زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا دعوت به مصاحبه برای دانشگاه شرایط خاص، به معنای عدم قبولی در انتخاب های بالاتر است؟

ارسال: #۱۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه هم تو ذهنمه ، اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزاریم اما رتبه مون جوری باشه که مثلا نهایتاً اولویت ۵ یا ۶ قبول میشیم ، بازم به مصاحبه دعوت میشیم ؟ اگه اینطوریه تقریبا همه باید بریم چون اکثراً این دانشگاه رو هم تو لیست میارن ، بعضیا اولویت های اول بعضی ها هم ته جدول انتخاب شهر! Huh

????
سلام نه دیگه اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزنید اولویت های قبل از ۱۰ قبول بشید ادامه لیست بررسی میشه ولی برای مصاحبه دعوت نمیشید، اگه تا ۱۰ قبول نشید برای مصاحبه مالک اشتر اسمتون رد میشه و ادامه لیست بررسی میشه مصاحبه مالک اشتر رو به سلامت رد کنید قبول میشید اگه نه تو ادامه لیست هرجا قبول شده باشید اسمتون رد میشه.

پس میشه ازش بعنوان یه شاخص عمل کرد ، یعنی دعوت به مصاحبه = از دست دادن دانشگاه های خوبی که زودتر زدی!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadsaleh.samimi
ارسال: #۱۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پس میشه ازش بعنوان یه شاخص عمل کرد ، یعنی دعوت به مصاحبه = از دست دادن دانشگاه های خوبی که زودتر زدی!
بله دقیقاً، من می‌خواستم توی انتخاب رشته به بچه‌های با رتبه بد پیشنهاد بدم که از این شاخص استفاده کننBig Grin
مصاحبه‌ها تقریباً یک ماه قبل از اعلام نهایی هست. بچه‌ها از این بابت نگران نباشند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۱۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
نقل قول: تا جایی که من میدونم نتایج سنجش در هنگام دعوت به مصاحبه مشخص نمیشه. در واقع سنجش میاد و از کسانیکه دانشگاه مالک اشتر را انتخاب کردن ،بترتیب از بالاترین نمره(بهترین رتبه) و به تعداد دو تا چهار برابر ظرفیت پذیرش مالک اشتر لیست در اختیار دانشگاه مالک اشتر میذاره

این طوری که شما می فرمائید نیست.
فرض کنید ۲۰۰۰ نفر مجاز به انتخاب رشته می شوند و ۱۰۰۰ نفر اول مالک اشتر رو در اولویت های مختلف می زنن. فرض کنید نفرات ۱ تا ۱۰۰ این دانشگاه رو
در اولویتهای ۵ تا ۲۰ انتخاب کنن و نفرات ۱۰۱ تا ۲۰۰ این دانشگاه رو در اولویت ۱ تا ۵/
حالا به نظر شما سنجش می یاد و ۱۰۰ نفر اول رو به مصاحبه می فرسته در صورتی که قبولی انها در اولویتهای ۱ تا ۵ شان حتمی است. با این فرض دانشگاه مالک بدون دانشجو می ماند.!!!!
سنجش تا شهریور یک با حداقل انتخاب رشته مجاز شدگان را بدون مصاحبه و غیره انجام می ده و بعد از بدست آوردن یه تخریب مناسب، بعد می فرسته برای
دانشگاه های دارای شرایط خاص. و اگر دانشجویی در مصاحبه ها رد بشه. شانسی براش بعد از مصاحبه در نظر می گیرن و شاید هم نه. و در نهایت که اسامی دانشگاه های شرایط خاص مشخص شد ، انتخاب رشته نهایی رو انجام می ده
این رو به احتمال ۹۹/۹۹۹۹۹٪ می دم که حداقل ۲ بار سنجش انتخاب رشته دانشجو ها رو انجام می ده!!!!!

نظر شما چیست؟ کسی در سنجش نفوذی نداره که خیال همرو راحت کنه؟ دکتر شما چی؟کسی رو ندارید؟
۱
۱
ارسال: #۱۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط ارمان.)
اا
(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  
نقل قول: تا جایی که من میدونم نتایج سنجش در هنگام دعوت به مصاحبه مشخص نمیشه. در واقع سنجش میاد و از کسانیکه دانشگاه مالک اشتر را انتخاب کردن ،بترتیب از بالاترین نمره(بهترین رتبه) و به تعداد دو تا چهار برابر ظرفیت پذیرش مالک اشتر لیست در اختیار دانشگاه مالک اشتر میذاره

اتفاقآ دقیقا همین طوری که گفتند هست
من یکی از دوستام اونجا استاد هست پارسال ازش پرسیدم
دکتر هم اطلاعات اشتباه به بچه ها داده!!
۲
۰
ارسال: #۲۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ق.ظ
RE: اا
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  

اتفاقآ دقیقا همین طوری که گفتند هست
من یکی از دوستام اونجا استاد هست پارسال از پرسیدم
دکتر هم اطلاعات اشتباه به بچه ها داده!!

اگه اینجوریه پس چطور رتبه ۶۸۰ پارسال حتی ۶۵۰ و حتی یه رتبه بین ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ رو پارسه زده بود قبول شدن اینجوری که شما ها میگید باید رتبه ۳۰۰ تا مثلا ۴۰۰ یا ۵۰۰ رو دعوت به مصاحبه کنن .

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش
منم فکر کنم صحبت آقا فرداد درست باشه ...
مثلا همین دوست خودمون آقای ali با رتبه به این خوبی(۱۳ شبکه و ۱۵ تجارت) صد در صد انتخاب اول یا دومش قبوله که مطمئنا شریف و امیرکبیر رو ول نکرده مالک اشتر رو انتخاب کنه!! ولی باز دعوت شده به مصاحبه مالک و این دعوت شدنش نشونه ی این نیست که انتخابای قبلیش قبول نشده!!

منم برای مجازی امنیت مالک دعوت شدم!
چطوره به نظرتون؟ برم آیا؟AngelAngel
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Wink انتخاب های قبلیم قبول نشدم که برای مصاحبه دعوت شده ام؟
سلام دوستان. بازم ما کارمون گیر کرد اومدیم مانشت :-"

این جریان تکمیل ظرفیت کلا چیه ؟؟ یک با و برای همیشه ملت رو روشن کنید :دی
من ۱۳۱ گرایش ۱و۴ ای تی شدم و انتخاب دهمم دانشگاه شاهد بوده. الان اس ام اس اومده که مصاحبه و اینا. الان که گوگل کردم بعضیا گفته بودن ۱۰۰در۱۰۰ انتخابهای قبلی رو قبول نشدین که گفتن بیاین برای مصاحبه بعضی ها هم گفته بودن ربطی نداره ولی چیزی واحدی دستگیره من نشد. واقعا یعنی انتخاب های قبلی رو پذیرفته نشدم ؟؟؟

این هم ترتیب انتخاب رشته ام :
تجارت اصفهان
تجارت اصفهان آموزش محور
تجارت امیر کبیر :دی
آی تی شریف :-"
تجارت علم و صنعت
تجارت خواجه نصیر
مدیریت سیستم های اطلاعاتی خواجه نصیر
آی تی تربیت مدرس
آی تی شهید بهشتی
آی تی تهران
مدیریت سیستم های اطلاعاتی خواجه نصیر
آی تی شاهد
فناروی اطلاعات پزشکی تهران
تجارت قم
آی تی کرمان
تجارت بیرجند

(معذرت توی تاپیک پارسال هم این سوال رو مطرح کردم ولی گفتم شاید قدیمیه سر نمیزنین.)

بازم ممنون از دوستانی که وقت میذارن و پاسخ میدن.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ
جریان تکمیل ظرفیت چیه کلا ؟؟؟
نه...من فکر کنم ربطی نداره...چون دوستمون علی که رتبش ۱۳ هم شده باز چون دانشگاه مالک جز انتخاب هاش بوده به مصاحبه دعوت شده..
پس از این بابت خیالت راحت باشه...اما اطلاع دیگه ای ندارم که سیستمش چجوریه..یکم پیچیدست..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas
ارسال: #۲۴
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
RE: یعنی انتخاب های قبلیم نگرفته که مالک اشتر برام اومده؟؟؟؟؟
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  نه آقا جون . شما در فوق بدبینانه ترین حالت کردستان رو میاری . اصلا خودت ظرفیتها رو جمع بزن متوجه میشی با یه همپوشانی خیلی بد هم از ۲۸۰ رد میکنه .

دوست گرامی از صبح تا حالا دارم دیوونه میشم به یکی از دوستان ایمیل زدم که جریان این قبول شدنم چیه این جوابو داد

جریان اینه که انتخاب‌هایی که بالاتر از مالک اشتر زدی رو قبول نشدی.
اگه نری مشکلی پیش نمیاد

برا این اینقد نگرانم
گویا ایشون به شما اشتباه پاسخ دادن

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۲۵
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: یعنی انتخاب های قبلیم نگرفته که مالک اشتر برام اومده؟؟؟؟؟
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  نه آقا جون . شما در فوق بدبینانه ترین حالت کردستان رو میاری . اصلا خودت ظرفیتها رو جمع بزن متوجه میشی با یه همپوشانی خیلی بد هم از ۲۸۰ رد میکنه .

دوست گرامی از صبح تا حالا دارم دیوونه میشم به یکی از دوستان ایمیل زدم که جریان این قبول شدنم چیه این جوابو داد

جریان اینه که انتخاب‌هایی که بالاتر از مالک اشتر زدی رو قبول نشدی.
اگه نری مشکلی پیش نمیاد

برا این اینقد نگرانم
نه اصلا هم اینطوری که فکر میکنید نیست.وقتی شما یک انتخاب دانشگاههای شرایط خاص را درانتخاب رشته خودتون دارید خب معلومه که جوابش زودتر میاد چون باید برید مصاحبه اما این اصلا به معنای این نیست که انتخابهای قبلی اون را نیاوردید.شما مصاحبه برید بعدتاجواب نهایی شهریورماه صبر کنیدبه نظرمن هم در بدترین حالت کردستان قبول میشید اما بدترین حالت...
موفق باشید.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۲۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
عدم شرکت در مصاحبه
سلام
اگه برای مصاحبه شرکت نکنیم ، مشکلی پیش نمیاد که؟ منظورم اینه که انتخاب های قبل انتخاب مالک من بررسی میشن دیگه ؟
من مالک اشتر و در انتخاب آخرم زده بودم و الان یه جورایی به دلیل مسافت دور پشیمون شدم
لطفا راهنماییم کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ
آیا دعوت مصاحبه برای دانشگاه شرایط خاص، به معنای عدم قبولی در انتخاب های بالاتر است؟
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تا جایی که من میدونم نتایج سنجش در هنگام دعوت به مصاحبه مشخص نمیشه. در واقع سنجش میاد و از کسانیکه دانشگاه مالک اشتر را انتخاب کردن ،بترتیب از بالاترین نمره(بهترین رتبه) و به تعداد دو تا چهار برابر ظرفیت پذیرش مالک اشتر لیست در اختیار دانشگاه مالک اشتر میذاره. اون هم دعوت به مصاحبه میکنه. نتیجه مصاحبه ،قبولی در مصاحبه یا رد در مصاحبه است. اونایی که در مصاحبه قبول میشن اسمشون به سنجش داده میشه. اونایی که رد میشن انتخاب مالک اشتر واسه شون در نظر گرفته نمیشه.
حالا سنجش شروع میکنه انتخابها را بررسی کردن. اگه کسی قبل از انتخاب مالک اشتر قبول بشه که مالک اشتر بحساب نمیادو هیچ.
اگه در مصاحبه رد شده باشه که اصلا" انگار مالک اشتر را انتخاب نکرده.
اگه در مصاحبه قبول شده باشه و قبل از مالک اشتر قبول نشده باشه و رتبه های بالاترش ظرفیت مالک اشتر را پر نکرده باشند مالک اشتر قبول میشه.
و اگه در مصاحبه قبول شده باشه ولی وقتی سنجش به گزینه مالک اشتر میرسه ظرفیت این دانشگاه توسط رتبه های قبلی پر شده باشه طبیعی است گزینه های بعدی بررسی میشه.

حالا یه حالت هم اینه که ظرفیت مالک اشتر پر نشه. یعنی اکثر اونایی که انتخاب کردن یا در مصاحبه رد بشن یا در گزینه های قبل از دانشگاه مالک اشتر در اینصورت مالک اشتر در مرحله تکمیل ظرفیت باز تعدادی از اونایی که قبول نشدن را برای مصاحبه دعوت میکنه.

این روند همیشه در انتخابهای نیمه متمرکز و مصاحبه دار انجام میشه.
واقعا اینطوریه؟
یعنی کسایی که مصاحبه هم شرکت میکنند و قبول میشن ممکنه به این دلیل که رتبه های بهتر اونجا رفتن قبول نشن؟
یعنی واسه معلوم شدن قبولی تو این دانشگاه ها هم باید تا شهریور صبر کرد یا بعد از مصاحبه مشخص میشه؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close