زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی

ارسال: #۱۶
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط natanz.)
دوست عزیز بد ترین حالت اینه که شهریور بیوفتی درسته؟ اوکی مشکلی نیست میری و وقتی نتیجه اومد به راحتی شمارو ترخیص میکنن و هیچ مشکلی هم نداری ...
اگر هم نخواستی بری بازم میتونی درخواست بدی برای تمدید به ابان ماه و معمولان موافقت میشه
نگران هم نباش فقط سعی کن برگ سبزت که اومد برای پذیرش سپاه یا ارتش اقدام کنی که اگه رفتی یا خواستی که بری سهمیت اوکی بشه که بعد ارشد خواستی ادامش بدی تو همین سهمیه باشی مثلان الان نیافتی نیرو انتظامی بعد ۲ سال دیگه سخته مثلا بری سپاه
اینا تجربیاته خودمه و امیدوارم نگرانیت بر طرف شده باشه...

در ضمن مدت زمانی هم که رفتی حساب میشه جز خدمتت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_sardaari
ارسال: #۱۷
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
ممنون دوست عزیز.
مشکل اینجاست که تمدید نمیکنن چه برسه بخواد موافقت بشه.مامور +۱۰ میگه اون گزینه مربوط به معاذیر شما برای تمدید از سایت حذف شده.
من یک ماه آموزشی رو میرم بعد ترخیص میشم تا ثبتنام کنم و بعد از اتمام ارشد بخوام برم خدمت اون یکماه خدمتم رو بحساب نمیارن و باید از اول اموزشی رو برم یعنی یکماه الکی دوره اموزشی از دستم میره.
وگرنه اگه بحساب میاوردن که اصلا تمدید نمیکردم
بازم ممنون که نظرت رو گفتی
ارسال: #۱۸
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ
سلام
اگه حتی یک روز هم خدمت کنید اون یک روز جزء خدمت شما حساب میشه و هرموقع که دوباره برید اون کسر میشه.
اگه در هرمرحله ای از خدمت دانشگاه قبول شید اونا شما را ترخیص می کنند بدون هیچ مشکلی.
برای تمدید هم مشکلی نیست و تا یک دوره می تونید بدون دردسر تمدید کنید.(مثلا اگه اول شهریور اعزام باشید می تونید تمدید کنید که اول آبان اعزام شید)
ارسال: #۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
Re: RE: تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی
(۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  سلام
اگه حتی یک روز هم خدمت کنید اون یک روز جزء خدمت شما حساب میشه و هرموقع که دوباره برید اون کسر میشه.
نه بابا واسه آموزشی اینطوری نیست!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
ارسال: #۲۰
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
فقط یه حرف از من به شما دوستان!من واسه رفتن خدمت تا تاریخ ۲۶ شهریور ۹۲ فرصت داشتم!خیلی از دوستانم می گفتن نرو امسال و بزار واسه بعد ارشد و کلی حرف و حدیث که خودتون می دونید!اکثرا می گفتن مگه عقل کم شده که میخوای بری خدمت الان!
اما من دفترچمو آذر۹۱ پست کردم و بعد کنکور ۱ اسفند رفتم خدمت!حالا یکم شانسم آوردم کارشناس اینترانت ملی شهرستان شدم چون اونها پاسداری که شبکه کارکرده باشه نداشتند!و به نوعی سابقه کارشد واسم و کلی تشویقی گرفتم!از طرفی خداکمک کرد و کسری ها برگشت و جالب اینه که ۱ مهر ۹۲ خدمتم به کل تموم میشه و کارت پایان خدمت می گیرم!
اصلا باورم نمی شد که خدمتم اینطور تموم بشه!خلاصه خواستم به شما عزیزان شرح حالمو بگم تا به دونکته دقت کنید!
۱/در خدمتم اگه شانس داشته باشید و یکم پیگری کنید می تونید در رشته کامپیوتر و آی تی فعالیت خوبی کنید و تجریه مفیدی کسب کنید!(البته در حد خدمت!)
۲/از من می شنوید اگه یک روزم خدمت کنید یک روزه(البته شرایط ترخیص حین آموزشی رو نمی دوونم)!!!!این حرف من رو کسانی متوجه میشن که خدمت کردن و رسیدن به یکی دوماه آخر خدمت!هر روز که دیرتر خدمت رو تموم کنید واسه شرایط کاری دولتی عقب تر می افتید!

این بود تجربه من!البته اگه قصد مطالعه برا کنکور دارید زمانی می تونید حین خدمت درس بخونید که جای خوبی بیافتید!

(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  مراکز آموزش از پذیرفتن مشمولانیکه کمتر از این زمان واکسن را تلقیح کرده باشند خودداری خواهند نمود.
البته واسه من که نگاهم به تاریخ واکسن نکردن!فقط کارتشو دیدن و گفتن کافیه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , m_sardaari , Mohammad-A , M a h d i
ارسال: #۲۱
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
بله نظر دوستمون تایید میشه ...پذیرش هم فقط پارتی میخواد و بس....
یکم پیگیری کنی جای خووب می افتی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , m_sardaari , Mohammad-A
ارسال: #۲۲
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
ممنون دوستان بابت راهنماییتون
امیر جان درست گفتن دوره اموزشی حتی اگه ۲۹ روز خدمت کنیم و ۱ روز آخر ترخیص بشیم باید دوباره اموزشی رو از اول رفت ولی بعد از آموزشی حرف شما درسته بحساب میاد.

۸Operation جان ممنون بابت وقتی که گذاشتین و کامل توضیح دادین.
شما از هر لحاظ که فکر کنین خوش شانس بودین چون خیلی ها با مدرک فوق لیسانس مسئول نظافت و نگهبانی هستن.و کلا ۶ماه خدمت میکنین و سهمیه ایثارگران خیلی بهتون کمک کرده.
برای همین خدارو ۱۰۰۰ مرتبه شکر کنین.

مشکل اینه که من هیچ سهمیه ای ندارم و ۲۱ ماه باید خدمت کنم و چون دیگه برای دولتی ارشد نمیخونم (چون کلا حق ضایع میشه) الان آزاد یا غیر انتفاعی ارشد رو تموم کنم . قوانین سربازی هم که الهی قربونشون فصلیه هر روز یه چیز میشه.شاید معافیت دوبرادری رو اجرا کردن بعد از ۶ سال از تصویبش .و اگرم نکردن بدترین حالت خدمت میشه ۲۴ ماه که دیگه اب از سر بگذره چه یک وجب چه ۱۰۰ وجب والا اگه میدونستم بعد خدمت کار برام هست خیلی وقت پیش رفته بودم سربازی.

برای شرایط سنی کار مدت خدمت و دانشگاه رو بحساب میارن تا جایی که میدونم.

شانس من امروز نظام وظیفه اعزام زیر دیپلم رو داشت اصلا نذاشتن برم در مورد تمدید سوال کنم.۵شنبه هم که جواب نمیدن
می رفت برای شنبه.
مامور +۱۰ گفت زیر ۴۰ روز تا تاریخ اعزام نباشه درخواست تمدید بدم اصولا موافقت میشه منم درخواست دادم
ایشالا قبول کنن و گرنه باید برم دنبال گواهی پزشک.

بازم ممنون از دوستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , sir_ams , Mohammad-A , سجاد۶۷
ارسال: #۲۳
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ
RE: تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی
(۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  ممنون دوستان بابت راهنماییتون
امیر جان درست گفتن دوره اموزشی حتی اگه ۲۹ روز خدمت کنیم و ۱ روز آخر ترخیص بشیم باید دوباره اموزشی رو از اول رفت ولی بعد از آموزشی حرف شما درسته بحساب میاد.
ببینید اگر خدمتتون نصف کاره بمونه حتی اگه ۲۰ ماه هم خدمت کنید دوباره وقتی به خدمت اعزام شید باید آموزشی رو برید، البته به مدت ۲۰ روز و نه ۲ ماه.
حالا میخواد شما تو دوران آموزشی و کمتر از ۳۰ روز خدمت کرده باشی یا این که ۲۰ ماه خدمت کرده باشی و ترخیص شده باشی.
باید توجه کنی که طبق هرشرایطی اگر دوباره به خدمت بری باید یک دوره کوتاه آموزشی رو بگذرونی.(البته اگه سپاه باشی و دوره تکمیلی رفته باشی اوضاع فرق میکنه)
ارسال: #۲۴
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
من امروز رفتم دفترچه خریدم.
صفحه ی ۱۰ بند ۵ نوشته:

"پذیرفته شدگان قطعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی (داخل و خارج کشور) که در مهلت یکساله پس از فراغت از تحصیل در دانشگاه قبول شده اما زمان ثبت نام و ادامه تحصیل آنان بعد از موعد اعزام میباشد، در صورتی که واجد شرایط ادامه تحصیل باشند، اعزام آنها بر حسب مورد تا شش ماه به تعویف می افتد."

There is no there there.
ارسال: #۲۵
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من امروز رفتم دفترچه خریدم.
صفحه ی ۱۰ بند ۵ نوشته:

"پذیرفته شدگان قطعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی (داخل و خارج کشور) که در مهلت یکساله پس از فراغت از تحصیل در دانشگاه قبول شده اما زمان ثبت نام و ادامه تحصیل آنان بعد از موعد اعزام میباشد، در صورتی که واجد شرایط ادامه تحصیل باشند، اعزام آنها بر حسب مورد تا شش ماه به تعویف می افتد."
امیر جان به اون بر حسب مورد دقت کن ... اون بر حسب مورد معنی فاسی اش میشه "اگه ما حال کردیم!!!"
من رفتم به اون مسئولش شرایطم رو توضیح دادم و گفتم که فلان رتبه آوردم و حتما قبول میشم و زمان ثبت نامم هم چند روز بعد از اتمام دوره یک ساله ام هست ... گفت تو درخواست تمدید (یا همون تاخیر) رو بده، ما قبول نمی کنیم، ۱ شهریور میری به نظامت خدمت می کنی، هر موقع هم زمان درس مشقت (!!!) شد، درخواست میدی که بری سر درس و مدرسه ات(!!!)
نمیدونم چرا ولی کلا با کسی که سواد داشته باشه و دنبال درس و دانشگاه باشه زیاد حال نمی کنن!!!

البته اینم بگم که الان سیبیل های من تا زیر چونه ام اومده پایین!!! شاید به همین خاطر اصرار دارن که من حتما خدمت برم!!!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
عجــــــب ....

پس همون ۱ شهریور بریم پست کنیم امن تره. تو هم ریسک نکن مهدی!

There is no there there.
ارسال: #۲۷
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط m_sardaari.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  گفت تو درخواست تمدید (یا همون تاخیر) رو بده، ما قبول نمی کنیم، ۱ شهریور میری به نظامت خدمت می کنی، هر موقع هم زمان درس مشقت (!!!) شد، درخواست میدی که بری سر درس و مدرسه ات(!!!)
دوست عزیز شما نگران نباش حتما تاریخ اعزامت ابان میشه شک نکن چون مثلا اواخر مرداد بفرستی ۳ روز بعد برگ سبز میاد و حدود یکماه بعد برگ سفید که دیگه اون موقه شهریوریا اعزام شدن و شما اعزامت میشه ابان.ولی اگه الان هرکی بفرسته شهریور میشه تاریخ اعزامش.فقط یه چیز دیگه تمام مدارکتون اماده باشه و به تقویم نگاه کنین که به ایام تعطیل نخورین که یه وقت غیبت بخورین.کسایی مث من تکلیفشون معلوم نیست چون تاریخ اعزامشون اول شهریور شده
بازم اواخر مرداد از دوتا دفتر پلیس +۱۰ بپرس که الان کسایی برگ سبزشون(تاریخ اعزام) میاد تاریخ اعزامشون کی میشه وبعد دفترچه پست کن.اصلا به تمدید به غیر از پزشکی فکرنکنین چون کلا مصیبته.
مسئو لان نظام وظیفه هم که دیگه نیاز به گفتن نداره .به حرفشون در مورد سوالی مثل تمدید تکیه نکن.البته ن وظیفه شهر من خوب برخورد کردن و گفتن میتونی تمدید کنی.با توجه به ظاهر من با سیبیلای بلند و ته ریش Smile ولی دیدم که تمدید با توجه به عذر من وجود نداره.

امیر جان به چیزایی که تو دفترچه نوشته شده توجه نکن مهم اینه که نظام وظیفه چه چیز رو به صلاح شما میدونه.وگرنه این قانون برای من هم بود ولی باید نامه از دانشگاه داشته باشی که قبول شدی. ولی زمان تمدید اصلا همچین گزینه ای برای تمدید تو سامانه ثبت درخواست وجود نداشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , سجاد۶۷
ارسال: #۲۸
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ق.ظ
آقا اولا سلام.
دوما ، شما چرا خودتونو می پیچونید؟؟
برید دفترچه رو پست کنید تاریخ اعزامتون میخوره ۸/۱ اینو ۱۰۰% مطمئن باشید
بعد از اون میرید دانشگاه ثبت نام می کنید و یه فرم از دانشگاه می گیرید و اعزامتون رو باطل می کنید و خلااص.
این تجربه دفترچه فرستادن من بود چون که من ناپیوسته خوندم این کار رو هم کردم.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۹
۲۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
دوست عزیز شرایط الان فرق داره.
کمبود سرباز دارن هر جور شده میخوان بفرستنمون سربازی.
تمدید من تایید نشد رفتم پیش رییس نظام وظیفه شهرمون با پرینت انتخاب رشته کنکور و مدارکی مثل این گفتم من چند روز بعد از اعزامم مراسم ازدواجمه و کنکور حتما قبول میشم و بعد کلی صحبت گفت تمدید نمیشه گفتم تهران جلسه ملاقات مردمی تمدید میکنن شما بزرکواری کن تمدید کن گفت مملکت حساب کتاب نداره بری تهران شاید اون روز اون طرف حالش خوب باشه تمدید کنه یا حالش خوب نباشه تمدید نکنه. ... نفر بعدی....

در کل دوستان خدا گذر هیچ کسی رو به نظام وظیفه نکشونه چون قوانین خودشونم اجرا نمیکنن.

تیر اخر برم دنبال گواهی پزشک شاید تمدید بشه.
دوستانی که میگن تمدید مث آب خوردن در اشتباهن اساسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 8Operation
ارسال: #۳۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
RE: تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی
آقا منم دقیقا همین مشکل و دارم با این تفاوت که دانشگاه %۱۰۰ قبول شدم حتی نامه قبولی و دارم فقط باید تا تاریخ ۱۴ شهریور که ثبت نام دانشگاس صبر کنم تاریخ اعزامم ۱ شهریور خورده به هیچ وجهم تمدید نمیکنن هر چی تو دفترچه و قانون نوشته کشکه ! باید برم ۲ هفته خدمت بعد مرخصی بگیرم بیام ثبت نام اون دو هفته ام که میرمم حساب نمیشه !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۵۸ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۱۶ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۷ ۴,۵۳۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۰ ۱,۶۹۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۶۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۷۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close