زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتباه وارد کردن معدل

ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ
اشتباه وارد کردن معدل
معدلی که وارد کردم یک صدم بیشتر از معدل فارغ التحصیلی ام است ایا امکان تحصیح هنگام امدن نتیجه امکان داره یا باید الان پیگیر بشم؟

هرگز نگو هرگز
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ق.ظ
RE: اشتباه وارد کردن معدل
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  معدلی که وارد کردم یک صدم بیشتر از معدل فارغ التحصیلی ام است ایا امکان تحصیح هنگام امدن نتیجه امکان داره یا باید الان پیگیر بشم؟
من هم شبیه همین مشکل و دارم ولی من معدل و ۵ صدم کمتر اعلام کردم. الان هم نمیدونم باید چیکار کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ق.ظ
اشتباه وارد کردن معدل
زمان اعلام نتایج هم میشه معدل تصحیح کرد(سال پیش اینطوری بود)
لینک اطلاعیه سنجش برای سال پیش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S , hamedmohsenee , hannah , s-nowrozi
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
اشتباه وارد کردن معدل
من تو سال های قبل آدم هایی رو دیدم که حتی ۱۵ صدم بیشتر زده بودن و چیزی نشد

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ
اشتباه وارد کردن معدل
سلام
من زمانی که کنکور کارشناسی ارشد را داده بودم این مشکل را داشتم. اگر معدل کمتر وارد بشه مشکلش کمتره ولی ممکنه انتخاب شما را تغییر بده ولی اگر حتی یک صدم هم بیشتر باه باید حتما پیگیری کنید و یا در قسمت پرسش و پاسخ سایت سنجش از خودشون بپرسید ولی برای من این طور بود که با احتساب دوباره معدل و انتخاب های من با توجه به دانشگاهی که انتخاب کرده بودم گفتند دوباره همان دانشگاه با توجه به رتبه ام پذیرفته می شدم.
۱
۰
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ
اشتباه وارد کردن معدل
مراقب باشید بیشتر وارد نکرده باشید درغیراین صورت پیگیری کنید

از دوستام شنیدم چندتا ورودی ۹۲در کارشناسی بودن که بعلت اشتباه وارد کردن معدل از دانشگاهمون اخراج شدن بعد از ۲-۳ماه!!!
۰
۰
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ
سلام.
۲ سال پیش چند تا از دوستام به خاطر تغییر در تعداد واحد یک درس معدلشون چند صدم عوض شد.(البته معدلشون بیشتر از اون چیزی شده بود که به سنجش گفته بودن) پیگیری کردن و مشکلی پیش نیومد.
فکر کنم زود پیگیری کنید بهتر باشه.
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
سلام خواهش می کنم راهنماییم کنییییییید من معدلی که وارد کردم با معدل توی مدرکم ۱۱ صدم فرق داره معدل مدرکم کم تره
من اصلا دانشگاهی و که می رفتم دوست نداشتم برای همین بهش سر نمی زدم تازه ۳روز پیش مدرکمو گرفتم و اینو فهمیدم دانشگاهی که می خواستم قبول شدم وقتی معدل ریزنمراتمو نگاه کردم همین معدلی که برای سنجش زدمو دیدم ولی بعد مثل اینکه تغییر کرده خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید دارم داغون می شم Sad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۱۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۴۷۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۷۹۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close