زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۲۲۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
من ساختمان داده رو از دیروز شروع کردم با مقسمی و ماهان پیش میرم فعلا هم آخرای فصل اول هستم
فکر میکردم ساختمان داده ساده باشه اما نبود. منم تو ذوقم خورد.
خیلی کند پیش میرم. خیلی.
دو روزه فقط ساختمان گرفتم دستم بکوب هم میخونماا ولی هنوز فصل یک رو تموم نکردم. دوستان آیا شما هم اینگونه اید یا فقط اینجانب اینگونه ایم؟Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
واسه سیستم عامل هم پوران خوبه و هم حقیقت.

پیشنهاد میکنم واسه یادگیری از درسنامه‌ی هردو استفاده کنید.

ولی واسه تست،کتاب حقیقت رو ۱۰۰% کامل بخونید!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , hamid88 , black_knight , m@hboobe , sajaddandy
ارسال: #۲۲۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط atenaa.)
دنبال ی کتابخونه میگردم ک شلوغ باشه یکم انگیزه بگیرم شاید اونجا ساعت مطالعم و بتونم ببرم بالا
شرق تهران کسی جایی و میشناسه؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۲۲۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ
سلام بعد از مدتها تونستم بیام :دی رمزم مشکل داشت!!
چرا اینجا اینجوری شده به جای روحیه دادن و اینکه بگیم کجای کاریم همه همش دارن منبع میپرسن!! اینا که تو تاپیکای دیگه هست!!
من امروز هوش تموم شد Big Grin Tongue
ریاضی هم که فک میکردم پایان ناپذیره کم کم داره به یه جاهایی میرسه (( حالا ۱/۴ خووندم همشا ولی همینم خوبه خب )) بعضی مباحثشم شاید نخونم Tongue
خب حالا بقیه بگین در چه حالین؟؟

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /// راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۲۳۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  دنبال ی کتابخونه میگردم ک شلوغ باشه یکم انگیزه بگیرم شاید اونجا ساعت مطالعم و بتونم ببرم بالا
خیابان گلستان - نرسیده به میدان هلال احمر - جنب پارک فدک - کتابخونه فرهنگسرای گلستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۲۳۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط jparisa.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من ساختمان داده رو از دیروز شروع کردم با مقسمی و ماهان پیش میرم فعلا هم آخرای فصل اول هستم
خیلی کند پیش میرم. خیلی.
دو روزه فقط ساختمان گرفتم دستم بکوب هم میخونماا ولی هنوز فصل یک رو تموم نکردم. دوستان آیا شما هم اینگونه اید یا فقط اینجانب اینگونه ایم؟Big Grin
من چند ماه پیش با مقسمی شروع کردم تا فصل ۳ پیش رفتم درسشو خوب میفهمیدم و عالی بود تا زمانی که حرف مرجع شد و ولش کردم
ولی تستاش اول خیلی ناامیدم کرد اما بعد چند وقت که بیشتر تست زدم راه افتادم
الان از فصل ۳ پوران شروع کردم اما حس میکنم مقسمی بهتره ...نظر شما چیه؟
فصل ۱ هوویتز خوندم دیدم مقسمی خلاصه مفیدی از اونه و هوویتزو گذاشتم کنار.الان هم احتمالا باز میرم سراغ مقسمی!
پوران از بس نکته ای گفته برای بار اول خوب نیشت نمیدونم نظر شما چیه؟Tongue
حالا شما بگید چطوری بکوب میخونین؟

(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  وضعیت:
کتاب‎های مبانی مدیریت رابینز + رفتار سازمانی رابینز تموم شد. همپوشانی مطالب این دو تا کتاب بالاست.
‌فکر کنم دیگه باید والیبال صبحگاهی رو موقتا تعطیل کنم! زیاد انرژی می‎گیره ازم! Big Grin
شما کدوم جلد رفتار رو خوندین؟ظاهرا ۳ جلده!

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۳۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من ساختمان داده رو از دیروز شروع کردم با مقسمی و ماهان پیش میرم فعلا هم آخرای فصل اول هستم
خیلی کند پیش میرم. خیلی.
من چند ماه پیش با مقسمی شروع کردم تا فصل ۳ پیش رفتم درسشو خوب میفهمیدم و عالی بود تا زمانی که حرف مرجع شد و ولش کردم
ولی تستاش اول خیلی ناامیدم کرد اما بعد چند وقت که بیشتر تست زدم راه افتادم
الان از فصل ۳ پوران شروع کردم اما حس میکنم مقسمی بهتره ...نظر شما چیه؟
فصل ۱ هوویتز خوندم دیدم مقسمی خلاصه مفیدی از اونه و هوویتزو گذاشتم کنار.الان هم احتمالا باز میرم سراغ مقسمی!
پوران از بس نکته ای گفته برای بار اول خوب نیشت نمیدونم نظر شما چیه؟Tongue
حالا شما بگید چطوری بکوب میخونین؟
من با مقسمی ساختمان داده رو بهتر متوجه میشم. من پارسه و ماهان هم یه نگاهی انداختم اما چنگی به دل نزد.
مقسمی خیلی گام به گام پیش رفته یعنی برای منی که هیچی از ساختمان داده یادم نبود(و بماند که استادمون هم چندان خوب این درس رو یادمون نداده بود!) این کتاب استاد خوبی شده واسه ام که از مطالب ساده شروع میکنه میرسه به نکات.گرچه من مصاحبه ها رو میخونم گویا بعضی ها پوران رو خوندن برای این درس. ولی خب من با کتاب مقسمی راحت ترم.
حالا مقسمی کتاب اصلیه منو اول اونو میخونم یاد میگیرم بعد پارسه و ماهان هم نکات مهمش رو میخونم و بعد هرچی یاد گرفتم رو تو دفتر خلاصه ام مینویسم.
البته با این سبک درس میخونم و حس میکنم کند پیش رفتنم به خاطر اصرارم به نوشتن خلاصه باشه.

راستی منم اوایل تابستون با کتاب مرجع پیش رفتم لجبازی کردم به اصطلاح. فکر میکردم مرجع بخونم خوب یاد میگیرم اما خیلی خیلی کند پیش رفتم و نتونستم بعضی درسام رو جمع و جور کنم دوباره رو آوردم به کتابای کنکوری. فکر کنم مرجع نخونیم بهتره چون فرصت خیلی کمی داریم.

بکوب خوندن من این طوریه که از کله سحر میخونم تا ده اینا بعد استراحت میکنم دوباره درس تا ناهار و بعدش باز استراحت وعصر هم درس میخونم تا حدودا شش. وسطش ممکنه پنج دقیقه یا بیشتر استراحت بکنم چون اصلا مستمر نمیتونم بخونم باید حتما یه ساعت یا چهل پنج دقیقه یه بار چند دقیقه استراحت کنم.
اووف. این همه توضیح دادم حالا شما بگو چجوری بکوب میخونی اگه با روحیات من سازگار بود برنامه شما شاید تونستم بهتر و سریع تر از این درس بخونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۲۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من ساختمان داده رو از دیروز شروع کردم با مقسمی و ماهان پیش میرم فعلا هم آخرای فصل اول هستم
خیلی کند پیش میرم. خیلی.

نگران نباش فصل یکو دو رو تموم کنی باقیش سادتره و زودتر جلو میری

(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  دنبال ی کتابخونه میگردم ک شلوغ باشه یکم انگیزه بگیرم شاید اونجا ساعت مطالعم و بتونم ببرم بالا

شمال شرقی کتابخونه اندیشه هم شلوغه هم ساکت هم شبانه روزی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , atenaa
ارسال: #۲۳۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
خب. رسیدیم به امروز. خوب بود خدا رو شکر
۲ فصل هوش خوندم. که میشه تا آخر فصل ۸
فصل ۶ سیستم عامل (IO) رو هم خوندم. البته تستاشو نزدم هنوز. عجیب فضایی بود ۲ تا تست اولش که نگاه کردم Smile)
ببینیم بقیش چی میگه !!

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۲۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
بچه ها واسه ریاضی مهندسی پیشنهادتون چیه؟ چی بخونیم؟ مدرسان خوبه؟؟؟

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
ارسال: #۲۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ
امروز خوب پیشرفتم
فصل ۴ هوش رو خوندم و تا همینجا دوره کردم
پایگاهم دیگه یکمش مونده
ایشالا فردا بهتر از امروز باشه

تمام حقایق سه مرحله را پشت سرگذاشته‌اند: اول، مورد تمسخر واقع شده‌اند. دوم، به شدت با آنها مخالفت شده است. سوم، به عنوان یک چیز بدیهی پذیرفته شده‌اند.
ارسال: #۲۳۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط Pegasus.)
سلام بچه ها
امروز یه فصل هوش خوندم
یه قسمت طراحی الگوریتم و
یه چند صفحه هم مدار منطقی خلاصه نوشتم
خسته نباشین

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  بچه ها واسه ریاضی مهندسی پیشنهادتون چیه؟ چی بخونیم؟ مدرسان خوبه؟؟؟
من واسه ریاضی مهندسی کتاب پوران رو میخونم درسته حجمش یکی زیاده Wink
اما تا اینجا که من دارم فصل سه رو میخونم خوب بوده چون همه چی رو با مثال توضیح میده

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۲۳۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ق.ظ

من برا کارشناسی کتابخونه لویزان رفتم یه مدت خوب بود... کاملا جو درس داشت

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۲۳۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سلام بچه ها
کتاب پارسه برای طراحی الگوریتم خوبه؟؟؟
کسی خونده طراحی رو از پارسه؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , alagh
ارسال: #۲۴۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سلام دوستان فقط جهت یاد آوری کسایی که موسسه‌ای تا الان انتخاب نکردن عضو گروه زیر شوند پست ۴ این تایپیک

که شامل تخفیف گروهی می‌شه اگه تعداد به ۳۰ نفر برسه هزینه ۵۰% بیشتر نمی‌شه موسسه مدرسان

این پست جهت یاد آوری بود

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۶۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۵۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۰۲۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close