زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب من در نمایشگاه کتاب

ارسال: #۷۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
آقای ابراهیمی ببخشید این همه دیر!
بهتون تبریک می گم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۷۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
RE: کتاب من در نمایشگاه کتاب
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظر شما رمان رو از آخرش یعنی اونجا که داره خاطرات رو تعریف میکنه یا اتفاقی که موجب میشه من باهاش آشنا بشم شروع کنم یا از وسط یکی از وقایع داستان یا از اول که میشه البته زندگینامه! شروع کنم؟؟؟
از وسط یکی از وقایع شروع کنید بهتره چون تا حالا هرچی فیلم دیدیم یا داستان خوندیم یا از اول به آخر بوده که خیلی تکراریه، از آخر هم تا حدکمتری تکراریه ولی از وسط‌، آدم رو بیشتر معطل میکنه که بالاخره آخر داستان چی میشه. البته همه چیز به نظر شما بستگی داره ما که از وضوع و روشهای داستان نویسی باخبر نیستیم. شاید از همون اول شروع بشه بهتر باشه ازنظر شما
۰
۰
ارسال: #۷۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
بابت کتاب بهت تبریک میگم سجاد جان، امیدوارم فروش خوبی هم برات داشته باشه!

در مورد انتقاد "فرنیا" باید بگم که من کتاب رو نخوندم تا حالا، ولی اگر سطحش مقدماتی تا متوسط هم باشه، برای خیلی‌ها مثل من که چیزی از میکروکنترلر نمیدون خیلی خوبه. مهم اینکه همون چیزی رو که میخواد بگه، خوب و روان بگه.

برات آرزوی موفقیت میکنم
۰
۰
ارسال: #۷۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
بهتون تبریک میگم .برای موفقیتتون ..بهر حال هر موضوعی در این دنیا یکسری مخالف داره ویه سری موافق هر کسی از دید خودش می بیند وبرداشت میکند کاش سعی میکردیم در هر موضوعی در زندگی از دید فاعل کار به آن موضوع بنگریم وقضاوت کنیم کار یه جوان را نمی توان با یک استاد که عمری در این ورطه بوده مقایسه کرد.شاید زبان بیان استاد آنقدر پیچیده باشد که کسانی که می خواهند شروع کنند نفهمند اما زبان همان جوان آنقدر گویا باشد که خواننده ترجیح دهد برای شروع خیلی بهتر است که جوان را انتخاب کند.واقعا تجربیات عالی کسب کردید دوست من!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۸۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
سلام چقدر دیر من این پست رو دیدم چقدر هم چلنج داشتید جای من خالی.Big Grin
از شوخی گذشته تبریک به پارسا نون الف عزیز برای چاپ سومین کتاب واقعا که جای تبریک ویژه داره.
و من دارم روی یه پروژه کار میکنم که یه راه کار ارائه کنم(کنیم) که بشه تو ایران کتاب رو به صورت الکترونیک ارائه کرد البته هنوز خیلی کار داره ولی تکمیل که شد خبرتون می کنم کتاب های بعدیتون رو بدید....

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۸۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط parsaNA.)
کتاب من در نمایشگاه کتاب
از MehrTa دوست جدید و خوبم - SarahArshad عزیز که امسال قراره کولاک کنن - High_Voltage عزیز که قدیمی‌تر از من هستند تو مانشت و حق آب و گل دارند- parimehraban عزیز - saba_1984 عزیز - ایرسا عزیز - و mosaferkuchulu عزیز تشکر می کنم . خیلی لطف کردید که چند خطی رو تو این صفحه نوشتید .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , SarahArshad , parimehraban
ارسال: #۸۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ق.ظ
کتاب من در نمایشگاه کتاب
واقعا بهت تبریک میگم سجاد جان
با اینکه افتخار آشنایی تا حالا باهات نداشتم ولی خوشحالم که تو سایتی عضو هستم که همچنین کسانی حضور دارن
همین که اومدی کتابتو اینجا معرفی کردی و اینقد صادقانه داری در موردش توضیح میدی نشون از تواضعت داره
خیلی خوبه آدم قبل از اینکه افتخاری یا دانشی کسب کنه اول ظرفیتشو داشته باشه و تو با این رفتارت نشون میدی که داری
امیدوارم روزی برسه تالیفاتت جهانی بشه و به لبه های دانش برسی
موفق باشی

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  واقعا بهت تبریک میگم سجاد جان
با اینکه افتخار آشنایی تا حالا باهات نداشتم ولی خوشحالم که تو سایتی عضو هستم که همچنین کسانی حضور دارن
همین که اومدی کتابتو اینجا معرفی کردی و اینقد صادقانه داری در موردش توضیح میدی نشون از تواضعت داره
خیلی خوبه آدم قبل از اینکه افتخاری یا دانشی کسب کنه اول ظرفیتشو داشته باشه و تو با این رفتارت نشون میدی که داری
امیدوارم روزی برسه تالیفاتت جهانی بشه و به لبه های دانش برسی
موفق باشی
ممنونم علیرضا جان . دیگه شرمنده نکنید شما خیلی لطف دارید . منم از اینکه اینجا دوست های خوبی مثل شما دارم واقعا به خودم می بالم . منم برات آرزوی پیروزی تو همه گام های زندگیت رو دارم.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ shahryar711 ۲۳ ۱۳,۷۱۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ریحان
  بن کتاب دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده در کدام انتشارات است؟ Good! ۱ ۳,۰۷۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: masoomeh_s
  نمایشگاه الکامپ ۹۳ shamdooni ۰ ۲۹ ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shamdooni
Bug معرفی کتاب ... در آستانه برپایی نمایشگاه کتاب .... ezra ۲۳ ۱۰,۹۷۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  خرید اینترنتی از نمایشگاه کتاب با بن دانشجویی s_abdi ۱ ۲,۸۰۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: s_abdi
  ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد. masoomeh_s ۱۸ ۱۰,۴۰۱ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Nfrs
Lightbulb دارم میرم نمایشگاه کتاب - کتاب مرجع خوب معرفی کنید Neda_H ۲۳ ۱۷,۰۲۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: milad.fashi@gmail.com
  ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد Pakzad ۲۰ ۹,۹۵۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: solarita
  سوال: نحوه تهیه بن کتاب نمایشگاه ۲۵!!! kashir ۲۹ ۱۴,۹۹۶ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close