زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای تابستان- ۱

ارسال: #۴۶
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
RE: برنامه ریزی برای تابستان- ۱
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  من دنبال علت یابی برای عدم موفقیتم هستم . اینایی که واسه شما دست میزنن و هورا میکشن طول میکشه بفهمن نسخه شما بدرد همه نمیخوره.

به همه دوستانی که پارسال موفق نشدند و به همه دوستانی که امسال شروع دارند میکنند صرفا بگم که حق با ایشونه. نسخه هایی که اینجا پیچیده شده توسط من به درد همه نمیخوره. حق با ایشون هست. این طور نیست که هر چی من بگم مو به مو انحام بدید و بعد موفق بشید.
هر کسی در مشاوره سبکی داره. سبک من این طوریه که سعی میکنم اطلاعات زیادی بدم سعی میکنم مثال از دنیای واقعی بزنم و سعی میکن اصولا زیاد توضیح بدم و همه چیز رو مشخص کنم ودر نهایت سعی میکنم راه حلی هم بدهم. منتها مخاطب باید خودش راه رو ببینه خودش با توجه به شرایط خودش راه رو برای خودش تغییر بده. دوستان دیگر ممکنه سبک دیگری داشته باشندSmileخوب شاید بعضی ها با اون سبک بیشتر حال کنندSmile اولین اصل انسان بودن اینه که هممون حق انتخاب داریم.
مسئله بعدی این که کلیات گفتن خیلی کار دشواری نیست. باورکنید هر کدام از این پستها ساعتها از من زمان میگیرند . منم این قدر شیفته هورا نیستم که این قدر زمان بگذارم. که بیام یه پست بدم بعد یه ملت ازم تعریف و تمجید کنند. اگه کاری میکنم اگه چیزی میگم فقط و فقط برای اینه که میدونم این اول راه یه عالمه سوال تو ذهن همه هست که جواب نداره. از هر نفر یبتونم به یه سوالشم جواب بتونم بدم خودش کلیه.
در اخر راه اینکه من یه بار گفتم بازم میگم مشاور یه نقش کوچیکی تو موفقیت داره. همه چیز به خود ادم بر میگرده. همت داوطلب، باور داوطلب ، بک گراند داوطلب، شرایط روحی داوطلب، ابزاری که استفاده میکنند و کلی عامل دیگه هستند که تو موفقیت نقش دارند. از همه مهمتر ارامش داوطلب سر جلسه کنکور . همه اینارو مشاور خصوصی هم نمیتونه حل کنه چه برسه به من که صرفا چند تا پست راهنما داشتم پارسال.
در نهایت من بهت پیغام خصوصی دادم. دوست داشته باشی اونجا بحث رو باهات ادامه میدمSmile و اگر کمک بخواهی هم در خدمتت هستم تا به جواب سوالت برسی. اتفاقا منم خیلی مشتاقم ببینم چرا موفق نشدی چون برای منم سودمندهSmile در کل برایت ارزوی موفقیت میکنم هر جا که هستی.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , M.Amin.M , hamid88
ارسال: #۴۷
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ببینید آنچه آقای جهانی مطرح میکنن اینه که بشما برنامه ریزی یاد بدهند نه اینکه براتون برنامه ریزی کنند.

خدا خیر دنیا و اخرتت رو بده . یه نفر اینجا پیدا شد منو بفهمه و بفهمه که میخوام چی کار کنمSmile خدا رو شکرSmile

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Doctorwho , M.Amin.M , bahar1369 , asiehmohammadian , hamid88 , Mohammad.K , amash , student_92 , ریحان , jasonbark
ارسال: #۴۸
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط bahar1369.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من اگر سپاس زدم رو پست شما به معنی این بود که خوندم و تشکر کردم از پستتون و انتقادتونSmile اما جواب شما باشه در وقت مقتضی. اون موقع قادر به پاسخ گویی نبودم و دوست نداشتم مثل اون مورد MR boong یه جنجال دیگه درست کنم.
در ارتباط با سابقه هم بگم من امسال سال چهارمی هست که مشاور کنکور هستم.
در ارتباط با این مورد که گفتی ایا تا الان نتیجه گرفتی میتونی به بچه هایی که پارسال کنکور دادند مراجعه کنی. که ایا حرفهای من به مرور زمان به دردشون خورده یا نه؟ مطمئن باش اگر کسی از گفته های من ضرر کرده بود الان اینجا به من یکی امون نمیداد.
در کل این طور نبوده که پاسخی نداشته باشم برای حرفهای شماSmile منتها الان زمان مناسبی نیست. به وقتش پاسخ سوالات شما و انتقادات شما نیز داده میشود. در ضمن شما که دیشب با مدیریت تالار صحبت کردید دوست عزیز. اگر انتقادی هست طی یه پیغام به خود من بدهید. هر جا که احساس میکنید من دارم اشتباه میکنم بگید دلایلتان را. من موندم چرا این هایی که به من انتقاد دارند هیچ وقت به خودم پیغام نمیدهندSmile و در عوض میان اینجا وسط تاپیک جارو جنجال راه میاندازند.

آقای جهانی عزیز؟ منم انتقاد دارم.جواب سوالمو تو پستاتون پیدا نکردمSad
من که ۱ بار کنکور دادم و رو بعضی از درسا تقریبا مسلطم، اگه بذارمشون واسه مهر به بعد، مشکلی پیش نمیاد که؟
تصمیم دارم تا آخر شهریور فقط رو درسایی کار کنم که سخت ترن مثل دروس مشترک. آیا برنامم مشکلی داره؟

(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من اگر سپاس زدم رو پست شما به معنی این بود که خوندم و تشکر کردم از پستتون و انتقادتونSmile اما جواب شما باشه در وقت مقتضی. اون موقع قادر به پاسخ گویی نبودم و دوست نداشتم مثل اون مورد MR boong یه جنجال دیگه درست کنم.
من انتقادی نکردم. سوال کردم. چون پارسال مثل همین دوستان پای هر پست شما سپاس میزدم و امتیاز مثبت میدادم . ولی بنظرم محتوا نداشت و من هم جوگیر شده بودم.

علت اینکه بشما انتقادی نمیشه همین روحیه انتقادناپذیری شما ست. بیشتر تاپیکهای شما شبیه این سخنرانیهای افراطی است . اگه کسی حرفی بزنه خود شما و کسانیکه از حرفای شما هیجانشون زده بالا، له اش میکنن.
متاسفانه من و امثال من که پارسال هم اینجا سینه چاک حرفای شما بودیم امسال اگه حرف بزنیم میشیم جار و جنجالچی.!!!
شما یه سری آدم را میخوای که واسه ات دست بزنن و سوت و هورا بکشن. اگه کسی انتقاد کنه یا حتی سوالی داشته باشه یا وقتش مقتضی نیست یا تحریکش میکنید که یه چیزی بگه و شما و هوادارها بهش حمله کنند. بازم میگم من اصلا" اهل توهین یا اتهام یا جنجال نیستم. ولی شما هم یه کم منصفانه تر باشید.
من از مدیر ارشد سایت یه برنامه اختصاصی خواستم. کمکم کردند که اشکال کارم را پیدا کنم .و فکر میکنم کمکشون مفید بود. من در مورد شما بمدیر ارشد سایت چیز خاصی نگفتم.چون مانشت آزاده و هر کی میتونه نظر بده . ولی مدیر ارشد باید مراقب این باشه که بعضی نسخه کلی برای همه ندن.
پارسال هم که ما طرفدار شما بودیم هر کی انتقاد داشت باهاش برخورد میکردین.

من الآن دیگه انتقاد هم ندارم . چون انتقاد وقتی فایده داره که اثری داشته باشه.سوال هم ندارم چون وقت مقتضی یعنی هیچوقت!!
من دنبال علت یابی برای عدم موفقیتم هستم . اینایی که واسه شما دست میزنن و هورا میکشن طول میکشه بفهمن نسخه شما بدرد همه نمیخوره.

در مورد مانشت هم فکر میکنم مانشت داره درجا میزنه. بهتره یه کمک موثرتری به داوطلبان کنکور ارشد بکنه.البته این را به مدیر ارشد گفتم . گفتند در فکرش هستند.

من تازه امسال اومدم مانشت، از پارسال مانشت هم خبری ندارم.هیییییچ جوی هم منو نگرفنه. از کسی هم طرفداری نکردم جر خودم، فقط هم دارم نظر مینویسم و از حرفای بقیه راهنمایی میگیرم.
اینایی که میان اینجا که نباید کامل خودشون رو بسپارن دست سایت و مدیراش و سپاس و تشکرا، مگه آدم اختیارش دست خودش نیست؟ اینجا که بحث باید و نباید مطرح نیست، همه ش راه حل و راهنماییه که اگه کسی مشکلی داشته باشه شاید بتونه ازشون استفاده کنه.هر کاری که آدم انجام میده و هر نتیجه ای که میگیره، به خودش بر میگرده. منم پارسال رفتم کلاس کنکور، اما الان نمیگم اساتید مقصرن، کم کاری از خودم بوده.بازم تاکید میکنم که حرفام فقط نظره.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط jahani.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  آقای جهانی عزیز؟ منم انتقاد دارم.جواب سوالمو تو پستاتون پیدا نکردمSad
من که ۱ بار کنکور دادم و رو بعضی از درسا تقریبا مسلطم، اگه بذارمشون واسه مهر به بعد، مشکلی پیش نمیاد که؟
تصمیم دارم تا آخر شهریور فقط رو درسایی کار کنم که سخت ترن مثل دروس مشترک. آیا برنامم مشکلی داره؟

فکر کنم توی پست برنامه ریزی برای تابستان -۲ جواب سوالتان را دادم ها. گفتم چه درسهایی تو گروه انتی تابستان ها قرار میگیره و اصولا بهتره که تو تابستان نخونیمشونSmile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369
ارسال: #۵۰
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  آقای جهانی عزیز؟ منم انتقاد دارم.جواب سوالمو تو پستاتون پیدا نکردمSad

فکر کنم توی پست برنامه ریزی برای تابستان -۲ جواب سوالتان را دادم ها. گفتم چه درسهایی تو گروه انتی تابستان ها قرار میگیره و اصولا بهتره که تو تابستان نخونیمشونSmile

ممنون.من فقط این قسمت رو چک میکردم.ببخشید.
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ق.ظ)MrBong نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  MrBong شما که انقد با استعداد و باهوشید دیگه چرا نگرانید خنگا تو کنکور شرکت کنن یا نکنن لطفا بحث تایپیک رو به سمت دعوا نبرید و منحرفش نکنید خیلیا دارن استفاده میکنن حقوق دیگران رو با بی نظمی ضایع نکنید اجازه بدین سوالایی که مربوط به این تایپیکه جواب داده بشه،شما هم دوست دارید برید یجای مناسب تو مانشت پیدا کنید حرفاتونو بزنید شاید خیلی هم طرفدار پیدا کنه حرفاتون، ولی اینجا جای این حرفا نیست

دعوا چیه خانوم...

خیر... بنده آدم باهوشی نیستم و ادعایی هم ندارم...
خنگ ها هر چقدر می خوان کنکور بدن... این اصلا اثری به حال من نداره...
من کار خودمو انجام می دم و با بالاتری ها رقابت می کنم.

من میخوام بهره وری محیط آموزشی با هدایت افراد بی استعداد به سوی زندگی افزایش پیدا کنه.
یعنی کار بدیه این!؟

خانوم رفیعی از شمایی که ۳ ساله رد شدید این حرف ها بعیده.
خانوم رفیعی شما هر چقدر می خواید کنکور بدید.
مشکلی برای کسی ایجاد نمی کنه چون نهایتا بازنده هستید.

و با این روند شما بنده آشکارا و با قاطعیت می توانم عرض کنم که امسال نیز رد خواهید شد (چون استعداد تحصیلیتون خیلی کمه).

دوست من این چه طرز حرف زدنه؟؟؟
این قطعیتو از کجا آوردی؟؟؟
بنده هم با قطعیت میگم چیزی به نام بی استعداد وجود نداره!!
همه انسانها و تمام مانشتیها استعداد اینو دارن که تو کنکور با بهترین رتبه قبول بشن.
این شرایط محیطیه که مشکلات بوجود میاره و باعث میشه کسی که کلی زحمت کشیده سر جلسه نتونسته حواسشو متمرکز کنه و سوالات رو مدیریت کنه و بهشون جواب بده!

شما داری یکی یکی همه رو رد میکنی! منم ۱ ساله پشت کنکورم. بیا منم رد کن! بیا دیگه...

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
سلام من دانشجوی آی تی هستم می خواستم برای ارشد در گرایش هوش علاوه بر آی تی شرکت کنم موفقیت در هر دو آزمون برام مهمه اما نمی دونم کار درستی انجام می دم یا نه آخه در صحبت های عده از دوستان دیدم که اشاره کردن از همون اول هدفتون را مشخص کنید اگه بخوام در هر دو آزمون موفق بشم فک می کنم باید روی دروس مشترک بیشتر سرمایه گذاری کنم نمی دونم داخل برنامه ی خوندن هم درس های ریاضی را بذارم یا نه آخه واسه آی تی فقط گسسته را باید بخوانم اما برای هوش باید معادلات ،آمار و ریاضیات مهندسی هم بخوانم که خب بچه های آی تی درس ریاضیات مهندسی را نمی گذرونند ممنون می شم اگه منو در برنامه ریزی برای درس خواندن منو راهنمایی کنید و می خواستم بدانم تاثیر معدل در کنکور ارشد چگونه است و فرق یک معدل ۱۸ با یک معدل ۱۶ چیست؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ق.ظ
کلی تشکر ویژه
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
خیلی سپاس مهندس عزیز Smile
مخصوصا اینکه هر پاراگراف رو بر حسب نوع مطلبش سر تیتر رنگی بهش اختصاص دادی ی انرژی مثبت به آدم میده حتی رنگامیزی خطهای نوشته هاتونم فارغ از شیوایی متن خیلی مخاطب رو جذب میکنه و آدم حوصلش میاد تا ته بخونه Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close