زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۲۸۶
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  اما نظریه دکتر کارگهی که جمعیت کلاس بالغ بر ۴۰ نفر بود و علیرغم گرمای شدید راضی بودم
به هیچ عنوان وقت اتلافی نداشتیم و به خوبی کلاس مدیریت میشد
شیوه تدریسشونم جالب بود که جلسه اول یه خلاصه ای از کل فصول نظریه گفتن با ارائه مثال....
==============
دکتر کارگهی واقعا مسلط درس میدن ... خیلی خوب هم توضیح میدن ...

how i wish....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ
در مورد دکتر اجلالی باید بگم چون ایشون قصد دارند همه سرفصل‌ها رو توضیح بدهند و طیف گسترده دانشجویان (ضعیف - پاس نکرده - قوی و ..) بتونند از کلاس اش بهره ببرند مجبوره (و خوبه) که از ابتدا همه مسائل رو بگه
شاید برای برخی بعضی مسائل بدیهی باشه اما برای برخی که پاس نکردند کاملا بجاست!
از اونهایی که پاس کردن هم ممکنه خیلی‌ها باشند که مطلب رو درست نفهمیده و یا بدتر از اون،‌ اشتباه فهمیده باشند!!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Ravi
ارسال: #۲۸۸
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
سلام.کسی نمیدونه تو مشهد هم کلاس خوب و به درد بخور تشکیل میشه یا نه؟و اگر برگزار میشه کجا؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ
Rainbow RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  سلام.کسی نمیدونه تو مشهد هم کلاس خوب و به درد بخور تشکیل میشه یا نه؟و اگر برگزار میشه کجا؟

سلام . در مشهد ظاهرا موسسه ای به نام دی سیستم کلاس هاش خوبه . در اینترنت جستجو کن سایتش رو میاره
۰
۲
ارسال: #۲۹۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)omidvar13 نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ق.ظ)shsharokh1984 نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)amjadi نوشته شده توسط:  سلام بر همگی . بالاخره من هم با توجه به تعاریفی که از کلاس اقای اجلالی می شد کلاس ایشون رو رفتم. کلاسی بسیار شلوغ و بی نظم در موسسه نصیر . من که هیچی نفهمیدم و به نظرم اواز دوهل شنیدن از دور خوش است . تبلیغات هم بی تاثیر نیست. ماشالله در همین سایت افرادی هستند که به هر طریقی برای این استاد محترم تبلیغ می کردند که این باعث شد خیلی افراد چشم و گوش بسته به این کلاس بیایند مثل خود من . من که انصراف دادم و ترجیح میدهم برای کلاس بیشتر فکر کنم و به سابقه و تجربه اساتید توجه کنم و نه به تبلیغات

آقا راست میگه ایشون. من هم اونجا بودم. متاسفانه یک عده که حالا اسمشان را نمی‌گم هی اومدند تبلیغ کردن. ما هم گفتیم لابد چیزی هست به حرف اونها گوش کردیم رفتیم این کلاس رو. رفتیم دیدیم یک کلاس بی نظمی، بی مدیریت. هرچی دیدیم که نشون از بی تجربگی می‌داد. همون چند ساعتی که وقتم تلف شد برام کافی بود. من که دارم کلاسم رو عوض می‌کنم.

راست می‌گن بچه‌ها و به نظر من انتقادات ایشان کاملا وارد است. کلاسهای آقای اجلالی در پارسه هم همینطور است. فکر کنید توی یک کلاس شلوغ و بی نظم که مدیریت چندان مناسبی هم ندارد. از طرفی مطالبی هم که ارائه می‌شود خیلی سطحی باشد و در حد یک درس مهم مثل معماری کامپیوتر نباشد. آدم واقعا کلافه می‌شه. فکرکنم اگر پیش یک استادی رفته بودیم که به جای یکی-دو سال، ده-دوازده سالی تجربه داشت، شرایط قطعا جور دیگری بود. من هم به نوبه خودم بدجوری پشیمونم که به تبلیغات توجه کردم.

دوست گرامی. کاربر obidvar13. نمی‌خواهم خدایی نکرده اتهام بزنم. ولی وقتی یک سری کاربران تک پستی، یک دفعه پشت سرهم ظاهر میشن و همشون هی یک چیز رو می‌خوان بگن و هی حرف هم رو تأیید می‌کنند و همشون هم یک پست بیشتر ندارند که همین حرف هست. شک آدم رو تحریک می‌کنه. به خصوص با توجه به یکی دو بار اتفاقاتی که اینجا افتاد آدم سابقه ذهنی خیلی خوبی هم نداره. از شما خواهش می‌کنم که کمی احتیاط بکنید و اگر که دوست دارید تبلیغ کنید خوب بکنید و فکر نمی کنم تبلیغ کار بدی باشه ولی از تخریب که کار ناپسندی است دست بردارید. باور کنید که باعث آزار بچه‌هایی میشید که می‌خواهند از اینجا استفاده کنند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi , luna , terma , hamed.ehsani91
ارسال: #۲۹۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ
همان طور که دوستان گفته بودن یک سری از کلاس های نصیر که توی سایت نبود دانشکده علوم برگزار شد. ممنون از همه دوستان
کسی اینجا هست که معماری یوسفی رو بره چه جوری درس میدن از کلاسشون راضی هستن؟ میخوام تا وقت هست ثبت نام کنم
۰
۰
ارسال: #۲۹۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)گل گندم ۱ نوشته شده توسط:  همان طور که دوستان گفته بودن یک سری از کلاس های نصیر که توی سایت نبود دانشکده علوم برگزار شد. ممنون از همه دوستان
کسی اینجا هست که معماری یوسفی رو بره چه جوری درس میدن از کلاسشون راضی هستن؟ میخوام تا وقت هست ثبت نام کنم

سلام راستش اگر برای من حرف درست نکنند( اخه هر کی از یوسفی می گه واسش مشکل پیش می اد . )بله من دوجلسه معماری ایشون رو رفتم . بسیار مسلط مفهومی و بیان مفاهیم در تست‌ها . برای من که بهترین کلاسی بود که تاحالا رفتم .
۲
۲
ارسال: #۲۹۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
من خوشبختانه تجربه کلاس معماری هر دو بزرگوار(جناب مهندس یوسفی و دکتر اجلالی) رو داشتم. با استاد یوسفی در دانشگاه کلاس معماری ایشون را داشتم (حدود یازده جلسه) و هم اکنون هم بر سر کلاس معماری دکتر اجلالی می روم چون من ترم بهار ایشون رو برداشتم بیش از ۷ جلسه است که با ایشون کلاس داشتم
تعجب می کنم از دوستانی که با یک جلسه کلاس استادی رو به نقد می کشند.
این که شما بر کلاس کدام یک از این دو بزرگوار حضور دارید خیلی بستگی به نظر خودتون دارند. شما وقتی سر کلاس مهندس یوسفی می روید کتاب ایشان را کاملا مسلط می شوید (+ اینکه معماری را به شیوه موریس مانو می آموزید و مقداری نیز بیشتر البته به صورت نکته و تست)
با حضور بر سر کلاس دکتر اجلالی شما معماری را کاملا مفهومی می آموزید( در واقع معماری را با شیوه پترسون و به نوعی از بار حفظیات کاسته می شود). حق انتخاب باشماست. شما قبل از تصمیم گیری برای انتخاب استاد باید از شیوه در س خواندن خودتان و روش یادگیرتان مطلع شوید. و بعد تصمیم بگیرید بر سر کلاس کدام استاد حاضر شوید. مطمئن باشید هر دو استاد به اندازه کافی تجربه و با علمی دارند. وبا تلاش خودتان درصد خوبی از معماری را خواهید زد.
از دوستان خواهش می کنم اگر خواستند استادی رو نقد کنند با ذکر دلایل کافی باشد.حتی اگر لازم باشد من مقایسه هایی از روش تدریس دو استاد در موضوعات مختلف چون کش، پایپ لاین، مبانی انتقال ثبات و ... رو ارایه خواهم داد. و فکر می کنم نقد اساتید اینگونه بهتر و شایسته‌تر باشد Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , luna , هاتف , mat , terma , hamed.ehsani91 , iApp
ارسال: #۲۹۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
بله بنده هم با نظر RAVI موافقم . فقط لازم به ذکر است کسی می تواند اساتید را نقد کند که در کلاسهای کنکورشان شرکت کرده باشد و نه در کلاس دانشگاه . چون فکر می کنم تدریس دانشگاه با کنکور متفاوت باشد . در دانشگاه متاسفانه انگیزه زیادی نه برای استاد و نه دانشجو وجود ندارد
۲
۲
ارسال: #۲۹۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Ravi نوشته شده توسط:  از دوستان خواهش می کنم اگر خواستند استادی رو نقد کنند با ذکر دلایل کافی باشد.حتی اگر لازم باشد من مقایسه هایی از روش تدریس دو استاد در موضوعات مختلف چون کش، پایپ لاین، مبانی انتقال ثبات و ... رو ارایه خواهم داد. و فکر می کنم نقد اساتید اینگونه بهتر و شایسته‌تر باشد Smile
فکر می کنم نظر خوبی باشد

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ravi
ارسال: #۲۹۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ ق.ظ
ضمن توجه به این مسئله که نظرات هر کسی رو باید فقط به پای نظر شخصی یک داوطلب در مورد استاد دونست و نباید بطور قطع روش قضاوت کرد ولی من هم با نظر Ravi موافقم و پیشنهاد می کنم اگر از استادی انتقاد میشه، شخص منتقد دلیل اش رو بنویسه، اگر تعریفی هم می شه اون خصوصیتی که باعث شده ایشون ازش تعریف کنه قید بشه، و سعی بشه دلایل منطقی و دور از احساسات شخصی باشه

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Ravi
ارسال: #۲۹۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
ممنون از دوستان samane43 و ravi کمک زیادی کردید. موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane544
ارسال: #۲۹۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Sahel36 نوشته شده توسط:  ببینید دوستان. بنده نمی‌دانم چرا اینجا تا یک نفر می‌خواهد چند کلمه حرف کاملا حق و درست در مورد استاد یوسفی بزند یک دفعه دچار مشکل می‌شه و یا دچار تهمت میشه و یا نظرش حذف میشه. خوب مگه من چی گفته بودم؟ اینجا همه حق دارند هرچی در مورد هر استادی بگن ولی نظر من را حذف کردند در حالیکه من اصلا بی ادبی نکرده بودم.
ببینید. کلاس‌های استاد یوسفی واقعا نمونه است. ایشان یک استاد بسیار بسیار عالم، دلسوز و بی نظیر هستند و بسیار دانشمند و عالم هستند. بنده در رشته کامپیوتر نظیر ایشان را ندیده‌ام که در اینهمه دروس سرآمد تمام اساتید باشند. بنده خیلی ساده گفته بودم که من از کلاس‌های دکتر اجلالی و سید جوادی اصلا راضی نبودم. خوب این حرف را چرا باید حذف کرد؟ مگر نباید نظر بدیم که دیگران استفاده کنند.
استاد یوسفی کلاس‌هایشان را خیلی خوب مدیریت می‌کنند، هرگز دیر یا زود نمی‌کنند، تدریسشان هم به اندازه کافی عمق دارد و با کنکور بسیار آشنا هستند، بیان شیوا و شیرین دارند، تست‌ها را موشکافی می‌کنند. واقعا یک آدم از یک کلاس کنکور خوب دیگه چی می‌خواد؟ استاد یوسفی در مقایسه با اساتیدی که درس‌های ایشان را بطور موازی تدریس می‌کنند یک برتری قابل توجه دارند که فقط کسی متوجه می‌شود که کلاس هردو را رفته باشد.
بنده صحبت‌های این آقایان شاگرد اولی که موسسه نصیر آن‌ها را پشت سرهم ردیف کرده‌اند خیلی باور ندارم و شما هم جدی نگیرید.
Sahel36 شما تابه حال فقط یک ارسال داشتید و اون هم همین ارسالی هست که در بالاست.
قبلا با چه اسم کاربری دیگه ای ارسال داشتید که حذف شده؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۲۹۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط aryaee.)
من با دوست عزیز kashir خیلی موافقم اگر دوستان بیایند این جوری مانند kashir استاد‌ها رو تشریح کنند خیلی خیلی خوب هست نه این که سر استاد‌ها با هم دعوا کنید یا کل کل.و هر دوست می تواند اساتید را به انتخاب خود انتخاب کنند.پس خواهشی که من از همه دوستان دارم فقط به تشریح اساتید کنکور بپردازید نه به اساتید دانشگاه وغیره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , nazari.hooshang , terma
ارسال: #۳۰۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط ف.ش.)
سلام با تشکر از دوست عزیز kashir بنده هم نظر خود را درمورد کلاسهایی که می روم بیان می کنم
سیستم عامل‌: ابتدا کلاس حقیقت رفتم ولی متاسفانه خیلی اتلاف وقت داشت و خیلی از خود راضی بود گویی ایشان خودشان تمام نظریه‌ها را ابداع کرده اند . کلاس راحذف کردم و کلاس عابدسلیم رفتم استادی با معلومات بسیار بالا و تجربه فراوان که بنده از این چند جلسه کلاس خیلی استفاده کردم
آمار: این درس را با استاد هژبر(مهستان) دارم که بیان شیوا و تدریس مفهومی دارند و راضی کننده است
معماری‌: ابتدا با اجلالی گرفتم ولی حذف کردم و اکنون با یوسفی دارم . بیانی بسیار شیوا و مفهومی و پایه ای . من در دانشگاه از معماری چیزی بلد نیستم و هیج علاقه ای نداشتم ولی اکنون بسیار لذت می برم و خیلی امیدوارم. یوسفی علاوه بر تدریس کامل به نکات تستی و کنکوری مسلط هستند
ریاضی مهندسی‌: با کریمی دارم معمولی است به نظرم دربین کلاسهایی که دارم رتبه اخر را دارد ولی راضی هستم
گسسته: با یوسفی دارم که نیاز به تعریف ندارد. بامثالهای فراوانی که طرج می کنند مفاهیم کاملا روشن می شود. من در حیرتم ایشان جندین درس را بسیار کامل و زیبا تدریس میکنند بدون اینکه از جزوه یا کتابی نگاه کنند . تمام مثالها و قالب درس را حفظ هستند و خیلی از مثالهایشان حتی درکتاب خودش نیست

بنده نیز بر این باور هستم که فقط شرکت در کلاس نمیتواند تضمین قبولی باشد باید خودمان همت کنیم و بخواهیم و هدف داشته باشیم . با امید به خدا . برای همه دوستان ارزوی موفقیت می کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , mat , terma

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۴ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close