زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

puk اشتباه زدم

ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط arshad91.)
puk اشتباه زدم
سلام من pinگوشی‌ام یه ۲ و ۳ اشتباه میزدم بعد puk هر چی زدم باز نشد بعد ۱۰ بار نوشت با متصدی تماس بگیرید سیم کارتم سوخته؟شماره اش واسم مهم نیست اما اطلاعات تو گوشی‌ام برام مهمه ...راهی هست؟...سیم کارتم ایرانسله راهی هست بدون مراجعه به امور مشترکین؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ
RE: puk اشتباه زدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه چیزایی نوشته، ببین بدردت میخوره.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , javadjj
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ
RE: puk اشتباه زدم
(۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سلام من pinگوشی‌ام یه ۲ و ۳ اشتباه میزدم بعد puk هر چی زدم باز نشد بعد ۱۰ بار نوشت با متصدی تماس بگیرید سیم کارتم سوخته؟شماره اش واسم مهم نیست اما اطلاعات تو گوشی‌ام برام مهمه ...راهی هست؟...سیم کارتم ایرانسله راهی هست بدون مراجعه به امور مشترکین؟

pin و puk برای گوشی نیست. برای سیم کارته.
اگه اطلاعات تو گوشی رو میخواین و سیم کارت مهم نیست. خب یه سیم کارت دیگه بزارید تو گوشیتون و از اطلاعات داخل گوشیتون استفاده کنید.

اگه هم contact اتون تو سیم کارت save بود و نیاز به شماره تلفن افراد مختلف دارین و مشکلتون اینه. باید زنگ بزنین برای امور مشترکین و اونا بهتون میگن که باید چیکار کنین و دوباره سیم کارتتون رو فعال کنین.
اگه بخواین از سیم کارت استفاده کنین. فکر نکنم راه دیگه ای باشه.
۰
۰
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۷ ب.ظ
puk اشتباه زدم
همون مشکل contact
به نام خودم نیست مشکلم اصلا اینه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ق.ظ
puk اشتباه زدم
جدا یعنی هیچ راه حلی نیست؟چرا ایرانسل یه pukداره ؟ای بابا

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای الویت بعدی ali hjt ۰ ۲,۶۷۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt
  تربیت اشتباه فرزندان توسط خانواده ها H-Arshad ۷ ۱۰۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا
  بررسی دو سوال هوش(اشتباه راهیان ارشد) : Saman ۸ ۴,۹۳۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
Sad اشتباه بدی کردم. . . .. masoud399 ۴ ۲,۷۱۳ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: masoud399
  سوال ۸۶ هوش IT-94 و اشتباه راهیان ارشد Black.Star ۳ ۲,۵۵۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Black.Star
  مراقب اشتباه نکردن در کارت ورود ب جلسه و ثبت نامی ک قبلا کردین حتما باشین ali_nemo ۱ ۲,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad.nori69@yahoo.com
  درج معدل اشتباه در هنگام ثبت نام و گزارش دانشگاه ! m_t_1369 ۴ ۲,۹۴۷ ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: m_t_1369
  یک سوال از درک مطلب پارسه (به نظرم جوابش اشتباه است!) mostafa2012 ۲ ۳,۰۸۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: daraBond
  اشتباه وارد کردن معدل s-nowrozi ۷ ۴,۶۵۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ال آی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close