زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۳۶۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آقا حالا شما نتیجه ات رو گرفتی و اطلاع داری که اعلام نکردن ، لازم بود اینقدر سر و صدا کنی و کلی اما و اگر برای بچه های مردم درست کنید؟
میرفتید تا فردا صبر میکردین. حالا همه تا فردا از استرس پوست شون کنده میشه. بعضی وقتها خوبه آدم ساکت باشه ها.

فکر کنم حق با شماستBig Grin باور کنید اینقدر شوکه شدم که نفهمیدم چی شد!! مخصوصا تو اداره اینقدر همه کف و هورا کشیدن که ما هم جوگیر شدیم! باور کن جلو چند تا از همکارا ( بعضی ها خانم! ) یک چند تا بندری زدم!! Blush در هر بچه هایی که اذیت شدند حلالم کنن! ما مخلص همتونیم....
۱۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , mohsen_d , x86 , svk7 , mah123
ارسال: #۳۶۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ
دیدم فضا خیلی معنوی شده گفتم شاید خوب باشه یکی از عوامل موفقیت آدمها رو بازگو کنم. دعای خیر پدر و مادر.
من این سعادت رو داشتم که همیشه پشتم به دعای خیر پدر و مادرم گرم بوده. بچه ها دعای خیر پدر و مادر مخصوصا مادر معجزه میکنه. از مادرتون بخواید که براتون دعا کنه، من همیشه، چه اون زمان که تو یه شهر دیگه بودم از طریق اس ام اس، و چه الان که در کنارشون هستم، صراحتا ازشون میخواستم که واسم دعا کنن، نه یکبار بلکه چندین بار شاهد معجزه دعای خیر پدر و مادر بودم. هر چیزی که الان تو زندگیم دارم مثل ارامش و احترام و موفقیت های درسی همه اش از لطف و مرحمتیه که خدا به واسطه دعای خیر پدر و مادر بهم عطا کرده. از پدر و مادرتون بخواید این روزا براتون دعا کنن.

التماس دعا.

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ankaboot , x86 , Breeze , good-wishes , master of net , انرژی مثبت , tiran22 , mortez28 , فاطمه م-شیمی , homa , Apple.CS , iman30v , mah123 , سجاد۶۷ , dima
ارسال: #۳۶۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
دوستان اگه فقط ۳ روز مهلت ثبت نام باشه . یعنی ۹ و ۱۰ و ۱۱ شهریور . تکلیف من که درس معرفی به استاد دارم چیه ؟ شنبه تازه امتحانشه . دانشگاه نامه میده به من واسه ثبت نام ؟
۰
۰
ارسال: #۳۶۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ
الان داشتم تاپیک مربوط به نتایج پارسال رو می خوندم
چه حال و هوایی داشتن بچه ها ناراحت، خوشحال،شکه،پشیمون ....
بالاخره گذشته همینطور که واسه ما هم میگذره
همین استرس ها و ترس از دیدن نتیجه همش میشه خاطره
خدایا اول از همه این توفیق رو بهمون بده که با هر نتیجه ای هم که این روزها قراره بگیریم؛ سال دیگه از خودمون و عملکردمون راضی باشیم حتی اگر باز هم پشت کنکوری بودیم (یکیش خودم)
دوم اینکه صحیح و سالم زیر سایه پدر و مادر باشیم
بهترین دانشگاه دنیا هم بدون داشتن سلامتی و آرامش در زندگی، هیچ معنا و فایده ای نداره
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , saho , kati , master of net , فاطمه م-شیمی , mah123
ارسال: #۳۶۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  دوستان اگه فقط ۳ روز مهلت ثبت نام باشه . یعنی ۹ و ۱۰ و ۱۱ شهریور . تکلیف من که درس معرفی به استاد دارم چیه ؟ شنبه تازه امتحانشه . دانشگاه نامه میده به من واسه ثبت نام ؟

سلام نگران نباشید... اگه شرایطتون رو بدونن حتما این کارو میکنن ، البته بعضی دانشگاه ها رو گفت که تو تاریخهایی غیر از این سه روز ثبت نامشون هست... که امیدوارم دانشگاهی که شما قبول میشی ثبت نامش بره واسه دو سه هفته دیگه... من خودمم هنوز نامه رو نگرفتم... فردا باید برم بگم نامه رو آماده کنن فقط جای دانشگاهشو خالی بذارن که شنبه بهشون گفتم سریع بدن... اگه بتونید با استادتون هماهنگ کنید که زودتر امتحان بگیره هم میشه... موفق باشید
آخه موقع اسم نویسی واسه کنکور گفتن باید تا تاریخ ۳۰ ام شهریور فارق التحصیل شده باشی . من واقعا گیج شدم و می ترسم .
۰
۰
ارسال: #۳۶۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان عزیز این قدر نگران ثبت نام و مدارک نباشید Smile بذارید نتایج بیاد. ان شالله همه به اونچه حقشونه برسند و خوشحال باشند و اگر خدایی نکرده دوستی بود که جای دلخواه رو قبول نشدف ان شالله سال اینده جبران بشه براش یا در عوض در موقعیت دیگه بهترین بشه.

زمان ثبت نام همه دانشگاه ها یکی نیست برخی دیرتر ثبت نام می کنند.

کمی حرفای دیگه بزنید جو از تشنج در بیاد. می خواید بیام اینجا جک بذارم همه بخونن روحیشون عوض شه؟؟ TongueBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , MSZ
ارسال: #۳۶۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
ای بابا من که تو یه پست دقیق گفتم ..سهمیه رتبه اولیا مازاده..واقعا جای هیچکسو نمی گیرن..
اینم که میگید رییس دانشگاه شریف مخالف بوده و اینا پس چرا خیلی از دانشگاه ها درجا سه تاشاگرد اول کارشناسیشونو مستقیما میفرستن دوره بعد..کسی هم چیزی نمی گه...مخالفم نیستن.زدو بند بازی هم تو هر دانشگاهی هست..همه چیز بستگی به خود فرد داره..نمیشه همه رو با یه چوب زدSmile

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۲
۱
ارسال: #۳۶۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)tiran22 نوشته شده توسط:  ای بابا من که تو یه پست دقیق گفتم ..سهمیه رتبه اولیا مازاده..واقعا جای هیچکسو نمی گیرن..
عزیز من سهمیه های شهدا و اینا مازاد نیست. اینا جای خیلیا رو میگیرن.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS , iman30v , publin
ارسال: #۳۶۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)tiran22 نوشته شده توسط:  ای بابا من که تو یه پست دقیق گفتم ..سهمیه رتبه اولیا مازاده..واقعا جای هیچکسو نمی گیرن..
اینم که میگید رییس دانشگاه شریف مخالف بوده و اینا پس چرا خیلی از دانشگاه ها درجا سه تاشاگرد اول کارشناسیشونو مستقیما میفرستن دوره بعد..کسی هم چیزی نمی گه...مخالفم نیستن.زدو بند بازی هم تو هر دانشگاهی هست..همه چیز بستگی به خود فرد داره..نمیشه همه رو با یه چوب زدSmile
سلام
شریف با این روش سازمان سنجش برای اعمال سهمیه ی شاگرد اولی "توی کنکور " مشکل داشت و می گفت ۸۰ درصد نمره آخرین فرد قبول کمه. باید ۹۰ درصد باشه.
ولی خود شریف هر ساله از یه سری دانشگاه ها رتبه های برترش را "بدون کنکور" و با پر کردن فرم شرایط و بررسی اون ها می گیره.

صدای همهمه می آید.
و من مخاطب تنهای بادهای جهانم.
و رودهای جهان رمز پاک محو شدن را
به من می آموزند.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط Good!.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pooria_googooli نوشته شده توسط:  دوستان اگه فقط ۳ روز مهلت ثبت نام باشه . یعنی ۹ و ۱۰ و ۱۱ شهریور . تکلیف من که درس معرفی به استاد دارم چیه ؟ شنبه تازه امتحانشه . دانشگاه نامه میده به من واسه ثبت نام ؟

سلام نگران نباشید... اگه شرایطتون رو بدونن حتما این کارو میکنن ، البته بعضی دانشگاه ها رو گفت که تو تاریخهایی غیر از این سه روز ثبت نامشون هست... که امیدوارم دانشگاهی که شما قبول میشی ثبت نامش بره واسه دو سه هفته دیگه... من خودمم هنوز نامه رو نگرفتم... فردا باید برم بگم نامه رو آماده کنن فقط جای دانشگاهشو خالی بذارن که شنبه بهشون گفتم سریع بدن... اگه بتونید با استادتون هماهنگ کنید که زودتر امتحان بگیره هم میشه... موفق باشید
آخه موقع اسم نویسی واسه کنکور گفتن باید تا تاریخ ۳۰ ام شهریور فارق التحصیل شده باشی . من واقعا گیج شدم و می ترسم .

منم نگران شدم.آخه من هنوز پایان نامه ام رو ندادم.۴شنبه که نتایج بیاد ۵شنبه جمعه که تعطیله!تا شنبه که پایان نامه رو بدم انشالله.نمیدونستم زمان ثبت نام انقد زوده!!!!!۳۰ شهریور کجا ۱۰ شهریور کجا!
۰
۰
ارسال: #۳۷۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  عزیز من سهمیه های شهدا و اینا مازاد نیست. اینا جای خیلیا رو میگیرن.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta
خب منم ذکر کردم فقط رتبه اولیا ..

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۷۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  منم نگران شدم.آخه من هنوز پایان نامه ام رو ندادم.۴شنبه که نتایج بیاد ۵شنبه جمعه که تعطیله!تا شنبه که پایان نامه رو بدم انشالله.نمیدونستم زمان ثبت نام انقد زوده!!!!!۳۰ شهریور کجا ۱۰ شهریور کجا!

من فردا دانشگاه میرم میپرسم نتیجشو همینجا میگم .
۰
۰
ارسال: #۳۷۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  بچه ها! دوستان! آرامتر!
بیاین چندتا سوال و بحث جذابتر مطرح کنیم؛ مثلا بهترین فیلم جدیدی که دیدید چی بود؟؟

هیس!!!! دخترها فریاد نمیزنندExclamation
۱
۰
ارسال: #۳۷۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  بچه ها! دوستان! آرامتر!
بیاین چندتا سوال و بحث جذابتر مطرح کنیم؛ مثلا بهترین فیلم جدیدی که دیدید چی بود؟؟

ضدگلوله
۰
۰
ارسال: #۳۷۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
Re: RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  بچه ها! دوستان! آرامتر!

هیس!!! دخترا جیغ میزنن! نیشگون هم میگیرن!!! :دیدی

Sent from my HTC One using Tapatalk 4
۲
۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۶۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close