زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته

ارسال: #۴۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ
Re: شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته
استرس :|
و دیگر هیچ!
باراجین؟ <3 رشت؟ :/ سربازی؟ :-D
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهندس زهره
ارسال: #۴۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
RE: شمارش معکوس نتایج آزاد ۹۲تا پایان هفته
نقل قول: خدا باز هم خیرتون بده... چه استرسی دارم.... آن شخصی که منفی به شما داده کم لطفی کرده...
ایشاله قبول میشی Rolleyes اونی که منفی داده هم احتمالا حواسش نبوده دستش خورده Wink مهم نیس، انتخاب اول کجا زدی؟

نقل قول: بچه ها من غیر انتفاعی مهر استان قبول شدم ولی تا حالا نرفتم ثبت نام به امید اینکه ازاد علوم تحقیقات تهران قبول شم...مهلت ثبت نام تا امروز بود به نظرتون صبر کنم تا نتیجه ازاد بیاد بعد برم دیر میشه؟؟؟
نمیشه ازاد و غیر انتفاعی رو با هم خوند؟؟؟؟
این سئوال منم هست.. حالا اینکه ناهماهنگی دانشگاه سراسری با دانشگاه آزاده ، من که یه آزمون ارشد علمی کاربردی دادم که خود سنجش گرفته و از اردیبهشت که مصاحبش بود تا حالا نتایجش رو اعلام نکردند و اصلا زمان دقیقی رو هم واسه نتایج اعلام نکردند! امروز حتی به ساختمون سازمان سنجش هم مراجعه کردم و بعدشم با مرکز پذیرش کرج تلفنی تماس گرفتم میگم آخه اونی که این زمانبندی رو اعلام کرده چه فکری میکنه ؟! میگه برو از رئیس سازمان سنجش وقت ملاقات بگیر ازش بپرس! جواب درست حسابی که نمیدن اصلا واسشون مهم نیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , سجاد۶۷
ارسال: #۴۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
خدا رو شکر بلکه زودتر بیاد

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , مهندس زهره
ارسال: #۴۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط MoonRise.)
خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداجــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون
هوای دل هممونو داشته باش...

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  تایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه اعلام می‌شود.
اقبالی در گفت‌وگو با فارس:
نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد پنج‌شنبه علام می‌شود

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پنج‌شنبه اعلام می‌شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا کافیست...
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , publin , مهندس زهره
ارسال: #۵۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: خدا باز هم خیرتون بده... چه استرسی دارم.... آن شخصی که منفی به شما داده کم لطفی کرده...
ایشاله قبول میشی Rolleyes اونی که منفی داده هم احتمالا حواسش نبوده دستش خورده Wink مهم نیس، انتخاب اول کجا زدی؟

نقل قول: بچه ها من غیر انتفاعی مهر استان قبول شدم ولی تا حالا نرفتم ثبت نام به امید اینکه ازاد علوم تحقیقات تهران قبول شم...مهلت ثبت نام تا امروز بود به نظرتون صبر کنم تا نتیجه ازاد بیاد بعد برم دیر میشه؟؟؟
این سئوال منم هست.. حالا اینکه ناهماهنگی دانشگاه سراسری با دانشگاه آزاده ، من که یه آزمون ارشد علمی کاربردی دادم که خود سنجش گرفته و از اردیبهشت که مصاحبش بود تا حالا نتایجش رو اعلام نکردند و اصلا زمان دقیقی رو هم واسه نتایج اعلام نکردند! امروز حتی به ساختمون سازمان سنجش هم مراجعه کردم و بعدشم با مرکز پذیرش کرج تلفنی تماس گرفتم میگم آخه اونی که این زمانبندی رو اعلام کرده چه فکری میکنه ؟! میگه برو از رئیس سازمان سنجش وقت ملاقات بگیر ازش بپرس! جواب درست حسابی که نمیدن اصلا واسشون مهم نیست

من دو تا انتخاب رشته و هر دو کرمان ... چون خودم کرمانی ام... به نظرتون امیدی هست؟؟؟ بعد توی farsnews نوشته نتایج ۵شنبه میاد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۵۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
سلام منم مشکل شما رو دارم من مجازی دانشگاه شیراز قبول شدم
آزاد هم علوم تحقیقات فارس زدم به نظرتون کدوم بهتره ؟ معتبر تره ؟
شما بودید کدوم می رفتید؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط joodi.)
نقل قول: اقبالی در گفت‌وگو با فارس:
نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد پنج‌شنبه علام می‌شود

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پنج‌شنبه اعلام می‌شود.
یعنی چی؟! Confused
پس چرا تابناک زده فردا!؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نقل قول: سلام منم مشکل شما رو دارم من مجازی دانشگاه شیراز قبول شدم
به نظر من اگه شاغل هستید مجازی شیراز ولی اگه واسه کلاس رفتن مشکل ندارید علوم تحقیقات چون بالاخره کلا کلاس رفتن و دیدن استاد و هم کلاسی ها مزایا خودش رو داره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۵۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
آیا هوش مصنوعی قزوین قبول می شوم ؟؟Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , arashmobileboy
ارسال: #۵۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
نقل قول: من دو تا انتخاب رشته و هر دو کرمان ... چون خودم کرمانی ام... به نظرتون امیدی هست؟؟؟ بعد توی farsnews نوشته نتایج ۵شنبه میاد...
بله همیشه امید هست Smile ایشاله که همگی قبول میشیمAngel
۳
۰
ارسال: #۵۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
دوستان منم همین وضعیت شما رو دارم. سراسری شبانه تبریز قبول شدم. ولی با چن تا از استادا که حرف زدم متقاعدم کردن که ریسک نکنم. درباره روزانه ها که چه ثبت نام نکنن چه انصراف بدن محرومیت دارن بقیه هم که فرقی نداره می تونیم انصراف بدیم. برا همی به نظرم ریسک نکنید. آزاده دیگه. اومدیمو خدای نکرده چیزی قبول شدید که نمی خواستید یا دولتیه بهتر بود. اگه ثبت نام کنید حداقل بازم این گزیه رو دارید که بهش فک کنید.
این ماجرای عدم هماهگی آزاد و سراسری هم عادیه. زمان درس خوندن ‍پدر منم همین جور بوده قبلا آزاد ثبت نامش قبل از نتایج سراسری بود. حالا که سراسری رشته های دارای هزیش زیاده برعکس شده.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi , mohsen68mm
ارسال: #۵۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
نقل قول: به نظرم ریسک نکنید. آزاده دیگه. اومدیمو خدای نکرده چیزی قبول شدید که نمی خواستید یا دولتیه بهتر بود. اگه ثبت نام کنید حداقل بازم این گزیه رو دارید که بهش فک کنید.
شما اطلاع دارید که اگه بعدش انصراف بدیم شهریه رو بهمون برمیگردونند یا نه؟ آخه هزینش زیاد میشه ، حدود ۱میلیون ۲۰۰ ، ۳۰۰ تومن حداقل واسه من هزینه داره بعدشم دردسر واسه انصراف دادن.. من تصمیم گرفتم فعلا ثبت نام نکنم تو بدترین حالت اگه تو اون یکی آزمون قبول نشدم و این دانشگاهم با تاخیر ثبت نامم نکرد دیگه مجبورم منتظر تکمیل ظرفیت بمونم Sad امیدوارم که قبول شیم
۲
۰
ارسال: #۵۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط jrkh.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: به نظرم ریسک نکنید. آزاده دیگه. اومدیمو خدای نکرده چیزی قبول شدید که نمی خواستید یا دولتیه بهتر بود. اگه ثبت نام کنید حداقل بازم این گزیه رو دارید که بهش فک کنید.
شما اطلاع دارید که اگه بعدش انصراف بدیم شهریه رو بهمون برمیگردونند یا نه؟ آخه هزینش زیاد میشه ، حدود ۱میلیون ۲۰۰ ، ۳۰۰ تومن حداقل واسه من هزینه داره بعدشم دردسر واسه انصراف دادن.. من تصمیم گرفتم فعلا ثبت نام نکنم تو بدترین حالت اگه تو اون یکی آزمون قبول نشدم و این دانشگاهم با تاخیر ثبت نامم نکرد دیگه مجبورم منتظر تکمیل ظرفیت بمونم Sad امیدوارم که قبول شیم
کلا دانشگاه ها شهریه رو برنمی گردونن. ولی همون موقع ثبت نام لازم نیست شهریه رو بریزید. چند روز زمان میده و اگه تو اون چند روز نریزید خودبه خود قبولیتون رو کنسل می کنه. مثلا تبریز تا ۱۷ام وقت داده. تو اطلاعیه های سایت دانشگاه رو چک کنید. ثبت نام دانشگاه شما هم اینترتیه؟ کدوم دانشگاه قبول شدید؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۵۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
من هم آزمایشی رفتم اما خیلی دوست دارم بدونم چیکار کردم : )

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)mitra.gh نوشته شده توسط:  سلام منم مشکل شما رو دارم من مجازی دانشگاه شیراز قبول شدم

با سلام
با اینکه شخصا از نظر علمی دانشگاه آزاد را قبول ندارم ولی به مجازی ترجیح می دهم. به نظرم به دانشگاه آزاد بروید
۴
۸
ارسال: #۶۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط publin.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  نتایج فردا میادAngel
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه ۱۳ شهریور اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند نتایج آزمون خود را از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی اینترنتی
پیگیری کنند.

وی افزود: در آزمون کارشناسی ارشد، با اعلام مرکز آزمون ۷۰ هزار داوطلب پذیرفته می‌شود.

دوسته عزیز کجای این خبر گزاری الکی فارس نوشته ۱۳ شهریور

این کارها درسته؟ متن خبر که اینطور نیست!
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۱۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۴۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۱۸۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close