زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۳۰۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Sahel36 نوشته شده توسط:  به نظر من دوست عزیزمان Kashir اگر معماری را با دکتر یوسفی کلاس می‌رفتند الآن دید دیگری داشتند.
خیلی ممنونم از راهنماییهاتون
ریتم تدریس مهندس یوسفی حفظیه، منم با حفظیجات میونه‌ی خوبی ندارم، بخاطر همین منطقی و معماریو با دکتر اجلالی که مفهومی درس میدن برداشتم، بعد از اینکه کلاسم تموم شد حتما کتاب مهندس یوسفی رو واسه تکمیل میخونم Smile
ولی بعضیها با این مساله مشکلی ندارن، یکی از دوستان در موسسه مهستان همه دروس ارائه شده مهندس یوسفی رو برداشته خیلی هم راضیه

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane544
ارسال: #۳۰۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Sahel36 نوشته شده توسط:  به نظر من دوست عزیزمان Kashir اگر معماری را با دکتر یوسفی کلاس می‌رفتند الآن دید دیگری داشتند.
خیلی ممنونم از راهنماییهاتون
ریتم تدریس مهندس یوسفی حفظیه، منم با حفظیجات میونه‌ی خوبی ندارم، بخاطر همین منطقی و معماریو با دکتر اجلالی که مفهومی درس میدن برداشتم، بعد از اینکه کلاسم تموم شد حتما کتاب مهندس یوسفی رو واسه تکمیل میخونم Smile
ولی بعضیها با این مساله مشکلی ندارن، یکی از دوستان در موسسه مهستان همه دروس ارائه شده مهندس یوسفی رو برداشته خیلی هم راضیه

بله من هم موافقم
استاد یوسفی نکته ای و حفظی درس میده و بر مبانی تساتی که طرح شده تا کنکون

ولی استاد اجلالی مفهومی درس میده
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط kashir.)
کاربر samane43 اگه موافق باشید تبادل جزوه کنیم،(جزوه منطقی و معماری اجلالی با جزوه یوسفی) شما این دو درسو مهستان هستین یا نصیر؟

۰
۰
ارسال: #۳۰۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ق.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
آقای یوسفی یک جزوه دارن تو اینترنت ماله معماریه چرا از اون استفاده نمیکنین بسیار جزوه خوبیه در کنار کتابش مکمل بسار خوبی هست

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۳۰۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  سلام . من معماری و منطقی یوسفی را دارم میرم و نمی دونم چرا بعضی‌ها می گویند ایشان حفظی درس می دهند . تا اینجا که مفاهیم را کاملا موشکافی کرده اند و در کنار مفاهیم دید تستی خوبی نیز دارند که فکر می کنم کلاس کنکور یعنی همین . در ضمن بنده اقای اجلالی رانیز قبول دارم و به نظرم استاد خوبی هستند ولی اینطور که از دوستانم که کلاس ایشان می روند شنیدم کلاس ایشان خیلی برای دانشجوهای ضعیف و متوسط خوب نیست چون خیلی سرعت تدریسشان بالاست

اتفاقاً به نظر من نقطه قوت تدریس آقای دکتر اجلالی این است که ایشان نکات پیچیده و بسیار مشکل که از ویژگی درس معماری کامپیوتر و البته تست‌های مدارمنطقی است رابه نحوی بسیار آسان به بچه‌ها می‌فهمانند و برروی این فهماندن به نحو ساده تأکید دارند.
بارها در درس معماری کامپیوتر من یاددارم که حتی ایشان اگر از یک بحث ساده مدار منطقی هم استفاده می‌کرد آن را هم کاملا و به زبان ساده توضیح می‌داد (با اینکه کلاس معماری بود) تا بچه‌ها با هر سطحی بتوانند استفاده کنند. من خودم در درس مدارمنطقی خیلی ضعیف بودم و در نتیجه درس معماری کامپیوتر را نیز اصلاً بلد نبود ولی علی رغم پایه بسیار ضعیف از کلاس ایشان بهره زیاد بردم. دوستان همکلاسی که حتی درس مدارمنطقی و معماری کامپیوتر را نگذرانده بودند نیز از سادگی بیان و تفهیم مطالب بسیار راضی بودند. بنابراین فکر می‌کنم برای دانشجویان با پایه ضعیف کلاس آقای دکتر اجلالی بسیار مناسب باشد و پایه آن‌ها را خیلی تقویت خواهد کرد. ویژگی اصلی ایشان بیان شفاف و رفع ابهام است که برای پایه ضعیف خیلی مهم است. من در این خصیصه یعنی استفاده از بیان ساده و تفهیم مطالب سخت به افراد ضعیف تنها استاد دیگری را که مانند آقای دکتر اجلالی می‌دانم آقای دکتر حقیقت در درس سیستم‌عامل هستند. ایشان هم همین ویژگی دکتر اجلالی را دارند و مطالب سخت را به زبان بسیار ساده بیان می‌کنند و بیان شفاف دارند و رفع ابهام می‌کنند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi , ehsankar , hamed.ehsani91 , atenaa
ارسال: #۳۰۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ق.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  آقای یوسفی یک جزوه دارن تو اینترنت ماله معماریه چرا از اون استفاده نمیکنین بسیار جزوه خوبیه در کنار کتابش مکمل بسار خوبی هست
محبت کنین لینکشو بزارین Smile
جزوه یوسفی هر سال آپدیت میشه، بخاطر همین دنبال جزوه جدیدش هستم
کلاس دکتر اجلالی فوق العاده ست فقط جزوه ای که تو کلاس مینویسیم نظم جزوه یوسفی رو نداره چون دکتر اجلالی جزوه ای کار نمیکنه
جزوه یوسفی رو واسه محکم کاری میخوام Sleepy

۰
۰
ارسال: #۳۰۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ
دکتر دکتر اجلالی از روی کتاب یا جزوه که قبلا تهیه کرده هست درس می دهد؟یا سر کلاس جزوه می گویید؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دکتر اجلالی از روی کتاب یا جزوه که قبلا تهیه کرده هست درس می دهد؟یا سر کلاس جزوه می گویید؟

همزمان با درس دادنشون شما فرصت جزوه برداری هم دارید.
۰
۰
ارسال: #۳۰۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ
بچه‌ها شما میتونید در مورد هر استادی که خواستید صحبت کنید خوبی‌هاش رو بگید یا بدی‌های کلاساشون رو.
ولی اصلاً حق ندارید توهین کنید در صورتی که توهینی در بین مطالب باشه محروم خواهید شد.هر کسی شیوه تدریس خودش را داره.
مثلاً دوستی گفته بود ایشون از خودراضیه . این دلیل نمیشه و در دفعه‌های بعد محروم خواهید شد.
ولی دوستی گفته بود ایشون وقت تلف کنه و وقت کلاس را از بین میبره به نظرم این یک انتقاد خوبه و مشکلی نداره
اگه انتقاد میکنید انتقادی بکنید که به نحوه تدریس یا سواد طرف مربوط بشه نه به رفتارهای شخص . (رفتارهای که مرتبط به درس نیست )

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط aryaee.)
دوستان که کلاس کنکور می روند اگر جزوه یا صدا اساتید را دارند اپ کنند تا دوستان دیگر استفاده کنند (صداها وجزوه‌ها را در اینجا آپ شود )با تشکر از شما
اینا صداهای جلسه ۱ و۲ کلاس دکتر کارگهی هست واسه تابستون امسال ۹۰که در حال برگزاریه امیدوارم به کارتون بیاد کاربر گرامی reyhaneh 64 زحمت آپ کردن این صدا هارا کشیدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ذوستان اگر جزوه کامل زبان عمومی پارسه را می خواهید بگویید من برای شما لینکش را قرار بدهم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی , eilderim , saba7 , terma
ارسال: #۳۱۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ق.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
در مورد صداها، گوش دادن اینها به تنهایی ممکنه گنگ باشه و تاثیر عکس بذاره!
اون دوستی که زحمت اینکار رو به دوش کشیدن اگر جزوه هم همراهش باشه شاید کمک بیشتری کنه
البته بازم اون بحث کپی رایت و .. که به نتیجه خوبی هم نرسید ممکنه پیش بیاد!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۳
ارسال: #۳۱۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ ق.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
(۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ق.ظ)نفوذی نوشته شده توسط:  در مورد صداها، گوش دادن اینها به تنهایی ممکنه گنگ باشه و تاثیر عکس بذاره!
اون دوستی که زحمت اینکار رو به دوش کشیدن اگر جزوه هم همراهش باشه شاید کمک بیشتری کنه
البته بازم اون بحث کپی رایت و .. که به نتیجه خوبی هم نرسید ممکنه پیش بیاد!

سعی میکنم همه جلسات نظریه رو براتون بذارم
به نظرم ۷۰ درصد کمک کننده هست
چون درس و تمریناتی که سرکلاس حل میشه بر پایه کتاب لینز ویرایش ۴ هست و اگر کسی این کتابو داشته باشه
چند تا تاثیر مهم این صداها اینه که با سوالایی که حلش لازمه آشنا میشه و راه حل تقریبیش.
و نوع بیان دکتر به گونه ای هست که تمام موارد مندرج روی اسلایداشونو توضیح میدن و از روش میخونن.
راستش امکان اسکن و کپی جزورو ندارم، خیلی زیاده و وقت گیر
اما اگر تونستم ازشون عکس میگیرم و اینجا میذارم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , هاتف , ali
ارسال: #۳۱۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ
کاربر گرامی reyhaneh 64 کلاس دکتر کارگهی برای آنهای که اصلا نظریه نداشته اند یا پاس نکردن ایا مفید هست یا خیر؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور
(۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کاربر گرامی reyhaneh 64 کلاس دکتر کارگهی برای آنهای که اصلا نظریه نداشته اند یا پاس نکردن ایا مفید هست یا خیر؟

من پارسال برای کنکور نظریه از جمله دروسی بود که واقعا براش وقت گذاشتمو کل تمرینای لینزو به جز دو فصل آخر حل کردم‌، کنکورم سوالای نظریه رو خوب زدم و راضی بودم.
تنها دلیلی که اومدم کلاس اشکالاتم از ماشین تورینگ بود و تعاریف بسیاری که از دکتر کارگهی شنیده بودم.
برای من با این پیش زمینه کلاس خیلی مفیدیه.
و نکات زیادیو تا الان یاد گرفتم که قبلا بهش توجه نمیکردم واینجور دقیق نمیشدم
اگه صداهارو گوش کنید متوجه میشید.
اما فکر میکنم اگه پاس نکردین باید بیشتر انرژی بزارینو خودتون کتابو بخونین بعد کلاس برین.
یا همراه با کلاس واقعا پیش برینو تمرینارو حل کنیدو رفع اشکال.
(۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کاربر گرامی reyhaneh 64 کلاس دکتر کارگهی برای آنهای که اصلا نظریه نداشته اند یا پاس نکردن ایا مفید هست یا خیر؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ ب.ظ
اون اسلایدی که از روش تدریس می کنند رو تونستید بدست بیارید؟
دکتر به چند نفر داده اما کلا نمیده!!
اگر داریدآپلود کردنش خیلی می تونه مفید باشه، ممنون

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۴ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close