زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای ارشد فناوری اطلاعات ۹۱

ارسال: #۳۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
سلام بچه ها!!
واقعا دست با تجربه‌ها به خاطر این همه راهنمایی مفیدشون درد نکنه!!
بچه‌ها ما ترم ۷ هوش مصنوعی و پاس می کنیم حالا با توجه به اینکه من تابستون می خوام شروع کنم به نظرتون هوش و خودم بخونم یا اینکه بذارم تو ترم ۷ با استاد پیش برم و همون موقع برای کنکور بخونم؟
البته من طبق توصیه‌ی دوستان کتاب راسل و پوران و خریدم!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ب.ظ
۵۰۴ زبان چیه ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ ب.ظ
RE: مشاوره برای ارشد فناوری اطلاعات ۹۱
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  504 زبان چیه ؟

همون کتاب ۵۰۴ واژه است. که توصیه شده لغاتش برای کنکور ارشد خونده شه. اینم لینک کتاب تو سایت آدینه بودک هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elinaz , ali_computer69
ارسال: #۳۴
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!!
بچه‌ها ما ترم ۷ هوش مصنوعی و پاس می کنیم حالا با توجه به اینکه من تابستون می خوام شروع کنم به نظرتون هوش و خودم بخونم یا اینکه بذارم تو ترم ۷ با استاد پیش برم و همون موقع برای کنکور بخونم؟

منم مثل شما ترم ۷ هوش دارم تصمیم دارم همون طول ترم کنکوری بخونمش چون واسه تابستون درسای زیادی هست که باید بخونم دروس مشترک مهم ترن.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ
اولا که خیلی‌ بهتره که همه درسایی که توی کنکور میاد رو حداکثر تا ترم ۶ پاس کرده باشید. اگه دنبال رتبه خوب هستید این استدلال رو نکنید که "اگه همون ترم ۷ بردارم بهتره". وقتی درسی‌ رو پاس می‌کنید دید کلی‌ و از بالا نسبت بهش پیدا می‌کنید در حالی‌ که وقتی‌ دارید درسی‌ رو پاس می‌کنید اینطور نیست.
درس هوش درس سنگینی‌ نیست پس میتونید خودتون توی تابستون هم بخونید. شاید بهتر باشه تابستون بخونید و ترم ۷ در کلاس هوش یه جور رفع اشکال و مرور باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p kh
ارسال: #۳۶
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ق.ظ)p kh نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!!

منم مثل شما ترم ۷ هوش دارم تصمیم دارم همون طول ترم کنکوری بخونمش چون واسه تابستون درسای زیادی هست که باید بخونم دروس مشترک مهم ترن.

پوران رو من اصلا توضیه نمی کنم , متنش رو نمی دونم اما تست هاش افتضاحه , جواباش غلطه . وقت من رو که خیلی تلف کرد .

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اولا که خیلی‌ بهتره که همه درسایی که توی کنکور میاد رو حداکثر تا ترم ۶ پاس کرده باشید. اگه دنبال رتبه خوب هستید این استدلال رو نکنید که "اگه همون ترم ۷ بردارم بهتره". وقتی درسی‌ رو پاس می‌کنید دید کلی‌ و از بالا نسبت بهش پیدا می‌کنید در حالی‌ که وقتی‌ دارید درسی‌ رو پاس می‌کنید اینطور نیست.
درس هوش درس سنگینی‌ نیست پس میتونید خودتون توی تابستون هم بخونید. شاید بهتر باشه تابستون بخونید و ترم ۷ در کلاس هوش یه جور رفع اشکال و مرور باشه.

هوش خیلی سادست اما فکر می کنم خودشون بخوان بخونن یکم وقت گیر باشه . مخصوصا که ترجمه راسل( که بهترینش همون راحتیه )یکجوریه . البته شاید واسه من که از روی اسلاید های انگلیسی درس رو خوندم بعدا کتاب رو , بعضی ترجمه‌ها واقعا گیج کننده بود . مثلا ترجمه هیوریستیک که می شد آروین !!!!
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ
شاید اگه اول از اسلاید‌های انگلیسی‌ استفاده کنن که یه مفهومی شکل بگیره و بعد برن سراغ کتاب بهتر باشه.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید اگه اول از اسلاید‌های انگلیسی‌ استفاده کنن که یه مفهومی شکل بگیره و بعد برن سراغ کتاب بهتر باشه.

موافقم
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ
من از امروز شروع کردم به خوندن منابع ارشد
به نظر شما کنار این کتابها تست هم بزنم یا تست زدن نگهدارم برای پاییز؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ق.ظ
سلااام
من واسه ارشد ۹۰ امتحان دادم و با وجودی که منابع متفاوتی و متنوعی رو امتحان کرده بودم نتیجه مناسبی نگرفتم و تصمیم گرفتم دوباره عزمم رو جزم کنم
اما دنبال یه نفر میگردم که با هم بخونیم
چون اینجوری باعث تقویت روحیه همدیگه میشیم و تمایل و علاقه بیشتری هم پیدا میکنیم.
اگر کسی موافقه خوشحال میشم با هم شروع کنیم .
من شیراز هستم و قصد دارم از منابع اصلی شروع کنم .بنابراین از دوستانی که اونها هم دنبال یه پایه واسه درس خوندن میگردن تقاضا میکنم در صورت تمایل جواب بدن تا هر چه زودتر با هم شروع کنیم.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۴۱
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  سلااام
من واسه ارشد ۹۰ امتحان دادم و با وجودی که منابع متفاوتی و متنوعی رو امتحان کرده بودم نتیجه مناسبی نگرفتم و تصمیم گرفتم دوباره عزمم رو جزم کنم
اما دنبال یه نفر میگردم که با هم بخونیم
چون اینجوری باعث تقویت روحیه همدیگه میشیم و تمایل و علاقه بیشتری هم پیدا میکنیم.
اگر کسی موافقه خوشحال میشم با هم شروع کنیم .
من شیراز هستم و قصد دارم از منابع اصلی شروع کنم .بنابراین از دوستانی که اونها هم دنبال یه پایه واسه درس خوندن میگردن تقاضا میکنم در صورت تمایل جواب بدن تا هر چه زودتر با هم شروع کنیم.
سلام دوست من قبلا ما یه همچین کاری کردیم اگه خواستی بیا یه سری بزن شاید برات مفید باشه وبتونی هم رشته ایتو پیدا کنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۴۲
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ
سلام دوستان.
دوستان عزیز اگر لطف کنند چند روش خلاصه برداری مفید رو که خودشون امتحان کردند و جواب گرفتند رو
بیان کنند خیلی ممنون میشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_67
ارسال: #۴۳
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ب.ظ)۰۲۹۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
دوستان عزیز اگر لطف کنند چند روش خلاصه برداری مفید رو که خودشون امتحان کردند و جواب گرفتند رو
بیان کنند خیلی ممنون میشم.

سئوال شما به این بخش مربوط نیست
به قسمت زیر مراجعه وجستجو کنید یا یک تاپیک جدید ایجاد کنید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_67
ارسال: #۴۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
به نام خدا
زندگی در جریان است و منتظر هیچ کس نخواهد ماند پس بر خیز شاید هرگز انکه انتظارش را میکشی از راه نرسد.
خب تصمیم گرفتم به کل بی خیال پایه بگردم اخه هر چی بیشتر گشتم کمتر به نتیجه رسیدم
در هر حال تصمیم گرفتم شروع کنم و حتی اگر شده تنهایی این راه رو ادامه بدم .
خدا بزرگه.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ ق.ظ
با سلام خدمت همه دوستان
اول اینکه از کسی که این تاپیک رو زده اساسی تشکرمیکنم که لطف کردن یه جایی واسه ما بچه های آی تی واسه مشاوره ایجاد کردن.
میخواستم ازباتجربه هاو دوستانی که شروع کردن یا اونایی که میخوان شروع کنن بپرسم واسه آی تی ۹۱ من ترم ۸ رو تمام کردم این تابستون قصدم اینه که دروس مشترک رو بخونم چند تا سوال داشتم راجع به این دروس:
۱-ساختمان داده:بچه های کامپیوتر اکثرا clrs انشارات نص رو توصیه میکردن میخوام بدونم آیانیاز هست واسه آی تی هم از clrs شروع کنیم یا خوندن کتاب مقسمی کفایت میکنه؟
۲-طراحی الگوریتم هم مثل ساختمان داده (clrs یا مقسمی)
۳-گسسته:با پوران پژوهش(یوسفی)شروع کنم خوبه؟
۴-نرم افزار:پرسمن ترجمه سالخورده رو بخونم که اکثراپیشنهاد کردن؟(البته باید بگم خودم باترجمه هاشمی طبا پاس کردم)
۵-شبکه هم واقعا هنوز نمیدونم فقط بعضی‌ها کتاب دکتر حقیقت رو پیشنهاد کردن.

مرسی از همه دوستانی که لطف میکنن و تجربیاتشون و در اختیار ما میذارن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۲۳ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۸۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۸۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close