زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج وکارنامه

ارسال: #۴۶۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
سلام میشه یه نگاه به این تاپیک بکنین.چرا بین این درصدها و رتبه‌ها یه همچین تفاوتیه؟ چرا اینجوری شده ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمیشنوند. چه تلخ است قصه عادت!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۶۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: اعلام نتایج وکارنامه
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Atefe_M نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  معدلتون چند بوده شما؟
مشترک ۱۱/۲۷ ریاضی ۵۶/۲۴ زبان ۸۹/۲۸
من که فقط۳۳/۳ نرم از شما کمتر زدم شدم ۴۴۳
یکی بگه چه خبره؟
آقای موج نظر شما؟

والا منم موندم تو تصحیح کارنامه های سنجش
حالا بذار معدلش رو بگه شاید همون عامل تفاوت بوده
بابا این دیگه آخرشهExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
این بنده خدا میانگینش بیشتره، تازه منم که میگم ۵۰۰ تا کمتر شدم به نظرم خیییییییییلی غیر طبیعیه‌، درصدام و که دیدین!!!!!!! تازه معدل مؤثرمم ۱۷/۰۱ بود، من که اصلا نمی فهمم
مگر اینکه ایشون سهمیه داشته باشن؟
اگه امکان داره جواب بدین که یه کم از این شبهات در بیایمTongue

الان درصد مشترک‌ها با هم حدود ۱۰ درصد اختلاف داره دلیلش اینه .
یعنی چی اونوقت؟ این بنده خدا که ۳ درصد مشترک رو از اون بیشتر زده
تازه منم مشترکام دقیقا مثل اونه‌، زبان ضریب ۱ رو ۲۰ درصد کمتر زدم‌، ریاضی رو حدودا ۳ درصد کمتر زدم و تخصصی نرم رو ۳/۳۳ درصد کمتر زدم رتبه‌ام ۸۳۹ شده اونوقت ایشون ۳۴۵ شدن. به نظر شما طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه من معدلمم بد نیست همونطور که گفتم ۱۷/۰۱ هستش

با سلامی دوباره خدمت دوستان

مثل اینکه کارنامه من براتون شبهات پیش آورده.پس دوباره مشخصات به طور کامل میگم:

زبان: ۲۶/۶۷
ریاضیات: ۱۹/۳۰
مشترک: ۲۴/۶۹
تخصصی معماری: -۱/۷۴
تخصصی هوش: ۱۵/۷۹
تخصصی نرم: ۳۳/۳۳

رتبه‌ی در گرایش ۱: ۹۵۳
رتبه‌ی در گرایش ۲: ۶۰۶
رتبه‌ی در گرایش ۳: ۳۴۵
رتبه‌ی در گرایش ۴: ۲۸۵

معدل اعلامی‌: ۱۸/۳۹
معدل موثر‌: ۱۸/۳۹
سهمیه‌: آزاد

البته من معذرت میخوام که درصدام مطابق میل شما نیست.این دیگه تقصیر من نیست.سنجش کارنامه‌ها رو تصحیح کرده.ولی اختلاف در زبان و ریاضیات و دروس تخصصی نرم افزار و معدل چیز کمی نیست که بهش توجه نکرد(اگر هم این اختلاف کم باشه).
در ضمن ،اینکه میانگین درصد یکی بیشتر از یکی دیگست فقط بازی با اعداده.ملاک تعیین تراز و رتبه که نیست

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
ارسال: #۴۶۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  زبان:۱۴
ریاضی:۰
مشترک:۴۴/۴۴
هوش:۱۲
نرم:۲۱

۱-۶۶۳
۲-۵۲۷
۳-۴۳۵
۴-۴۴۲

بچه‌ها واقعا نامردیه رتبه من شده ۶۳۴ یک مقایسه بکنید با همین درصدا
زبانم‌: ۱۶/۶۷
ریاضی‌: ۱/۷۵
مشترک‌: ۴۰/۷۴
تخصصی‌: ۱۸/۳۳
واقعا این اختلاف رتبه‌ها داغون میکنه بچه‌ها را
۰
۰
ارسال: #۴۶۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط raminbarca.)
اعلام نتایج وکارنامه
یه دوستی (اگه اشتباه نکنم یوزرش mmpf بود) درباره‌ی دانشگاه شاهد اطلاعات می خواست. آقا من شاهد می رم، اگه جای دیگه قبول می شی نیا اینجا. از انگیزه های اصلی من واسه ارشد خوندن فرار از این خراب شده بود Big Grin البته به نسبت آزاد و پیام نور قطعاً بهتره، چون نزدیکی ما یه واحد دانشگاه آزاد هست (شهرری) که قشنگ تفاوت سطح علمی حس می شه، اما جای خیلی خوبی نیست. اگه ساکن تهران باشی راهش خیلی بده، اگه خوابگاهی باشی بحثش جدائه چون خوابگاه تو همون محوطه‌ی دانشگاهه. واسه کارشناسی کامپیوتر-سخت افزار (فقط هم سخت افزار داره) اوضاع هیئت علمی خوب نیست، ارشد IT رو نمی دونم چطوریه. محیطش زیاد جالب نیست، چه از نظر آدما چه از نظر پوشش گیاهی Big Grin در جریان رتبه و قبولی IT نیستم، اما به نظرم اگه جای دیگه غیر از شاهد می تونی بری برو، شاهد نه اسمش خوبه (که بدترین قسمتشم همینه، به هرکی می گی شاهد رفتم فکر می کنه سهمیه داشتی، بگی نداشتمم باور نمی کنن) نه امکانات خیلی خوبی داره. البته باز برای ارشد وضع بهتره.

یه مطلب دیگه بگم درباره‌ی این جریان اختلاف رتبه‌ها با وجود درصدای به ظاهر مشابه. ببینید اولاً ۲۱ درصد اختلاف تو ریاضی خیلی هم کم نیست، مخصوصاً در شرایطی که دفترچه یکی بوده. ۱۶۰ دقیقه دادن واسه زبان و ریاضی و مشترک، طبیعتآً اگه کسی ریاضی رو نزنه و از زبان هم ۵-۶ تا بزنه و یه چیزی بیش از ۲ ساعت وقت بذاره رو مشترک می شه همین ۴۴ درصد رو زد، احتمالاً خیلیای دیگه همین فکر شما رو کردن و به همین علت نتیجه ای که تو ذهنتون بوده نگرفتین. یه بحث دیگه تاثیر معدله که کاری بهش ندارم، اما مهمتر از اون تراز درصدائه. من پارسه شرکت می کردم، جالبه بگم تو بعضی آزمونا که کارنامه‌ی ۵ نفر اول رو می دیدم، گاهی پیش میومد میانگین درصدای رتبه‌ی ۳ از ۵ کمتر بود! کمتر در حد بیش از ۱ درصدا، نه چند صدم. حالا این که خوبه، آدم می گه تراز می شه و ما نمی دونیم دقیقاً چطوریه، اما حتی پیش میومد تو تراز تک درس، نفری که رتبه‌ی بهتری داشت درصد کمتری زده بود! یعنی اینجوری نیست که ۲۰ درصدی که آقای الف می زنه با ۲۰ درصد خانوم ب یکی باشه، تراز به تک تک سوالایی که می زنین ربط داره. حالا نمی دونم تونستم کمکی کنم یا نه، ولی فکر نمی کنم سیستم مشکلی داشته باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , Mansoureh , ایرسا , mmpf , آرمین
ارسال: #۴۷۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
بچه‌ها این نتیجه برای دوستمه گفتم شاید بدرد بخوره

زبان ۵۰
مشترک ۵۲
پایگاه ۵
هوش ۸۳
سیستم ۷۳
معماری ۱۱

گرایش ۲و۳‌: ۱۴
گرایش ۱و۴‌: ۲۴

Smile Turn Your Cants Into Cans And Your Dreams Into Plans Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi , ایرسا
ارسال: #۴۷۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  یه دوستی (اگه اشتباه نکنم یوزرش mmpf بود) درباره‌ی دانشگاه شاهد اطلاعات می خواست. آقا من شاهد می رم، اگه جای دیگه قبول می شی نیا اینجا. از انگیزه های اصلی من واسه ارشد خوندن فرار از این خراب شده بود Big Grin البته به نسبت آزاد و پیام نور قطعاً بهتره، چون نزدیکی ما یه واحد دانشگاه آزاد هست (شهرری) که قشنگ تفاوت سطح علمی حس می شه، اما جای خیلی خوبی نیست. اگه ساکن تهران باشی راهش خیلی بده، اگه خوابگاهی باشی بحثش جدائه چون خوابگاه تو همون محوطه‌ی دانشگاهه. واسه کارشناسی کامپیوتر-سخت افزار (فقط هم سخت افزار داره) اوضاع هیئت علمی خوب نیست، ارشد IT رو نمی دونم چطوریه. محیطش زیاد جالب نیست، چه از نظر آدما چه از نظر پوشش گیاهی Big Grin در جریان رتبه و قبولی IT نیستم، اما به نظرم اگه جای دیگه غیر از شاهد می تونی بری برو، شاهد نه اسمش خوبه (که بدترین قسمتشم همینه، به هرکی می گی شاهد رفتم فکر می کنه سهمیه داشتی، بگی نداشتمم باور نمی کنن) نه امکانات خیلی خوبی داره. البته باز برای ارشد وضع بهتره.

یه مطلب دیگه بگم درباره‌ی این جریان اختلاف رتبه‌ها با وجود درصدای به ظاهر مشابه. ببینید اولاً ۲۱ درصد اختلاف تو ریاضی خیلی هم کم نیست، مخصوصاً در شرایطی که دفترچه یکی بوده. ۱۶۰ دقیقه دادن واسه زبان و ریاضی و مشترک، طبیعتآً اگه کسی ریاضی رو نزنه و از زبان هم ۵-۶ تا بزنه و یه چیزی بیش از ۲ ساعت وقت بذاره رو مشترک می شه همین ۴۴ درصد رو زد، احتمالاً خیلیای دیگه همین فکر شما رو کردن و به همین علت نتیجه ای که تو ذهنتون بوده نگرفتین. یه بحث دیگه تاثیر معدله که کاری بهش ندارم، اما مهمتر از اون تراز درصدائه. من پارسه شرکت می کردم، جالبه بگم تو بعضی آزمونا که کارنامه‌ی ۵ نفر اول رو می دیدم، گاهی پیش میومد میانگین درصدای رتبه‌ی ۳ از ۵ کمتر بود! حالا این که خوبه، آدم می گه تراز می شه و ما نمی دونیم دقیقاً چطوریه، اما حتی پیش میومد تو تراز تک درس، نفری که رتبه‌ی بهتری داشت درصد کمتری زده بود! یعنی اینجوری نیست که ۲۰ درصدی که آقای الف می زنه با ۲۰ درصد خانوم ب یکی باشه، تراز به تک تک سوالایی که می زنین ربط داره. حالا نمی دونم تونستم کمکی کنم یا نه، ولی فکر نمی کنم سیستم مشکلی داشته باشه.

به تک تک سوالایی که می زنین ربط داره!

یعنی فرق میکنه نظریه جواب داده باشی یا معماری؟!

اگه از قبل اینو میدونستم عمراً کنکور میدادم!
[/color]
۰
۰
ارسال: #۴۷۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
دوستان انتخاب رشته سایت ماهان فعال شده.
۰
۰
ارسال: #۴۷۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
اینم مثل کلیداشه احتمالاً!!!!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhad02 , peniya
ارسال: #۴۷۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط raminbarca.)
نه اینجوری نیست ربطش، درس به درس فرق نمی کنه. سوال به سوال فرق می کنه، مثلاً تو زبان که دیگه چند تا درس نداریم اما همین قضیه که گفتم واسه زبان هم بود. تراز به عملکرد یه نفر تو جامعه‌ی آماری ربط داره، یعنی اگه شما ۵۰ درصد بزنی و تو اون ۵۰ درصدت سوالی رو زده باشی که اکثریت نزدن، بهتر از من کار کردی که مثلاً ۵۲ درصد زدم اما فقط سوالایی رو زدم که همه زدن.
اگه درس به درس بود که من بیچاره می شدم، چون ساختمان داده رو منفی زدم، سیستم عامل ۲ تا زدم یکیش غلطه، اما بیچاره نشدم Smile
الان ۲ تا کارنامه می ذارم، البته فقط کارنامه‌ی درسی، نه گرایشی. کارنامه‌ی نفر ۴ و ۵ آزمون ۱۰۰% دوم پارسه. ۴ و ۵ از نظر درصد زبان، نفر ۴ با درصد ۷۸/۸۹ تراز زبانش شده ۸۹۷۲ و نفر ۵ با درصد ۸۲/۲۲ ترازش شده ۸۷۹۰/

[تصویر:  41098978616685034050.jpg]

می بینی که حتی نفر پنجم یه سوال درست هم بیشتر زده، اما باز پنجم شده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , sina_bhh , Ravi , ایرسا , rezvan_m , mammad , آرمین
ارسال: #۴۷۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
ممنون از جواب
۰
۰
ارسال: #۴۷۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ق.ظ، توسط amirhacker.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان
من تازه به جمع شا عزیزان پیوستم
امیدوارم که موفق باشید
رتبه من:
IT
گرایش ۱ و ۴‌: ۱۲۱
گرایش ۲ و ۳‌: ۵۹
۱- آیا روزانه قبول میشم
۲- آیا احتمال قبولی در گرایش شبکه و یا امنیت روزانه - شبانه وجود دارد
با تشکر از تمامی شما

تبریک می گمSmile

حتما روزانه شبکه میارید ولی شهرشو نمیدونم فکر کنم یزد میتونید قبول بشید

میشه عکس کارنامتون رو بزارین
خیلی ممنون از نظرتون
شرمنده یه سوال دیگه:
چند درصد احتمال هست که تهران روزانه قبول بشم؟
سلام
این هم از کارنامه من
لطفا در مورد اینکه کجا میتوتم قبول بشم نظر بدید
از همگی ممنونWink

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sina_n
ارسال: #۴۷۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
به هر حال من که نفهمیدم چی شد، من اصلا قصد چونه زدن نداشتم فقط خواستم اطلاعات به دست بیارم چون همونطوری که گفتم سال اولم بود و از آبان شروع کرده بودم، و حتما واسه سال بعد خودم رو آماده می کنم
ولی یه چیزی رو مطمئن هستم اونم اینه که نباید زبان با ضریب ۱ انقدر (۵۰۰ رتبه)روی رتبه تأثیر بزاره البته معدلشون خوب بوده من ۱۷/۰۱ بودم
من نفر ۴ نرم پارسال رو می شناسم که زبان رو ۱۵ زده بود،چون تأثیر چندانی نداره و برای سال بعد هم من همین کارو می کنم یعنی تمرکزم رو روی درسای دیگه می زارم.
دو سوال مشترک بیشتر انگار ۸ سوال زبان، به عبارتی حدود ۲۷ درصد زبان !!!!!!!!!!!!
البته من خودمم درصد مشترک امسالم رو با کلید سنجش حساب کردم ۳۳ ولی زده ۲۴، ممکنه که کلید تغییر کرده باشه یا خودم تو پر کردن گزینه‌ها بی دقتی کرده باشم
به هر حال ممنونم‌، اگه نظر بدین خوشحال می شم
۰
۰
ارسال: #۴۷۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
سلام دوستان
به نظرتون واسه رشته IT شبانه امیرکبیر بهتره یا روزانه علم و صنعت؟اگه کسی اطلاعات خاصی از اساتید این دو تا دانشگاه داره بگه.ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۷۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ
تبریک به همه اونایی که راضی‌اند از نتیجه زحماتشون.

موفق باشید!

من که مشترکم ۱۵% از بدترین حالتی که با کلید اولیه حساب کردم، کمتر شدهSad !
چشم بسته‌ام میزدم اینطوری نمیشد!
آخ...

اینم از نتایج بنده:
شبکه ۱۱۳
مدیریت ۲۳۷

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
ارسال: #۴۸۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  یه دوستی (اگه اشتباه نکنم یوزرش mmpf بود) درباره‌ی دانشگاه شاهد اطلاعات می خواست. آقا من شاهد می رم، اگه جای دیگه قبول می شی نیا اینجا. از انگیزه های اصلی من واسه ارشد خوندن فرار از این خراب شده بود Big Grin البته به نسبت آزاد و پیام نور قطعاً بهتره، چون نزدیکی ما یه واحد دانشگاه آزاد هست (شهرری) که قشنگ تفاوت سطح علمی حس می شه، اما جای خیلی خوبی نیست. اگه ساکن تهران باشی راهش خیلی بده، اگه خوابگاهی باشی بحثش جدائه چون خوابگاه تو همون محوطه‌ی دانشگاهه. واسه کارشناسی کامپیوتر-سخت افزار (فقط هم سخت افزار داره) اوضاع هیئت علمی خوب نیست، ارشد IT رو نمی دونم چطوریه. محیطش زیاد جالب نیست، چه از نظر آدما چه از نظر پوشش گیاهی Big Grin در جریان رتبه و قبولی IT نیستم، اما به نظرم اگه جای دیگه غیر از شاهد می تونی بری برو، شاهد نه اسمش خوبه (که بدترین قسمتشم همینه، به هرکی می گی شاهد رفتم فکر می کنه سهمیه داشتی، بگی نداشتمم باور نمی کنن) نه امکانات خیلی خوبی داره. البته باز برای ارشد وضع بهتره.
دوست عزیز با چه رتبه ای شاهد قبول شدی؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۳۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۹۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۵۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close