زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسایی که رتبۀ ارشدشون لب مرزی هستش

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ق.ظ
سلام دوستان
من این فایل رو از سایت یه موسسه در هنگام جستجو تو اینترنت
دانلود کردم
"تحلیل هایی جهت اینکه یه دیدی بدست بیاد که کجا احتمال داره قبول بشید"
از این لینک اونو دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ف.ش , Majid gh , negars , parimehraban , najme60 , **sara**
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ق.ظ
به نظرم که خوبم تحلیل نکرده
هوش مصنوعی تهران با رتبه ۵۰۰ قبولی میده !!
ولی بازم باهمه این تفاسیر دستتون درد نکنه لطف کردین

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط jz_singer.)
سلام دوستان....من رتبم توی گرایش معماری ۲۸۰۰ شده یعنی با ۲۰۰ تا اختلاف تا مرز مجاز شدن...به نظرتون مجازی قبول می شم؟ضمن اینکه از پارسال تا امسال ظرفیت های مجازی بیشتر از دو برابر شده و خیلی از اونایی که هم در معماری و هم در هوش و هم در نرم افزار رتبه‌ی خوبی آوردن هوش و نرم افزار رو به معماری در انتخاب رشته ترجیح دادن....من حساب کردم کلا ۱۵۰۰ نفر امسال باید در کل گرایشات قبول بشن و از ۳۰۰۰ نفری که معماری مجاز شدن قطعا ۲۰۰۰ نفرشون اصلا سخت افزار نبودن و چون مشترک‌ها رو بالا زدن در معماری هم رتبه آوردن...دوست دارم نظرتون رو بدونم.....ضمن اینکه به درصدهای اعلام شده اعتراض کردم.....فقط ناامیدم نکنین...
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: کسایی که رتبۀ ارشدشون لب مرزی هستش
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ ب.ظ)jz_singer نوشته شده توسط:  سلام دوستان....من رتبم توی گرایش معماری ۲۸۰۰ شده یعنی با ۲۰۰ تا اختلاف تا مرز مجاز شدن...به نظرتون مجازی قبول می شم؟ضمن اینکه از پارسال تا امسال ظرفیت های مجازی بیشتر از دو برابر شده و خیلی از اونایی که هم در معماری و هم در هوش و هم در نرم افزار رتبه‌ی خوبی آوردن هوش و نرم افزار رو به معماری در انتخاب رشته ترجیح دادن....من حساب کردم کلا ۱۵۰۰ نفر امسال باید در کل گرایشات قبول بشن و از ۳۰۰۰ نفری که معماری مجاز شدن قطعا ۲۰۰۰ نفرشون اصلا سخت افزار نبودن و چون مشترک‌ها رو بالا زدن در معماری هم رتبه آوردن...دوست دارم نظرتون رو بدونم.....ضمن اینکه به درصدهای اعلام شده اعتراض کردم.....فقط ناامیدم نکنین...
راجع به این هایی که گفتید خیلی نمی دونم اما اینم اضافه کنم خیلی از اونایی که مجازی قبول می شن نمی رن
مثلا یکی از دوستام که پارسال مجازی شهید بهشتی قبول شده بود می گفت ورودی ترم اولشون فقط ۳ نفر بودن!! و خیلی های دیگه بوسیله‌ی تکمیل ظرفیت در ترم دوم تونستن مجازی برن.
و البته اگه قسمت تاپیک خبرها رو هم خونده باشین دانشگاه امیر کبیر هم آزمون ورودی برای رشته های مجازی برا مهر امسال برگزار می کنه می تونید توی اون آزمون هم شرکت کنید.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ
منم لب مرزم ۵۶۰ اوردم، واقعا خیلی وضعیت بدیه ،آدم نمیدونه شروع کنه واسه کنکور بعدی یا نه، حداقل اگه زیر ۵۰۰ باشی یا بالای ۶۰۰-۷۰۰ تکلیفت مشخصه، بدبختی اینه اگه قبول نشیم تابستون رو خیلی راحت از دست میدیم
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ ب.ظ)jz_singer نوشته شده توسط:  سلام دوستان....من رتبم توی گرایش معماری ۲۸۰۰ شده یعنی با ۲۰۰ تا اختلاف تا مرز مجاز شدن...به نظرتون مجازی قبول می شم؟ضمن اینکه از پارسال تا امسال ظرفیت های مجازی بیشتر از دو برابر شده و خیلی از اونایی که هم در معماری و هم در هوش و هم در نرم افزار رتبه‌ی خوبی آوردن هوش و نرم افزار رو به معماری در انتخاب رشته ترجیح دادن....من حساب کردم کلا ۱۵۰۰ نفر امسال باید در کل گرایشات قبول بشن و از ۳۰۰۰ نفری که معماری مجاز شدن قطعا ۲۰۰۰ نفرشون اصلا سخت افزار نبودن و چون مشترک‌ها رو بالا زدن در معماری هم رتبه آوردن...دوست دارم نظرتون رو بدونم.....ضمن اینکه به درصدهای اعلام شده اعتراض کردم.....فقط ناامیدم نکنین...

سلام
من کاملا باهات موافقم
تو مساله همپوشانی بیشترین کسایی که سود میبرن دوستان معماری هستن مخصوصا اونایی که رتبشون یه کم بالاست
اکثر کسایی که هوش و نرم رتبشون خوب شده مثلا زیر ۵۰۰ تو معماری هم رتبه زیر هزار یا حولو حوششو آوردن
به نظر من که اصلا نا امید نباش حداقل برا مجازی

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ب.ظ
وای.....من جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت واسه معماری مجازی شهید بهشتی هم نیستم!!!!!....اصلا معلوم نیست چرا سنجش وقتی هزار نفر می خواد سه چها هزار نفرو مجاز اعلام میکنه....مجازی امیرکبیرو شنیدم که شهریه ش خیلی بالاست....کسی در این خصوص اطلاعی داره؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط alime.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ب.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ ب.ظ)jz_singer نوشته شده توسط:  سلام دوستان....من رتبم توی گرایش معماری ۲۸۰۰ شده یعنی با ۲۰۰ تا اختلاف تا مرز مجاز شدن...به نظرتون مجازی قبول می شم؟ضمن اینکه از پارسال تا امسال ظرفیت های مجازی بیشتر از دو برابر شده و خیلی از اونایی که هم در معماری و هم در هوش و هم در نرم افزار رتبه‌ی خوبی آوردن هوش و نرم افزار رو به معماری در انتخاب رشته ترجیح دادن....من حساب کردم کلا ۱۵۰۰ نفر امسال باید در کل گرایشات قبول بشن و از ۳۰۰۰ نفری که معماری مجاز شدن قطعا ۲۰۰۰ نفرشون اصلا سخت افزار نبودن و چون مشترک‌ها رو بالا زدن در معماری هم رتبه آوردن...دوست دارم نظرتون رو بدونم.....ضمن اینکه به درصدهای اعلام شده اعتراض کردم.....فقط ناامیدم نکنین...
راجع به این هایی که گفتید خیلی نمی دونم اما اینم اضافه کنم خیلی از اونایی که مجازی قبول می شن نمی رن
مثلا یکی از دوستام که پارسال مجازی شهید بهشتی قبول شده بود می گفت ورودی ترم اولشون فقط ۳ نفر بودن!! و خیلی های دیگه بوسیله‌ی تکمیل ظرفیت در ترم دوم تونستن مجازی برن.
و البته اگه قسمت تاپیک خبرها رو هم خونده باشین دانشگاه امیر کبیر هم آزمون ورودی برای رشته های مجازی برا مهر امسال برگزار می کنه می تونید توی اون آزمون هم شرکت کنید.

شما میشه از دوستتون که مجازی شهید بهشتی میخونن در مورد مصاحبه بپرسید و به بقیه اطلاع بدید؟ مصاحبه از چی هست؟ معمولا کی برگزار میشه؟ چی باید بخونیم تا آمادگی مصاحبه رو داشته باشیم؟ عملیه یا تئوری؟ از دروسی هست که برای کنکور خوندیم یا چیز دیگه ایه؟ آزمون زبان انگلیسی هم داره؟
اصلا پارسال مصاحبه نداشتند.فقط اول مهر برای ثبت نام رفت‌، این قضیه‌ی مصاحبه‌ها از امسال شروع شده .فکر کنم چون می دونن خیلی از اونایی که مجازی رو میزنن نمی رن برا همین اسامی چند برابر ظرفیت رو اعلام کردن تا اونایی که واقعا می خوان برن معلوم شن

۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
سلام بچه‌ها من لبه مرزم.
من رتبه ۴۳۵ نرم و ۵۲۷ هوش‌، انتخاب رشته های ترکوندم‌، نه اراک،نه گیلان، نه رنجان،نه کاشان نه همدان نه ... واستا خیالتونو راحت کنم فقط تهران با شهرهای بزرگ یعنی اصفهان،شیراز،مشهد و تبریز.
به نظرشما امیدی به شبانه فردوسی مشهد هست یا نه ؟؟؟ چند درصد احتمال میدید !!!!!!!!!!
الان ۱ تیر هست و صبح میدون سپاه بودم. فردا یعنی پنجشنبه رسما "آش خوری شروع میشه" !!!!!!!!!!!!!
خیلی ناراحتم که دارم با لیسانس میرم خدمت اما چاره ای نیست‌، قسمت این بوده به نظرتون فقط ۳ ماه خدمت می کنم یا ۱۸ ماه !!!!!!!!!!! (یعنی شبانه فردوسی مشهد رو میارم یا نه !!!!!!!!!!!!!)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط alime.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)alime نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ب.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ ب.ظ)jz_singer نوشته شده توسط:  سلام دوستان....من رتبم توی گرایش معماری ۲۸۰۰ شده یعنی با ۲۰۰ تا اختلاف تا مرز مجاز شدن...به نظرتون مجازی قبول می شم؟ضمن اینکه از پارسال تا امسال ظرفیت های مجازی بیشتر از دو برابر شده و خیلی از اونایی که هم در معماری و هم در هوش و هم در نرم افزار رتبه‌ی خوبی آوردن هوش و نرم افزار رو به معماری در انتخاب رشته ترجیح دادن....من حساب کردم کلا ۱۵۰۰ نفر امسال باید در کل گرایشات قبول بشن و از ۳۰۰۰ نفری که معماری مجاز شدن قطعا ۲۰۰۰ نفرشون اصلا سخت افزار نبودن و چون مشترک‌ها رو بالا زدن در معماری هم رتبه آوردن...دوست دارم نظرتون رو بدونم.....ضمن اینکه به درصدهای اعلام شده اعتراض کردم.....فقط ناامیدم نکنین...

شما میشه از دوستتون که مجازی شهید بهشتی میخونن در مورد مصاحبه بپرسید و به بقیه اطلاع بدید؟ مصاحبه از چی هست؟ معمولا کی برگزار میشه؟ چی باید بخونیم تا آمادگی مصاحبه رو داشته باشیم؟ عملیه یا تئوری؟ از دروسی هست که برای کنکور خوندیم یا چیز دیگه ایه؟ آزمون زبان انگلیسی هم داره؟
اصلا پارسال مصاحبه نداشتند.فقط اول مهر برای ثبت نام رفت‌، این قضیه‌ی مصاحبه‌ها از امسال شروع شده .فکر کنم چون می دونن خیلی از اونایی که مجازی رو میزنن نمی رن برا همین اسامی چند برابر ظرفیت رو اعلام کردن تا اونایی که واقعا می خوان برن معلوم شن
چرا خیلی‌ها نمیرن؟ دانشگاه شیراز که میگن بعضی کلاسا صد نفرن. مگه شهید بهشتی مشکلی داره؟ مدرکش معتبره؟ کیفیت کلاساش چه جوریه؟ اینکه میگن با مدرک مجازی نمیشه عضو هیئت علمی شد حقیقت داره؟

چون سال های قبل که مصاحبه نداشتند و خیلی از اونایی که قبول می شدند رتبه های بهتری داشتند(رتبه‌ی دوست من ۴۵۰ بود)و برا سال بعد برنامه ریزی می کردند در نتیجه موقعیت برا اونایی که واقعا می خواستن برن اصلا پیش نمیومد.
کلاسای شهید بهشتی که از ۷ نفر بگیر تا بیست و خورده ای سر کلاس حاضر می شن(اینکه واقعا چند نفرن رو نمی دونم)مدرک شهید بهشتی کاملا معتبر چون داره از طریق سازمان سنجش دانشجو می گیره،اما فکر کنم سطحش از شیراز پایین‌تر باشه (مطمئن نیستم).در مورد مدرکش(مجازی آموزش محور) من هم در مورد اینکه نمی شه استاد توی دانشگاههای دولتی شد یه چیزایی شنیدم.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ب.ظ
بچه‌ها اگه جایی بین الملل یا مجازی قبول شده باشیم، انتخابهای بعدی رو برای شهریور بررسی می کنند؟ یعنی احتمال قبولی شبانه هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ)tj3938 نوشته شده توسط:  بچه‌ها اگه جایی بین الملل یا مجازی قبول شده باشیم، انتخابهای بعدی رو برای شهریور بررسی می کنند؟ یعنی احتمال قبولی شبانه هست؟
اگه تو مصاحبه قبول شید دیگه به انتخاب های بعدی توجه نمی کنن.یعنی شما شبانه‌ها رو بعد از مجازی یا بین الملل زدین؟!

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ ب.ظ
نه شبانه‌ها رو قبل از مجازی و بین الملل زدم.اگه برای مصاحبه بریم دیگه انتخابهای قبلیون بررسی نمی شه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۴
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
فکر نمی کنم این طور باشه بازم اگه دوستان می دونند بگن،من خودم می خوام شرکت کنم توی مصاحبه در حالی که احتمال داره یک شبانه قبل ترش قبول بشم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۵۸ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۲۲۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) ya3ya6 ۴ ۳,۰۳۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۲۵ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  عنوان مدرک الگوریتمی ها چی هستش؟ ali babalhavaeji ۶ ۳,۰۱۰ ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  تجربه کسایی که سال گذشته از سیستم تخمین رشته سنجش استفاده کردن alitiyamo ۲ ۲,۰۶۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: reza6966
  آبا دانشگاه موظف هستش به اینکه یه ترم مرخصی بهت بده اگه که ۱ ماه از خدمتت مونده باشه؟ hassan_sayfi ۷ ۵,۳۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ramin66
Star تجربه من از خواندن گسسته ( برای کسایی که مثل من مشکل دارن ) مازیار صفایی ۱۲ ۷,۲۴۴ ۰۷ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima1537

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close