زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ی رتبه ۳۷ گرایش شبکه و ۶۰ گرایش تجارت

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط homa.)

بنام خدا
موفقیت شما را مجددا"در آزمون کارشناسی ارشد،تبریک میگم.بسیاری از داوطلبین شرکت کننده در این ازمون مایلند راه و روش شما را برای غلبه بر سد کنکور بدانند.پاسخهای شما در سالهای آینده برای بسیاری از داوطلبان مفید و مورد استفاده خواهد بود.
از اینکه لطف میکنید و سوالات مصاحبه را ،که سوالات جمع قابل توجهی از دوستان شما در مانشت هست جواب میدین بسیار ممنونم.
________________________________________________________________________________​​_________________________

مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

اسکندری هستم - متولد ۷۰- اهل مازندارنم - رتبه ۳۷ گرایش شبکه

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار خوندم - شهریور ۹۱ فارغ اتحصیل شدم

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

من به کامپیوتر علاقه داشتم به خاطر همین رفتم فنی که زودتر به خواستم برسم.البته بچه خیلی درس خونی بودم.به خاطر علاقه رفتم فنی

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

کاردانی دانشکده شریعتی تهران-کارشناسی غیرانتفاعی علوم فنون مازندران

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

من درس خون و معدل الف بودم.بیشتر درسا رو دوست داشتم و می خوندم .درسایی هم که دوست نداشتم یا از استادش خوشم نمیومد نمی خوندم

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟

از ترم اولی که کارشناسی قبول شدم به فکر ارشد بودم

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

من از وقتی درس شبکه رو تو دانشگاه پاس کردم خیلی به این رشته علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم ارشد ای تی شرکت کنم.

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

زبان ۱۶
مدیریت ۱۷
مشترک ۳۷
تخصصی ۴۰
معماری ۳۰

سال دومم بود.پارسال ۳۰۱ شدم

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

درس خوندن واسه دانشگاه خیلی با کنکور فرق داره.اینو از معدلای پایین بعضی از رتبه های خوب کنکور میشه فهمید

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

من از ۱۵ مهر شروع کردم و دقیقا ۴ ماه بی وقفه خوندم.البته چون سال دومم بود دیرتر شروع کردم.پارسال از شهریور شروع کرده بودم

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

من هفتگی برنامه ریزی می کردم.مطابق با سرفصل ازمون ازمایشی که خودم از خودم میگرفتم

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

من تو هر درسی ضعیف تر بودم بیشتر میخوندم

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

بدون پاسخ

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

بدون پاسخ

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

من کتاب خیلی عوض کردم. حتی برای بعضی دروس ۲ ماه قبل کنکور به یه منبع خوب رسیدم.
من منابعی که خوب بودن و می نویسم
گسسته:پوران (البته من گسسته خیلی ضعیف بودم کلاس رفتم ولی کتاب چاپ ۹۱ پوران خیلی خوبه)
معماری: پوران(معماری هم کلاس رفتم)
زبان: تست ها و لغات کنکورهای سالهای قبل و کنکورهای ازمایشی
مهندسی نرم: پارسه خوبه (ماهان و پوران و امتحان کردم خوب نبودن)
شبکه: کلی کتاب خوندم ولی اخرشم هیچ کدوم خوب نبود و تو کنکور ۲ تا شبکه زدم که فکرکنم یکیشون هم غلط بود!!! ولی من تو همین فروم از یه نفر شنیدم که یه کتاب زبان اصلی واسه شبکه خونده بود می گفت خوبه اسمش یادم نیس.از قبولی ها ی پارسال بود
سیستم عامل: پارسه بهترین منبعه
هوش: ۳ تا کتاب عوض کردم که بهترین و کامل ترینش راهیان ارشد (خلیلی فر)بود البته تستاش خیلی غلط داشت.ولی متن درسش عالی بود.بهتره تست و از یه کتاب دیگه مثل پوران بزنید
پایگاه: روحانی رانکوهی و مقسمی. البته مقسمی کافیه.۹۰ درصد مطالب پایگاه کنکور و پوشش میده
ساختمان داده و الگوریتم:پوران پژوهش و جزوه های مهندس یوسفی که از بچه های همین فروم اپلود کرده بود.دستش درد نکنه.یکی دو مبحث هم از ویس مهندس یوسفی استفاده کردم
مدیریت: من پوران خوندم ولی شما اصلا نخونید خیلی کتاب بدی بود
هفته اخر هم کتاب ۹ کنکور ارشد ای تی پوران و گرفتم.و تست های ای تی از سال ۸۲ رو زدم. کتاب خوبی بود.البته دروسی که مهندس یوسفی حل کرده بودن خوب بود ولی دروس اقای خلیلی فر مثل سیستم عامل و شبکه و ... خیلی بد حل شده بودن و غلط زیاد داشتن.

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

بدون پاسخ

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

دو سه تا درس و از رو مرجع خوندم.به نظرم در زمان دانشجویی همه درسا رو باید از رو مرجع خوند.خیلی به ارشد کمک میکنه

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

زبانم متوسطه.چون حوصله خوندن ریدینگ نداشتم سر جلسه ریدینگ نزدم.فقط لغاتی که بلد بودم زدم

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

بدون پاسخ

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

من هر هفته اینجوری برنامه ریزی می کردم .مثلا:
شنبه:گسسته – پایگاه - مهندسی نرم
یکشنبه: الگوریتم-سیستم عامل-شبکه و....
و مطابق با زمان ازمون ازمایشی هایی که خودم از خودم میگرفتم حجم دروس رو مشخص میکردم

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

تنها.رابطم و چند ماه با همه دوستام قطع کردم.تو خونه درس خوندم

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

بدون پاسخ

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

بدون پاسخ

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

بدون پاسخ

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

بدون پاسخ

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

من چون تومعماری و گسسته ضعیف بودم رفتم کلاس.برام هم خوب بود.حداقل ترسم از گسسته ریخت .

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

موسسه ای نرفتم.خودم سوالا رو از بچه هایی که می رفتن میگرفتم و مطابق زمانبندی از خودم ازمون میگرفتم. پارسه سوالای خیلی خوبی داشت

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

بدون پاسخ

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

بدون پاسخ

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

بدون پاسخ

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

بدون پاسخ

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

بدون پاسخ

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

بدون پاسخ

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

بدون پاسخ

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

بدون پاسخ

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه و دانشگاه کارشناسی ۳۰ درصد چون من تو دانشگاه های خوبی درس نخونده بودم.همه درسا رو خودم واسه کنکورخوندم و از قبل پایه خوبی نداشتم.دانشگاهت که خوب باشه خیلی درس خوندن برات راحت تره ولی دلیل نمیشه هرکی دانشگاه ضعیف خونده رتبه بد بیاره
کلاس کنکور بستگی به خو ادم داره که بتونه ازش استفاده خوب کنه واسه من خوب بود
کنکور ازمایشی واسه خودسنجی و شناسایی ضعف ها خوبه.۵ درصد
شرایط زندگی هم ۵ درصد.
اگر قرار بود شرایط زندگی تو کنکور من تاثیر بذاره من الان اخرین نفر کنکور بودم!!

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

دوست دارم انشالله متخصص شبکه بشم و حتما دکتری هم بخونم

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.

اگر بپرسد چند درصد توکل به خدا تاثیر داره میگم ۱۰۰ درصد. اگر به خدا توکل و اعتماد نمیکردم نمی تونستم این همه سختی و تحمل کردم

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

اول خدا بعد تلاش خودم و بعد شرایط سخت که کمکم کرد مصمم تر بشم

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

مدیریت از منبع بدی درس خوندم

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

بدون پاسخ

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

می خوام که بقیه حرفامو بخونن چون من اصل حرفامو نزدم.
روی صحبتم بیشتر با اونایی که امسال نتیجه نگرفتن یا اونایی که به خاطر نتیجه نگرفتنشون دلایلی چون ضغیف بودن دانشگاه کارشناسیشون و شرایط زندگی و این حرفا می دونن

من پارسال که ترم ۷ بودم تصمیم گرفتم واسه کنکور بخونم.البته اولش دودل بودم و می گفتم که همزمان با دانشگاه ،کنکور خوندن خیلی سخته ولی چون همونسال دیدم رتبه ۱ از دانشگاه خودمون بود ،منم ترغیب شدم واسه کنکور بخونم.
منم ۱۳ واحد سنگین(چون مجبور بودم) برداشتم و از شهریور هم شروع کردم واسه خوندن.
گفتم که پایهام خیلی ضعیف بود به خصوص تو درسی مثل گسسته.هر وقت گسسته میخوندم ناامید میشدم و اعصابم خورد میشد.چون دانشگاه هم داشتم نمیتونستم برم تهران کلاس.
خلاصه هم دانشگاه می رفتم هم درس می خوندم. ولی اصلا شرایط خوبی نداشتم.وقتی تو درسا به مشکلی برمی خوردم نا امید میشدم.دانشگاه هم که می رفتم خیلی بهم فشار می اومد هم استادا اصلا کوتاه نمی اومدن هم بچه های کلاسمون خیلی زوم کرده بودن رو من و ازم توقع یه رتبه خیلی خوب داشتن.همین استرسم و خیلی زیاد میکرد. روزایی که دانشگاه نمی رفتم ۱۰-۱۱ ساعت هم درس می خوندم ولی روحیه خیلی بدی داشتم.شرایط خونه هم اصلا خوب نبود. ما یه خونواده جمعیتی که چندتا خواهرزاده کوچیک هم داشتم که همش خونه ما میومدن.من و خواهر کوچیکم که اون هم کنکور داشت مجبور بودیم تویه اتاق درس بخونیم.
خلاصه خیلی درس می خوندم ولی احساس خوبی نداشتم .همش حس می کردم نتیجه نمی گیرم. حتی ۲۰ روز قبل کنکور گفتم می دونم قبول نمیشم کنکور نمی دم.ولی بقیه اصرار کردن که حتما برم کنکورم و بدم.
بالاخره کنکور و دادم و رتبم شد ۳۰۱ . با اون شدتی که من درس خونده بودم هرکسی جای من بود و همچین نتیجه ای میگرفت حداقلش این بود که کلی گریه می کرد و ناامید می شد.
ولی من حتی به خودم اجازه ندادم یه قطره اشک بریزم.از همون لحظه که رتبمو دیدم گفتم من سال دیگه دوباره می خونم.ولی همه گفتن اشتباه می کنی هرجا قبول میشی بزن.نمون برای سال دیگه.
ولی من مصمم شدم که سال بعدش بخونم.دانشگاهم تموم کردم . شهریور پروژمو که دادم.امام رضا طلبید و رفتم مشهد که یه روحیه مجدد بگیرم. خدا روشکر خیلی تاثیر خوبی داشت.
اومدم و ۲ تا کلاس تهران ثبت نام کردم و هفته ای یکبار می رفتم تهران.رفت و امدم خیلی سخت بود و خستگی داشت ولی خیلی اعتماد بنفسم و بالا برد وتاثیر خوبی داشت.۴ ماه کامل ارتباطم و باهمه دوستام قطع کردم و بس نشستم تو خونه.با روحیه خیلی خوبی شروع کردم. امسال هم شرایط خونه فرق خاصی با پارسال نداشت.باز هم شلوغ بود.ولی برای من اصلا اهمیتی نداشت.
حتی می خواستم برم کتابخونه درس بخونم.ولی شهر ما اینقدر بی امکاناته که حتی کتابخونه مناسب برای درس خوندن نداره.منم مجبور شدم خونه بمونم.
واقعا وضعیت خونمون فاجعه بود.من اتاق شخصی نداشتم.داشتم درس می خوندم یه دفعه خواهر زاده های دوقلوم که ۲ سالشون بود درو باز میکردن می اومدن کنارم مینشستن!!
فقط به این فکر میکردم که باید تمام تلاشم و بکنم. اگرسوالی برام پیش می اومد تو مانشت مطرح می کردم و خیلی زود جوابمو میگرفتم.خلاصه اینکه یه حسی در تمام این مدت بهم میگفت که نتیجه میگیرم.من تمام تمام تلاشم و کردم.قصدم رتبه زیر ۲۰ بود.ولی حالا که ۳۷ شده اصلا ناراحت نیستم.چون حتما خواست خدا بوده.خدا رو واقعا شکرمیکنم که تلاشمو بی ثمر نگداشت.
از اقای تنهایی مدیر مانشت وهمه بچه هایی که برای مانشت زحمت می کشن واقعا ممنونم وبراتون واقعا ارزوی بهترین هار رو دارم.این فروم خیلی خیلی به من کمک کرد و تو موفقیتم تاثیر داشت.
از بچه هایی که شرایط سختی دارن یا خوندن و نتیجه نگرفتن خواهش میکنم خودشون و نبازن.قرار نیست همیشه ادم بار اول نتیجه بگیره.هیچ وقت امید و توکلتون و به خدا از دست ندید
برای همه اونایی که قراره سال ۹۳ کنکو ارشد بدن و اونایی که امسال قبول شدن ارزوی موفقیت دارم
ممنونم

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

بدون پاسخ

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

بدون پاسخ

________________________________________________________________________________​​_________________________

از اینکه با دقت و صبر و حوصله و صرف وقت به سوالات دوستانتون جواب دادین بی نهایت سپاسگزارم . براتون آرزوی موفقیتهای بیشتر در مسیر علم و دانش و در زندگی دارم.

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , CS_IT , shahbazi , Mohammad-A , s.sadri , hemoso , atenaa , ramzi , Aurora , deh-ab , mahkaameh , Mänu , انرژی مثبت , mahbube92 , friends , saba_1984 , Mahbanoo313 , sara_sb92 , Solmaziranica , reyhaneh64 , r.jafari , jparisa , x86 , - rasool - , dzzv_13 , Good! , virtual girl , مصطفی۲۳ , احسان مومنی , آرمانا
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
دوست دارم مرد .

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة مولانا امیر المومنین علی بن ابیطالب (ع) .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ
سلام
واقعا آفرین .
۱
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ی رتبه ۳۷ گرایش شبکه و ۶۰ گرایش تجارت
پشتکارتون جای تحسین داره
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)swensen نوشته شده توسط:  دوست دارم مرد .
ایشون کاردانی شریعتی بودند پس حتما خانم هستندBig Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
بهتون واقعا تبریک میگم از خوندن مصاحبه تون واقعا لذت بردم انشاا... همیشه موفق باشید.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
عالی بود
بخصوص شرح شرایط زندگی که خیلیای ماها ممکنه مشابه اونو داشته باشیم
یه جورایی حرف دل خیلیا بود
مرسی
اوناییکه امسال ارشد میدن پیشنهاد میکنم این مصاحبه رو نگه دارن هروقت خسته و ناامید و دلشکسته و... شدن فقط یه نگاه بهش بندازن
قول میدم جون دوباره میگیره
باز هم ممنووووووون!!

بدو جا نمونی...
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
تبریک میگم و موفق باشید
مرسی که مصاحبتونو زود گذاشتین بقیه بر و بچز IT انگار اعتقادی به مصاحبه کردن ندارن Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima2007
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
میشه کلاسایی که رفتید هم بگید کجا و با کی؟ من معماریم ضعیفه و دنبال کلاس خوبم هستم
ممنونم
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
چرا از بچه های آی تی فقط یه نفر مصاحبه گذاشته ؟!

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
سلام، تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشید، سوالی داشتم ، میخواستم بدونم ، بیشتر تمایل داشتید صبح ها درس بخونید یا بعد از ظهر ها ؟ تمرکز درس خوندتون در صبح ها بیشتر بود یا بعد از ظهر ها ؟
ممنون

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ی رتبه ۳۷ گرایش شبکه و ۶۰ گرایش تجارت
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ)ubc نوشته شده توسط:  سلام، تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشید، سوالی داشتم ، میخواستم بدونم ، بیشتر تمایل داشتید صبح ها درس بخونید یا بعد از ظهر ها ؟ تمرکز درس خوندتون در صبح ها بیشتر بود یا بعد از ظهر ها ؟
ممنون

مرسی.این بستگی به خود شخص داره.برای من فرقی نداشت.هم صبح می خوندم هم عصر

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ubc
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ق.ظ
آورین
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ق.ظ
سلام واقعا تبریک میگم
توصیه آخرتون عالی بود انشاالله موفق باشید
چطور اینهمه انگیزه داشتید که خسته نشدید؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۹ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close