زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی

ارسال: #۴۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
یا خدا ... فردا میبرم دفترچه رو بدم!
بخورم ۱ آبان ... بخورم ۱ آبان!!! آمین!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ
RE: تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی
مهدی خبرشو بدی.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
بخیر گذشت با تمدیدم موافقت شدTongueSmileSmile
ارسال: #۴۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ
بابا هرکی یه چیزی میگه!!! خودشون تکلیف خودشونو نمیدونن!
افسره میگه بفرست خیالت راحت میخوری ۱ آبان ... چند دقبقه قبل از اینکه نوبتم بشه، یه سرهنگی رو دیدیم که آشنای بابام بود، گفت الان بفرستی احتمالا بخوری ۱ شهریور، نگه دار شنبه هفته بعد بفرست...

ضمنا امیر جان حواست باشه ها ... کاری که میخوای بکنی (ارسال در تاریخ ۲ شهریور) رو پرسیدم، گفت به احتمال زیاد وارد دوره غیبت میشی قبولی دانشگاهت میپره!!! به نظرم از این ریسکا نکن!
ارسال: #۵۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
عجب...

باز امروز یکی بهم گفت اگه یه روز هم قبل مهلتت دفترچه رو پست کنی غیبت نمیخوری.
گفت اون تاریخ یک ساله فرصت ارسال دفترچه اس نه اومدن جواب دفترچه!

من هنوز واکسن هم نزدم... نمیدونم چیکار کنم Sad
ولی به نظرم دوشنبه سه شنبه هفته دیگه بفرستیم خوب باشه. یعنی ۲۵ ام اینا.

There is no there there.
ارسال: #۵۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  باز امروز یکی بهم گفت اگه یه روز هم قبل مهلتت دفترچه رو پست کنی غیبت نمیخوری.
گفت اون تاریخ یک ساله فرصت ارسال دفترچه اس نه اومدن جواب دفترچه!
نه اشتباه میکنی.... اینطور نیست!
ارسال: #۵۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
حالا شنبه ببر.

منم احتمالا همون شنبه میبرم. البته اگه وقت کنم تا اون موقع واکسن بزنم.

بجز واکسن و معاینه پزشک چیز دیگه ای هم لازمه؟

There is no there there.
ارسال: #۵۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بجز واکسن و معاینه پزشک چیز دیگه ای هم لازمه؟
نه... همیناست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط MSZ.)
آها ... الان یادم اومد امیر ... باید یه حساب برای عابر بانک تو بانک سپه هم داشته باشی
موقع پر کردن دفترچه، ازت شماره حساب عابر بانک سپه میخوان که حتما باید حساب افتتاح کنی ... بهت دفترچه هم نمیدن، فقط یه عابر بانک بهت میدن... اونم لازمه
ضمنا این واکسنی هم که من زدم، ظاهرا از این سوزن جدید ها (کشور دوست و همسایه! چین!!!) بود که باعث شد دست چپم رو چند روزی نتونم بالا بیارم ... به شدت متورم و قرمز شده بود! و درد وحشتناکی هم داشت! البته بگم ها! طرف موقع تزریق همزمان داشت اس ام اس هم میزد! شاید به اون هم ربط داشته! بطور خلاصه، خدا لعنتشون کنه با این واکسناشون!!!
ارسال: #۵۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط nasser68.)
منم تو خرداد که میخواستم پست کنم استرس شما رو داشتم که یه وقت نیفتم تیر .از بس از این اون پرسیده بودم کلافه شده بودم .شما از پلیس +۱۰ بپرسی مطمئن میشی . معمولا از ۱۵ مرداد به بعد اکثر مرداد میفتن آبان . الان دیگه مطمئن باش مشهریور ن[/code]میفتی چون کدهای شهریور خورده . به موقع اقدام کن که غیبت نخوری .چون کارای بعد از ثبت ۳ یا ۴ روز طول میکشه
ارسال: #۵۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ق.ظ
msz
دوست عزیز وقتی که اعزامی های شهریور مشخص بشن دیگه به اصطلاح خودشون فایل براشون بسته میشه و فایل برای اعزام ماه های بعدی باز میشه.شما از ۲تا پلیس +۱۰ سوال کن اعزامی هایی که الان ثبت درخواست میکنن تاریخ اعزامشون کی میخوره و حتما بگو شرایطت رو که میخوای دانشگاه ثبت نام کنی که جواب درست بهت بدن.
بعد از درخوااست هم زود جواب میاد بعضی ها روز بعدش و من ۲ روز بعد جوابش اومد یا برگ سبزم اومد.
ارسال: #۵۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ق.ظ، توسط MSZ.)
بله درست میفرمایین ... اصولا فایل باید بسته شده باشه ولی ظاهرا نشده ...
آخه دقیقا ۱ هفته پیش (که از ۱۵ مرداد هم رد شده بود) یه پسری رو تو دفتر پارسه دیدم که ۱ شنبه هفته پیش مدارکش رو تحویل داده بود، ۴ شنبه صبح براش اس ام اس اومده بود و تاریخ اعزامش خورده بود ۱ شهریور...
این در حالی بود که از یه پلیس +۱۰ چند روز قبلش پرسیده بودم و گفت میخوری ۱ آبان...

این طرفی که ۱ شهریور خورده بود هم لیسانس بود... نمیدونم قضیه چیه واقعا!!!
ارسال: #۵۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
احتمالا چون شما فرجه یکساله تحصیلیتون چیزی ازش نمونده شاید بخاطر همین بزنن اول شهریور.اون بنده خدا هم همین مورد بوده. چون نظام وظیفه که میرفتم میگفتن شما ۱۲ ماه فرجه داشتی بیشتر از این دیگه نمیشه برو سربازی آقا.به همین دلیل هم با تمدید من موافقت نمیکردن.حتی چند بارم با رییس نظام وظیفه صحبت کردم ولی تنها دلیلشون همون بود که گفتم.
بازم شک دارم به گفته اون اقا که گفتین چون برگ سفید باید پست بشه و برای من حدود یکماه طول کشید تا رسید دستم.

پس بزارید آخر همین ماه بفرستین یا اول شهریور بفرستین.جوابش حداکثر ۳ روز طول میکشه.برای من که شهرستان بود برگ سبز و جواب تمدیدم روز بعد از درخواستم میومد.اگر اول شهریور بزنن براتون دیگه کار خیلی سخت میشه براتون و احتمال زیاد باید برید سربازی و بعد ترخیص بشید.
ارسال: #۵۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
نقل قول: اول گواهی استراحت پزشکی از پزشک متخصص بعد میرید پلیس +۱۰ یه نامه میده میبری بهداری نیروی انتظامی تایید میکنه
منظور شما از آن نامه برگه ای است که سربرگ آن نوشته "اعلام وضعیت جدید قبل از اعزام " که ۳ مورد دارد پزشک ی یاکفالت یا شرایط خاص که یکی از آنها را باید علامت بزنی یا یه نامه دیگه است که ما خبر نداریمHuh

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
ارسال: #۶۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ)sadeghpc نوشته شده توسط:  منظور شما از آن نامه برگه ای است که سربرگ آن نوشته "اعلام وضعیت جدید قبل از اعزام " که ۳ مورد دارد پزشک ی یاکفالت یا شرایط خاص که یکی از آنها را باید علامت بزنی یا یه نامه دیگه است که ما خبر نداریمHuh
َشما وقتی گواهی رو گرفتی.میبریش پلیس +۱۰ میگی میخوام درخواست تمدید پزشکی بدم اونا هم یه نامه میدن که باید ببری بهداری نیروی انتظامی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۰۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۵۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۱۲ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۷ ۴,۵۳۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۰ ۱,۶۹۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۶۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۷۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close