زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فراخوان اعضایی که مایلند در اداره مانشت بصورت کوتاه مدت یا بلند مدت همکاری کنند.

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
فراخوان اعضایی که مایلند در اداره مانشت بصورت کوتاه مدت یا بلند مدت همکاری کنند.
سلام

"در مورد آزمون کارشناسی ارشد ، مباحث کاربردی":

انتخاب رشته هم که آخرین مرحله از کنکور ارشد ۹۲ هست که داوطلبان در اون نقش دارند هم تمام شد.
بعد از این دیگه کمتر دخالتی داوطلبان در تعیین مسیر روند ی که از ثبت نام شروع کردند دارن.
فقط برای داوطلبان مجازی یا غیر انتفاعی و امثالهم گاهی یه تکمیل ظرفیت در پاییز اعلام میشه.

البته از ۱۱ خرداد جمع داوطلبان آزاد و انفورماتیک هم به جمع منتظران می پیوندند.
در مانشت در این مواقع دربین بچه های کارشناسی که بیشترین آمار مانشت را دارند ،سه دسته افراد را داریم
۱- دوستانی که متاسفانه باید خودشون را برای اعزام به خدمت آماده کنند.
۲- دوستانی که حتما" قبول میشن ولی تا اواخر شهریور کار خاص و منظمی ندارند.
۳- دوستانی که حتما" قبول نمیشن و باید منتظر کنکور ۹۳ بمونند.
۴- دوستانی که معلوم نیست قبول میشن یا نه.

بجز دسته اول که براشون ارزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم بزودی برگردند ی افرصت بازگشت به مانشت داشته باشند. بقیه تقریبا" مدتی بیکارند.
حتی شروع برای مطالعه کنکور هم برای کسانیکه بهمن کنکور دادن و هنوز شارژ علمی شون مونده زوده.

بنابراین از دوستانی که مایل به آموزش مباحث کاربردی مفید برای بقیه را دارند ، دعوت بهمکاری میکنیم.
حالا یا بصورت ایجاد تالار و اداره اش. یا بصورت مباحثی مثل ادامه موضوعات کاربردی که در سایت هست در خصوص برنامه نویسی ، طراحی سایت و ... و یا افرادی داوطلب باشن که سوالات بقیه در سطح حرفه ای هر هفته پاسخ بدن.

در مورد مدیریت تالارهای موجود در مانشت ، بخصوص تالارهای درسی از دوستانی که تمایل دارند و سابقه فعالیت یا درصد بالای کنکور در اون درس یا تدریس در درسی و بیش از ۶ ماه سابقه عضویت دارند و یارتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور نیز درخواست میکنم ، اعلام آمادگی کنند.

در مورد مدیریت تالارهای مختلف درخواستهایی رسیده و بتدریج بعضی از مدیران جدید را اعلام میکنم. البته با توجه به زمان طولانی گذشته بعضی از دوستان امیدوارم شرایطشون عوض نشده باشه و من هم همه درخواستها را ببینم و کسی از قلم نیافته.

سعی میشه بیشتر تالارهای درسی بیش از یک مدیر داشته باشه تا امکان حضور بیشتر مدیران فراهم بشه.بنابراین حتی اگه در هفته میتونید بخشی از مدیریت یک تالار درسی را در حد حضور چند ساعته تقبل کنید بگید.
قبلا" هم گفته شده که مدیران پاسخگوی همه سوالات درسی نیستند ولی با توجه به تسلط نسبی، بر بحثها و پاسخهای درست نظارت دارند.

بعضی مدیران هم که مدت طولانی است ، حضوری نداشته اند و یا فعالیتی ندارند، پس از صحبت اگه تمایلی بهمکاری ندارند از جمع مدیران خارج میشن.

امیدوارم از این فراخوان استقبال کنید چون با توجه به تعداد زیاد اعضاء‌نمیشه با وضع موجود به سوالات و درخواستهای درسی پاسخ داد.
و عملا" من هم خیلی حضورم باید کمتر از اینی که هست بشه. اگه همکاری نکنید بعضی بخشها را ناچارا" می بندیم.

"در مورد تالارهای عمومی" :
در تالارهای عمومی و سرگرمی هم درخواستهای رسیده و امیدوارم باز هم دوستان علاقمند اعلام آمادگی جهت همکاری کنند.

"در مورد تالار زبان":
در اینمورد هم کسانیکه میتونن مشاوره یا راهنمایی کنند و تجربه دارند ، اعلام آمادگی کنند.

"مقطع دکترا" :
دوستانی که دانشجوی ارشد یا فارغ التحصیل و یا دانشجوی دکترا هستند هم در این زمینه منتظر همکاریشون هستم.

"اخذ پذیرش ، دانشگاههای خارج از کشور و ....":
کسانیکه اطلاعات کافی یا تجربه دارند یا دسترسی به منابع موثق و به روز دارند هم در این زمینه منتظرشون هستم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , atenaa , انرژی مثبت , reyhaneh64 , borna91
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
جناب فرداد در مورد تالار زبان من حدود ۱ ماه پیش نامه دادم خدمتتون و اعلام آمادگی کردم
الان هم که نتایج کنکور اومده، همچنان خوشحال میشم تو این تالار بتونم کمک کنم
۴
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
ببخشید حقوقم میدین؟Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
RE: فراخوان اعضایی که مایلند در اداره مانشت بصورت کوتاه مدت یا بلند مدت همکاری کنند.
من میخوام مدیر قسمت بن بشم.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 4

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , yasermrz
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
RE: فراخوان اعضایی که مایلند در اداره مانشت بصورت کوتاه مدت یا بلند مدت همکاری کنند.
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من میخوام مدیر قسمت بن بشم.

سلام. بن های کوتاه مدت یا بلند مدت؟ روزانه، هفتگی یا ماهانه؟ Smile
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط nina69.)
Big Grin
دست از سر بن و بنر بردار
هش دوساعت بن شدیاBig Grin

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بله هر ده سال یه بار حقوق میدیم.Smile

با سودش دیگه؟Smile
چقد میفتهBig Grin
البته از سود منظورم کارمزده:Wink

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ق.ظ

بن خرید دیگه؟Tongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , انرژی مثبت , Jooybari
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ق.ظ
Big Grin

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۷۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فراخوان داستان کوتاه fas ۱ ۲,۷۴۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrad1011
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۱۳۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۰۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۴,۳۴۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close