زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۳۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Arshad93 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ۵-۶ ساعت چی میکشی؟؟؟ Big Grin
دیگه فک نکنم بیش از این تو این ماه جواب بده
Big GrinBig Grin

سخته خدایی.
اولا ماه رمضون انرژیم بیشتر بود. دیگه از نیمه رمضون که رد شدیم انرژیم کمتر و کمتر میشه.فقط صبح ۹تا ۱۲ و عصرم بعد از یه دو ساعت خواب از ۵ تا ۷ شارژم. Confused
ااا مگه جا شما ماه رمضون از نیمه رد شده؟؟؟
چه جالب جای ما هنوز امروز ۱۵ رمضونه
خوش به حالتون Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط svk7.)
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
اووووف ، افتخار آفرینان ۹۳ به امید حقHeart
منم اگه جایی(مد نظرم) قبول نشدم میپیوندم به گروه
موفق و پر انرژی باشید

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۳۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ)pinar نوشته شده توسط:  تحلیل الگوریتم رو از clrs+کتاب دکترقدسی خوندم

همشو؟؟ Smile

خوب کتاب دکتر قدسی که کلا تو ۱فصل این مطلب رو پوشش داده و فصل اول کتاب ۶۰۰۰مسئله اش هم تست های مربوط به تحلیل الگوریتم ولی clrs فک کنم فصل۱-۲-۳-۴-۱۷
من اینا رو خوندمConfused حالا منظور تو از همش چی بود؟Huh
ارسال: #۳۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ق.ظ، توسط Xilinx.)
چرا اینقد اینجا خلوته کلا تاپیک به دست ۳ نفر میچرخه...

خب جا داره به عنوان یه سخت افزاری اعتراف کنم Big Grin

مدار الکتریکی فصل ۳ام.
دیجیتال دارم سومین فصلی که انتخاب کردم رو میخونم.
راضی مهندسی هنوز یه فصل هم تموم نشده

خیلی شیک و مجلسی روزی ۲ ساعت میخونم Big Grin

در ادامه هم نظریه و ساختمان داده و آمار رو اضافه میکنم...

خوندنم هم تفننی هست چون خودمم نمیدونم امسال شرکت می کنم یا نه ؟!Huh

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۳۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ق.ظ
منم امیدوارم امسال شرایطش باشه و بتونم بخونم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
ارسال: #۳۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
امروز از کارآموزی که رفتم خونه میخوام گسسته پوران رو یه کم از فصلای ۱و۲ تست بزنم که دوره بشه. بعدم فصل ۳ (Confused) رو ایشالا تموم کنم Angel بعدم تست بزنم یه کم ازش Smile)

دیگه هیچی دیگه، همین !! اگه برسم زبان هم بخونم و بعدش هم فیلم ببینم Big Grin

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۳۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
دوستان خواهش میکنم به منم انرژی مثبت بدین یه ماه پیش که شروع کردم همه چی خوب بود ولی یه دفعه کلی انگیزه و انرژی از دست دادم فک میکنم از پسش بر نمیام و خیلی میترسم.خواهش میکنم یکی نصیحتم کنه خیلی از وضعیت خودم نگرانم

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f
ارسال: #۳۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط sonia1989.)
سلام ددوستان خواهش میکنم کمکم کنید
من کارشناسی رو علوم کامپیوتر خوندم و حالا میخوام برا ارشد بخونم بین آی تی-مهندسی کامپیوتر-و ادامه رشته خودم موندم چیکار کنم هنوزم شروع نکردم به گرایشهای آی تی علاقه دارم شبکه....ولی قبولی هم برام مهمه من از همه شماها عقب ترم حالا به این نیس ولی خواستم موقعیتم روشرح بدم که بد وضعی دارم -
میشه اگه از بازار کاره علوم اگه خبر دارید منم آگاه کنید؟
دکترا تو کدوم رشته راحتتر قبول میشی؟
آخه اینا هم باید در نظر بگیرم دیگه؟
بدبختی دیگه م اینه که سرفصلای علوم تغییر کرده....
حالا ممنون میشم کمکم کنید.
با ارزوی قبولی طاعات و عباداتتون.
ببخشید که اینجا سوالمو مطرح کردم اگه بی ربطه ولی منم کنکوری ۹۳ هستم بخاطرهمین اینجا گذاشتم
با عرض پوزشRolleyes
ارسال: #۳۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط Donna.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)fimen نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم به منم انرژی مثبت بدین یه ماه پیش که شروع کردم همه چی خوب بود ولی یه دفعه کلی انگیزه و انرژی از دست دادم فک میکنم از پسش بر نمیام و خیلی میترسم.خواهش میکنم یکی نصیحتم کنه خیلی از وضعیت خودم نگرانم

شکسپیرمی گوید: تردیدها به ماخیانت میکنند ما را ازکوشش برحذر میدارند و از پیروزیهایی که به احتمال زیاد نصیب ما خواهند شد،محروم می سازند.

به خودت اعتماد داشته باش.
چرا از پسش برنیای؟؟
مگه ما از اونایی که قبول شدن چی کم داریم؟
با خودت بگو تا وقتی به این نگرانی ها و ترس ها اهمیت بدم صددرصد شکست میخورم.
هروقت این افکار پوچ به ذهنت خطور کرد سریع پرتش کن بیرون.
بگو من تموم تلاشمو میکنم.
به خدا که ایمان داری.میدونی که صلاح من و تورو بهتر از خودمون میدونه. میدونی که نتیجه رو بسپاری بهش بهترین رو برات میخواد و بهترین رو برات رقم میزنه.البته باید بدونی به معنای واقعی تموم تلاشتو بکنی.
آرامشت رو حفظ کن.
به آینده فکر کن.به شیرینی هدفت.
یه برنامه خوب بریز برا خودت و با خودت عهد ببند بهش وفادار بمونی.

باور داشته باشیم یه رقمی ها از مریخ نیومدن.
پشتکار پشتکار پشتکار+ یه برنامه خوب= موفقیت

انشالله هممون موفق باشیم تو این راه.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , n268
ارسال: #۴۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
خواهش میکنم زودتر به من کمک کنید خسته شدم اینقد فک کردمو به نتیجه نرسیدم البته هر روز به یک نتیجه میرسم!!!
ارسال: #۴۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  من هر از چند گاهی که به گروه تیر ماه سر میزدم کلا مشخص بود که چنگی به دل نمیزد Sadیعنی نباید به این حد و حدود قانع بود اگه میشه از اعضای مانشت اونایی که رغبت بیشتری به گروهی خوندن دارن نکته نظراتشون رو جهت بهبود وضعیت گروه های درسی بفرمایند تا بدین صورت تغییراتی اعمال گرددSmile ما انتظارمون بیشتر از این حرفاست ممنون از همه ی دوستان
خو دقیقا چه انتظاری دارین؟؟
بگین هرکی دلش خواست بهش عمل می کنه

نه مثل اینکه همه به این وضع راضی اند مگه این تاپیک برای اعلام وضعیت راه اندازی نشده؟ خب باید به این کار یه نظم بدیم یعنی مثلا یه زمانهای خاصی رو برای اعلام وضعیت اختصاص بدیم مثلا روزهای اول و پانزدهم هر ماه رو اختصاص بدیم یا یه روزهای خاصی رو برای فرستادن جملات ویا تصاویر انگیزشی اختصاص بدیم یا لینکی رو معرفی کنیم که از لحاظ روانی مفید باشه خلاصه خودمون رو سرحال نگه داریم دوستان اگه نظری دارین که میتونه به این تاپیک انرژی بیشتری بده بفرماییدSmile
ارسال: #۴۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
Smile RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Arshad93 نوشته شده توسط:  [quote='fimen' pid='196066' dateline='1374653110']

شکسپیرمی گوید: تردیدها به ماخیانت میکنند ما را ازکوشش برحذر میدارند و از پیروزیهایی که به احتمال زیاد نصیب ما خواهند شد،محروم می سازند.
ممنون واقعا همینطوره. تردبد و دو دلی خیلی بده هرکی بزاره وترد دلش شه میشه مثل من

ممنون از نصیحتهاتون بخصوص جمله شکسپیر.واقعا به نصیحت یه نفر احتیاج داشتم چون جز خودم کسی نیست که کوکم کنه.

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , mastercandidate
ارسال: #۴۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ب.ظ
وااااااااااااااااااااااااااااو. باریکلا.چقد انرژی!!!!
من ندیده بودم این تاپیکو
بعدم تازه دوم مرداده چقد نظرو پست و....
خوشمان آمد.بسی انگیزه گرفتیم.آخر ما ماه رمضان را کلا تعطیل کردیم و فقط در خواب همایونی به سر میبردیم.لیک زین پس به سان قبل شروع میکنیم
موید باشید
ارسال: #۴۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  امروز فصل اول آمار پارسه رو خوندم
توی مقدمه کتاب نوشته ۴ تا سوال از فصل پنجم کتاب (موضوع (براورد نقطه ای و آزمون فرض)) میاد یعنی ۴۰۰ صفحه می خونی برای ۱ سوال و ۱۰۰ صفحه برای ۴ تا سوال ؟؟؟!!!

اساتید این حرف رو تایید می کنن؟

اساتید رو نمیدونمBig Grin
ولی اگر به بودجه بندی کنکور طی این چند سال اخیر دقت کنی میفهمی که بیشتر از فصل اخر کتاب پارسه سوالات بیشتر بوده ولی فصل اخر خودش مستلزمه اینه فصل قبلیش رو بلد باشی!ولی ولی این یکی دوسال اخیر معادلات بهم ریخته بیشتر از فصلهای اول آوردن!
من پارسال خودمو هلاک کردم تا آخر ۴ خوندم ولی نرسیدم خوب تستها رو حل کنم و اخرش هیچی Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
ارسال: #۴۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ ب.ظ
نه، خوبه داره تعداد زیاد میشه
فقط سر و صدا نکنین همسایه ها خوابیدن Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۴۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۲۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close