زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۳۷۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط elynn66.)
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Apple.CS نوشته شده توسط:  بچه ها! دوستان! آرامتر!
بیاین چندتا سوال و بحث جذابتر مطرح کنیم؛ مثلا بهترین فیلم جدیدی که دیدید چی بود؟؟

هیس!!!! دخترها فریاد نمیزنندExclamation

ضدگلوله

قشنگه عایا؟! بازیگراش کیا هستند؟!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
چه لحظه ی شیرینی!! یاد سال پیش افتادم.... نهایت استرس.... ولی تنها با دیدن نتیجه انگار همه چی عادی میشه....
کاش منم امسال منتظر نتیجه بودم....
براتون آرزوی موفقیت دارم.
منتظر خبرهای شیرین و شادیتون هستیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , xani , samaneh_aftab
ارسال: #۳۷۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
بیاین چندتا سوال و بحث جذابتر مطرح کنیم؛ مثلا بهترین فیلم جدیدی که دیدید چی بود؟؟

ضدگلوله

اره خوبه.کمدیه.
مهدی هاشمی.سعید اقاخانی...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66
ارسال: #۳۷۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  

ضدگلوله

اره خوبه.کمدیه.
من که فکر نکنم تا حالا کلا ۱۰ تا فیلم ایرانی دیده باشم
فیلمهایی که بودجه شون ۱/۱۰ فیلم های اروپایی و آمریکاییه
اکثر فیلمهای ایرانی هم یا در مورد ازدواج یا مرگه یا دروغ و خیانت یا برادرانه خواهرانه ! هست
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , xani
ارسال: #۳۸۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  

هیس!!! دخترا جیغ میزنن! نیشگون هم میگیرن!!! :دیدی

Sent from my HTC One using Tapatalk 4
آقای صمیمی انگار استرس نتایج رو شمام تاثیر گذاشته!!!!ExclamationExclamationExclamationExclamationBig Grin
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۳۸۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
Re: RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  من که فکر نکنم تا حالا کلا ۱۰ تا فیلم ایرانی دیده باشم
اکثر فیلمهای ایرانی هم یا در مورد ازدواج یا مرگه یا دروغ و خیانت یا برادرانه خواهرانه ! هست

یک دهم؟!!!
مثلا فیلم The Avengers که محصول سال ۲۰۱۲ آمریکاست، بودجه اش ۲۲۰ میلیون دلاره... با حساب دلار ۳۱۰۰ تومن میشه ۶۸۲ میلیارد تومن...
کدوم فیلم ایرانی یک دهم این سرمایه ورداشته
سنگین ترین فیلم ایرانی رو با ۵۰۰ میلیون میشه سر و تهش رو هم آورد... اونم با این موضوعات جالب!!!
همیشه برام سوال بوده که چند صد سال دیگه ایران خواهد توانست فیلمی در حد اسپایدر من بسازه؟!!!

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: publin
ارسال: #۳۸۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  اکثر فیلمهای ایرانی هم یا در مورد ازدواج یا مرگه یا دروغ و خیانت یا برادرانه خواهرانه ! هست

بحث فیلم شد گفتم منم به عنوان یک پیشکسوت در صنعت فیلم یه نظری بدم ، فکر نمیکنم فیلم The Matrix و I'm Legend و A Beautiful Mind و AI و I'Robot و (زمانی با بیش از یک ترابایت آرشیو فیلم از دم آمریکایی) و ... کسی بیشتر از من دیده باشه فقط ماتریس (هر سه تاشو) هفت هشت بار با زیرنویس فارسی و انگلیسی و دوبله و... دیدم... ولی میخوام یه چی بگم... من فیلم ایرانی خیلی کم دیدم سه چهار تا... ولی یک بار بچه ها گفتن یه فیلم هست خیلی تعریفشو میکنن بریم ببینیم... گفتم باشه بریم... رفتیم سینما فیلم "رسوایی" بود... بهترین فیلمی بود که تا الان تو عمرم دیدم... همه ی اون فیلم هایی که بالا نام بردم حتی به گرد پای این فیلم هم نمیرسن... البته سینماش هم خیلی با کیفیت پخش میکرد... واقعا دارم میگم بهترین فیلمی بود که تو عمرم دیدم... اگه تونستی یک بار ببینش، ضرر نمیکنی... البته الان دو سه سالی میشه که فیلم نگاه نمیکنم فیلم رسوایی هم فکر کنم آخرین فیلم ایرانی و آمریکایی بود که چهار پنج ماه پیش تو سینما دیدم... یعنی فیلمش یه جوریه که وقتی میبینیش دیگه از هر چی فیلمه زده میشی... برای کل زندگیت همین یه فیلم بسه...
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۳۸۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم فیلم The Matrix و I'm Legend و A Beautiful Mind و AI و I'Robot و (زمانی با بیش از یک ترابایت آرشیو فیلم از دم آمریکایی) و ... کسی بیشتر از من دیده باشه
داداش رقیب داری در حد لالیگا!!!
من تا حالا حدود ۷۰۰۰ تا فیلم آمریکایی (همگی هم زبان اصلی و بدون قیچی شدن!!!) نگاه کردم و بعضی هاشون رو چندین بار مجددا نگاه کردم و یه آرشیو هم دارم و همه این ۷۰۰۰ تا فیلم به همراه یک سری فیلم های آمریکایی دیگه رو تو آرشیوم دارم...
خلاصه خیلی فیلم بازم!!! سریال باز هم هستم اونم خفن!!! Big Grin
------
البته من فیلم های بریتانیایی رو هم جزو همینا حساب کردم... یه لحظه حواسم نبود...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۳۸۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  ای وااااااااای کاش امروز یا فردا بیاد که اگه اونی که میخوام نشه تا دلم میخواد گریه کنم ،۴ شنبه قراره برام خواستگار بیاد به اسرار خانواده.نمی خوام اگه خدایی نکرده خدایی نکرده ...بشینم ساعتها گریه کنم با چشمای خسته و پفی برم جلو خواستگار زشته نمیشه که کنسل کرد Smile.(چون اولین خواستگاریه که داره میاد قبل اون ممنوع کرده بودم Smile )اون وقت حتی تحمل دیدنشونم نخواهم داشت Smile چون زیاد زحمت کشیدم.رتبم ۲۸۵ شبکه شده ولی نمیدونم سهمیه شاگرد اولیم رو تاثیر بدن یا نه !!!! بدیهی است که ارشد مهمتره از ازدواجه Smile))) البته شوخی کردم ازدواج مهمتریت و سخت ترین تصمیم یه نفر تو زندگیشه

آخی عزیزم Smile ایشالا چهارشنبه ۲ تا اتفاق خوب با هم برات می افته Smile
۳
۱
ارسال: #۳۸۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  داداش رقیب داری در حد لالیگا!!!
من تا حالا حدود ۷۰۰۰ تا فیلم آمریکایی (همگی هم زبان اصلی و بدون قیچی شدن!!!) نگاه کردم و بعضی هاشون رو چندین بار مجددا نگاه کردم و یه آرشیو هم دارم و همه این ۷۰۰۰ تا فیلم به همراه یک سری فیلم های آمریکایی دیگه رو تو آرشیوم دارم...
------
۷۰۰۰ تااااااااااااااااا؟؟؟Rolleyes آقا حساب کردم اگه من از ۴ سالگی روزی یه فیلم میدیدم میشد ۷۰۰۰ تاBig Grin دمت گرم بابا اینجوری وقف فیلم میشه آدم
فیلم خوب چی داری به ما هم بدی؟Big Grin

[/quote]
۳
۰
ارسال: #۳۸۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط MSZ.)
Re: RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
داداش رقیب داری در حد لالیگا!!!
------
۷۰۰۰ تااااااااااااااااا؟؟؟Rolleyes آقا حساب کردم اگه من از ۴ سالگی روزی یه فیلم میدیدم میشد ۷۰۰۰ تاBig Grin دمت گرم بابا اینجوری وقف فیلم میشه آدم
فیلم خوب چی داری به ما هم بدی؟Big Grin
[/quote]

از وقتی راهنمایی میخوندم به شدت افتادم تو خط فیلم زبان اصلی و همه شونم آرشیو میکردم
از اون موقع تا حالا بطور مرتب روزی ۳ یا ۴ تا فیلم نگاه میکنم ... فقط موقع خوندن برا ارشد به شدت فیلم دیدنم افت کرد و روزی تقریبا ۱ فیلم میدیدم و البته سریال ها رو هم مرتب دنبال میکردم و میکنم!
کلا اعتیاد دارم به فیلم! :دی

۲
۰
ارسال: #۳۸۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  هیس!!!! دخترها فریاد نمیزنندExclamation

ضدگلوله

اره خوبه.کمدیه.
من که فکر نکنم تا حالا کلا ۱۰ تا فیلم ایرانی دیده باشم
منم هر فیلم ایرانیو نگاه نمیکنم.اما ترجیح میدم فیلمای خودمونو نگاه کنم(اگه قراره فقط یه فیلم ببینم)هر چی باشه نزدیک به فرهنگمونه.
این ضد گلوله هم اصلا موضوعش ازدواج نیس که اگه بود شاید نگاش نمیکردم.Big Grin
رسوایی هم خوبه از اخراجی هاش بهتره.مخصوصا فیلم نامش
۰
۰
ارسال: #۳۸۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
از وقتی راهنمایی میخوندم به شدت افتادم تو خط فیلم زبان اصلی و همه شونم آرشیو میکردم
از اون موقع تا حالا بطور مرتب روزی ۳ یا ۴ تا فیلم نگاه میکنم ... فقط موقع خوندن برا ارشد به شدت فیلم دیدنم افت کرد و روزی تقریبا ۱ فیلم میدیدم و البته سریال ها رو هم مرتب دنبال میکردم و میکنم!
کلا اعتیاد دارم به فیلم! :دی
[/quote]
آقا معتادی، شک نکنBig Grin تموم شد رفت.Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۳۸۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

جایی خونده بودم اگه این دعا رو ۱۰۰ بار بخونیم حاجت روا میشیم. به نیت تمام مانشتی ها بیاین هر کدوممون یک بار بخونیم Smile
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , mortez28 , saho , ankaboot , zibaziba , elynn66 , momonia , x86 , master of net , sima67 , سجاد۶۷ , Unique2014 , Pegasus , Breeze , Amoojan
ارسال: #۳۹۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
منم مثل شماها زیاد فیلم ایرانی نمیبینم،بیشتر تو نخ سریالم ولی یه فیلمی که دیدم و خیلی به دلم نشست فارست گامپ بود
این بشر ( تام هنکسو میگم Smile ) چقد قشنگ تو این فیلم بازی کرد...صد بارم این فیلمو ببینم سیر نمیشم
۲
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۳۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۱۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۷۰۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close