زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا دعوت به مصاحبه برای دانشگاه شرایط خاص، به معنای عدم قبولی در انتخاب های بالاتر است؟

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ ب.ظ
[split] مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
بچه‌ها من نمیفهمم واسه من اینو نوشته یعنی چی؟
یعنی هرچی قبل اینا زده بودن قبول نشدم؟یا هنوز بررسی نشدن ؟
اگه اینجا رو واسه مصاحبه برم و قبول بشم،اونایی که قبل این زدم بعدا بررسی میشن و اگه اینجا تایید نهایی بشم دیگه نمیتونم قبلیاشو برم؟
این کارناممه.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ
RE: مالک اشتر*** رفتن یا نرفتن برای مصاحبه***بر سر دو راهی!!!!
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  بچه‌ها من نمیفهمم واسه من اینو نوشته یعنی چی؟
یعنی هرچی قبل اینا زده بودن قبول نشدم؟یا هنوز بررسی نشدن ؟
اگه اینجا رو واسه مصاحبه برم و قبول بشم،اونایی که قبل این زدم بعدا بررسی میشن و اگه اینجا تایید نهایی بشم دیگه نمیتونم قبلیاشو برم؟
این کارناممه.

اگر مصاحبه قبول بشید دوباره از اول انتخاب هاتون بررسی میشه اگه رتبه تون به انتخاب های قبلی برسه که اونا رو قبولید اگه نرسه مالک اشتر قبولید ... دیگه انتخاب های بعد از مالک اشتر بررسی نمیشه ....... ولی قبلیا بررسی میشن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi , alime , ali_computer69
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
مالک اشتر*** رفتن یا نرفتن برای مصاحبه***بر سر دو راهی!!!!
مطمین هستید که اگر کسی تومصاحبه رشته های خاص قبول بشه
وبه عنوان پذیرفته شده‌ها باشه
الویتهای انتخابی قبل از این انتخاب بررسی میشه ؟؟

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  مطمین هستید که اگر کسی تومصاحبه رشته های خاص قبول بشه

توی قسمت پاسخهای سنجش یه بار چشمم به این خورد که شما به صورت موازی مراحل رو طی میکنید و در یک مرحله به شما حق انتخاب داده میشه که میون مالک اشتر و دانشگاه دیگری که قبول میشید انتخاب کنید
یه جستجو بکن قسمت سوالات سنجش رو شاید پیداش کردی (البته شک دارم بخش سراسری بود یا ارشد)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , Morteza_s
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  مطمین هستید که اگر کسی تومصاحبه رشته های خاص قبول بشه

توی قسمت پاسخهای سنجش یه بار چشمم به این خورد که شما به صورت موازی مراحل رو طی میکنید و در یک مرحله به شما حق انتخاب داده میشه که میون مالک اشتر و دانشگاه دیگری که قبول میشید انتخاب کنید
یه جستجو بکن قسمت سوالات سنجش رو شاید پیداش کردی (البته شک دارم بخش سراسری بود یا ارشد)

به نظر من جوابتون غلط هست ... هیچ حق انتخابی نیست ... به ترتیب از اولین انتخاب بررسی میشه ... ربطی به قبولی یا رد از مصاحبه نداره !!!
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  مطمین هستید که اگر کسی تومصاحبه رشته های خاص قبول بشه

به نظر من جوابتون غلط هست ... هیچ حق انتخابی نیست ... به ترتیب از اولین انتخاب بررسی میشه ... ربطی به قبولی یا رد از مصاحبه نداره !!!

دوست عزیز از قسمت سوالات سنجش اینو گفتم (بخش آزمون سراسری*) اینم متنش که اینجا کپی میکنم فکر میکنی برای مالک اشتر متفاوت باشه!

عنوان
آیا پذیرفته شدن در رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته های آزمون سراسری ایجاد می کند؟
پاسخ
ثبت نام و قبولی در دانشگاه امام صادق(ع) محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته های آزمون سراسری ایجاد نمی کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری حذف نخواهد شد لذا لازم نیست در اولویتهای آزمون سراسری رشته های این دانشگاه درج شود و در نهایت به داوطلب در زمان مشخصی اجازه داده میشود که پس از طی مراحل گزینش دانشگاه بین قبولی در این دانشگاه و سایر اولویت های انتخابی رشته مورد نظر خود را انتخاب نماید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  

دوست عزیز از قسمت سوالات سنجش اینو گفتم (بخش آزمون سراسری*) اینم متنش که اینجا کپی میکنم فکر میکنی برای مالک اشتر متفاوت باشه!

عنوان
آیا پذیرفته شدن در رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته های آزمون سراسری ایجاد می کند؟
پاسخ
ثبت نام و قبولی در دانشگاه امام صادق(ع) محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته های آزمون سراسری ایجاد نمی کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری حذف نخواهد شد لذا لازم نیست در اولویتهای آزمون سراسری رشته های این دانشگاه درج شود و در نهایت به داوطلب در زمان مشخصی اجازه داده میشود که پس از طی مراحل گزینش دانشگاه بین قبولی در این دانشگاه و سایر اولویت های انتخابی رشته مورد نظر خود را انتخاب نماید.

این سوال کاملا بحث ش متفاوت هست !!!!!!!! ظاهرا این دانشگاه امام صادق خودش جدا دانشجو پذیرش میکنه ... که اینجا اینطوری نوشته .... یعنی با انتخاب رشته دانشگاه سراسری پذیرش نداره !

حالا هرچی‌! بحث مالک اشتر کاملا متفاوت هست ... ۱۰۰ درصد از حرف هایی که زدم مطمینم
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ
مالک اشتر*** رفتن یا نرفتن برای مصاحبه***بر سر دو راهی!!!!
تا اونجایی که من میدونم دانشگاه امام صادق هم با آزمون سراسری پذیرش میکنه
منتها تفاوتی که داره اینه که رشتهاش در حوزه علوم انسانی هست و احتمالا از همین جهت برای شما آشنا نیست
فکر نمیکنم با مالک اشتر تفاوت داشته باشه شیوه پذیریشش
ولی در هر حال بهتره سوالتونو بازم از سنجش بپرسید

۰
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط alime.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  

عنوان
پاسخ
به این دلیل با مالک اشتر فرق می کنه

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , ali_computer69
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
Rainbow آیا دعوت به مصاحبه برای دانشگاه شرایط خاص، به معنای عدم قبولی در انتخاب های بالاتر است؟
سلام دوستان
لطفت راهنمایی کنید اگر من توی مصاحبه مالک اشتر قبول بشم ایا سنجش باز هم به انتخاب رشته من توجه میکنه یا همه چیز تمومه دیگه؟؟؟ تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه!Huh
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
سلام

اگه مصاحبه مالک اشتر قبول بشید، دیگه انتخاب های بعد از مالک اشتر بررسی نمیشه! ولی قبلی ها بررسی میشه! مثلا اگه مالک اشتر انتخاب ۱۰ باشه و رتبه شما به انتخاب ۹ برسه، همون ۹ قبولید و مهم نیست که مصاحبه قبول شدید یا نه!

ولی ۱۱ به بعد دیگه بررسی نمیشه ... بنابراین به ترتیب اولویتی که دوست دارید انتخاب رشته کنید ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
مصاحبه‌ها قبل از اعلام نتیجه نهایی است. در صورت رد شدن تو مصاحبه و یا عدم شرکت در اون انتخاب بعدی بررسی خواهد شد.
یکی از دلایل زمان‌بر بودن اعلام نتایج همین امر هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , mehrad sasani , shamim_s
ارسال: #۱۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط fazel-d.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  مصاحبه‌ها قبل از اعلام نتیجه نهایی است. در صورت رد شدن تو مصاحبه و یا عدم شرکت در اون انتخاب بعدی بررسی خواهد شد.
یکی از دلایل زمان‌بر بودن اعلام نتایج همین امر هست.
اقای دکتر این رو مطمئن هستید که بدین صورته؟ یا برداشت شخصیه شماست؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش
یه سوال دیگه هم تو ذهنمه ، اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزاریم اما رتبه مون جوری باشه که مثلا نهایتاً اولویت ۵ یا ۶ قبول میشیم ، بازم به مصاحبه دعوت میشیم ؟ اگه اینطوریه تقریبا همه باید بریم چون اکثراً این دانشگاه رو هم تو لیست میارن ، بعضیا اولویت های اول بعضی ها هم ته جدول انتخاب شهر! Huh

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه هم تو ذهنمه ، اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزاریم اما رتبه مون جوری باشه که مثلا نهایتاً اولویت ۵ یا ۶ قبول میشیم ، بازم به مصاحبه دعوت میشیم ؟ اگه اینطوریه تقریبا همه باید بریم چون اکثراً این دانشگاه رو هم تو لیست میارن ، بعضیا اولویت های اول بعضی ها هم ته جدول انتخاب شهر! Huh

????
سلام نه دیگه اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزنید اولویت های قبل از ۱۰ قبول بشید ادامه لیست بررسی میشه ولی برای مصاحبه دعوت نمیشید، اگه تا ۱۰ قبول نشید برای مصاحبه مالک اشتر اسمتون رد میشه و ادامه لیست بررسی میشه مصاحبه مالک اشتر رو به سلامت رد کنید قبول میشید اگه نه تو ادامه لیست هرجا قبول شده باشید اسمتون رد میشه.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close