زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج وکارنامه

ارسال: #۴۸۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
RE: اعلام نتایج وکارنامه
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  به هر حال من که نفهمیدم چی شد، من اصلا قصد چونه زدن نداشتم فقط خواستم اطلاعات به دست بیارم چون همونطوری که گفتم سال اولم بود و از آبان شروع کرده بودم، و حتما واسه سال بعد خودم رو آماده می کنم
ولی یه چیزی رو مطمئن هستم اونم اینه که نباید زبان با ضریب ۱ انقدر (۵۰۰ رتبه)روی رتبه تأثیر بزاره البته معدلشون خوب بوده من ۱۷/۰۱ بودم
من نفر ۴ نرم پارسال رو می شناسم که زبان رو ۱۵ زده بود،چون تأثیر چندانی نداره و برای سال بعد هم من همین کارو می کنم یعنی تمرکزم رو روی درسای دیگه می زارم.
دو سوال مشترک بیشتر انگار ۸ سوال زبان، به عبارتی حدود ۲۷ درصد زبان !!!!!!!!!!!!
البته من خودمم درصد مشترک امسالم رو با کلید سنجش حساب کردم ۳۳ ولی زده ۲۴، ممکنه که کلید تغییر کرده باشه یا خودم تو پر کردن گزینه‌ها بی دقتی کرده باشم
به هر حال ممنونم‌، اگه نظر بدین خوشحال می شم

دوست عزیز اینکه زبان رو دست کم میگیری اصلا درست نیست. جدا از مقوله کنکور شما ناسلامتی یعنی مهندسی( اونم کامپیوتر!) و اگه زبانت ضعیف باشه انگار هیچی بلد نیستی. پس جدا از فکر کنکور هم که شده حتما سعی کن زبان قوی داشته باشی( البته من این توصیه رو کاملا دوستانه عرض کردم و امیدوارم دلگیر نشید.) من خودم سر کنکور شاید به جرات بگم حدود ربع ساعت تو شوک بودم و کاملا مغزم قفل کرده بود و اصلا نمیتونستم رو ریاضی تمرکز کنم. شروع کردم به زدن زبان تا کم کم گرم بشم.( البته تو ریاضی واقعا نتونستم اون جوری که مد نظرم بود عمل کنم و از این بابت خیلی متاسف شدم چون اگه تونسته بودم بهتر بزنم شاید میتونستم هوش زیر ۱۰۰ بیارم )به هر حال تو جو کنکور هم که آدم نمیتونه چیزی که واقعا تو چنته داره رو رو کنه, زبان میتونه خیلی کمک کننده باشه. یه نکته دیگه هم یادآوری کنم به همه دوستانی که قصد دارن کنکور بدن: هیچ درسی رو سفید رها نکنید( البته نه که منفی بزنیداااااااا) چون واقعا درصد صفر حسابی تراز رو میکوبه زمین. اگه دوستان کارنامه هاشونو (چه خوب و چه بد فرقی نداره )بذارن که همه ببینن. متوجه عرض بنده میشید که کسانی که درس سفید دارن نسبت به چیزی که انتظار داشتن نتیجه خوبی به دست نیاوردن. دوستانی که اعتراض دارن حتما اعتراض بفرستن اما کارنامه هاشون هم بذارن تا به نتیجه برسیم و اگه متقاعد شدن حداقل اون دسته که میخوان دوباره کنکور بدن اشتباهات امسال رو تکرار نکنن.
با آرزوی موفقیت برای همه مانشتی های عزیز
اینم کارنامه خودم که میتونید نقش پر رنگ زبان رو توش ببنید و در مورد درس ضریب یکی زبان که ظاهرا بی ارزش به نظر میرسه بد قضاوت نکنید! درسته که مشترک رو در حد قابل قبول زدم اما باور کنید اگه همه وقت زبان رو هم رو ریاضی گذاشته بودم نتیجه از این که میبینید بدتر میشد.

فایل‌(های) پیوست شده

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SarahArshad , mengan , آرمین
ارسال: #۴۸۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ق.ظ
به همه دوستان عزیز که رتبه هاشون خوب شده تبریک میگم، ان شاالله تو زندگیتون شیرین‌تر از این موفقیت نصیبتون بشه.
بقیه هم که امسال به هر دلیلی نشد رتبه خوبی بیارن به امید خدا با هم میخونیم برای سال دیگه و همه با هم میریم دانشگاه شریف Big Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۴۸۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
ولی به نظر من هیچی اندازه درصد مشترک تاثیر نداره درصد زبان ریاضی و تخصصی من از خیلیا بیشتره ولی چون ظاهرا نمره منفی تو مشترک زیاد داشتم رتبم ۴ رقمی شدهSad

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۰
۰
ارسال: #۴۸۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط summer_66.)
اعلام نتایج وکارنامه
برای اینکه نحوه محاسبه تراز رو بدونید و متقاعد بشید که کنکور به همه داوطلب‌ها بستگی داره و به ارزش پاسخگویی به درسایی که اکثریت داوطلب‌ها سمتش نمیرن( حتی با ضریب کم )پی ببرید. فکر کنم دیدن مطلب ذکر شده تو این سایت خالی از لطف نباشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)saba7 نوشته شده توسط:  ولی به نظر من هیچی اندازه درصد مشترک تاثیر نداره درصد زبان ریاضی و تخصصی من از خیلیا بیشتره ولی چون ظاهرا نمره منفی تو مشترک زیاد داشتم رتبم ۴ رقمی شدهSad

بله صبا خانم نظر شما کاملا متین هست و درصد مشترک خیلی تعیین کننده است. عرض بنده اینه که نباید یه درسو فدای درس دیگه کرد و درصدا باید از یه توازن قابل قبول برخوردار باشن. از طرفی کنکور که قابل پیش بینی نیست که بگیم اصلا سمت زبان نمیرم (قابل توجه دوستان عزیزی که زبانو ریز میبینن Smile )و صرفا تمرکزم رو روی ریاضی و مشترک میزارم چون ضریبشون بیشتره. یهو دیدید ریاضی یا اکثر مشترکا یه طوری طراحی بشه که قابل پاسخگویی نباشه و زبان خیلی آسون باشه( شبیه چیزی که امسال اتفاق افتاد.) امسال هم مشترک خیلی سخت نبود اما سوالاش خیلی وقت گیر بود یا خوانا نبود. بعضی سوالا شاید ۸ دقیقه زمان میبرد که آدم ترجیح میداد ازش بگذره( البته شاید دست من کند بوده و شما خیلی سریع باشین در حل. چون باید اعتراف کنم که من واقعا آدم کنکوری نیستم )اگه سوالا طوری بود که فقط برای سنجش اطلاعات بود و برای سنجش سرعت دست و چشم نبود شاید به جرات بگم که میتونستم ۵۰ تا ۶۰ درصد مشترکا رو بزنم اما این سوالای طولانی و خسته کننده ای که اینا طراحی کرده بودن از حد حوصله من یکی خارج بود , حالا از نظر شما بی اطلاع هستم.

۰
۰
ارسال: #۴۸۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  به هر حال من که نفهمیدم چی شد، من اصلا قصد چونه زدن نداشتم فقط خواستم اطلاعات به دست بیارم چون همونطوری که گفتم سال اولم بود و از آبان شروع کرده بودم، و حتما واسه سال بعد خودم رو آماده می کنم
ولی یه چیزی رو مطمئن هستم اونم اینه که نباید زبان با ضریب ۱ انقدر (۵۰۰ رتبه)روی رتبه تأثیر بزاره البته معدلشون خوب بوده من ۱۷/۰۱ بودم
من نفر ۴ نرم پارسال رو می شناسم که زبان رو ۱۵ زده بود،چون تأثیر چندانی نداره و برای سال بعد هم من همین کارو می کنم یعنی تمرکزم رو روی درسای دیگه می زارم.
البته من خودمم درصد مشترک امسالم رو با کلید سنجش حساب کردم ۳۳ ولی زده ۲۴، ممکنه که کلید تغییر کرده باشه یا خودم تو پر کردن گزینه‌ها بی دقتی کرده باشم

دوست عزیز اینکه زبان رو دست کم میگیری اصلا درست نیست. جدا از مقوله کنکور شما ناسلامتی یعنی مهندسی( اونم کامپیوتر!) و اگه زبانت ضعیف باشه انگار هیچی بلد نیستی. پس جدا از فکر کنکور هم که شده حتما سعی کن زبان قوی داشته باشی( البته من این توصیه رو کاملا دوستانه عرض کردم و امیدوارم دلگیر نشید.) من خودم سر کنکور شاید به جرات بگم حدود ربع ساعت تو شوک بودم و کاملا مغزم قفل کرده بود و اصلا نمیتونستم رو ریاضی تمرکز کنم. شروع کردم به زدن زبان تا کم کم گرم بشم.( البته تو ریاضی واقعا نتونستم اون جوری که مد نظرم بود عمل کنم و از این بابت خیلی متاسف شدم چون اگه تونسته بودم بهتر بزنم شاید میتونستم هوش زیر ۱۰۰ بیارم )به هر حال تو جو کنکور هم که آدم نمیتونه چیزی که واقعا تو چنته داره رو رو کنه, زبان میتونه خیلی کمک کننده باشه. یه نکته دیگه هم یادآوری کنم به همه دوستانی که قصد دارن کنکور بدن: هیچ درسی رو سفید رها نکنید( البته نه که منفی بزنیداااااااا) چون واقعا درصد صفر حسابی تراز رو میکوبه زمین. اگه دوستان کارنامه هاشونو (چه خوب و چه بد فرقی نداره )بذارن که همه ببینن. متوجه عرض بنده میشید که کسانی که درس سفید دارن نسبت به چیزی که انتظار داشتن نتیجه خوبی به دست نیاوردن. دوستانی که اعتراض دارن حتما اعتراض بفرستن اما کارنامه هاشون هم بذارن تا به نتیجه برسیم و اگه متقاعد شدن حداقل اون دسته که میخوان دوباره کنکور بدن اشتباهات امسال رو تکرار نکنن.
اینم کارنامه خودم که میتونید نقش پر رنگ زبان رو توش ببنید و در مورد درس ضریب یکی زبان که ظاهرا بی ارزش به نظر میرسه بد قضاوت نکنید! درسته که مشترک رو در حد قابل قبول زدم اما باور کنید اگه همه وقت زبان رو هم رو ریاضی گذاشته بودم نتیجه از این که میبینید بدتر میشد.

جالبه واقعا، من اصلا منظورم این نبود که زبانم خوب نیست اتفاقا برعکس‌، ولی به نظرم تایم برای زبان گذاشتن تو کنکور خیلی درست نیست، من تو کنکور امسال هم فقط چند دقیقه آخر رو رفتم رو سوالای زبان ۲ تا رو خوندم و زدم و ۶ درصدم زبان آوردم، البته دیگه وقت نداشتم بیشتر بزنم، منم ۱۰، ۱۵ دقیقه اول تو شوک بودم ،ترجیح دادم اول مشترک‌ها و ریاضی رو بزنم که کلی هم بی دقتی کردم یا تو صورت سوال یا تو پر کردن گزینه ها، ممنون از راهنماییتون ولی یه کم زود قضاوت کردین، به هر حال این نظر منه و فکر می کنم درست باشه، سال بعد هم همین کار رو می کنم، مگر اینکه سوالا به قدری سخت باشه که نشه کاریش کرد، اون موقع میرم سراغ زبان
۰
۰
ارسال: #۴۸۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ
آدم واقعا لذت میبره!! انتخاب رشته کاملا رایگان مهستان ولی فقط با ۱۰ هزار تومان Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya
ارسال: #۴۸۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط summer_66.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  به هر حال من که نفهمیدم چی شد، من اصلا قصد چونه زدن نداشتم فقط خواستم اطلاعات به دست بیارم چون همونطوری که گفتم سال اولم بود و از آبان شروع کرده بودم، و حتما واسه سال بعد خودم رو آماده می کنم

جالبه واقعا، من اصلا منظورم این نبود که زبانم خوب نیست اتفاقا برعکس‌، ولی به نظرم تایم برای زبان گذاشتن تو کنکور خیلی درست نیست، من تو کنکور امسال هم فقط چند دقیقه آخر رو رفتم رو سوالای زبان ۲ تا رو خوندم و زدم و ۶ درصدم زبان آوردم، البته دیگه وقت نداشتم بیشتر بزنم، منم ۱۰، ۱۵ دقیقه اول تو شوک بودم ،ترجیح دادم اول مشترک‌ها و ریاضی رو بزنم که کلی هم بی دقتی کردم یا تو صورت سوال یا تو پر کردن گزینه ها، ممنون از راهنماییتون ولی یه کم زود قضاوت کردین، به هر حال این نظر منه و فکر می کنم درست باشه، سال بعد هم همین کار رو می کنم، مگر اینکه سوالا به قدری سخت باشه که نشه کاریش کرد، اون موقع میرم سراغ زبان

البته دوست خوبم من مخاطبم شمای نوعی بود و منظورم این نبود که شما زبانتون ضعیفه و قصد جسارت نداشتم. باید توجه کرد که خیلی از دوستامون اصلا به زبان توجه نمیکنن. خیلی از دوستای خودم اصلا حاضر نیستن کتابای مرجع انگلیسی مطالعه کنن و همش دنبال ترجمه شده هاش هستن که به نظرم خیلی از کتابای ترجمه شده مث سم مهلک هستن. اینکه میگید زبانتون خوبه واسه شما یه امتیاز محسوب میشه پس به عنوان یه استراحت کوتاه و تنفس بین پاسخگویی به ریاضی و مشترک ازش بهره ببرید. اگه واقعا روی نظرتون اسرار دارید تو آزمونای آزمایشی حداقل یک بار این روش رو پیاده کنید اگه دیدید نتیجه خوبی نمیگیرید به شیوه خودتون عمل کنید. به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند و گاهی مشاوران و ملازمان کمترین هم این میون ممکنه نظری بدن که بد نیست که خسروان یکم روش فکر کنن و سبک سنگینش کننSmile
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  آدم واقعا لذت میبره!! انتخاب رشته کاملا رایگان مهستان ولی فقط با ۱۰ هزار تومان Big GrinBig Grin

قبلنا دروغ حناق میاورد و الان مال و ثروت و موفقیتBlush

۰
۰
ارسال: #۴۸۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  من نفر ۴ نرم پارسال رو می شناسم که زبان رو ۱۵ زده بود،چون تأثیر چندانی نداره و برای سال بعد هم من همین کارو می کنم یعنی تمرکزم رو روی درسای دیگه می زارم.

اول از همه کارنامه‌ی منو که ضمیمه همین پست کردم را ببین.فکر می کنی من که انقدر مشترک رو کم زدم دلیلش بلد نبودنم بوده؟! اتفاقا دروس مشترک نقطه قوت من بودند اگر باور ندارید می تونی از همین بچه های همین جا(قدیمی ترها) بپرسی.
من با سوالات مشترک شروع کردم و تقریبا ۸۰ درصد وقت سر جلسه را برای مشترک‌ها گذاشتم.این تفکر باعث شد ۱۸ تا سوال مشترک را رد کرده باشم و خانه ای خالی توی پاسخنامه نگذاشته باشم.از طرفی وقتی شما سر جلسه روی یک سوال وقت بیشتری میزارید احتمال اینکه راه حلی که به ذهنتون میرسه به گزینه‌ی غلط منجر بشه خیلی بیشتره!
از اون طرف به عنوان اخرین درس رفتم سراغ زبان و تازه به تست ۲۰ زبان رسیده بودم که وقت تمام شد.خواندن این ۲۰ تا تست زبان همون وقتی رو از من گرفت که خواندن ۶ تا ساختمان داده می گرفت.از اون ۲۰ تا تست زبان ۱۸ تا را جواب دادم و فقط یکیش غلط بود ولی از۶ تا تست مشترک که همشو جواب دادم ۲ تا رو که درست زده بودم که انگار حذف شده، ۲ تای دیگه هم با بی دقتی در لحظه‌ی اخر به گزینه‌ی اشتباه رسیدم، دو تای دیگه هم ۵۰-۵۰ زده بودم که جفتش غلط در اومده!

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara** , آرمین
ارسال: #۴۸۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
بچه‌ها کسی تونسته بره تو سیستم ماهان یا اونم مثل مهستان سرکاریه؟
البته ماهان که سیستمش خیلی مسخرس. خداییش این موسسه‌ها هم انگار ما رو گیر آوردنااااااااااااا

۰
۰
ارسال: #۴۹۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ب.ظ
با حرف summer_66 موافقم خیلی از کنکوری‌ها از زبان فرار میکنن چون زبانشون خوب نیست، من یکی از همین افرادم که هر چی فرار کردم دیدم بیشتر ضرر می کنم برای همین تصمیم گرفتم به طور جدی رو این درس کار کنم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۴۹۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
اگر زبانتون خوب یا حتی متوسط هست، از این درس غافل نشید سر جلسه.. که اگر آسون بدن ضرر خواهید کرد!

کارنامه‌ی بنده رو ببینید:

خلاصه فاعتبروا !
اگر من زبان ۴۰ درصد می‌زدم اوضاع خیلی بهتر می‌شد.. حالا ما موندیم و یه رتبه‌ی لب مرزی ۵۴ !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara**
ارسال: #۴۹۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  .......................
۳۶ هوش شدم...
........................
زبان ۰
ریاضی ۳۳
مشترک ۴۰
هوش ۶۶
معماری ۰
نرم افزار ۰
........................

تبریک فراوان

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۴۹۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Muhamad نوشته شده توسط:  اگر زبانتون خوب یا حتی متوسط هست، از این درس غافل نشید سر جلسه.. که اگر آسون بدن ضرر خواهید کرد!

دقیقا من هم باتوجه به کارنامه سال قبل آقای رضا اکبر رتبه یک معماری زبان نزدم ولی برعکس امسال زبان آسون بود و اونایی که بالای ۲۰ - ۳۰ زدن ترازشون خیلی خوب شده و برد با اونا بوده
پس نه تنها زبان درسی رو برای ارشد رها نکنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Muhamad
ارسال: #۴۹۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
من واقعا گیج شدم.
اون از رتبه مهندسیم که جز بدترین های مانشته !!!!!!!(شرمنده بچه‌ها‌، نمی دونم چرا اینطوری شد)
اینم از رتبه ای تی من که فکر کنم زیادی رتبم نسبت به درصدام بد شده،البته من زیاد در مورد ای تی اطلاعا ندارم اما طبق کارنامه های پارسال خیلی رتبم بد شده:
۱۳/۳۳ زبان تخصصی
۲۹/۷۶ دروس مشترک /ساختمانهای گسسته -ساختمان های دا
-۵/۵۵ اصول ومبانی مدیریت
۱۶/۶۷ اصول طراحی پایگاه داده ها
سفید هوش مصنوعی
۵۳/۳۳ سیستم های عامل
۴۴/۴۴ معماری کامپیوتر
(درصدا درست نوشته شده، مثلا سیستم عامل همون پنجاه و... درصد درسته)

اما رتبه افتضاح !!!!!!!!!!!!!
۱۴۵۰ ۴و۱
۵۱۳ ۳و۲
۵۱۳ حتی امکان داره سربازی هم قبول نشم !!!!!!!!!!!!!!(فکر کنم ای تی سقفه قبولیش ۲۵۰ باشه)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۴۹۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط raminbarca.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  .....
دوست عزیز با چه رتبه ای شاهد قبول شدی؟

من سال ۸۶ با رتبه‌ی ۲۷۹۱ منطقه ۱ مهندسی کامپیوتر شاهد قبول شدم. برقش رو هم بالاتر زده بودم که قبول نشدم، ۸۶ از نظر انتخاب رشته خیلی بود.

داشتم گوشت کوبیده تو هاون می کوبیدم انگار Big Grin خواهر من رو چه منطقی ۸ تا سوال زبان رو با ۲ تا مشترک یکی می کنین؟ ۱ سوال زبان با ۱ سوال دیگه از زبان یکی نیست، چه برسه با یه درس دیگه. اصلاً از اینم که بگذریم و معادل بگیریم، این حرف موقعی درسته که شما بتونین به جای ۸ تا زبان ۲ تا مشترک بزنین و این در بیشتر مواقع شدنی نیست. اگه زبانتون خوب باشه هر تست زبان به حداکثر ۵۰ تا ۶۰ ثانیه زمان نیاز داره (البته بد باشه هم با بیشتر از این مشکل حل نمی شه چون حل کردنی که نیست)، ۸ تاش می شه حدوداً ۷ دقیقه. تو ۷ دقیقه می شد ۲ تا از سوالای سیستم عامل امسال رو زد؟ لطفاً اون ۲-۳ تا سوال توضیحی رو مثال نزنین، چون اونا رو که همه تو وقت خود مشترکا می زنن، الان بحث سر وقت زبانه که بدیمش به مشترک یا خود زبان رو بزنیم. به نظرم ول کردن یه درس اشتباهه، مگر اینکه انقدر از خودتون مطمئن باشین که حتماً بقیه رو خیلی خوب می زنین. دوست من امسال با ۴ درصد زبان ۵۲ معماری شد، اما ۷۸% تخصصی معماری رو زده بود! البته وقت این ۲ تا از هم جدائه، اما منظورم از این مثال این بود که با اختصاص دادن وقت زبان به یه درس دیگه باید تو اون درس فوق العاده عمل کنین تا نزدن زبان جبران بشه. حتی اگه فوق العاده هم بزنین ممکنه جبران نشه Big Grin کارنامه‌ی دوستم رو با من مقایسه کنین به همین نتیجه می رسین، من ربان ۷۶%، ریاضی ۴۰%، مشترک ۲۸% و تخصصی معماری ۳۷% زدم و دوستم به ترتیب ۳%، ۳۵%، ۲۰% و ۷۸% زد. به نظر میاد با این درصد تخصصی فضایی که ضریبش هم ۲ برابر زبان هست، و اختلاف کم تو ریاضی و مشترک، دوستم باید بالاتر از من می شد. اما من شدم ۲۵ و اون شد ۵۲/

به هر حال در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستین.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۲۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۵۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۵۵۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close