زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مراقب اشتباه نکردن در کارت ورود ب جلسه و ثبت نامی ک قبلا کردین حتما باشین

ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
سلام...راستش من پارسال ی اشتباه مرتکب شدم ک دوست ندارم کسی دیگه این اشتباه کنه...راستش من پارسال رتبم دوهزار شد تو آی تی اما جایی قبول نشدم...تعجب کردم! حتی تکمیل ظرفیتم قبول نشدم! نشستم واسه خوندن امسال ک موقع ثبت نام کنکور شد واسه ثبت نام با دوستم داشتیم با هم ثبت نام میکردیم ک من تیک بند ۲۸ کنکور رو زدم (مربوط ب المپیاد علمی میباشه..نوشته منحصرا شرکت کننده در المپیاد علمی میباشم ) و من ب این نکته توجه نکردم و فکر میکردم ک علاوه بر کنکور میتونم المپاد علمی میتونم شرکت کنم اما غافل از اینکه دیگه کنکور شرکت داده نمیشم و انتخاب رشته ای برا من صورات نمیگیره....خلاصه بچه هاااا مراقب باشید ی موقع تو ثبت نامتون اشتباه نکرده باشین و حتما تا وقت هست ویرایش کنید
یا علی ب اارزوی موفقیت واسه همه ک تلاش کردند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , sh_s , pooyaa , M0TRIX
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ
موضوع جالبی بود ممنون از فروم عالیتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۲۲۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۵۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۵۷۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۶۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۵۷۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۶۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۱۴ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close