زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب پایگاه داده‌های پارسه دکتر محمدرضا کیوان‌پور

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
سلام دوستان کسی کتاب پایگاه داده‌ دکتر محمدرضا کیوان‌پور را خوانده هست یا نه کتاب خوبی هست یا خیر با تشکر از شما .؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
RE: کتاب پایگاه داده‌های پارسه دکتر محمدرضا کیوان‌پور
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی کتاب پایگاه داده‌ دکتر محمدرضا کیوان‌پور را خوانده هست یا نه کتاب خوبی هست یا خیر با تشکر از شما .؟

به نظر من در این درس بهترین کتاب، کتاب مقسمی هستش.چون عصاره ای از ۳ کتاب سی جی دیت،رانکوهی و حق جو ئه و تستای زیادی هم داره
بخون مطمئنن ناراضی نمیشی
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ق.ظ
من کتاب دکتر کیوانپور رو تازه گرفتم تقریبا ۲فصلش رو خوندم به نظرم کتاب خوبیه آخر هر فصل هم تعدادی سوالات خود آزمایی و تعداد زیادی تستهای کنکور رو با پاسخ تشریحی داره قیمتش هم ۲۸۰۰۰ تومنهSmile
البته من درکنارش مقسمی رو هم میخونم چون هرکدومشون مباحثی رو داره که اون یکی داره!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ، توسط Morris.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)jigareee نوشته شده توسط:  من کتاب دکتر کیوانپور رو تازه گرفتم تقریبا ۲فصلش رو خوندم به نظرم کتاب خوبیه آخر هر فصل هم تعدادی سوالات خود آزمایی و تعداد زیادی تستهای کنکور رو با پاسخ تشریحی داره قیمتش هم ۲۸۰۰۰ تومنهSmile
البته من درکنارش مقسمی رو هم میخونم چون هرکدومشون مباحثی رو داره که اون یکی داره!!!

سلام.
آیا فکر می کنید لازمه در کنار کتاب دکتر کیوان پور، کتاب مهندس مقسمی هم خونده بشه ؟
من قصد داشتم فقط کتاب پارسه را بخوانم.
لطفا راهنمایی کنید.
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ
فقط مقسمی
مدرسان هم خوبه
اول مقسمی بعدش مدرسان

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901 , sahar salehi
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
سلام
دوستان بلاخره برای ارشد it درس پایگاه چی پیشنهاد می کنید؟ مقسمی یا مدرسان یا پارسه؟ نظر تون درباره کتابای ماهان چیه؟ کلا منبع خوب و قابل قبولی هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با سپاس فراوان
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)reyhanhe نوشته شده توسط:  سلام
دوستان بلاخره برای ارشد it درس پایگاه چی پیشنهاد می کنید؟ مقسمی یا مدرسان یا پارسه؟ نظر تون درباره کتابای ماهان چیه؟ کلا منبع خوب و قابل قبولی هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با سپاس فراوان

ما نیز در انتظار پاسخی قطعی می باشیم.
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ق.ظ
اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمایید کدوم منبع بهتر و جامع تر هست. و خلقی رو از نگرانی و سردرگمی نجات بدین؟؟!!
مدرسان
پارسه
مقسمی
ماهان
نصیر
......
؟؟
یعنی کسی نمی دونه؟
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
با تشکر
کیا این نظر رو تایید می کنن؟؟
۱ پارسه دکتر محمدرضا کیوان‌پور
۲ مقسمی
مدرسان چی؟
مرسی
ارسال: #۱۰
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
واسه من از صفحه ۲۲۰ تا ۲۲۸ و نداره . دقیقن درس نرمال سازی . نرمال اول تا سومو نداره . واسه بقیه هم این جوریه؟
همین کتاب کیوان پور .
ارسال: #۱۱
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  واسه من از صفحه ۲۲۰ تا ۲۲۸ و نداره . دقیقن درس نرمال سازی . نرمال اول تا سومو نداره . واسه بقیه هم این جوریه؟
همین کتاب کیوان پور .

سلام

نه واسه من همین صفحات ۲۲۰ تا ۲۲۸ رو داره و مشکلی نداره...
ارسال: #۱۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ق.ظ
کتاب منم این صفحات رو داره و مشکلی نیست. برید موسسه تا کتابو براتون تعویض کنن.Tongue
من تقریبا ۹۰ درصد کتاب کیوانپور رو خوندم و ازش راضیم مطالب خیلی روان و قابل فهم بیان شده اماااااااا
کامل نیست وحتما کتاب مکمل دیگری احتیاج داره کتاب مقسمی خیلی خوبه اما بعضی جاها اشکال داره کتاب مدرسان رو نمیدونم و کتاب ماهان اگر چاپ امسال باشه و نویسنده اون استاد سلامی باشه خیلی عالیه چون مطالب کامل گفته شده اما فقط نوشته مهدس سلامی باشه دوست منSmile
ارسال: #۱۳
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
با سلام

من کتاب پایگاه مقسمی رو دارم + کتاب مرجع روحانی رانکوهی ولی کتاب پارسه کیوان پور رو ندیدم!به نظرتون لازمه برم کتاب پارسه رو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کسانی که کتاب پارسه و کتاب مقسمی رو خوندن جواب بدن!

ممنون میشمHuh
ارسال: #۱۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  با سلام

من کتاب پایگاه مقسمی رو دارم + کتاب مرجع روحانی رانکوهی ولی کتاب پارسه کیوان پور رو ندیدم!به نظرتون لازمه برم کتاب پارسه رو بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کسانی که کتاب پارسه و کتاب مقسمی رو خوندن جواب بدن!

ممنون میشمHuh

لطفا جواب بدید.منم همین مشکلوووو دارم

(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  با سلام

ممنون میشمHuh

لطفا جواب بدید.منم همین مشکلوووو دارم

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط Morris.)
سلام دوست عزیز.
من کتاب دکتر کیوان پور را به طور کامل مطالعه کرده ام و به کتاب آقای مقسمی، اجمالا نیم نگاهی داشته ام. کتاب پایگاه مدرسان را که خیلی از آن تعریف می کنند نخوانده ام.

به طور کلی کتاب دکتر کیوان پور فوق العاده است. تنها چند اشکال دارد که به شرح زیر است که البته نظر شخصی من است و در اینکه ایشان از بهترین اساتید پایگاه در ایران هستند شکی نیست :
- از آنجا که ایشان در تدریس این درس بسیار ماهر هستند به شدت تحت فشار بودند که هر چه سریع تر کتاب را چاپ کنند و از این لحاظ کمی خلاصه تر از آن است که باید باشد. البته برای کنکور مهندسی کتاب کاملی است.
- چند جایی غلط تایپی دارد که با احتساب این موضوع که نسخه من، اولین چاپ آن بوده کاملا طبیعی می باشد.
- مبحث نرمال سازی آن برای آزمون فناوری اطلاعات کامل نمی باشد. البته شاید "کامل نمی باشد" کمی زیاده روی باشد ولی هر آنچه می نویسیم تنها نظر شخصی است. دو دلیل برای این بند دارم :
۱/ این نظر یکی دیگه از دوستان بوده که برای کنکور فناوری اطلاعات مطالعه می کردند و در مانشت این موضوع را بیان کرده بودند و متاسفانه نامشان را به خاطر ندارم.
۲/ ابتدا برای مبحث نرمالسازی کتاب دکتر کیوان پور را مطالعه کردم و احساس کردم مطالب روان و پیوسته نیست بنابراین جزوه دکتر رانکوهی را نیز مطالعه کردم و مطالب را در آن مفهوم تر یافتم (البته دقیقا یادم نیست بگم به کجا مراجعه کنید تا محل تفاوت را پیدا کنید).

در کل کتب خوبی برای جمع بندی است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , احسان مومنی , happy07 , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۷۱۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۶ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۵۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۹۲ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close