زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درج معدل اشتباه در هنگام ثبت نام و گزارش دانشگاه !

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ
بچه ها سلام.

امسال رتبه ام ۲۴۰ هوش شد و دانشگاه چمران قبول شدم. امروز از آموزش دانشگاه من رو خواستن و گفتن معدلت رو ۱۷/۱۳ درج کردی در حالی که ۱۷/۱۱ بوده و ما هم این موضوع رو گزارش کردیم.
حالا به نظرتون چه کار کنم من؟ از ادامه تحصیل محرومم می کنن بخاطر دو صدم اونم اشتباه سهوی؟ تمام بدنم یخ کرده!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
شما که کاری از دستت برنمیاد.
اول اینکه به معدل موثر که در کارنامه اتون هست نگاهی بندازید.
ببینید معدلتون در چه ضریبی ضرب شده که معدل موثر شده. اگه ضریبش قابل توجه نیست و کمتر از یک هست که تاثیرش ممکنه کمتر از دو صدم باشه.بعدش یه نگاهی به کارنامه نهایی سنجش بندازید. احتمال زیاد بعد شما چندین نفر دیگه هم اونجا در همین کد رشته قبول شده اند.
اگه آخرین نفر اون کد رشته قبولی باشید ممکنه تغییر دو صدم معدل موثر بوده باشه و اشکال پیش بیاد. ولی اگه آخرین نفر نیستید که اصولا" هم با رتبه ۲۴۰ نباید آخرین باشید دو صدم معدل بالا تر پایین تر محل قبولی شما را تغییر نمیده و اتفاق خاصی نمی افته.
سازمان سنجش هم احتمالا"همینکار را میکنه . چون نمیاد که دوباره نمره ها را سورت کنه تا ببینه شما اهواز قبول میشید یا نه.
اشتباه سهوی که غیرموثر هم باشه بعیده مشکلی ایجاد کنه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_t_1369
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
معدل موثر همون ۱۷/۱۳ زده، رتبه قبولی هم زده ۱۴، آخرین رتبه هم ۵۲
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
پس شما آخرین نفر در این کد رشته نبوده اید و اشتباهتون موثر در قبولی تون در این کد رشته محل نبوده.
محض اطمینان خیلی بیشتر یکی دو نفر با رتبه های بعدتون که اونجا قبول شده اند را معدلشون را بپرسید . اگه معدلشون کمتر از ۱۷/۱۱ است دیگه مطمئنا" خطای سهوی موثر نبوده. ولی ممکنه سازمان سنجش بازم ازتون توضیح بخواد که بگید اشتباه سهوی بوده.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_t_1369
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخه مساله میدونی چیه؟ هر چقدر سرچ می کنم همه جا نوشته عواقب با خود طرفه و یه کلی آدم بودن که به همین خاطر از ادامه تحصیل محروم شدن. البته قبلا ثبت نام نمی کردن ولی الان ثبت نام موقت کردن تا بررسی کنن. نمیدونم تهش چی میشه...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۴۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۳۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۴۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۳۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۶۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close