زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۲۴۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط Mahtab_m.)
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام دوستان.
بچه هایی که شبکه کراس رو میخونن لطف میکنید بگید لایه ی فیزیکی رو داره یا نه ؟من که دیدم نداشت انگار مثلا سری فوریه و اینا رو ؟
درست میگم؟

یه درخواست دیگه دارم از دوستانی که اصفهان هستند و دارن واسه ارشد آیتی خیلی جدی میخونن یه پیام خصوصی به من بدن اگه ممکنه.ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۲۴۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط jparisa.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من ساختمان داده رو از دیروز شروع کردم با مقسمی و ماهان پیش میرم فعلا هم آخرای فصل اول هستم
فکر میکردم ساختمان داده ساده باشه اما نبود. منم تو ذوقم خورد.
خیلی کند پیش میرم. خیلی.
دو روزه فقط ساختمان گرفتم دستم بکوب هم میخونماا ولی هنوز فصل یک رو تموم نکردم. دوستان آیا شما هم اینگونه اید یا فقط اینجانب اینگونه ایم؟Big Grin
من چند ماه پیش با مقسمی شروع کردم تا فصل ۳ پیش رفتم درسشو خوب میفهمیدم و عالی بود تا زمانی که حرف مرجع شد و ولش کردم
ولی تستاش اول خیلی ناامیدم کرد اما بعد چند وقت که بیشتر تست زدم راه افتادم
الان از فصل ۳ پوران شروع کردم اما حس میکنم مقسمی بهتره ...نظر شما چیه؟
فصل ۱ هوویتز خوندم دیدم مقسمی خلاصه مفیدی از اونه و هوویتزو گذاشتم کنار.الان هم احتمالا باز میرم سراغ مقسمی!
پوران از بس نکته ای گفته برای بار اول خوب نیشت نمیدونم نظر شما چیه؟Tongue
حالا شما بگید چطوری بکوب میخونین؟
من با مقسمی ساختمان داده رو بهتر متوجه میشم. من پارسه و ماهان هم یه نگاهی انداختم اما چنگی به دل نزد.
مقسمی خیلی گام به گام پیش رفته یعنی برای منی که هیچی از ساختمان داده یادم نبود(و بماند که استادمون هم چندان خوب این درس رو یادمون نداده بود!) این کتاب استاد خوبی شده واسه ام که از مطالب ساده شروع میکنه میرسه به نکات.گرچه من مصاحبه ها رو میخونم گویا بعضی ها پوران رو خوندن برای این درس. ولی خب من با کتاب مقسمی راحت ترم.
حالا مقسمی کتاب اصلیه منو اول اونو میخونم یاد میگیرم بعد پارسه و ماهان هم نکات مهمش رو میخونم و بعد هرچی یاد گرفتم رو تو دفتر خلاصه ام مینویسم.
البته با این سبک درس میخونم و حس میکنم کند پیش رفتنم به خاطر اصرارم به نوشتن خلاصه باشه.

راستی منم اوایل تابستون با کتاب مرجع پیش رفتم لجبازی کردم به اصطلاح. فکر میکردم مرجع بخونم خوب یاد میگیرم اما خیلی خیلی کند پیش رفتم و نتونستم بعضی درسام رو جمع و جور کنم دوباره رو آوردم به کتابای کنکوری. فکر کنم مرجع نخونیم بهتره چون فرصت خیلی کمی داریم.

بکوب خوندن من این طوریه که از کله سحر میخونم تا ده اینا بعد استراحت میکنم دوباره درس تا ناهار و بعدش باز استراحت وعصر هم درس میخونم تا حدودا شش. وسطش ممکنه پنج دقیقه یا بیشتر استراحت بکنم چون اصلا مستمر نمیتونم بخونم باید حتما یه ساعت یا چهل پنج دقیقه یه بار چند دقیقه استراحت کنم.
اووف. این همه توضیح دادم حالا شما بگو چجوری بکوب میخونی اگه با روحیات من سازگار بود برنامه شما شاید تونستم بهتر و سریع تر از این درس بخونم.
منم مقسمی رو ترجیح میدم البته بعدش پوران هم میخونیم
بکوب که فعلا نمیخونم اما قبلا تجربه داشتم که بدون استراحت سه چهار ساعت خوندم یا فقط استراحتم ناهار و صبحانه بوده
اما بنظرم با استراحت بخونیم بهتره تا کنکور شش ماه مونده ممکنه خسته بشی
یعنی از حالا clrsکه خیلی مهمه نخونیم؟

چطوری میتونی اینجوری بخونی؟ از کی شروع کردی!!!

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , پوونه
ارسال: #۲۴۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
سلام بچه ها من احساس نا امیدی میکنم . نمیدونم چم شده . دیگه نمیونم درست حسابی درس بخونم .
یکی کممک کنه لطفا
ارسال: #۲۴۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
سلام به همه دوستان عزیز
منم میخوام شروع کنم بخونم البته با سابقه سال قبل فعلا موندم چیکار کنم
یکم سخته دوباره خوندن سال پیش کلی خوندم درصدام شد این
ولی امسال امیدوارم که بتونم بخونم (فعلا حسش نیست نمیدونم چرا )
کسی پیشنهادی داره ؟؟؟؟
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
موفق باشید

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  سلام بعد از مدتها تونستم بیام :دی رمزم مشکل داشت!!
چرا اینجا اینجوری شده به جای روحیه دادن و اینکه بگیم کجای کاریم همه همش دارن منبع میپرسن!! اینا که تو تاپیکای دیگه هست!!
من امروز هوش تموم شد Big Grin Tongue
ریاضی هم که فک میکردم پایان ناپذیره کم کم داره به یه جاهایی میرسه (( حالا ۱/۴ خووندم همشا ولی همینم خوبه خب )) بعضی مباحثشم شاید نخونم Tongue
خب حالا بقیه بگین در چه حالین؟؟

سلام با شما موافقم .
شما درس رو که نموم میکنید چور اون رو مرومر میگنید ؟
ارسال: #۲۴۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من احساس نا امیدی میکنم . نمیدونم چم شده . دیگه نمیونم درست حسابی درس بخونم .
یکی کممک کنه لطفا

به نظرم یه همچین تاپیکهایی و دیدن پیام های بچه ها و شور و نشاطشون باعث انگیزه بیشتر میشه
درس خوندن تو کتابخونه هم می تونه تاثیر زیادی رو انگیزتون داشته باشه(البته شلوغشSmile)

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Pegasus
ارسال: #۲۴۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  سلام دوستان فقط جهت یاد آوری کسایی که موسسه‌ای تا الان انتخاب نکردن عضو گروه زیر شوند پست ۴ این تایپیک

که شامل تخفیف گروهی می‌شه اگه تعداد به ۳۰ نفر برسه هزینه ۵۰% بیشتر نمی‌شه موسسه مدرسان

این پست جهت یاد آوری بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای جهانی گفته بودن به همون sharif میل بزندید تعداد بره بالا تخفیف میشه ۵۰
یکم نا هماهنگی داره زیاد میشه...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۴۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
سلام .
بچه ها کمکم کنید .
من تو فصل پیچیدگی زمانی ساختمان داده بد جور گیر کردم .
از رو پوران و پارسه خوندم ولی نفهمیدم .
میشه بهم بگین از رو چی بخونم که بفهمم ؟؟؟
ارسال: #۲۴۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ)naeem92 نوشته شده توسط:  سلام .
بچه ها کمکم کنید .

مقسمی
کلاً یه تست میاد ازش (تازه اونم اگه بیاد)
من واقعیت نخوندمش
فصل هایه دیگری مثل درخت و گراف وجود داره که همیشه تسته کنکور هستند
مخصوصاً درخت که ٥٠٪ تستا از درخته
اینم بگم که همونجور که دوستان گفتن فصل اولش یه ذره خسته کنندس و زود دل آدم رو میزنه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Pegasus , naeem92
ارسال: #۲۵۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  سلام دوستان فقط جهت یاد آوری کسایی که موسسه‌ای تا الان انتخاب نکردن عضو گروه زیر شوند پست ۴ این تایپیک

که شامل تخفیف گروهی می‌شه اگه تعداد به ۳۰ نفر برسه هزینه ۵۰% بیشتر نمی‌شه موسسه مدرسان

این پست جهت یاد آوری بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای جهانی گفته بودن به همون sharif میل بزندید تعداد بره بالا تخفیف میشه ۵۰
یکم نا هماهنگی داره زیاد میشه...

آقای جهانی‌ گفتن در پستشون در صورت امکان گروهی پیام بذارید حالا اگه کسی‌ هر ۲جا پیام بذاره چیزی نمی‌شه هدف گرفتن تخفیف

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۲۵۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ)naeem92 نوشته شده توسط:  سلام .
بچه ها کمکم کنید .

مقسمی
کلاً یه تست میاد ازش (تازه اونم اگه بیاد)
من واقعیت نخوندمش
فصل هایه دیگری مثل درخت و گراف وجود داره که همیشه تسته کنکور هستند
مخصوصاً درخت که ٥٠٪ تستا از درخته
اینم بگم که همونجور که دوستان گفتن فصل اولش یه ذره خسته کنندس و زود دل آدم رو میزنه

اشتباه نکنین فصل اول ساختمان حتما باید یاد بگیرین فکر میکنم بیشتر از یه تست بیاد ارجاع کنین به کنکور پارسال یادم نیست ولی فکر میکنم بیشتر از ۱ کی بود! در کل این بخش قابل رد شدن نیست درسته درختا مهمتره ولی طراحی رو چیکار میکنین؟ تو فصل یکو دو مشترکن
درضمن تلقین سختی نکنین به نظره من خیلی شیرینه فصل مرتبه و بازگشتی من که خیلی دوسش دارم امیدوارم اونم منو دوست داشته باشهTongue

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , Pegasus
ارسال: #۲۵۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
بچه‌ها سعی کنین درسایی مثل ساختمان داده و معماری و کلن درسای تخصصی رو از رو مطلبی رد نشین Big Grin
که حداقل جا داشته باشین برای ریاضیا و مدار مثلن Smile)

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Pegasus , naeem92
ارسال: #۲۵۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم رفتم کل تاپیک هایی که مربوط به ساختمان میشدرو توی مانشت خندم خیلی دلگرم تر شدم چون ۸۰% مثل خودم بودن اما تنها و تنها یک راه حل همه پیشنهاد داده بودن این که دوباره و دوباره همون فصل رو بخونید هم متن درس و هم تست ها رو چندین بار با فاصله زمانی حل کنید، من فرصت نکردم بیشتر از دوبار فصل ۱مقسمی رو بخونم اما بار دوم که فصل اول رو خوندم خیلی واسم راحتتر بود و بهتر فهمیدمش اما حتما بار سوم هم میخونمش که خوب برام جا بیافته این بار میخوام پارسه رو هم در کنارش بخونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , mohammad.ardeshiri , Saoshiyant , black_knight
ارسال: #۲۵۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  بچه‌ها سعی کنین درسایی مثل ساختمان داده و معماری و کلن درسای تخصصی رو از رو مطلبی رد نشین Big Grin
که حداقل جا داشته باشین برای ریاضیا و مدار مثلن Smile)

درسته دقیقا موافقم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , The Rose , black_knight
ارسال: #۲۵۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط Pegasus.)
دوستان عزیز
اگه فقط به سال بعد این موقع ها و به نتیجه خوبی که گرفتیم فکر کنیم امیدوار میشیم Smile
امروز رفتم کتابخونه خوب بود Cool
یه فصل نظریه زبانها خوندم و
یه قسمت هم سیستم عامل
خسته نباشین
و امیدوار باشین. Big Grin

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , El@he , black_knight , هانی الرضا , Ariyanic

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۶۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۷۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۴۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۶۳۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close