زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیرماه ۹۲

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان.

این تاپیکو زدم تا با انگیزه و پشتکار بیشتر برای کنکور امسال بخونیم.
مث سالای قبل تو این تاپیک هم از خوندناتون بگین.تا چه مرحله ای رسیدین و چکارا کردید برا ارشد امسال.

اعتقاد دارم هیچ تلاش درستی پایمال نمیشه. باور داشته باشیم با یه برنامه ریزی درست و پشتکار فراوون میتونیم بهترین رتبه رو از آن خودمون کنیم.
خدا انرژی درون ما قرار داده واسه دوباره بلند شدن، دوباره شروع کردن، دوباره از نو شدن.
خدا یه انرژی داده که میتونیم از پس تموم مشکلات و موانع سر راهمون بربیایم.هیچ کدوم نمیتونن باعث شن تو راه رسیدن به اهدافمون قد خم کنیم.
خدایی داریم که همیشه کمکمون میکنه و دستمونو میگیره.و از دور همه تلاشامونو نظاره گره.پس تلاشمون رو میکنیم و با ایمان کامل ازینکه خدا هیچ تلاش درستی رو بی نتیجه نمیزاره ، نتیجه رو به او میسپاریم.

بچه ها آرزی قلبیم اینه سال بعد هرکسی نتیجه زحماتشو ببینه.و راضی باشه.

پیش بسوی موفقیت...

به امید فردا قصه زیبا می شه
دلت رو دریا کن هر دری وا می شه
خودتم می دونی مرد این میدونی
به خودت تو آینه بگو تو میتونی
عاشق خورشیدی و تشنه بیداری
به جهان ثابت کن چی تو فکرت داری
حرفم روباور کن با دلت از ریشه
حقت رومی گیری تا جوونی می شه
این همه بی خوابی واسه تو تنها نیست
آخرش هم چی شد و آخر دنیا نیست
عاشق خورشیدی و تشنه بیداری
به جهان ثابت کن چی تو فکرت داری

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , pooyaa , mohammad.ardeshiri , asiehmohammadian , karashi , Pegasus , sir_ams , Parva , mastercandidate , tabassomesayna , hamid88 , saeedehs , deh-ab , baharan20 , mmeiamm , Lover Of Science , barankhanom , shirinpeerless
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ
سلام
چون تعداد درخواستها در اینمورد هر روز هست ، و بعضی از شما معتقدید در روحیه کنکوریها خیلی مهمه ، این تاپیکها را با توجه باینکه انتظار داریم :
اولا" سوال و جواب درسی را فقط در تالار دروس بپرسید.
ثانیا" مشاوره را هم در تالار مشاوره.
ثالثا" منابع هر درس را هم در بخش "بحث و بررسی منابع هر درس" سوال کنید یا راجع بهش بحث کنید یا بگید مفیده مفید نیست و ...
رابعا" راجع به کنکورهای ازمایشی تالارهای جدایی ایجاد و میتونید اونجا بحث کنید.

بنابراین اگه پستی در اینموارد پرسیدین یا بحث کردین و حذف شد خواهشا" انتقاد نکنید.

فکر کنید مانشت از آن خودتون هست و در اینجا قراره به هم روحیه بدین و راجع به پیشرفت درسی تون صحبت کنید ولی موضوعات درسی را بذارید در جایی مطرح بشه که مدیران هم یه نظارتی برش داشته باشند و بحث پیوسته و پشت سر هم باشه و مدیر درس پاسخ درست را تایید کنه. .

امیدوارم همکاری کنید واگه کسی رعایت نکرد خودتون برای اینکه این روند تا کنکور ادامه داشته باشه اطلاع بدین و به آن شخص هم بگید که محل طرح سوالش کجاست.

با آرزوی موفقیت همگی در کنکور ۹۳

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Mahbanoo313 , Donna , SaMiRa.e , pooyaa , Pakzad , mohammad.ardeshiri , asiehmohammadian , karashi , Pegasus , Parva , mastercandidate , Behzad TP , hamid88 , deh-ab , maneshty , somaieh_hassani , aatwo , انرژی مثبت , good-wishes , mohsen f , ماه بانو
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
بچه های ۹۳ آرزوهای خیلی خیلی خوبی واستون دارم.

امیدوارم به چیزی که لایقشید برسید.

این وسط خدا رو فراموش نکنید.

محکم و قوی باشید و با توکل به خدا برید جلو.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , unicornux , pooyaa , Donna , SaMiRa.e , asiehmohammadian , سجاد۶۷ , atenaa , Behzad TP , MoonRise , deh-ab , Apple.CS , Lover Of Science , n_amiry70@yahoo.com , sara_13686868 , n268 , ماه بانو
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
من که تقریبا از ۵ تیر شروع کردم فعلا دارم رانکوهی و پرسمن فقط میخونم قراره از ۲۲ وم ساختمان و طراحی و هوشم اضافه کنم! ولی ساعت مطالعم کمه ! باید بیشتر کنمش
به امیدخدا ببینیم چی میشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , karashi
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت تیرماه ۹۲
تشکر از آقا فرداد که اجازه دادند چنین تاپیکی ایجاد شه.

واقعا از لحاظ روحی نیاز هست برای کنکوریها.

دوستان سر سفره افطار برا موفقیت هممون دعا کنیم./

پرانرژی ادامه میدیم.Smile

یاعلی

شک نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , unicornux , karashi , Pegasus , enigma2
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
دوستان اوضاع خوندن در چه حاله؟

ماه رمضونو من فقط صبح تا شب ۶ .فوقش۷ ساعت میتونم بخونم. ولی خب فعلن راضیم.

معماری نصفه هاشم.مدارمنطقی رو تموم کردم. ساختمان هم فصل پیچیدگی رو میخونم.تو این فصل بیشتر مشکل دارم.

سه روز وقفه افتاد تو خوندنم اونم بخاطر تسویه حساب دانشگاه . ولی خدارو شکر خلاص شدم ازونجا.

حالا دیگه پیش بسوی موفقیت...

شک نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
سلام دوستان
منم از ۸ تیر شروع کردم به خوندن معماری ، مدار منطقی ، ساختمان داده، ریاضی ، گسسته
ممنون که همچین تاپیکی باز کردین
آخه چند روز رفتم مسافرت و بعدش ۸ روز تو درس خوندنم فاصله افتاد اما حالا کلی روحیه گرفتم که برم و دوباره شروع کنم.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
ما که فعلا ۶-۷ درس باهم داریم پیش می‌بریم البته ۲۴ تیر باید کارآموزی و پروژه‌مو تحویل بدم بریم بخونیم ببینیم چی‌ بود اصلا Smile))

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
روزانه چند ساعت میخونید؟
من نمیدونم چرا نمیتونم ساعت مطالعم رو بالا ببرم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۰
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط m_molodi.)
سلام بچه ها امیدوارم تو این روزهای رمضان پر انرژی باشید.
اگه تازه گی ها شروع کردی مشکلی نیست. اما باید کمکم سااعت مطالعه رو بیشتر کنید.
التماس دعا....Shy

m.m:
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۱۱
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
آتنا جان هرروز خودتو مجبور کن که نیم ساعت به مطالعت اضافه کنی. اگه تازه شروع کردی و سخته یهویی ساعت مطالعتو بالا ببری این راهکار میتونه به مرور ساعات مطالعتو افزایش بده.
در ضمن به شیرینی رسیدن به هدفت فکر کن Rolleyesاونوقت با انگیزه تر میشی و سعی میکنی زیاد بخونی.
البته نباید کیفیت رو فدای کمیت کنیم.

من در رقابت با هیچکس جز خودم نمیباشم هدف من مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ام . . . "بیل گیتس"

شک نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , atenaa
ارسال: #۱۲
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
"""ماه رمضونو من فقط صبح تا شب ۶ .فوقش۷ ساعت میتونم بخونم. ولی خب فعلن راضیم."""

---------------------------
۶-۷ ساعت که کولاکه تو ماه رمضان Sad من فوقش بکشم ۴ ساعت می تونم بخونم !!
سه روز در هفته هم سر کار...
=-=-=-
قرار بود از اول تیرماه باشه..یک وقفه ۳ هفته ای افتاد وسطش Sad قابل مدیریت بود البته این وقفه که خب کوتاهی از خودم بود متاسفانه ولی ناراحت نیستم و دلهره از جا موندگی ندارمSleepy انشالله از ۲۲ ام دوباره شروع می کنم Smile ادامه رو با معماری و هوش سیستم عامل و شبکه شروع می کنم Smile اگه کمکی از دستم بر میومد تو این دروسی که دارم می خونم دریغ نمی کنم از همراهان این تاپیک.
یک تاپیک بود در مورد خواندن کنکور آی تی ۹۳:

کلا مسکوت موند! نمی دونم چرا. البته آقای فرداد هم گفتن، همه چی با هم بود اون تاپیک، مرجع،مشاوره،روحیه و... از دست در میره.
امیدوارم این تاپیک اینجوری نشه.به نظرم گروهی خوندن خیلی خوبه و باعث روحیه میشه.Rolleyes

Keep Going
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۳
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ)Arshad93 نوشته شده توسط:  آتنا جان هرروز خودتو مجبور کن که نیم ساعت به مطالعت اضافه کنی. اگه تازه شروع کردی و سخته یهویی ساعت مطالعتو بالا ببری این راهکار میتونه به مرور ساعات مطالعتو افزایش بده.
در ضمن به شیرینی رسیدن به هدفت فکر کن Rolleyesاونوقت با انگیزه تر میشی و سعی میکنی زیاد بخونی.
البته نباید کیفیت رو فدای کمیت کنیم.
ممنون
تلاشم و میکنم اما ب طور میانگین بیشتر از ۳ساعت نمیتونم بخونم
ی روز شده هیچی نخونم ی روز ۶ساعت

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۴
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ، توسط explorer.)
سیلللام دوستان
من از ۲۴ خرداد شروع کردم
با روزی ۲-۳ ساعت تا الان که شده ۵-۶ ساعت
اما نکته اینجاست که من ۶/۱ اعزام به خدمتم Sad (معاف شدم Big Grin) البته فقط آموزشیه بعدش دوباره ۸/۱ میام باز مثه تراکتور باید بخونم
احتمالا با این اوضاع امسال اون نتیجه ای که میخوام رو نگیرم ولی بازم کاره خودمو انجام میدم
اون دسته از دوستان نگران نباشن ساعات خوندن رو به مرورر میتونن زیاد کنن.
این بود داستانه ما Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Behzad TP , sara_13686868
ارسال: #۱۵
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  """ماه رمضونو من فقط صبح تا شب ۶ .فوقش۷ ساعت میتونم بخونم. ولی خب فعلن راضیم."""

---------------------------
۶-۷ ساعت که کولاکه تو ماه رمضان Sad من فوقش بکشم ۴ ساعت می تونم بخونم !!
سه روز در هفته هم سر کار...

من سال قبل مادرم مریض بود خیلی کارا رو دوش من بود تو حسرت مونده بودم یروز مثل بقیه صبح تا شب تمام زمانم برا خودم باشه و بتونم به درسام برسم. امسال تلافی پارسالو درمیارم.مادرمم خدارو شکر حالشون خوبه. اینجوری قدر ساعتایی که میگذرنو بهتر فهمیدم. ولی ماه رمضونو فعلن همینقدر میتونم.
شمام قدر وقتایی که بیکارینو بدونین.
من زمان های مطالعم یک و نیم ساعته اس.۸ بیدار میشم. ۸/۵ شروع میکنم تا ۶,۷ عصر چهار تا یک و نیم ساعته رو میخونم.اینجوری میشه شش ساعت.برنامه ام رو زیاد سخت نگرفتم پس باید برسونم خودمو بهش.

شک نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close