زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
RE: تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)PSHirazi نوشته شده توسط:  من با مدرسان تماس گرفتم گفت آزمون بدون تخفیف ۵۵۰ هزار تومان می شود ! میگم قبلا چند تا از بچه ها نوشته بودن با ۲۵۰ ، ۲۷۰ ، ۳۰۰ ثبت نام کردند ! اونا اشتباه می گفتند یا اینا قیمتارو افزایش دادند ؟ دیگه حتما باید گروه تخفیف تشکیل بدیم
مدرسان که گروه نمیخواست، خودش اطلاعیه داده بود که ثبت نام با ۵۰ درصد تخفیف میکنه، باید زنگ بزنید بگید که از سایت مانشت اید! نمیدونم چرا دارم احساس میکنم شما عمدا دارید همش اسم این موسسه رو میارید که تبلیغ کنید!

آقای هاتف این موسسه ای رو که میگید منم اسمشو نمیارم ، من خودم امروز تماس گرفتم تخفیف ۵۰ درصد یا ۴۰ یا ۳۰ فقط به گروه داده می شود . ثبت نام تک نفره فایده نداره نهایت ۲۰ درصد تخفیف داده شود که ۲۰ درصد هم داده نشود بهتر است . حالا اصلا اون یکی موسسه من حرفم اینه که بیاید گروه تشکیل بدهیم . منفی هم که می دهند دوستان اشکال نداره .
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  نمایندگی یزد گفت همه گروهتون بیاین اینجا ما ۵ درصد بیشتر از نمایندگی شیراز بهتون تخفیف میدیم
چه منفعت طلبهای بی اخلاقی!

با سلام
هدف گروه گرفتن تخفیف بیشتر از ۳۰ درصد بود ولی از پارسه که زنگ زدن ۵% اب رفت گفتن ۲۵ درصد
بعدم ما که تعهد اخلاقی نسبت به موسسات یا نمایندگی هاشون نداشتیم که حتما شیراز ثبت نام کنیم اگه یزد بیشتر تخفیف میده یزد ثبت نام میکردیم
بهتر بود صبر میکردید اینقدر با عجله ثبت نام نمیکردین
بی اخلاق تر از همه موسسه پارسه است که می خواد تعهد بگیره اگه کمتر شدید بقیه پول را باید بدید و تخفیف بی تخفیف
اما خودش را متعهد نمیکنه که اگر بیشتر شدید بقیه پول را به ما برگردونه
فقط تلفنی گفت اگه بیشتر شدید شماره حساباتون را داریم پول اضافه را برگشت میدیم
به نظره من صبر کنین پارسال هر چقد به مهر نزدیک تر میشد و از مهر میگذشت تخفیفا نمایی زیاد میشد

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
دوستان من که پارسه یه جای دیگه رفتم ثبت نام کردم با تخفیف ۳۰درصدی تا نمایندگی شیراز یاد بگیره ما بچه نیستیم که هزارتا شرط و شروط بذاره و وعده سرخرمن بده...

ازجمله حرفها و شروط زیبای پارسه شیراز:!!
۱-اگر۲۵تا نشدید باید همه پول رو بدید!(باشه دیگه چی میخوای خسارتم بدیم؟!)
۲-اگر ۱۰۰نفربشید ۵۰درصد تخفیف میدیم!(چرا این شرطو تو قرارداد ننوشتی ولی اون شرط اولو نوشتید؟!)
۳-اگر رسیدید به ۵۰نفر تخفیف میشه ۳۰و۳۵درصد(شما سرحرف اولتون نبودید و۵درصد کم کردید چجوری این حرفتونو دوست دارید قبول کنیم؟!راستی خب چرا اینارو تو قرارداد ننوشتید ورداشتید فقط چیزی که به نفع خودتونه رو نوشتید؟)

راستی بچه ها جایی که ثبت نام کردم گفتم اگر دوستام بیان بهشون ۳۰درصد(فقط آزمون) رو تخفیف میدید گفت باشه

امیدوارم شیراز ۳۰درصد رو قبول کنه که همه ی بچه ها برن شیراز اسم بنویسن و دوستانی که قبلا اسم نوشتن ضرر نکنند ولی اگر هم قبول نکرد فک کنم بچه هایی که اسم نوشتن میتونن انصراف بزنن و پولشونو پس بگیرن
۵
۲
ارسال: #۱۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
تجمیع گروه ها در مانشت برای حداکثر تخفیف
با تشکر از همه دوستان ، تاپیک ذیل با لطف و مدیریت آقای جهانی برای استفاده از حداکثر تخفیف تشکیل شده است :

آقای جهانی گفته اند : "

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile "

با تشکر از لطف همه دوستان که گروهی کار رو پیش می برند و همچنین آقای جهانی .
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mgshervin
ارسال: #۲۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
بچه ها تخفیف مدرسان به همراه کتبش چند در می آد؟ رشته من آیتیه، منم شامل تخفیف گروهیتون میشم؟
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  بچه ها تخفیف مدرسان به همراه کتبش چند در می آد؟ رشته من آیتیه، منم شامل تخفیف گروهیتون میشم؟

ببینید دوست عزیز فقط آزمونش رو که من سوال کردم بدون تخفیفی ۵۵۰ هزار تومان ، با تخفیف اگر گروهمون به حد نصاب برسد ۵۰ درصد تخفیف می دهند ، این آدرس گروه مدرسان هست سر بزنید سوال داشتید بپرسید

از موسسات دیگر هم گروه هایی واسه تخفیف تشکیل شده است .
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام!! بچه های اصفهان میتونیند برید نمایشگاه کتاب (پل شهرستان) و اونجا از غرقه پارسه تخفیف بگیرید
نمایشگاه فردا روز آخرشه بجنبیدددد
من خودم تخفیف ۲۵% واسه آزمونا گرفتم
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
برای آزومون پارسه منم هستم چیکار باید کنم؟

۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  برای آزومون پارسه منم هستم چیکار باید کنم؟
لطفا به آدرس

برید و اون سه فرم PDF رو دانلود و پُر اش کنید، با توجه به تعداد آزمون هایی که میخواهید ثبت نام کنید مبلغ ۲۵% تخیف رو ازش کسر (برای کل آزمون ها مبلغ نهایی میشه ۳۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان) و به یکی از شماره حساب هایی که توی همون آدرس بالا هست واریز کنید، فیش واریزی رو بهمراه اون سه فرم اسکن و به آدرس ایمیل farsparseh@yahoo ارسال کنید.
سوال یا مشکلی بود با شماره تلفنی که همون جا هست تماس بگیرید و با خانم اسدی صحبت کنید.
Deadline این ثبت نام تا روز ۱۲ هم هست و تعهد کرده بودیم که تعداد افراد گروه تا اون روز به حد نساب برسه.
توجه کنید که نه من و نه مانشت و نه مدیران مانشت هیچ سود و منفعت خاصی از این کار نمیبریم، هیچ اصراری بر ثبت نام به این نحو نداریم و مسئولیتی متوجه مانشت نیست، لطفا با آگاهی و مستقلا تصمیم بگیرید.
هرچند من خودم پیشقدم در ثبت نام این گروه بودم و امیدوارم به حد نصاب برسه و همگی از منافع اش بهره ببریم.
« راستی توی ایمیل تون لطفا ذکر کنید عضو گروه آقای شاهسون از مانشت هستید، یه وقت جداگانه ثبت نام نشید! »

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: behnam2016 , eli-77 , sara_omd
ارسال: #۲۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  برای آزومون پارسه منم هستم چیکار باید کنم؟
لطفا به آدرس

برید و اون سه فرم PDF رو دانلود و پُر اش کنید، با توجه به تعداد آزمون هایی که میخواهید ثبت نام کنید مبلغ ۲۵% تخیف رو ازش کسر (برای کل آزمون ها مبلغ نهایی میشه ۳۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان) و به یکی از شماره حساب هایی که توی همون آدرس بالا هست واریز کنید، فیش واریزی رو بهمراه اون سه فرم اسکن و به آدرس ایمیل farsparseh@yahoo ارسال کنید.
سوال یا مشکلی بود با شماره تلفنی که همون جا هست تماس بگیرید و با خانم اسدی صحبت کنید.
Deadline این ثبت نام تا روز ۱۲ هم هست و تعهد کرده بودیم که تعداد افراد گروه تا اون روز به حد نساب برسه.
توجه کنید که نه من و نه مانشت و نه مدیران مانشت هیچ سود و منفعت خاصی از این کار نمیبریم، هیچ اصراری بر ثبت نام به این نحو نداریم و مسئولیتی متوجه مانشت نیست، لطفا با آگاهی و مستقلا تصمیم بگیرید.
هرچند من خودم پیشقدم در ثبت نام این گروه بودم و امیدوارم به حد نصاب برسه و همگی از منافع اش بهره ببریم.

ممنون ولی اون pdf رو از کجا گیر بیارم

۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  ممنون ولی اون pdf رو از کجا گیر بیارم
آخ آخ حواس پرت من رو! آدرس رو فراموش کردم بزارم Big Grin
توی همون پست آدرس رو گذاشتم، بهش که مراجعه کنید پایین صفحه فرم ها رو میبینید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۲۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ق.ظ
سلام پارسه بهم میل داده ، بچه هایی تو گروه پارسه ثبت نام کردن دیگه امروز شماره دانشجویی و نامه انتقالی واسشون ایمیل میشه .

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

۱
۰
ارسال: #۲۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
تا الان چند نفر ثبت نام کردن!!!!
ما چه کنیم آخر ؟؟
من مدارکم اسکن شده آماده است ولی نمی دونم پولو بریزم یا نه!!!
چه کنم؟؟؟ ما سه نفریم!!!!
تخفیف تعلق می گیره یا نه!!؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  تا الان چند نفر ثبت نام کردن!!!!
ما چه کنیم آخر ؟؟
من مدارکم اسکن شده آماده است ولی نمی دونم پولو بریزم یا نه!!!
چه کنم؟؟؟ ما سه نفریم!!!!
تخفیف تعلق می گیره یا نه!!؟؟
شما اصلا ریسک نکن، صبر کن بزار بقیه ریسک کنن و پول رو به حساب بریزند و همه کاراشو انجام بدن، اگر دیدید همه چیز ۱۰۰ در ۱۰۰ شد و اونها راه رو باز کردند حتما میان اینجا اعلام میکنند، بعد راحت برید ثبت نام کنید.
فکر کنم چند ده نفری تماشاچی داریم که نتیجه تلاش بقیه رو مناظره میکنند.
۰
۲
ارسال: #۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
من هم میخوام پارسه ثبت نام میکنم(شیراز)
یکی منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟!

من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم ؛
و متوجه شده ام هرچه بیشتر پشتکار و تلاش کنم ،
بیشتر شانس می آورم .
[font=Verdana][/font]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۷۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۳۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close