زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادعای مدرسان شریف در مورد تغییرموادامتحانی وضریب دروس رشته علوم کامپیوترواقعیت دارد؟

ارسال: #۱۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
ادعای مدرسان شریف در مورد تغییرموادامتحانی وضریب دروس رشته علوم کامپیوترواقعیت دارد؟
سلام از اینکه پیگیری میکنید Apple.CS ممنون میشم پیگیریاتون ادامه بدین

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS
ارسال: #۱۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط cs03.)
---
بله تغییر کرده من دانشجوی ورودی ۸۹ علوم کامپیوتر هستم و از سالی که ما وارد دانشگاه شدیم چارت علوم کامپیوتر تغییرات اساسی داشته اینم چارت علوم ریاضی که از طرف وزرات خونست آخرین صفحه این پی دی اف مواد امتحانی رشته علوم کامپیوتر اومده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری درس ها که مشترکه بین علوم کامپیوتر و رشته ریاضیات و کاربرد ها که تو چارت سال بالایی ها نبوده : مبانی علوم ریاضی-مبانی آنالیز ریاضی و یه سری دیگه که تو پی دی اف هست و دروس تخصصی که باز تو پی دی اف میتونید مشاهده کنید
بعضی از درسا هم اسمشون عوض شده و یه مقدار هم به محتواشون اضافه شده که باز سرفصل هاشون رو گذاشتم
اگر سوالی مشکلی داشتید بنده در خدمتم البته من خودم کنکور علوم کامپیوتر نمیدم
Fardad-A، در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

حالا اینکه وزارت علوم سرفصل دروس یه رشته را تغییراتی داده چه ربطی به آگهی مجعول داره؟
و همچنین کجای این تغییر سرفصل نوشته شده از سال ۹۲ ، ازمون ارشد امسال هم تغییر میکنه.؟؟
رشته های دیگری هم مثل مهندسی برق تغییراتی در سر فصل در سالهای قبلتر داشته اند ولی کنکورشون عوض نشده.
الآن سازمان سنجش میگه ادعای مدرسان شریف جعلی و دروغه. شما الآن میگید وزارت علوم اعلام کرده . بگید کجا اعلام شده کنکور امسال قراره تغییر کنه؟
لینک آگهی اون را بذارید.
چون گفتید هر سوالی داریم بپرسیم ممنون میشم جواب بدین. جوابش هم لینک آگهی تغییر مواد و ضرایب کنکور ارشد علوم کامپیوتر در سالجاری توسط یه سایت معتبره. ممنون

مثل تمبر به هدفی که داری بچسب...
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
درسته ولی چارت علوم کامپیوتر کلا تغییر کرده بعضی از درسا جدیدا اضافه شده رشته علوم کامپیوتر بحثش فرق داره
تنها منبعی که دارم هموم پی دی اف هست که ضمیمه کردم که اونجا درسایی که تو کنکور میاد رو ذکر کرده.
من وظیفه خودم میدونستم چیزی رو که میدونم اطلاع رسانی کنم که کسایی که میخوان کنکور علوم کامپیوتر بدن از تغییرات اساسی این رشته مطلع بشن و تحقیقات بیشتری درمورد این که چه درسایی تو کنکورشون میاد داشته باشن. این مساله باید بصورت دقیق و شفاف از سنجش پرسیده بشه...
حتی استادم میگفت تو ارشد هم این رشته میخواد تغییراتی داشته باشه در مورد این موضوع هم تحقیق کنن!

مثل تمبر به هدفی که داری بچسب...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط good-wishes.)
مطالبی که الان می نویسم صرفا شرح یک پیگیری هست و هنوز قطعیت چیزی رو من تایید نمی کنم

در ادامه پیگیری های دیروز من الان زنگ زدم سازمان سنجش

گفتم اطلاعیه ای که مدرسان شریف به اون استناد می کنه شماره ۸۲۴ مورخ ۲۳ اردیبهشت هست

رفت هفته نامه رو آورد نگاه کرد گفت چنین چیزی توش نیست
اطلاعیه رو براش خوندم و گفتم دنبال این می گردم گفت کدوم صفحه ؟ اما من نمی دونستم Confused ازش خواستم همه صفحات رو ببینه او هم ۲ بار نگاه کرد اما گفت چنین چیزی نیست
گفت فقط یه مورد مربوط به ۹۳ هست که اونم نحوه ثبت نام آزمونهای آمادگی تسلط ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ هست
گفتم پس شما وجود چنین اطلاعیه ای رو رد می کنید گفت بله.

کاربر محترم Apple.Cs شما هم به پیگیریتون ادامه بدید و اگر مقدور بود شما یا دوستان دیگه یکبار دیگه با سنجش تماس بگیرید شماره ای که من باهاش صحبت کردم ۰۲۱۸۸۹۲۳۵۹۷ بود . با کسی هم که صحبت کردم خواستم که خودشون رو معرفی کنند و گفتم می خوام به حرفشون استناد کنم گفت نمیشه اینجا روابط عمومی سنجش هست و همین برای سند بودنش کافیه .

البته من صدای ضبط شده مکالمه ام رو هم دارم اما به موجب قوانین حقوقی مجاز به انتشارش نیستم و اینکار رو نمی کنم

به دوستانی که می خوان تماس بگیرن پیشنهاد می کنم کمی دیرتر زنگ بزنند تا ضریب اینکه با شخص دیگه ای صحبت کنند بیشتر بشه
چون من خیلی گوشی رو نگه داشتم تا وصل شد به اپراتور و احتمالا اولین نفری بود که اومد سر کار Wink (خدا خیر بده سازمان سنجش رو که لازم نیست در صورتی که کسی جواب نداد لازم نیست دوباره شماره بگیری و این امکان رو بهت میده دوباره برگرید به منو من یه چند باری رفتم از اول دوباره اپراتور رو انتخاب کردم تا بالاخره برداشت). صبر کنیم تا اپراتورهای دیگه هم بیان و هم اینکه مثل مدرسان که دو روز گفت نمی دونم و آخرش در اثر کثرت تقاضا مجبور شد بره شماره پیک سنجش رو در بیاره اینم شاید یه بار دیگه دقیق تر هفته نا مه رو نگاه بندازه و ایندفعه اون اطلاعیه رو پیدا کنه Big Grin احتمال همه چیز رو باید داد
مدرسان که من رو دیگه می شناخت . به همکارش گفت همونه که دیروزم زنگ زده بود Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS , gholamreza jalili , انرژی مثبت
ارسال: #۲۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  فکر کنم باید برم روزنامه رو گیر بیارم اگه پیدا کردم حتما اسکن می کنم اینجا می زارم
ممنون
من به کسی که به آرشیو مطبوعات دسترسی داره سپردم هرطور شده برام پیداش کنه .
به یکی از دوستانم هم سپردم تو آرشیو دانشگاههایی که میره یه سری بزنه شاید باشه
در هر حال امیدوارم این شماره ای که مدرسان داده هم درست باشه و دنبال نخود سیاه نریم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)

سلام
من الان با سنجش تماس گرفتم و اپراتور به من گفت که خیلیا زنگ زدن وسوال کردن اگر چاب شده در پیک سنجش صددرصد صحیح, ولی چون خود من این روزنامه ندیدیم نمیدونم ولی با این اقایی که صحبت کردم گفت حتما روزنامه پیدا کنید ببینید این مطلب چاپ شده باشه(بعدم ی مثال الکی زد)قطع کرد فکر کنم باید برم روزنامه رو گیر بیارم اگه پیدا کردم حتما اسکن می کنم اینجا می زارم

اینم الان گرفتم همینطور که میبینید واقعا عوض شده

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یگانه , Apple.CS
ارسال: #۲۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
سلام اقای فرداد بله من ۲ ساعت پیش اینم گرفتم و سنجشم زنگ زدم میدونید چی به من گفتAngel گفت از بقال سر کوچتون که نپرسید (بنظر شما بقال سر کوچه ما انالیز بلده Big Grin)هر چی تو پیک نوشته درست ومعتبرHuh (عجب) اینم سازمان سنجش ماست Dodgy

۱
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  گفت از بقال سر کوچتون که نپرسید
جالبه روز اولی که من زنگ زدم اینقدر قاطع حرف زدن که من گفتم با خود رئیس سازمان سنجش حرف زدم
من جای شما بودم بهشون می گفتم سه روزه داریم از شما می پرسیم و اینجوری سردرگم شدیم Big Grin
۲
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط Apple.CS.)
ممنون بچه ها
وزیر هم عوض بشه فکنم انگار باید امسال اینا رو بخونیم!
کسی میدونه علوم ریاضی یعنی چی؟؟؟
آنالیز ریاضی چیه؟؟
نظریه محاسبه همون اتوماتا ست ؟؟ محاسبات هم باید بخونیم براش؟؟
معماری هم انگاری به کل دیگه حذف شده و نیست!!!؟
برای منطق همون مقدار که تو گسسته داریم بسه یا باید درس منطق رو بخونیم؟؟
چکار کنیم؟اینا که همش شد ریاضی! نمیشه طوماری چیزی بدیم که طبق همون پارسال باشه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
Apple.CS محترم من یکی یکی اینارو در اوردم انشال.. برم شمال (الان دارم وسیلمو جم میکنم:rolleyesSmile اومدم یکی یکی توضیح میدم

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط mashaheer.)
خیلی وقت پیش یهpdf که توی سایت دانشگاه کرمان بود و توی همین فوروم گذاشتم در مورد تغییر موارد ارشد که همین آنالیز ریاضی و مبانی ریاضی و اینا توش بود.اون موقع از مدیر گروهمون پرسیدم،گفتن چیزی به ما اعلام نشده.ولی اواخر این ترم یه برگه زده بود جلو دفترش و همین موارد جدید رو نوشته بود.وقتی ازش پرسیدم،گفت از طرف وزارت برامون ایمیل شده...
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
مثل اینکه منابع واقعا تغییر کرده!برای هر یک از دروس زیر چه منابعی را پیشنهاد میکنید؟
آنالیزریاضی:
مبانی علوم ریاضی:
مبانی ماتریش ها وجبرخطی:
منطق:
Fardad-A، در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا محل مناسبی برای این سوال نیست.
اینجا فقط برای اطلاع رسانی بود.
سعی میکنیم از دوستانی که دروس مذکور را گذرانده اند و بچه های ارشدعلوم کامپیوتر بپرسیم و بعضی منابع و مراجع را بزودی اعلام کنیم.

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
انگار الکی اسمش علوم کامپیوتره همش که شد ریاضی.تازه چند وقت پیش یه استخدامی بود(فک کنم واسه بانک بود) نوشته بود کامپیوتر (نرم افزار و آی تی سخت افزار) ریاضی (ریاضی کاربردی و علوم کامپیوتر) اون موقعی که من علوم خوندم تقریبا ۸۰ درصد درسامون با نرم افزاریا یکی بود،حالا میخوان علوم کامپیوتر رو بگن همون ریاضیه بنطرم خیلی مسخره است

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , sahar.adiban , Apple.CS
ارسال: #۲۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
عجب داستانی شده این کارها و تصمیمات لحظه ای
۱
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
...
با این وضعیت احتمالش هست که گرایشای ارشدم عوض بشه؟Huh
یه دفعه همه بشه محاسبات علمی Undecided
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۹۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۰۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۰۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۸۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close