زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۲۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
چرا نتیجه ها رو نمیزنند Smile
البته من که میدونم قبول نمیشم.آخه کی با رتبه ۴۲۴ نرم افزار روزانه قبول میشه Smile . خدا رو چه دیدیم.
دیشب هم خواب دیدم قبول نشدم Smile ولی باز هم خیلی استرس دارم.
آخه وقتی نتیجه هااااااا آمادست ،چرااااااا دست دست میکنن.

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
تو سایت اینو زدن:
ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ بدین وسیله به اطلاع می‌رساند اطلاعیه اعلام نتایج نهایی این آزمون به همراه اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ تا تاریخ ۶/۶/۹۲ بر روی سایت این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار می‌گیرد. پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام به اطلاعیه مذکور مراجعه نمایند.
تا ۶ یعنی کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tiger2012
ارسال: #۲۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)tarane.68 نوشته شده توسط:  چرا نتیجه ها رو نمیزنند Smile
البته من که میدونم قبول نمیشم.آخه کی با رتبه ۴۲۴ نرم افزار روزانه قبول میشه Smile . خدا رو چه دیدیم.
دانشگاه گیلان امکانش هستا... Wink
۱
۱
ارسال: #۲۱۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط publin.)
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)silver_0255 نوشته شده توسط:  اقا فرداد هم گفته بودن ششم اعلام میشه.
----------------------------------------------------
پس اگه از اول به مدیر خودمون اعتماد کرده بودیم نیاز نبود اینه همه در مورد زمان اعلام نتایج حرص بخوریم.
امیدوارم چهارشنبه بهترین اتفاق برای همه مون رقم بخوره.

من که خودم به حرف مهندس فرداد بیشتر اعتماد دارم تا این سازمان سنجش
۳
۱
ارسال: #۲۱۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
مادرم بهم گفت خواب دیدم داری سجده می کنی... خواب دیدم به سجده شکر افتادی ... خدایا توکل به خودت ... ایشالا خواب مادرم تعبیر بشه ... خیلی زحمتمو کشیده...

خدا همیشه سایه پدر و مادر رو روی سرمون نگه داره... آمین
۳۶
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Apple.CS , svk7 , x86 , iman30v , msn_issue , publin , انرژی مثبت , Andrew S.Tanenbaum , ankaboot , Pegasus , good-wishes , Mina_J , mahshid1383 , shima506 , Payam92 , Nima Masghadi , Mohammad.K , پروفسور , zahra_ce87 , samaneh_aftab , رعنا , sellena , elynn66 , Aref Safari , Breeze , tiran22 , IT.setareh91 , سجاد۶۷ , Engineer
ارسال: #۲۱۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  تو سایت اینو زدن:
ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ بدین وسیله به اطلاع می‌رساند اطلاعیه اعلام نتایج نهایی این آزمون به همراه اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ تا تاریخ ۶/۶/۹۲ بر روی سایت این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار می‌گیرد. پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام به اطلاعیه مذکور مراجعه نمایند.
تا ۶ یعنی کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی آخراشه دعا کنید این چندتا برگه انتخاب رشته هم زودتر تموم شه Big Grin
ولی ما امیدواریم تصمیمگیری شون خوب باشه تا اینکه بخواد سرعتش بیشتر باشه :|
۵
۰
ارسال: #۲۱۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)tarane.68 نوشته شده توسط:  چرا نتیجه ها رو نمیزنند Smile

رتبه ی منو ببینید به خودتون امیدوار بشید Smile من اگه ۴۲۴ شده بودم الان خوشحال بودم Smile ایشالا که قبولید.
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane.68
ارسال: #۲۱۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
نهایتا تا ۷۲ ساعت دیگه تکلیف هممون روشن میشه
۳
۰
ارسال: #۲۱۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
الآن شنیدم تو اخبار رادیو گفت جوابها رو چهارشنبه میدن

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۴
۰
ارسال: #۲۲۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
واااااااااااااااااااااااااااای خدا.باز اون روز پر استرس داره میاد.متنفرم از این حال و هوا.حالا من ک جایی رو نمیارم .اما ایشالله شما رتبه برترا همون جاهایی ک دوس دارینو بیارین.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tiger2012
ارسال: #۲۲۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
در چند وقتی که نبودم چقدر مانشت تغییر کرده.
برخلاف بعضی دوستان اشتیاقی برای دیدن نتیجه ندارم ... نتیجه‌ای که با تلاش بیش از یک سال به بار ننشست و سیستم هم معلوم نیست قراره چه جمله‌ای رو برام بنویسه و اون جمله بشه ماحصل این بیش از یک سال تلاش... نتیجه‌ای که با قاطعیت فقط به خاطر ۳ تا تست زیر و رو شد...

و من همچنان تلاش می‌کنم خودم رو امیدوار نگه دارم و در چندراهی کنکور دوباره، سربازی یا ثبت نام در هر دانشگاهی یکی رو انتخاب کنم... یادش به خیر سال گذشته‌ی مانشت که در عین رقابت به فکر کمک به هم بودیم... کمک فکری، برنامه‌ای یا درسی یا... به تلاش‌ها، امیدهای اون روزها که فکر می‌کنم، به خاطر نتیجه‌ای که از سنجش گرفتم، حس خوبی پیدا نمی‌کنم...

اینجا باید از یکی از دوستان هم یاد کنم ؛ Avicennaی عزیز که چند ماهی هست از ایشان هم خبری نیست. امیدوارم بهترین نتیجه را گرفته باشند.

"الخِیْرُ فی ما وَقَع" از عزیزان می‌خواهم برای این حقیر هم دعا کنند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , sir_ams , maryam.raz , white bird , mahsa_a3moon , tiran22 , Engineer
ارسال: #۲۲۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
تاریک ترین لحظه شب ، ثانیه های پیش از طلوع خورشید هست

اینجا دارن اذان میگن
خدایا به همین لحظات ملکوتیت Rolleyes
به ما توفیق تلاش برای رسیدن به خواسته هامون و
قدرت توکل کردن به خودت و
بینش پذیرش اونچه به صلاحمون هست رو عطا کن . آمین

خدایا حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری آشکار کن،
تا درهایی که به سویم می گشایی ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشایم.

انشاا... حاجات همتون به خیر برآورده بشه باشه

آمین Rolleyes
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidranjbar , saho , Mina_J , mah123 , Andrew S.Tanenbaum , انرژی مثبت , mahshid1383 , kati , sir_ams , persian_boy , ankaboot , دانشجوی خسته , سجاد۶۷ , Amoojan
ارسال: #۲۲۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط leila_h2009.)
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

امیدوارم یک روز هر کس اینجوری رفته دانشگاه و حق بقیه رو خورده به سختی جواب بده ، من که از حتی یک دقیقه وقت و زحمتی که کشیدم نمی گذرم
۱
۴
ارسال: #۲۲۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
خب کم کم دارم استرسی میشم.

وقت حرم رفتنه. امام رضا دوباره کارم گیرته Heart

There is no there there.
۱۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , Mina_J , mahshid1383 , svk7 , Payam92 , Mohammad.K , persian_boy , پروفسور , S_Mehrjoyan , mahsa_a3moon , neda_Network , elynn66 , Aref Safari , Breeze , tiran22
ارسال: #۲۲۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب کم کم دارم استرسی میشم.

وقت حرم رفتنه. امام رضا دوباره کارم گیرته Heart

برای ما هم دعا کنینSmile

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۴۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close