زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در باره ی اعلام اسامی چند برابر ظرفیت

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ
بحث در باره‌ی اعلام اسامی چند برابر ظرفیت
سلام به همه‌ی دوستان تو این تاپیک می تونیم درباره‌ی اسامی چند برابر ظرفیت اعلام شده برای دانشگاههای بورسیه ای‌، مجازی و ...بحث کنیم
یه سوال‌، آیا اگه در یک مصاحبه شرکت کنیم و قبول شیم نمی تونیم تو دیگر رشته هایی که تو نتایج نهایی میاد قبول شیم؟

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط nader14y.)
RE: بحث در باره‌ی اعلام اسامی چند برابر ظرفیت
اگه تو دانشگاه شاهد یا مالک اشتر قبول شی و تو دانشگاه دیگه با اولویت پایین‌تر قبول شی تو نتیجه نهایی جفتشو قبولی میزنه. یعنی این دو تا دانشگاه که مصاحبه دارن موازی با رشته-دانشگاه های دیگن
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ ب.ظ)nader14y نوشته شده توسط:  اگه تو دانشگاه شاهد یا مالک اشتر قبول شی و تو دانشگاه دیگه با اولویت پایین‌تر قبول شی تو نتیجه نهایی جفتشو قبولی میزنه. یعنی این دو تا دانشگاه که مصاحبه دارن موازی با رشته-دانشگاه های دیگن

۱ سوال چدر مورد روزانه مالک اشتر. اگر بر فرض دانشگاه اولویت پایین‌تر را شبانه قبول بشم و تو مصاحبه روزانه مالک اشتر قبول بشم از اونجایی که دولتی هستش اگه نرم سال دیگه محروم می شم یا قضیه این دانشگاه فرق می کنه؟ برای من روزانه و شبانه مالک اشتر هر دو را انتخاب کرده
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
واسه سیستم سنجش روزانه شبانه فرقی نداره.یعنی هم میتونه روزانه مالک اشتر رو بری هم میتونی شبانه دانشگاه دیگه..گفتم که مالک و شاهد موازی دانشگاههای دیگن
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ
بحث در باره‌ی اعلام اسامی چند برابر ظرفیت
بچه‌ها من مالک اشتر رو آخرای انتخاب رشتم زدم یعنی اگه تو انتخابای قبلش قبول بشم حتی اگه تو مصاحبه مالک هم قبول بشم باید رشته اولی که قبل مالک قبول شدم رو برم؟
کسی میدونه؟
اگه اینطوریه نرم برا مصاحبه!!!!!

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۸۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۸۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۵۹۹ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۳۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close