زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش من در تقلب

ارسال: #۴۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ق.ظ
هوش من در تقلب
من تو آزمون آئئن نامه تقلب رسوندم..... الان اون خانمه اگه راننده خاطی :-) باشه.. مقصر منم؟؟؟ :-)

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , vahid18u
ارسال: #۴۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
RE: هوش من در تقلب
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  در دانشگاه دولتی تدریس می کنم.
یه روز امتحان داشتیم و بچه ها همه نشسته بودند و منم که سرجلسه بودم و بچه ها میدونستند که من خیلی بهشون گیر نمی دم. از طرفی من ابتدای سالن بودم و مراقبها چون دیدند من اونجا هستم دیگه کسی نیومد ابتدای سالن و به عبارتی ابتدای سالن رو به بنده سپردند. در همین حین دیدم یکی از دانشجوها داره منو صدا می زنه، رفتم نزدش گفتم بله! خیلی هول کرده بود و با صدای لرزونش گفت استاد ببخشید میشه بیایید جلوی من وایسید؟ من با تعجب کنم اشکال نداره ولی چرا؟؟؟
گفت شما لطفا وایسید بعد خودتون می فهمید.
منم وایستادم دیدم تقلب رو از تو جیبش در آورد و با خیال راحت شروع کرد نوشتن Smile
گفتم خانم فلانی از شما انتظار نمی ره ...
داشتم صحبت می کردم دیدم چشاش رو کوچیک کرد و با حالت ملتمسانه ای از من خواست بروش نیارم و منم بهش چیزی نگفتم.
نمی دونم چرا ولی خیلی دلم بحال دانشجوها در زمان امتحانات می سوزه بخاطر همین همش ۸ نمره امتحان پایانی میذارم و ۱۲ نمره رو اختصاص به پروژه می دهم تا فشار رو از روی دانشجوها بردارم. Smile

دوست عزیز خسته نباشیدWink

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)SHF نوشته شده توسط:  در دانشگاه دولتی تدریس می کنم.
یه روز امتحان داشتیم و بچه ها همه نشسته بودند و منم که سرجلسه بودم و بچه ها میدونستند که من خیلی بهشون گیر نمی دم. از طرفی من ابتدای سالن بودم و مراقبها چون دیدند من اونجا هستم دیگه کسی نیومد ابتدای سالن و به عبارتی ابتدای سالن رو به بنده سپردند. در همین حین دیدم یکی از دانشجوها داره منو صدا می زنه، رفتم نزدش گفتم بله! خیلی هول کرده بود و با صدای لرزونش گفت استاد ببخشید میشه بیایید جلوی من وایسید؟ من با تعجب کنم اشکال نداره ولی چرا؟؟؟
گفت شما لطفا وایسید بعد خودتون می فهمید.
منم وایستادم دیدم تقلب رو از تو جیبش در آورد و با خیال راحت شروع کرد نوشتن Smile
گفتم خانم فلانی از شما انتظار نمی ره ...
داشتم صحبت می کردم دیدم چشاش رو کوچیک کرد و با حالت ملتمسانه ای از من خواست بروش نیارم و منم بهش چیزی نگفتم.
نمی دونم چرا ولی خیلی دلم بحال دانشجوها در زمان امتحانات می سوزه بخاطر همین همش ۸ نمره امتحان پایانی میذارم و ۱۲ نمره رو اختصاص به پروژه می دهم تا فشار رو از روی دانشجوها بردارم. Smile

دوست عزیز خسته نباشیدWink

تقلب این طوری ندیده بودیم که خدارو شکر دیدیدم. حتما تو کامنت بعدی یکی میاد می گه من استاد فلان جا بودم. یکی از دانشجوها حول کرده بود منو صدا کرد گفت استاد (بدون خواهش و التماس) این برگه رو بگیرین و سوالا رو جواب بدین. سریعم بنویس می خوام برم جایی قرار داردمSmile))))))))) حالا بگین من نگفتم. اون روزم می بینیم.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , سجاد۶۷ , x86 , m@hboobe , farnaz.sad , sir_ams
ارسال: #۴۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
هوش من در تقلب
من خودمم اهل تقلب نیستم ولی تقلب میرسونم... نمیدونم چه حکمتیه؟؟؟؟ هرکی از من تقلب کرده نمره اش بالاتر از من شده؟؟؟؟؟ نمونش دو سه ترم پیش بود که یکی از دوستام گفت "ممد جون هر کی که دوست داری برسون.... هیچ چی نخوندم دور جواب ها رو خط بکش که من بتونم ببینم" گفتم باشه... خلاصه امتحان شرو شد ، امتحان پایگاه داده هم بود که پیام نوری ها میدانند جناب رانکوهی چه کتابی نوشته اند.... من هنوز موندم " خُرد جهانِ واقع" ینی چی ؟؟؟؟؟؟؟Big Grin ... خلاصه اکثر سوال ها رو دوستم از من نگاه کرد و تابلو بود که هیچ چی نخونده ولی من پدر کتاب رو درآوورده بودم... جوابا اومد من شدم ۱۰ ( ببینید این ۱۰با اون ده هایی که خیلی ها میگیرن فرق میکنه ها...Big Grin) دوستم شد ۱۳/// چند روز پیش منو دیده بود داشت این خاطره رو برام تعریف میکرد... یادش بخیر...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , nina69 , m@hboobe , Hera , atti joon
ارسال: #۵۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  بنظرم تقلب نمک امتحانه بهر حال باید یجورایی اون محیط خشک و بی روحو قابل تحمل کنی چه راهی بهتر از تقلب ؟؟
بعضیا هم که انصافا آخره خنده تقلب می کنن دلت می خواد بعد امتحان بری بهشون بگی بابا دمت گرم Smile)
یادمه دوره لیسانس یه زوج داشتیم تو کلاسمون اینقدر تو تقلب با هم هماهنگ بودن که نگو انصافا خدا درو تخته رو خوب جور کرده بود Smile)
---------------------------------------------------------------------------------------------
البته همه ی زوجا همکاری نمیکنن، من خودم یه نمونه دیدم هرچی پسره بابال میزد ، دختره انگار نه انگاااااااااااااااااااااااااار !!!!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , esisonic , m@hboobe , Hera , atti joon
ارسال: #۵۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ق.ظ
هوش من در تقلب
منم یه بار زمان کاردانی با استفاده از دلفی رزرو هتل نوشته بودم.استاد پایگاهمون ازمون خواسته بود،
اون موقع هم نمیدونستم وقت تحویل پروژه ، کدهارو پاک میکنه و میگه دوباره بنویس ، با اینکه خودم نوشته بودم ولی خب حفظ که نکرده بودم بدجوری اضطراب داشتم.
به هر حال استاد اومد نشست کنارم و قسمتی از کد رو پاک کرد ، لامصب جایی رو هم پاک کرد که تحلیلی بود یعنی باید دوباره از اول کدهارو نگاه میکردم Big Grin
به هر حال پاک کرد و منتظر شد ، منم که حول شده بودم از خودم یه چیزایی مینوشتم که یهو فرشته نجاتم اومد ، یکی از دانشجوها اومد یه سوالی از استاد پرسید و منم که فرصت رو غنیمت دیدم زود با چندتا Ctrl +Z کدهارو Undo کردم و برگشت به حالت اول و زود برگشتم به استاد گفتم استاد تموم شد تست میکنید Big Grin Big Grin Wink
هیچی دیگه ۲۰ رو گرفتم و رفتم. ولی این بیست خدایی حقم بود چون برنامه رو خودم نوشته بودم Smile

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , ف.ش , sahar121 , ماه بانو , maneshty , LORD0098 , m@hboobe , nina69 , Hera , atti joon , Sakura
ارسال: #۵۲
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
سلام
من یه سالی معلم کامپیوتر دبیرستان بودم با حفظ سمت: مسئول چاپ و تکثیر مدرسه Big Grin چون سنم کم بود و خیلی با بچه های مدرسه خوب بودم مخصوصآ سوم دبیرستانی ها تمام امتحانات رو یه نسخشو میدادم به کلاس بچه های " سوم ب " البته فقط درس های خواندنی مثل دینی ادبیات ... چون لو دادن درسی مثل حسابان رو خیانت میدونستم Tongue در کل خیلی سال خوبی بود یادش بخیر

هیچ هیولایی خطرناک تر از انسان نیست
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , شقایق.
ارسال: #۵۳
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
هوش من در تقلب
بزرگترین خیانت به بقیه و خودمون اینه که تقلب کنیم.
بعضی اوقات فکر میکنم اگر در دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی تقلب نکرده بودم کنکور کارشناسی بهترین دانشگاه قبول می شدم.دروس پیش دانشگاهی رو به غیر از دینی(معلم عزیز من و چند نفر رو میشناخت و بلا استثنا سر جلسه جامون رو عوض میکرد)همه رو از دوست عزیز آقا محسن تقلب گرفتم اونم در سطح کلان یعنی من فقط سر جلسه به گل و بلبل فکر میکردم و بعد دوست عزیز تمام سوالات رو روی پیش نویس نوشته بود و به من میداد و من می نوشتم
دوران دانشگاه هم که فقط ترم اول تقلب شدنی بود بعدش مراقبا رو کم کردن ولی بجاش دوربین گذاشتن و اگر سرمون رو میچرخوندیم یه مراقب میومد به ملاقات و ...

در کل استادی که سخت نمیگیره (البته اصولی) داره به دانشجوهاش خیانت میکنه.

ولی پاس کردن درسی با تقلب خیلی کیف داره البته مقطعی چون بعدش که برا ارشد می خونیم میگیم ای بوووووق
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon
ارسال: #۵۴
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
هوش من در تقلب
بعضی وقتها آدم از تقلب بدش میاد ولی میشه،
درس نظریه زبانها داشتیم، دوستم بیست ساعت قبل امتحان ی سری سوال اورد واسم گفت نمونه سواله گیرشون اوردم حل کن واسم،
منم حل کردم و فرداش دیدم همون سوالات، دقیقا سوالات امتحانمون بوده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , mhnz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۶۱۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۱۰۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۱,۹۵۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۲۷۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  در حاشیه تقلب های علمی اخیر yayarety ۱ ۱,۶۱۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۲۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۵۰ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۲۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۴۹۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close