زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۵۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
دیگه بیشتر از این نمیشه انگیزه بگیرید . همین بغل اسامی قبولشدگان هست که پارسال تو تاپیکی بهمین نام داشتند با هم رقابت میکردند.
سال بعد تو تالار نتایج نهایی خوشحال ببینمتون.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , hamid88 , m@hboobe , El@he , Ariyanic , sahar bano , SnowBlind , sahar_rostami2 , alagh , mohammad.ardeshiri , سجاد۶۷ , par par_92 , هانی الرضا , zahra 67
ارسال: #۱۵۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دیگه بیشتر از این نمیشه انگیزه بگیرید . همین بغل اسامی قبولشدگان هست که پارسال تو تاپیکی بهمین نام داشتند با هم رقابت میکردند.

آقا فرداد عزیز واسمون دعا کنید

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Fardad-A , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۵۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ب.ظ
Sad RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دیگه بیشتر از این نمیشه انگیزه بگیرید . همین بغل اسامی قبولشدگان هست که پارسال تو تاپیکی بهمین نام داشتند با هم رقابت میکردند.

سلام آقا فرداد اززحماتتون ممنونم.من واسه نرم افزار میخونم یه کم نا امیدم حس میکنم وقتم کمه نمیرسم کتابارو کامل بخونم بخاطرهمین حس خوندن ندارم.Huh

روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۵۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دیگه بیشتر از این نمیشه انگیزه بگیرید . همین بغل اسامی قبولشدگان هست که پارسال تو تاپیکی بهمین نام داشتند با هم رقابت میکردند.

سلام آقا فرداد اززحماتتون ممنونم.من واسه نرم افزار میخونم یه کم نا امیدم حس میکنم وقتم کمه نمیرسم کتابارو کامل بخونم بخاطرهمین حس خوندن ندارم.Huh
سلام دوست گرامی
الان که خیلی زوده که فکر کنید نمیرسید.نمیدونم چرا همچین حسی دارید . اگه یک کوهنورد دماوند را با اورست اشتباه بگیره ممکنه از صعود نا امید بشه.Smile
یا منابع تون خیلی سنگین انتخاب شده.
یا شاید لازمه یه کم از ایده آل گرایی فاصله بگیرید و مثلا" از شریف به تهران رضایت بدین.
یا شاید ساعت مطالعه تون کمه و سرعت کمی دارید. و بهتره هم سرعت را کمی زیاد کنید و هم روزی بیست دقیقه بیشتر مطالعه کنید.
با اینحال بهتره مباحث مشاوره را نگاه کنید و اگه مشکلتون غیر از مباحث طرح شده در آنجاست تاپیک جدیدی ایجاد کنید و سوالتون را بپرسید.
با آرزوی موفقیت برای شما.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sahar bano , Ariyanic , Pegasus , سامانی , ahmad_gh1369 , mohammad.ardeshiri , jparisa
ارسال: #۱۵۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
ایشالا هممون مثل امسالی هایی که قبول شدن ، قبول میشیم
اونم جاهایی که دوست داریم
من که دانشگاه تهران دوست دارم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۵۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  ایشالا هممون مثل امسالی هایی که قبول شدن ، قبول میشیم
اونم جاهایی که دوست داریم
من که دانشگاه تهران دوست دارم

ایشالللللللللللللللللللللللللللللله

من دانشگاه تهران رو دوست دارم Big GrinBig GrinShy

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: سامانی , mohammadali1990 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۵۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط alagh.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  چقدر جو اینجا خوبه :دی
ادم حس درس خوندن میگیره:دی
کسی اینجا ریاضی مهندسی برنامه نداره براش؟
خودم که اصناحساس میکنم ریاضی خوندن اشتباه باشه...نظر شما چیه؟
من خودم از هفته دیگه شروع میکنم.از روی انتشارات نصیر میخوام بخونم.ظاهرا کتاب خوبیه.بقیه هم ازش تعریف کردن

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط:  بلخره پس از چن روز تلاش فصل یک مدارمنطقی پوران تموم شد.داشتم ناامید می شدما!!!!!!!!!!!!
منطقی پوران خداییش کتاب خوبیه.پارسال همشو خوندم و منطقی همشو جواب دادمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , mohammadali1990 , iammiti
ارسال: #۱۵۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ
سلام بچه ها امید وارم خوب باشین، خوب من پارسال ۲۰۰۰ شدم امروزم با بابام نشستم دیدم نوشته مردود کلی خندیدیم Tongue

مامان هم گفت تلاش کن Smile

من دارم معماری پوران می خونم چاپ جدیدش خوبه خوشم اومد پارسال معماری -۵ زدم و گند خورد به ترازم

دوستان کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان واقعا خوبه من راضیم اگه وقت ندارین واسه مرجع این کتاب رو توصیه می کنم

بچه ها کسی میدونه جایی از تهران کتابای پارسه رو تکی بدن توروخدا دارم عقب میوفتم یکی آدرسی انتشاراتی چیزی بده Confused

بچه ها یه عده میگن ما ۷ دور خوندیم یه عده میگن من دور ۳ومم!!! چیجوریه واقعا؟؟ مفهومی میخوننی با تست یا روزنامه ای؟؟؟ Smile ما واقعا اول معماریم هنوز Smile)

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , mohammadali1990 , SnowBlind
ارسال: #۱۵۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط alagh.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  الان حرف زبان شد یه راهنمایی خوب و عالی بهم بدین( میدونم جایه جدا داره ولی نظرتون واسم مهمه)
من زبان فقط میخوام لغت رو تو کنکور بزنم و دیگر هیچ
یه کتاب خوب و عالی فقط واسه لغات بهم پیشنهاد کنید
Help me plz
S.o.S
کتاب زبان عمومی پارسه و ۵۰۴

(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط:  سلام به همگی
واسه مدارمنطقی کتاب پوران پژوهش استاد یوسفی کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه سوالای پارسال کافی بود.من راضی بودم.به شرط اینکه خوب خوب بخونیش
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , mohammadali1990 , Ariyanic
ارسال: #۱۶۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
ممنونم اقا فرداد
یه موضوع که با دیدن نتایج نگرانم کرد این بود که رشته آیتی خیلی قبولی دانشگاه شریف سخت تر بود مثلا با رتبه ۲۷ شبانه شریف اوردن درصورتیکه تا رتبه زیر ۱۰۰ مهندسی نرم افزار شریف روزانه قبول بودن!
پس از امشب تلاشمو بیشتر میکنم امیدوارم خواسته ما در جهت خواسته خداوند باشه!
برای همه آرزوی موفقیت دارم.

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , iammiti
ارسال: #۱۶۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ق.ظ
من نصیر ساختمان داده و طراحی الگوریتم گرفتم ( نویسندش دکتر ابراهیمی مقدم و دو نفر دیگس ) حجمش خیلی بود.. من که یه هفته خوندم دیدم خیلی کند پیش میره از رو پارسه می خونم هرجا نفهمیدم از رو این می خونم..
ارسال: #۱۶۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ
سلامممممممم
من از دیروز با درس مهندسی نرم افزار شروع کردم
ایشالا همه مون سال دیگه همین موقع شاد شاد شاد باشیم از نتیجه زحماتمون

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
ارسال: #۱۶۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  سلام، امیدوارم همتون تو این ماه موفق باشید.
خیلی ماه مهمیه این ماه! احساس می‎کنم که اگه یه چیزهایی رو نتونم تو این ماه بخونم دیگه هیچوقت نمی‎تونم.

تنها چیزی که خیلی نگرانم کرده این گسسته ست. خودم از یه طرف دوست دارم کامل بخونمش، بعد که روال خوندنمو مرور می‎کنم می‎بینم نمیشه هم یوسفی رو کامل خوند و هم گریمالدی رو با تمریناتش. یعنی خوندن فقط جلد۱ گریمالدی با تمریناتش بیشتر از کل یوسفی طول می‎کشه، من الان هنوز تو جلد۱ گریمالدی موندم و خیلی کند پیش میره چون هر مبحثش خیلی تمرین داره، خیلی! اما یوسفی رو خیلی راحت‎تر می‎خونم. نمیدونم اما واقع بینانه که نگاه می‎کنم می‎بینم سخت میشه کل ۴جلد رو تا کنکور تمومش کرد چه برسه به آخر شهریور!

یکی از رتبه‎ها می‎گفت چون سوالای IT خیلی سخته تو گسسته، مثلا فقط روی گراف و درخت سرمایه گذاری کنید (جلد سوم). جای دیگه یکی از رتبه‎ها می‎گفت تمرینات گریمالدی رو با یوسفی بخونید کافیه. حالا من نمی‎دونم! از طرفی گریمالدی خیلی وقت خوره، از طرفی هم‎ نگرانم که اگه گریمالدی رو کامل نخونم تو کنکور با این سوالای سخت IT دست خالی بیرون بیام، چون اینطور به نظر میاد که نمیشه فقط با اتکا به یوسفی توفیق زیادی بدست آورد. آخه چون ضریبش بالاست هر سوالش سرنوشت سازه. یعنی اگه ترکیب یوسفی با کل تمرینات گریمالدی ۸۰% خوندن کل متن گریمالدی موثر باشه برای من کافیه.

سلام هانی جان خوبی؟؟؟ آقا والا ما تیممون تحقیقات زیادی کرد و دیدیم ۹۰% افرادی که گسسته رو خوندن (چند دور کتاب و چند دور پوران) باز هم نتونستن به سوالات جواب بدن. ببین گسسته پایش ریاضیات و اگه پایت قویه بخون البته نظر منه که تجربه بهم اثبات کرد. دوست عزیزت درست گفت فقط روی گراف و درخت سرمایه گذاری کن و من میگم وقتتو بزار رو یه درس دیگه البته نظر همش Smile لذا همون درخت و گراف رو بخون که همیشه ۲ تا سوال از اونجا میاد ریسک نکن Smile

تمرکزCool
ارسال: #۱۶۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
بچه ها اصلا هیچ تاپیکی ندیدم در مورد زبان!!!
به نظرتون زبان چقدر اهمیت داره؟ چی بخونیم واسش؟ این که میگن زبان کنکور ارشد نامتعارف یعنی نمیشه زد؟
ارسال: #۱۶۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط Mindhunter.)
دوستان بازم سلام من واقعا کارم لنگه از بچه هایی که تهرانن کسی میدونه کجا می تونم کتاب های تکی پارسه رو پیدا کنم؟؟؟ ساختمان داده طراحی الگوریتم و شبکه رو می خوام چاپ ۹۲ کسی می دونه توروخدا یه راهنمایی بده Sad((((((((

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)The Rose نوشته شده توسط:  بچه ها اصلا هیچ تاپیکی ندیدم در مورد زبان!!!
به نظرتون زبان چقدر اهمیت داره؟ چی بخونیم واسش؟ این که میگن زبان کنکور ارشد نامتعارف یعنی نمیشه زد؟

سلام دوست من

ببین من زبان پارسال ۵۰ زدم وقت زیادی هم نذاشتم الان بهت میگم چیکار کن

ببین من تا ۳ دبیرستان کلاس زبان می رفتم بعد دیگه نرفتم تا اینکه ترم ۳ دانشگاه زبان گرفتم بخاطر همین دایره لغاتم افتضاح شد.
برای کنکور ۲ حالت داری بخای تخصصی کار کنی یا بخوای عمومی کار کنی ببین برای زبان نباید زیاد وقت بزاری زبان در حد ۵۰ رضایت بخشه اما اگه ۷۰ به بالا بتونی بزنی که دیگه فوق العادست خوب برای خوندن زبان از کتاب زبان پارسه یا زبان ماهان شروع کن من ماهان داشتم کلا ۱۰% هم نخوندم روی قسمتی از زبان سرمایه گذاری کن که بنظرت امتیاز آوره اگه reading خوبه برو سوالای ۱۵ به اونور جواب بده اگه لغاتت خوبه خوب یعنی زبانت خوبه Smile ولی سعی کن تست های ۱۰ سال کنکور قبل کامپیوتر آیتی و اینارو بزنی لغات رو حفظ کن اگرم دوست داری از Essentoal wod 504 یا TOEFL essential 1500 استفاده کن فقط برای دایره لغات. ولی زبان درسیه که به صورت ترمیک و فشرده بخونی خوب جواب میده اما وقت زیادی هم براش نذار. اما تا می تونی تستای ۱۰ سال پیش رو کار کن نظر من بود Wink

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: The Rose , dzzv_13 , Pegasus , nmusavi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۰۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۷۶۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۴۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close