زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای ارشد فناوری اطلاعات ۹۱

ارسال: #۴۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
RE: مشاوره برای ارشد فناوری اطلاعات ۹۱
(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  به نام خدا
زندگی در جریان است و منتظر هیچ کس نخواهد ماند پس بر خیز شاید هرگز انکه انتظارش را میکشی از راه نرسد.
از شما حرکت از خدا برکت.شاید یه پایه هم وسط راه پیدا شدSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ
بچه های آی تی کسی نمیخواد جواب بده.منتظرم که نظراتتون رو راجع به منابع که نوشتم بدونم.
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
یک سوال داشتم .من برای درسهایی که چندتا منبع دارند برای هر مبحث همه منابع میخونم و بعد میرم سراغ مبحث دیگه به نظر شما دوستانی که تجربه خوندن برای ارشد دارن کار درستی میکنم؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۱ ق.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان
اول اینکه از کسی که این تاپیک رو زده اساسی تشکرمیکنم که لطف کردن یه جایی واسه ما بچه های آی تی واسه مشاوره ایجاد کردن.
میخواستم ازباتجربه هاو دوستانی که شروع کردن یا اونایی که میخوان شروع کنن بپرسم واسه آی تی ۹۱ من ترم ۸ رو تمام کردم این تابستون قصدم اینه که دروس مشترک رو بخونم چند تا سوال داشتم راجع به این دروس:
۱-ساختمان داده:بچه های کامپیوتر اکثرا clrs انشارات نص رو توصیه میکردن میخوام بدونم آیانیاز هست واسه آی تی هم از clrs شروع کنیم یا خوندن کتاب مقسمی کفایت میکنه؟
۲-طراحی الگوریتم هم مثل ساختمان داده (clrs یا مقسمی)
۳-گسسته:با پوران پژوهش(یوسفی)شروع کنم خوبه؟
۴-نرم افزار:پرسمن ترجمه سالخورده رو بخونم که اکثراپیشنهاد کردن؟(البته باید بگم خودم باترجمه هاشمی طبا پاس کردم)
۵-شبکه هم واقعا هنوز نمیدونم فقط بعضی‌ها کتاب دکتر حقیقت رو پیشنهاد کردن.

مرسی از همه دوستانی که لطف میکنن و تجربیاتشون و در اختیار ما میذارن.

من راهنماییت میکنم ولی اگه دوستان دیدن راهنمایی کافی نیست به دوستمون بیشتر کمک کنن
طراحی =مقسمی + پوران
ساختمان =پوران + پارسه
گسسته = پوران تمام
نرم افزار = من سالخوردرو خوندم خوب بوده هاشمی طبا ندیدم اما همه میگن خیلی از مطالب این ۲ تا یکیه
شیکه =کتاب حقیقت +سوالای سالهای قبل البته کتاب جدید آقای حقیقت هم داره میاد

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۵۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۱ ق.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان
اول اینکه از کسی که این تاپیک رو زده اساسی تشکرمیکنم که لطف کردن یه جایی واسه ما بچه های آی تی واسه مشاوره ایجاد کردن.
میخواستم ازباتجربه هاو دوستانی که شروع کردن یا اونایی که میخوان شروع کنن بپرسم واسه آی تی ۹۱ من ترم ۸ رو تمام کردم این تابستون قصدم اینه که دروس مشترک رو بخونم چند تا سوال داشتم راجع به این دروس:
۱-ساختمان داده:بچه های کامپیوتر اکثرا clrs انشارات نص رو توصیه میکردن میخوام بدونم آیانیاز هست واسه آی تی هم از clrs شروع کنیم یا خوندن کتاب مقسمی کفایت میکنه؟
۲-طراحی الگوریتم هم مثل ساختمان داده (clrs یا مقسمی)
۳-گسسته:با پوران پژوهش(یوسفی)شروع کنم خوبه؟
۴-نرم افزار:پرسمن ترجمه سالخورده رو بخونم که اکثراپیشنهاد کردن؟(البته باید بگم خودم باترجمه هاشمی طبا پاس کردم)
۵-شبکه هم واقعا هنوز نمیدونم فقط بعضی‌ها کتاب دکتر حقیقت رو پیشنهاد کردن.

مرسی از همه دوستانی که لطف میکنن و تجربیاتشون و در اختیار ما میذارن.

من راهنماییت میکنم ولی اگه دوستان دیدن راهنمایی کافی نیست به دوستمون بیشتر کمک کنن
طراحی =مقسمی + پوران
ساختمان =پوران + پارسه
گسسته = پوران تمام
نرم افزار = من سالخوردرو خوندم خوب بوده هاشمی طبا ندیدم اما همه میگن خیلی از مطالب این ۲ تا یکیه
شیکه =کتاب حقیقت +سوالای سالهای قبل البته کتاب جدید آقای حقیقت هم داره میاد
دوست عزیز سلام
من فکر میکنم برای ساختمان داده پارسه در اولویت همه چیز هستش. بعد از اون میل خودته پوران یا مقسمی. من هر دو رو خوندم، فکر میکنم مقسمی بهتره چون توی تستاش نکته هم گفته.
طراحی پوران اولویت داره. بعدش پارسه. فکر میکنم این دو تا کافیه.
گسسته هم درسته. پوران، لازم و کافیهDodgy
نرم افزار، من دارم پوران و پارسه میخونم. اما نمیدونم کافیه یا نه
شبکه، حقیقت (پارسه) خوبه. من تنن باوم رو هم میخونم
در مورد clrs هم یه نکته رو بگم، اینکه برای ما آی تیا، لازم نیست، هر چند اگه برسی بخونیش، عالی میشه، اما اگه تست سالای قبل کنکور رو خوب و دقیق بزنی، میگن نیاز نیست، هر چند برای کنکور نرم، میگن باید حتما خونده بشه...
موفق باشیدBlush

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_67 , Mohammad-A
ارسال: #۵۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
به نظرم برای نرم افزار اگه وقت داشته باشید خود پرسمن رو بخونید بهتر باشه.من دارم همین کارو می کنم ودر کنارش خلاصه نویسی ومرور خلاصه ها.درسته زیاد وقت میبره اما چندتا حسن داره:یکی وقتی پرسمن رو بخونی دیگه نیاز نیست منبع دیگه ای رو بخونی چون خیلی کامل گفته و اونای دیگه خلاصه پرسمن هستن.ویکی دیگه اینکه چون حجم نرم افزار زیاده از هرجای کتاب ممکنه سوال بیاد که با خوندن منبع اصلی والبته مرورخیالتون راحته.
البته نظر باتجربه‌ها محترمه.من فقط روشی رو که با توجه به تجربه دیگران بهتر دیدم وخودم دارم استفاده میکنم گفتم
موفق باشید

مازنده ازآنیم که آرام نگیریم........موجیم که آسودگی ما عدم ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۵۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط HosseinSHN.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  maryam-x و khodam ممنون از راهنماییتون ...پس من کتاب ساختمان داده پارسه و ساختمان داده پوران رو هم میخونم...
برای کتاب ساختمان داده پارسه باید حتما در پارسه ثبت نام کنم یا این که میتونم به صورت ازاد بخرم؟؟ واین که لطفا اسم کامل کتاب و مولفش رو بگید..

ساختمان مقسمی چطور دوستان؟؟؟
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ق.ظ)p kh نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!!
واقعا دست با تجربه‌ها به خاطر این همه راهنمایی مفیدشون درد نکنه!!
بچه‌ها ما ترم ۷ هوش مصنوعی و پاس می کنیم حالا با توجه به اینکه من تابستون می خوام شروع کنم به نظرتون هوش و خودم بخونم یا اینکه بذارم تو ترم ۷ با استاد پیش برم و همون موقع برای کنکور بخونم؟
البته من طبق توصیه‌ی دوستان کتاب راسل و پوران و خریدم!!

منم مثل شما ترم ۷ هوش دارم تصمیم دارم همون طول ترم کنکوری بخونمش چون واسه تابستون درسای زیادی هست که باید بخونم دروس مشترک مهم ترن.

دقیقا مشکل من هم همینه که هوش و نرم ۲ رو ترم ۷ دارم و تا الان هم هیچکدوم رو نخوندم
(۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ)YAS25 نوشته شده توسط:  من از امروز شروع کردم به خوندن منابع ارشد
به نظر شما کنار این کتابها تست هم بزنم یا تست زدن نگهدارم برای پاییز؟

تست زدن کمک میکنه اشکال کار پیدا بشه من خودم با فاصله ۲-۳ روز بعد از خوندن درس تست اون قسمت رو هم می زنم البته ممکنه اشتباه باشه کارم اما خودم اینجوری خوندنو ترجیح میدم

افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط آزارشان دهد.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ
سلام به دوستان
یک سوال فنی اگه کسی تو کنکور ارشد it رتبه بیاره ولی انتخاب رشته نکنه به دلیل تموم نکردن دروه کارشناسی
به نظر شما مشکلی برای امتحان دادن ارشد ۹۲ براش به وجود می آید یا نه

یک آریایی می گوید هیچ قومی بردیگری برتری ندارد مگر در پارسایی ، آریای من پارسا باش. آرین
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ... چون سال سوم یکی از دوستام شرکت کرد ولی انتخاب رشته نکرد ... مشکلی پیش نیومد و سال بعدش قبول شد .( البته بهتره شرکت نکنید یا اگه شرکت کردید به کسی نگید )
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط mahan najafi.)
ممنونم!!! Wink
ممنونم ازت Potential !!! Wink

یک آریایی می گوید هیچ قومی بردیگری برتری ندارد مگر در پارسایی ، آریای من پارسا باش. آرین
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
سلام
کسی میدونه شبکه و امنیت روزانه امیرکبیر تا چه رتبه ای قبول میشن؟ممنون

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ)HosseinSHN نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ)YAS25 نوشته شده توسط:  من از امروز شروع کردم به خوندن منابع ارشد

تست زدن کمک میکنه اشکال کار پیدا بشه من خودم با فاصله ۲-۳ روز بعد از خوندن درس تست اون قسمت رو هم می زنم البته ممکنه اشتباه باشه کارم اما خودم اینجوری خوندنو ترجیح میدم

تست رو از روی چه منبعی میزنید ؟ کتابی هست که همش تست باشه با فصل بندی درسا ؟
من کتابایی مثل مقسمی و پوران که انتهای هر مبحث تست داره رو میزنم . یعنی وقتی درس رو خوندم میرم سراغ تستش
پس به نظر شما اگه یه تاخیر بین مطالعه درس و تست بندازم بهتره /؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahrzad sara
ارسال: #۵۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ق.ظ، توسط HosseinSHN.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ق.ظ)exir نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ)HosseinSHN نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ)YAS25 نوشته شده توسط:  من از امروز شروع کردم به خوندن منابع ارشد

تست رو از روی چه منبعی میزنید ؟ کتابی هست که همش تست باشه با فصل بندی درسا ؟
من کتابایی مثل مقسمی و پوران که انتهای هر مبحث تست داره رو میزنم . یعنی وقتی درس رو خوندم میرم سراغ تستش
پس به نظر شما اگه یه تاخیر بین مطالعه درس و تست بندازم بهتره /؟

تست من هم همین کتاب‌ها رو دارم متاسفانه واسه رشته ما کمتر کتاب های فقط تست وجود داره اگر هم هست من ندیدم...خب آخه اون موقع شما تازه درس رو خوندید و تسلط کامل دارید میشه چندتا تست واسه مرور مطالب زد اما به نظر من بخشی از تست‌ها رو هم بذارید واسه ۲-۳ روز بعد...من معمولا ۲-۳ روز بعد از مطالعه تست های شماره فرد رو جواب میدم.
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ)fatima2007 نوشته شده توسط:  سلام
کسی میدونه شبکه و امنیت روزانه امیرکبیر تا چه رتبه ای قبول میشن؟ممنون

ظرفیت شبکه روزانه ۶ نفر و امنیت روزانه ۴ نفر هستش دیگه خودتون حساب کنید حدودشو

افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط آزارشان دهد.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ
سلامیشه یه کتاب تست مرجع برای ارشد معرفی کنین.اگه کسی سراغ داره‌، ممنون میشم بگه.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط shahrzad sh.)
سلام
برای ساختمان داده وطراحی الگوریتم فقط CLRS را بخونیم کافی نیست؟!!! یا باید برای ساختمان داده منبع دیگه ای خوند؟
و یه سوال دیگه من میخوام از مهر شروع کنم وبا برنامه پارسه جلو برم خوبه میرسم تموم کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۹۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۶۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close