باشه. مثلا من دور دوم که دارم مدار رو میخونم، دیگه سعی میکنم درس هایی که در قالب مثال گفته شده خودم حل کنم کامل، تجزیه تحلیل کنم، بعد به متن نگاه بندازم.

همگی موفق باشید Smile

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , SnowBlind , ماه بانو , afshin18 , iammiti , nazanin_sh , IT_SUT , mehdi1902
ارسال: #۱۲۷۴
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  ۵/ به نظر من روزی حداکثر ۲-۳ درس رو بخونید، بیشتر که میشه، آدم تو هیچ کدوم به هیچ جایی نمیرسه! بعد کم کم بی انگیزه میشه...

سایر گزینه ها تا حدودی قابل هضم است، منتها این گزینه پنج را از کجا در آوردید !؟
با چه استدلالی به این نتیجه رسیدید !
خواندن عمیقتر فصل منطق-استنتاج ریاضی گسسته و بکارگیری و پیاده سازی آن در امور روزمره و استدلال های غیر ریاضی هم مفید خواهد بود !
ارسال: #۱۲۷۵
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  سایر گزینه ها تا حدودی قابل هضم است، منتها این گزینه پنج را از کجا در آوردید !؟
با چه استدلالی به این نتیجه رسیدید !

حالو ۴ تا، نه، اصن ۵ تا!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۵۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۱۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۹۵۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close