زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتباه بدی کردم. . . ..

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط masoud399.)
Sad اشتباه بدی کردم. . . ..
سلام دوستان . . ..من میخوام واسه ارشد فناوری اطلاعات درس بخونم ولی هم وقتم کمه و هم منابعی ک خریدم بشدت ناامیدم کردن . اشتباه بدی کردم. . . .اینکه الان دارم بشدت تحقیق میکنم راجب منابع و مقایسه کردن انواع کتابای کنکور، کاری ک باید قبل خریدن این پک انجام میدادم!! یه پک مدرسان شریف چاپ ۹۲ خریدم، ب خیال خودم خیلی سود کردم چون تقریبا میشه گفت ارزون خریدمش، ۱۱۰ تومن ! ولی حالا ک میام منابع رتبه های برتر رو میبینم و با نگاهی ک از فصل اول هرکتاب داشتم فهمیدم ک بیشترشون بدرد نخورن و خیلی بد توضیح دادن . تا الان ۴ باره دارم ب شماره پیامک موسسه مدرسان پیام میدم و اغدمو سرشون خالی میکنم!
خودم کردم ک لعنت بر خودم باد !!! Confused

دوستانی ک تجربشون بیشتره کسی نظری نداره. ؟؟؟ چیکار کنم، واقعا هنگ کردم .
نه میتونم درس بخونم، نه قدرت خرید کتابای دیگه رو دارم .. . . . تا الان با مقایسه و نتیجه گیریهای زیاد ۵ یا ۶ تا از این کتابا رو باید عوض کنم! ولی واقعا توان مالیشو ندارم .

هی. . .. . . نا امید شدم شدیییید ! Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط *afsoon*.)
RE: اشتباه بدی کردم. . . ..
سلام دوست عزیز با ناامیدی و انرژی منفی میتونین مشکلی حل کنین ؟؟!!
مدرسانم کتابای بدی نداره
در کل همه کتابا یه سری مباحث مشترک توضیح دادن شما که تا حالا جلو اومدین دیگه چرا کتاب جدید
به نظر من بهتره هر مبحث یا حتی درسی اگه مشکل دارین همین جا مطرح کنین دوستان جزوه های خوبی میتونن معرفی کنن به شما
با ناامیدی فقط وقتتون از دست میره و ناامید تر میشین
تستای سال های اخیر با واب میتونین دانلود کنین و حل کنین که خیلیم موثرن
البته یه چیزیم که هست اگه به منبع بود همه اکثرا یه سری کتاب مشترک میخونن اما فقط یه عده معدود نتیجه ی خوب میگیرن فقط کتاب موثر نیست
ناامید نباشید
به خودتون ایمان داشته باشین
موفق باشین
SmileSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , masoud399
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
من تا اواسط ابان واسه شبکه داشتم میخوندم که یهو نظرم عوض شد الان دارم واسه نرم افزار میخونم .کلی از کتابام بی استفاده موند. اشکال نداره .جزوه های خوب رو از جاهای مختلف تهیه کن و از رو همون بخون . ان شاالله که بخیر میگذره. همش که کتاب نیست.کتاب فقط استرس میده به ادم Smile

Sent from my SM-G531H using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud399
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط ezra.)
اشتباه بدی کردم. . . ..
از کتابخونه هم میشه کتاب گرفت دوست عزیز

کتاب ها همه از هم مزخرف ترن
نهایتاً اگه به بن بست خوردی و هیچ جور نتونستی مطالب رو یاد بگیری
به نظر من از درس ها حذف کن و وقتش رو روی درسای دیگه بزار

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud399
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط masoud399.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز با ناامیدی و انرژی منفی میتونین مشکلی حل کنین ؟؟!!
مدرسانم کتابای بدی نداره
در کل همه کتابا یه سری مباحث مشترک توضیح دادن شما که تا حالا جلو اومدین دیگه چرا کتاب جدید
به نظر من بهتره هر مبحث یا حتی درسی اگه مشکل دارین همین جا مطرح کنین دوستان جزوه های خوبی میتونن معرفی کنن به شما
با ناامیدی فقط وقتتون از دست میره و ناامید تر میشین
تستای سال های اخیر با واب میتونین دانلود کنین و حل کنین که خیلیم موثرن
البته یه چیزیم که هست اگه به منبع بود همه اکثرا یه سری کتاب مشترک میخونن اما فقط یه عده معدود نتیجه ی خوب میگیرن فقط کتاب موثر نیست
ناامید نباشید
به خودتون ایمان داشته باشین
موفق باشین
SmileSmile

مرسی از روحیه دادنت. خیلی گلی*

باشه. ... .پس بهتره همین کتابا رو ادامه بدم + کمک از جزوه های اینترنتی یا کتابای دیگه (ک بعید میدونم پیدا کنم)
*بازم ممنون. لطف کردی Heart

(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  من تا اواسط ابان واسه شبکه داشتم میخوندم که یهو نظرم عوض شد الان دارم واسه نرم افزار میخونم .کلی از کتابام بی استفاده موند. اشکال نداره .جزوه های خوب رو از جاهای مختلف تهیه کن و از رو همون بخون . ان شاالله که بخیر میگذره. همش که کتاب نیست.کتاب فقط استرس میده به ادم Smile

Sent from my SM-G531H using Tapatalk

مرسی فدات. درسته Sleepy

(۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  از کتابخونه هم میشه کتاب گرفت دوست عزیز

کتاب ها همه از هم مزخرف ترن
نهایتاً اگه به بن بست خوردی و هیچ جور نتونستی مطالب رو یاد بگیری
به نظر من از درس ها حذف کن و وقتش رو روی درسای دیگه بزار

مرسیHeart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۶۲ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۷۱۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای الویت بعدی ali hjt ۰ ۲,۶۸۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt
  تربیت اشتباه فرزندان توسط خانواده ها H-Arshad ۷ ۱۰۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا
  بررسی دو سوال هوش(اشتباه راهیان ارشد) : Saman ۸ ۴,۹۷۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  سوال ۸۶ هوش IT-94 و اشتباه راهیان ارشد Black.Star ۳ ۲,۵۸۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Black.Star
  مراقب اشتباه نکردن در کارت ورود ب جلسه و ثبت نامی ک قبلا کردین حتما باشین ali_nemo ۱ ۲,۵۰۳ ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad.nori69@yahoo.com
  درج معدل اشتباه در هنگام ثبت نام و گزارش دانشگاه ! m_t_1369 ۴ ۲,۹۶۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: m_t_1369
  یک سوال از درک مطلب پارسه (به نظرم جوابش اشتباه است!) mostafa2012 ۲ ۳,۱۰۷ ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: daraBond

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close