زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۱۰ هوش مصنوعی - غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سطح ارشدش چطوره؟اصلاً دانشگاه بدرد بخوری هست؟خوابگاه داره؟ کسی خبر از قیمت اجاره خونه اونجا داره؟ ممنون میشم اگه کسی خبر داره به ما هم اطلاع بده
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , SaMiRa.e , Aref Safari , Joonz , سجاد۶۷
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط yahoo_manesht.)
۸۱۰ هوش مصنوعی - شیخ بهایی اصفهان
مبارک باشه.
شبانه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamadreza
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: ۸۱۰ هوش مصنوعی - شیخ بهایی اصفهان
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط:  مبارک باشه.
شبانه؟

نه غیر انتفاعیه
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ
۸۱۰ هوش مصنوعی - شیخ بهایی اصفهان
من کارشناسیم شیخ بهایی بودم...
سطحش بد نیست ولی هوش تازه امسال آورده خبر ندارم چی میشه.. نرمش بد نبود... در قیاس با روزانه ها و شبانه ها که خیلی پایین تره چه از نظر اعتبار مدرک چه برای ادامه تحصیل چه از لحاظ سطح علمی و اینکه ترمی ۱ و خرده ای شهریش میشه.. اما در مقایسه با غیرانتفاعی ها و پیام نورها خیلی خیلی خیلی خوبه .. چون میدونین دانشگاهه نه موسسه و همین ممتازش میکنه همیشه جز بهترینها بوده البته در نوع خودش... امکاناتش هم همینطور به نسبت خیلی خوبه .. بهارستان اصفهانه.. ۱۶ کیلومتری شهر اصفهانه.. بهارستان خونه دانشجویی زیاد داره و البته میدونم قیمتاش هم مناسبه .. فک کنم ترمی ۵۰۰ رهن میکردن البته سال پیش..
همه چی بستگی به خودتون داره من میتونستم سال پیش همینطور وایسم این دانشگاه ادامه بدم چون ممتاز بودم اما حاضر شدم ۱ سال تاخیر بیوفته و کلی نشستم خوندم و البته ریسک قبول نشدن احتمالی هم پذیرفتم و خدا را شکر نتیجه گرفتم..

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamadreza , Aref Safari
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  من کارشناسیم شیخ بهایی بودم...
سطحش بد نیست ولی هوش تازه امسال آورده خبر ندارم چی میشه.. نرمش بد نبود... در قیاس با روزانه ها و شبانه ها که خیلی پایین تره چه از نظر اعتبار مدرک چه برای ادامه تحصیل چه از لحاظ سطح علمی و اینکه ترمی ۱ و خرده ای شهریش میشه.. اما در مقایسه با غیرانتفاعی ها و پیام نورها خیلی خیلی خیلی خوبه .. چون میدونین دانشگاهه نه موسسه و همین ممتازش میکنه همیشه جز بهترینها بوده البته در نوع خودش... امکاناتش هم همینطور به نسبت خیلی خوبه .. بهارستان اصفهانه.. ۱۶ کیلومتری شهر اصفهانه.. بهارستان خونه دانشجویی زیاد داره و البته میدونم قیمتاش هم مناسبه .. فک کنم ترمی ۵۰۰ رهن میکردن البته سال پیش..
همه چی بستگی به خودتون داره من میتونستم سال پیش همینطور وایسم این دانشگاه ادامه بدم چون ممتاز بودم اما حاضر شدم ۱ سال تاخیر بیوفته و کلی نشستم خوندم و البته ریسک قبول نشدن احتمالی هم پذیرفتم و خدا را شکر نتیجه گرفتم..
مرسی که جواب دادید،من علوم و فنون خوندم و با جو دانشگاه غیرانتفاعی آشنام،میدونم اگه استاد درستی داشته باشی وخودتم اهل کار باشی واست بد نمیشه،البته من به نسبت خوندن و موقعیتم راضیم،میشه در مورد استاداش بگید؟تو چه زمینه هایی کار می کنن و اینکه مسیر رفت و اومدش چطوره؟ اونطوری که گفتید حس می کنم دانشگاهش بیرون شهره ، درسته؟خوابگاهم که نداره و اونوراهم گیر نمیاد درسته؟
مرسی
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  من کارشناسیم شیخ بهایی بودم...
سطحش بد ............................
مرسی که جواب دادید،من علوم و فنون خوندم و با جو دانشگاه غیرانتفاعی آشنام،میدونم اگه استاد درستی داشته باشی وخودتم اهل کار باشی واست بد نمیشه،البته من به نسبت خوندن و موقعیتم راضیم،میشه در مورد استاداش بگید؟تو چه زمینه هایی کار می کنن و اینکه مسیر رفت و اومدش چطوره؟ اونطوری که گفتید حس می کنم دانشگاهش بیرون شهره ، درسته؟خوابگاهم که نداره و اونوراهم گیر نمیاد درسته؟
مرسی
خواهش میکنم.. بله خوبیش اینه که جو غیر انتفاعی را میشناسین. استاد چن تا خیلی خوب داره که استاد تمام یا دانشیار دانشگاه اصفهان هستن که اتفاقا اون استاد تمامه کارش همین هوش مصنوعیه.. ولی میگم نمیدونم دقیق کیا استادای ارشد میخوان بشن چون تازه ارشد هوش گذاشته.. بله بیرون شهره. ترمینال صفه جنوبی ترین نقطه شهره از اونجا تا دانشگاه حدود ۱۵ دقیقه ای فاصله هست. معمولا همونجا بهارستان خونه میگیرند که نزدیک خود دانشگاهه . خوابگاه نداره ولی خونه دانشجویی با انواع قیمت گیر میاد.. چون مجتمع مسکونی بهارستان زیاد داره.. بهارستان یه جورایی یه شهرک نسبتا بزرگه که شامل چند فازه که همش پر این منازل مسکونی و سازمانی و آپارتمانیه.. جو این شهر هم خیلی آروم و ساکته چون معمولا اکثر مردمش صبح تا شب میرن اصفهان سر کار :دی منتها از اصفهان به بهارستان همیشه سرویس هست هر ۱۵ دقیقه یکبار تقریبا سرویس داره از بهارستان به اصفهان که اتفاقا یه ایستگاهاش نزدیک خود دانشگاهه...

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamadreza , Aref Safari
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط mohamadreza.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)rasoul67 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم.

من ارشد نرم افزار اونجا می خونم. ترم آخر.

نکات مثبت منفی زیادی داره.

اینجا حال تایپ ندارم Tongue شیرازیو این حرفا ... واردی که ....

اگه خواستی پیام خصوصی بده شماره موبایلتو تا برات توضیح بدم.

ممنون دوست عزیز اگه لطف کنی اطلاعاتی که داری همین جا بذاری خیلی خوب میشه،چون با این کارت هم به من لطف می کنی هم به کسایی که تو این دانشگاه قبول شدن و میان اینجارو میخونن کمک می کنی،فک می کنم اینطوری بهتر باشه،بازم از کمکی که می کنی ممنونم .

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  خواهش میکنم.. بله خوبیش اینه که جو غیر انتفاعی را میشناسین. استاد چن تا خیلی خوب داره که استاد تمام یا دانشیار دانشگاه اصفهان هستن که اتفاقا اون استاد تمامه کارش همین هوش مصنوعیه.. ولی میگم نمیدونم دقیق کیا استادای ارشد میخوان بشن چون تازه ارشد هوش گذاشته.. بله بیرون شهره. ترمینال صفه جنوبی ترین نقطه شهره از اونجا تا دانشگاه حدود ۱۵ دقیقه ای فاصله هست. معمولا همونجا بهارستان خونه میگیرند که نزدیک خود دانشگاهه . خوابگاه نداره ولی خونه دانشجویی با انواع قیمت گیر میاد.. چون مجتمع مسکونی بهارستان زیاد داره.. بهارستان یه جورایی یه شهرک نسبتا بزرگه که شامل چند فازه که همش پر این منازل مسکونی و سازمانی و آپارتمانیه.. جو این شهر هم خیلی آروم و ساکته چون معمولا اکثر مردمش صبح تا شب میرن اصفهان سر کار :دی منتها از اصفهان به بهارستان همیشه سرویس هست هر ۱۵ دقیقه یکبار تقریبا سرویس داره از بهارستان به اصفهان که اتفاقا یه ایستگاهاش نزدیک خود دانشگاهه...
بازم از راهنمایی تون ممنونم ، میشه یکم درمورده رنج قیمت خونه های هم بگید،و البته اگه اطلاع دارید در مورد اینکه کلاساش معمولاً چند روز تو هفته است و معمولاً کیاست؟بازم مرسی
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
سلام دوستان
کسی نمونه سوال سیستم عامل پیشرفته از دکتر خیام باشی داره ؟؟؟
اگه دارید برای من ارسال کنید . ممنون از لطفتون
jefri_feredman@yahoo.com
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ
سلام کسی اگه نمون سوال سیستم عامل پیشرفته دکتر خیام باشی و الگوریتم پیشرفته دکتر باطنی رو به ایمیل من بفرستید سپاسsaeedmhd8@gmail.com
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۱۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۸۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۳۰۲ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۳۹ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۵۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close