زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ
با سلام.
من در تاریخ ۹۲/۴/۳۰ مهلت یکساله فراغت از تحصیلم تموم میشه و باید قبل این تاریخ دفترچه رو پست کنم و اول شهریور اعزام میشم.
حالا سوالاتی دارم که خیلی لطف میکنین راهنماییم کنین.
۱-در مورد تمدید تاریخ اعزام در دفترچه نوشته شده در صورتی تمدید قابل قبوله که در اون مهلت یکساله درخواست تمدید داده شده باشه و بعد از مهلت یکساله دیگه تمدید نمیکنن و در صورت قبولی معافیت تحصیلی نمیدن.و باید بریم سربازی و بعد از قبولی مرخصی بگیرم آیا درسته یا من بد برداشت کردم؟

۲-اگر مورد قبل درسته و رفتم سربازی آیا زمانی که نتایج اعلام میشه مرخصی بهم میدن یا تا زمان ثبتنام باید صبر کنم؟

۳-در صورتی که دوره آموزشی رو تمام نکنم یا مثلا ۱ ماهش رو برم و بعد مرخصی برای ثبتنام بگیرم و بعد از اتمام ارشد دوباره بخوام برم سربازی او مدت زمانی که اموزشی رفتم رو حساب میکنن یا باید از اول برم؟

۴-آیا راه دیگه ای هست بتونم تمدید کنم؟

راستش من از همه شنیدم تمدید میکنن رو همین حساب تیر فارغ التحصیل شدم و گرنه یه ترم مینداختم عقب.

دوستان خواهشا اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ
شما از کجا میدونی که اول شهریور اعزام میشی .هیچ معلوم نیست که از اول تیر به بعد تاریخ اعزام رو کی بزنن . شما تا دو هفته قبل از پایان مهلت باید دفترچه رو بفرستی تا به درخواست رسیدگب بشه( ولی فکر کنم ۱ هفته قبل هم میشه ولی ریسک داره) وگرنه اگه غیبت بخوری دیگه از تمدید خبری نیست . یه سر بری پلیس +۱۰ یه سوال کنی که الان چه تاریخی رو اعزام میزنن متوجه میشی .فقط اینم اگر شهریور افتادی باید سریع تمدید کنی . زمانی که باید تمدید کنی فکر کنم ۱ یا ۲ ماه قبل از اعزامه(از پلیس +۱۰ حتما بپرس).
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ)nasser68 نوشته شده توسط:  شما از کجا میدونی که اول شهریور اعزام میشی .هیچ معلوم نیست که از اول تیر به بعد تاریخ اعزام رو کی بزنن . شما تا دو هفته قبل از پایان مهلت باید دفترچه رو بفرستی تا به درخواست رسیدگب بشه( ولی فکر کنم ۱ هفته قبل هم میشه ولی ریسک داره) وگرنه اگه غیبت بخوری دیگه از تمدید خبری نیست . یه سر بری پلیس +۱۰ یه سوال کنی که الان چه تاریخی رو اعزام میزنن متوجه میشی .فقط اینم اگر شهریور افتادی باید سریع تمدید کنی . زمانی که باید تمدید کنی فکر کنم ۱ یا ۲ ماه قبل از اعزامه(از پلیس +۱۰ حتما بپرس).
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت.
از پلیس +۱۰ و نظام وظیفه شهرمون پرسیدم گفتن تمدید میکنن مشکلی نداره.
ولی با ۰۹۶۸۰ تماس گرفتم گفتن چون در اون مهلت یکساله قبول نشدی حتی اگه تمدید هم بکنن اجازه ثبتنام بهم نمیدن و باید برم سربازی و بعد از اعلام نتایج مرخص بشم و برم دانشگاه.تو دفترچه هم همینو نوشته.
فقط میخوان موهامو ماشبین کنم و ۱۵ روز مفت براشون خدمت کنم و این ۱۵ روز رو هم به حساب نمیارن و باید برای ادامه خدمت از اول آموزشی برم.

خیلی از دوستان این موضوع رو نمیدونن اگه کسی هست بهش اطلاع بده
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ
تو برگه سبز من نوشته که
دارندگان برگ آماده به خدمت فاقد غیبت ، در صورت قبولی چناچه انصرافی یا اخراجی نباشند می توانند با ارائه این برگ به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ و ارائه گواهی ثبت نام نسبت به ابطال اعزام خود اقدام کنید
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
نمیدونم والا.من که از خدامه.ایشالا که همینطور باشه

شما تاریخ اعزامت کی هست؟کی دفترچه پست کردی؟
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ب.ظ
من ۲۱ خرداد ثبت کردم دو روز بعد رفتم استعلام گرفتم گفتند ۱ شهریور
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
حالا شما هم پیگیری کن اگر تهران هستی یه سر برو نظام وظیفه سوال کن یا با ۰۹۶۸۰ تماس بگیر. این موضوعی هست که چند نفر تو سایت سربازی گقتن و همون حرفارو که زدم اونا هم زدن.من اگر ۱۰ روز مونده به آخر تیر دفترچمو بفرستم شاید اعزامم بیوفته اول آذر.
این موردی که گفتم تو دفترچه نظام وظیفه صفحه ۱۰ بند ۶ ذکر شده ولی با صحبتای نظام وظیفه شهرستان و پ +۱۰ تناقض داره.
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ق.ظ
شما اگه بیفتی میشه آبان . ماه های زوج برا اعزامه فارغ التحصیل هاست. بعدش من چند بار که سوال کردم . یه بار گفتند چند روز جلوتر یه بار هم گفتند ۲ هفته . خودمم از بس سردرگم شدم رفتم اقدام کردم
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
دوستان
به پلیس +۱۰ برای تمدید مراجعه کردم وقتی میخوان درخواست تمدیدم را ثبت کنن میگن گزینه ای که مربوط به معاذیر اینجانب یعنی
(دارندگان برگه اعزام مرداد-شهریور میتوانند تاریخ اعزام خود را تا اعلام نتایج تمدید کنن)
در سامانه ثبت درخواست تمدید وجود ندارد.
آیا مشکل از سیستم است یا مشکلی دیکر است
کسی مشکل این چنینی داشته؟
ارسال: #۱۰
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
من فقط اینو بگم که اگه شهریور بری خدمت کنی، چون تو دوره آموزشی هستی جزو دوره خدمتت محسوب نمیشه و وقتی بعدا دوباره بخوای خدمت کنی، باید از صفر شروع کنی
من هم باید برم خدمت، ولی هر ۲-۳ روز یه بار میرم میپرسم که ببینم کی ۱ شهریور پر میشه تا اون وقت دفترچ رو پر کنم تا اعزامم بخوره ۱ آبان و در نتیجه خدمت نرم!!!
شما هم میتونی تمدید بزنی ... به جای پلیس + ۱۰ برو خود حوزه نظام وظیفه و از اونجا پیگیری کن... خیلی وقت ها این پلیس +۱۰ ها حتی اطلاعات نادرست هم میدن (در مورد خروج از کشور به من کلی اطلاعات غلط داده بودن) ... خود حوزه نظام وظیفه بری کارت بهتر راه میوفته
ضمنا حواست باشه که اگه بری آموزشی و اونجا نتونی به موقع ترخیص بشی برای ثبت نام دانشگاه، ممکنه تو ثبت نام برات دردسر ایجاد بشه ... به هر حال با شرایط فعلی ممکنه که برای ترخیص کردنتون مقداری تاخیر به وجود بیاد (و طبیعی هم هست)

بازم میگم از طریق خود نظام وظیفه پیگیری کن نه پلیس + ۱۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۱
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
RE: تمدید تاریخ اعزام...اشتباه بزرگ...لطفا راهنمایی
منم تا ٧/شهریور/٩٢ وقت دارم.
رفتم پلیس +١٠ سوال کردم گفتن ١ شهریور بیا دفترچه رو پست کن. تاریخ اعزامت میخوره ١ آبان.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
ارسال: #۱۲
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
ممنون دوستان.
من مجبور بودم پست کنم وگرنه غیبت میخوردم غیبتم بخورم که دیگه ...
بخدا حیرون موندم به ۰۹۶۸۰ تماس میگیرم اطلاعی ندارن سایت مشاوره نظام وظیفه هم که چند روز بعد جواب میدن
فردا برم نظام وظیفه ببینم چی میگن
امیر جان شما آخرای شهریورم پست کنی میوفتی اول آبان.فقط حتما از کسی که تجربه داره بپرس کارمندای +۱۰ زیاد مطلع نیستن کی پست کنی یه وقت اضافه نخوری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۳
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ
من هم دقیقا تا ۷ شهریور ۹۲ فرصت دارم
اونقدر رفتم نظام وظیفه که با مسئول معافیت های تحصیلی اش رفیق شدم!!! گفته چند روز یه بار بیا ازم بپرس، هر موقع بهت گفتم اون موقه ارسال کن دفترچه رو که بیوفتی ۱ آبان و به خدمت رفتن نیوفتی!
ضمنا شما برین پیش یه مسئولی تو همون نظام وظیفه و راضی اش کنین که کار شما رو راه بندازه، معمولا میتونه کمکتون کنه که تمدید بزنین و به مشکل برنخورین
خیلی از این موارد پیش میاد که مثلا به یه بهونه ای اعزام رو لغو می کنن یا تمدید میزنن...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۴
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
مهدی من پرسیدم.

ظاهرا اول ماه های زوج تاریخ اعزام فارغ التحصیلا میخوره. بعد این آقاهه پلیس +۱۰ گفت شما اول شهریور بیای، بعد ۲ روز برگه سبزت میاد و تاریخ اعزامت هم میشه ۱ آبان.

حالا باید یه سر خود نظام وظیفه هم برم. البته راه خیلی دوره تا اونجا حوصله رفتن هم ندارم Big Grin

خبری شد به منم بگو. Smile

There is no there there.
ارسال: #۱۵
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
دوستان یه نکته در مورد واکسن که میتونه تاریخ اعزامتون رو عقب بندازه
این واکسن حداقل باید ۱۵ روز قبل از اعزام تلقیح شود مشمولین باید توجه داشته باشند از آنجائیکه عمل تولید Anti body توسط این واکسن صورت گیرد لذا می بایست بین یک تا دو هفته زمان سپری شود و مراکز آموزش از پذیرفتن مشمولانیکه کمتر از این زمان واکسن را تلقیح کرده باشند خودداری خواهند نمود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۲۲۸ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۴۶ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۷ ۴,۴۲۸ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
Information کتابهای بزرگ جهان را بخوانید! marvelous ۰ ۱,۶۵۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۶۱۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۶۹۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close