زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نبود تالاری مشخص برای ایجاد بعضی از تاپیک ها همچون : تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور

ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط کیمیا ۲۰۱۱.)
Rainbow نبود تالاری مشخص برای ایجاد بعضی از تاپیک‌ها همچون‌: تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور
سلام به همه .

با توجه به اینکه بافت این سایت بیشتر از دانشجویان ارشد و دکتری تشکیل شده بهتر نیست تالاری برای طرح سوالات و ابهامات درباره چگونگی ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر خارج از ایران هم داشته باشیم ؟ شاید کسانی در این سایت فعالیت داشته باشند که خودشان یا دوستانشان تجربه هایی در این خصوص داشته باشند و با تبادل اطلاعات به دید بهتری درباره آن برسیم.

من قصد ایجاد این تاپیک رو داشتم ولی تالار مناسبی برای ایجاد اون پیدا نکردم .
از راهنماییون ممنون میشم..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , Maryam-X , لهمشد
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط موج.)
نبود تالاری مشخص برای ایجاد بعضی از تاپیک‌ها همچون‌: تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور
با سلام دوست تازه وارد
اولن که غالب افراد این فروم به نظر من دانشجویان کارشناسی پشت کنکوری هستن به نظرم اگه یکمی بیشتر تو فروم میگشتین متوجه میشدین
در مورد موضوع مناسب برای تاپیک شما نمیدونم باید ناظم انجمن نظر بده ولی اگه من بودم در قسمت زیر میذاشتم
تالار گفتمان مانشت_علمی پژوهشی_سایر امور علمی و پژوهشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: کیمیا ۲۰۱۱
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط کیمیا ۲۰۱۱.)
نبود تالاری مشخص برای ایجاد بعضی از تاپیک‌ها همچون‌: تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور
از راهنمایی شما ممنونم.
به تالارهای موجود نگاه کردم دیدم بیش از نصف آنها در باب ارشد و بعضا دکتراست بر اساس اون چنین برداشتی داشتم .
اگه بیشتر اعضا این سایت پشت کنکوری ارشداند پس شرایط من هم زیاد دور از اکثریت نیست بجز رشته تحصیلی ...

ولی مشکل دوم:
در این سایت فقط به رشته های مهندسی پرداخته میشه پس اکثریت تبادل اطلاعات تنها حول یک یا چند رشته مهندسی صورت می گیره بنابراین تنها مباحث کلی مثل زبان ارشد برای کل رشته‌ها در مقطع ارشد قابل استفاده است .

یک خواهش از مدیر سایت:
امکان ایجاد تالارهایی برای ۳ رشته تاپ در هر گروه آزمایشی ارشد .

( اگر هم صلاح بر این است که سایت تنها به رشته های مهندسی اختصاص داده شود که بهرحال برای اطلاعات عمومی خوبی که در اختیار کاربران گذاشته‌اید ممنونم ).
۰
۰
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط لهمشد.)
RE: نبود تالاری مشخص برای ایجاد بعضی از تاپیک‌ها همچون‌: تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور
(۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)کیمیا ۲۰۱۱ نوشته شده توسط:  از راهنمایی شما ممنونم.
به تالارهای موجود نگاه کردم دیدم بیش از نصف آنها در باب ارشد و بعضا دکتراست بر اساس اون چنین برداشتی داشتم .
اگه بیشتر اعضا این سایت پشت کنکوری ارشداند پس شرایط من هم زیاد دور از اکثریت نیست بجز رشته تحصیلی ...

ولی مشکل دوم:
در این سایت فقط به رشته های مهندسی پرداخته میشه پس اکثریت تبادل اطلاعات تنها حول یک یا چند رشته مهندسی صورت می گیره بنابراین تنها مباحث کلی مثل زبان ارشد برای کل رشته‌ها در مقطع ارشد قابل استفاده است .

یک خواهش از مدیر سایت:
امکان ایجاد تالارهایی برای ۳ رشته تاپ در هر گروه آزمایشی ارشد .

( اگر هم صلاح بر این است که سایت تنها به رشته های مهندسی اختصاص داده شود که بهرحال برای اطلاعات عمومی خوبی که در اختیار کاربران گذاشته‌اید ممنونم ).

با سلام دوست عزیز این مطلب که سایر رشته‌ها وارد مانشت بشن قبلا مطرح شده و با عدم استقبال مواجه شد .

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ ب.ظ
حرف دوست خوبمون لهمشد تایید میشه .
مانشت = کامپیوتر

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ
منم موافقم
مانشت به عنوان یه سایت بچه های کامپیوتر حساب میشه
بچه های مهندسی هم که نسبتا به رشتشون خسیسSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۶۶۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۸۲ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۵۹ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۶۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۸۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۴۸ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close