زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی وضعیت خوابگاه های شریف امیرکبیر و تهران

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط irisadaf.)
تو مانشت برای بررسی وضعیت خوابگاههای شریف امیر کبیر و تهران خیلی وقت گذاشتم . فقط یکی از دوستان را دیدم به نام ali آقا که خیلی خوب وضعیت خوابگاههای امیرکبیر را توضیح دادن که البته من امیرکبیر را نمیزنم چون طبق دفترچه امسال به دانشجویان از نیمسال دوم به بعد خوابگاه میده و نیمسال اول اصلا خبری از خوابگاه نیست . اما امیدوارم بچه های ارشد دانشگاههای تهران و شریف مثل همین ali آقا در مورد خوابگاهای خودشون توضیح بدن:
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  آقا مهدی
اول که تشریف میارد می روید خوابگاه عاشوری که نزدیک میدان امام حسین هست بدترین خوابگاه امیرکبیر مسیرش هم نیم ساعته پیاده و با BRT میاید تا دانشگاه.غذا هم نمیارن اونجا و ۵ روز هفته رو باید بیاید دانشگاه غذا بخورید و فکر کنم ۵ شنبه و جمعه ها رو میارن اونجا. مسیرش هم خیلی شلوغه اذیت میشید

خوابگاه شرفی که نزدیک دانشگاه هست ۱۰-۱۵ دقیقه تا دانشگاه پیاده بیاید میرسید و تو خیابون ولی عصر هست، غذا هم مثل عاشوری هست.

خوابگاه کشاورز که تو نیاوران هست کوچه منایی.واسه دانشجو های دکتری هست که ارشدها هم هستن راهش خیلی خیلی دوره اما غذا رو ۶ روز هفته هم نهار و هم شام رو میارن خوابگاه.جمعه ها هم نمیارن یعنی چون قیمتش زیاده کسی رزرو نمی کنه.۱۰ دقیقه ای هم می تونی بری حسینیه جماران و ۲۰ دقیقه پیاده بری پارک جمشیدیه.

از خوابگاه صبح ها از ساعت ۶/۵۰ و ۷ و ۸ و۸:۳۰و۹و۹:۳۰و۱۰و۱۱ سرویس رایگان میبره دانشگاه و بعد از ظهر ها هم از ساعت ۱:۳۰و۲:۳۰و۳:۳۰و۴و۵و۶:۳۰و۷و۸و۸:۴۵ از دانشگاه میاره خوابگاه. زمان مسیر هم از ۳۰ دقیقه میشه تا ۷۰ دقیقه تو شرایط بارونی ۹۰ دقیقه

پیشنهاد من : اول یک دوست شبکه ای پیدا کن و بعد با اون تو خوابگاه هر کدوم که خواستی برو
اگه رفتی شبکه ترم اول شبکه پیشرفته خیلی وقت میگیره و اگه آمدی امنیت معماشناسی و آزمایشگاه آپا و سمینارهای ورودی های ۹۱ خیلی وقتت رو می گیره.
تبصره: ترم اول به ورودی های جدید شرفی رو نمیدن و پارتی می خواد بیشتر بیشتر عاشوری میدن و در مواردی هم کشاورز

محدودیت اینترنت ۳۰ گیگابایت ماهیانه
خوابگاه کشاورز یک سالن بدن سازی داره - فوتبال دستی- والیبال و فوتبال چهارشنبه شب ها هم نوبت استخر داره(سرویس رفت و برگشت ۱۰۰۰ تومن هزینه)
سالن مطالعه هم داره
نمازخونه هم هست که توش میشه درس خوند
سایت کامپیوتری هم داره
فروشگاه هم داره
لباس شویی و اتو و جارو برقی هم داره
حمام گرم گرم گرم هم داره
اتاق ها حداکثر ۵ نفره هست.

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , MajidManesht2012 , reyhaneh64 , M a h d i
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط irisadaf.)
RE: بررسی وضعیت خوابگاه های شریف امیرکبیر و تهران
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  و باز هم در مورد تهران :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینا همش متمرکز بر روی اینه که چه درسایی ترم اول بگیریم و این حرفا... درمورد خوابگاهها که چطوریه ؟ آیا خودمون حق انتخاب خوابگاه داریم یا بهمون یکیشو میدن؟ کدوم خوابگاه هر کدام چه مزایا و چه معایبی داره و...... انصافا تو این ۳ تا لینک چقدر در مورد خوابگاههای شریف وتهران توضیح دادن آخه ؟ خواهشا خودتون یه کم نگاه بندازین .... من یه توضیحاتی مثل توضیحات در مورد امیرکبیر که تو بالا گذاشتم میخوام ... اگه واقعا اطلاعاتی نداشته باشم چون مسئله خوابگاه به خاطر شرایط خودم مهمه مجبورم تهران را کلا بیخیال شم....
حالا از شما که فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی هستین میپرسم آیا واقعا اختلاف تهران و اصفهان در آینده کاری و دکتری و .... اینقدر زیاده که همه میگن اگه تهران نزنی با این رتبت و چون سهمیه رتبه اول داری کل عمرت را پشیمون میشی یا اینا همش اسم و رسمه فقط؟!!!!!

۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط irisadaf.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  معمولا" در هیچ دانشگاهی حق انتخاب خوابگاه با دانشجو نیست. فکر کنم خوابگاه نبودینا.Smile
تصورتون بیشتر شبیه انتخاب هتل برای اقامت هستSmile
مگر اینکه خوابگاههای پولی باشه که بعضی دانشگاهها دارند.

توضیحات دقیق تر را دانشجوهای دانشگاه میتونن بدهند. الآن با توجه باینکه ترم تا آخر اردیبهشت تمام میشه کمتر دانشجویان سر میزنن.
میتونید تا روز آخر صبر کنید شاید اطلاعاتی اومد.
نه من اصلا زندگی خوابگاهی را ااصلا تجربه نکردم و اصلا نمیدونم چطوریه فقط یه چیزایی شنیدم و تو این چند روزه هرچی تو سایتای اینور و اونور خوندم دلسردتر شدم.... کلی استرس دارم که نکنه اینقدر بد باشه که برای تحصیلم مشکل درست کنه و از اونطرف هم خوب نمیتونم بیخیال دانشگاهای تهران بشم

خوابگاههای پولی یعنی چه و چطوره ؟ هزینه هاش چطوریه؟

۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  حالا از شما که فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی هستین میپرسم آیا واقعا اختلاف تهران و اصفهان در آینده کاری و دکتری و .... اینقدر زیاده که همه میگن اگه تهران نزنی با این رتبت و چون سهمیه شاگرد اولی نداری کل عمرت را پشیمون میشی یا اینا همش اسم و رسمه فقط؟!!!!!
اگه میخواهید اپلای کنید و برید خارج ، بین شریف و تهران و اصفهان تفاوت قابل توجهی هست.
البته تحصیل در یک دانشگاه رتبه برتر و بین دانشجویان رتبه برتر قطعا" شما را به تلاش بیشتری وامیداره . ولی اینجوری هم نیست که یک ارشد در ۴ ترم کلا" کل زندگی آدم را تحت تاثیر زیادی قرار بدهد.
من آشنایی دارم که خانم هستند کارشناسی را صنعتی اصفهان خوند. ارشد تهران قبول شد ولی بجهت ازدواج انتقال گرفت رفت دوباره صنعتی اصفهان.
دکترا پلی تکنیک خوند و الآن استاد دانشگاه اصفهانه.
اگر قصدتون خارج نیست و تو خوابگاه راحت نمی تونید درس بخونید و روحیه دوری از خانواده یا زندگی جمعی در خوابگاه را ندارید ، همان اصفهان را انتخاب کنید . تلاش بیشتر و وقت بیشتری که میگذارید و آرامش بیشتری که دارید بنظر من ترجیح داره و ارشد به تنهایی زندگی کسی را تا بحال زیر و رو نکرده. همه اونهایی که شریف خوندن ، زندگی شون زیر و رو نشده . همه اونهایی هم که اصفهان خوند بدبخت نشدنBig GrinBig GrinBig Grin
دو ترم درسه و دو ترم هم تلاش دانشجو . بقیه اش که میگن اسم و برند دانشگاهه. که تو اپلای چقدر معروفتر باشه. البته برای جبران دانشگاه کارشناسی از نظر جمع جبری خوبه. یعنی اگه کارشناسی در یک دانشگاه متوسط یا متوسط به پایین بوده اید ، ارشد شریف تا حدودی مدرک کارشناسی را بیشتر از اصفهان جبران میکنه. برای استخدام در سازمانهای دولتی(البته بند پ هم بی تاثیر نیست) . ولی برای هیئت علمی ، تلاش شما و کمی پارتی بیشتر جواب میده.

خیلی ممنون. من تو همین تهران رفتنش موندم ،چطور اپلای بگیرم؟:دی اصلا به فکر اپلای و این قصه ها نیستم. هدف اصلیم اینه که استاد بشم چون خیلی به درس دادن علاقه دارم تو دانشگاه خودمون که کلی کمک استادی کردم.... بنابراین به فکر استخدام دولتی و بازار آزاد و این حرفا هم نیستم .... فقط اگه یکی پیدا میشد که مثل من بوده شرایطش که اصلا زندگی خوابگاهی را تجربه نکرده بوده و ارشد خوابگاهی شده بوده میتونست تجاربش و توصیه هاش را بهم بگه خیلی دلم آروم میشد...

۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
فکز نکنید چون رتبم خوب نشده میگما:
پسر داییم لیسانسشو دانشگاه شیراز بود،فوقشو شریف(البته رشتش مکانیک بود)با معدل بالا از شریف فارغ التحصیل شد.پایان نامشم ترکونید.اما اون چیزی که تو زندگی دنبالش میگشت رو پیدا نمیکرد!ولی ۳ سال پیش تو لاتاری گریین کارته آمریکا گرفت و رفت.................
و الان داره اونجا سینما میخونهBig Grinباهاش که صحبت میکنم میگه زندگی انقد حرص هایی که میخورید نیست........................................
هرچی که خدا بخواد همون میشه

پرواز را بخاطر بسپار.............
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
امیرکبیر پارسال هم گفته بود از نیمسال دوم خوابگاه می ده اما روز اول همه رو فرستاد خوابگاه

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  امیرکبیر پارسال هم گفته بود از نیمسال دوم خوابگاه می ده اما روز اول همه رو فرستاد خوابگاه
آخه اینطوری ریسکه که بزنیم بازم....

۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
نیست شما بزن امیرکبیرو مطمئن باش شب اول-دوم تو خوابگاه می خوابی. اینو مطمئن باش.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  نیست شما بزن امیرکبیرو مطمئن باش شب اول-دوم تو خوابگاه می خوابی. اینو مطمئن باش.

اگه دادن نمیتونیم همون اول ثبت نام یا اوایل ترم خودمون خوابگاه نیاوران را انتخاب کنیم یا مجبوریم هر جا گفتن بریم و چاره ای نیست؟!!

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  امیرکبیر پارسال هم گفته بود از نیمسال دوم خوابگاه می ده اما روز اول همه رو فرستاد خوابگاه

,وضعیت خوابگاه برای شبانه هاش به چه صورته؟؟؟
شنیدم میگن خیلی سخت میدن؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
امروز اینقدر از خوابگاههای شریف بد شنیدم که اعصابم دوباره ریخته به هم.... میگن طرشت ۳ که داغونه و خیلی کثیفه پر از انواع حشرات.... شوریده هم که از همه بدتر شاید یه کم وزوایی خوب باشه که اونم دوره .همشونم ۸ نفره و ۱۰ نفره و شلوغ که نمیشه شبای امتحان درس خوند....غذاهاشون افتضاحه...... خوابگاهها شام خبر نیست گاهی اوقات .... پنج شنبه و جمعه هم خبری از غذا نیست..... سرویس خوابگاهای دور به دانشگاه را کم کم میخوان بردارن سال پیش هم داغون بوده...... یعنی داغونما داغون..... یکی میگه هر هفته زورگیری و دزدی میشه.... میگن تو خوابگاهها یه عده هستن سیگاری نمیذارن بخوابی..... فقط و فقط میگن خوابگاهای دکتراش خوبه بقیش افتضاحه.....
خداییش یکی پیدا شه امیدواری بده........ دیگه کم کم به این نتیجه میرسم فقط صنعتی اصفها ن واصفهان را بزنم و تموم . تهران هم مال خود تهرونیهاست نه مال شهرستانیها

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
من یکی دو هفته خوابگاه شوریده بودم انقدر ها هم دیگه بد نبود، درسته حشره بوده ولی دیگه انواع حشرات نبود بعضی وقت ها یه چیزایی بود. زورگیری هم گویا این اواخر بوده اطراف دانشگاه. اوایل ترم یک اومدن گفتن هرکی میخواد بره خوابگاه ایساتیس که گویا تازه ساز بود.
در نهایت شما قراره خوابگاه برید و طبیعیه با خونه فاصله داشته باشه. اگه خیلی با خوابگاه مشکل دارید میتونید اطراف دانشگاه خون اجاره کنید. اگه چند نفر بشید هزینه ها تقسیم میشه.
اگه هیکل گنده ای دارید میتونید تا حدی بقیه رو مجبور به رعایت حقوق متقابل کنید. Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf , gunnersregister
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من یکی دو هفته خوابگاه شوریده بودم انقدر ها هم دیگه بد نبود، درسته حشره بوده ولی دیگه انواع حشرات نبود بعضی وقت ها یه چیزایی بود. زورگیری هم گویا این اواخر بوده اطراف دانشگاه. اوایل ترم یک اومدن گفتن هرکی میخواد بره خوابگاه ایساتیس که گویا تازه ساز بود.
در نهایت شما قراره خوابگاه برید و طبیعیه با خونه فاصله داشته باشه. اگه خیلی با خوابگاه مشکل دارید میتونید اطراف دانشگاه خون اجاره کنید. اگه چند نفر بشید هزینه ها تقسیم میشه.
اگه هیکل گنده ای دارید میتونید تا حدی بقیه رو مجبور به رعایت حقوق متقابل کنید. Big Grin
ایساتیس را که میگن دیگه به این راحتیها به کسی نمیدن. اجاره تهران که حالا تقسیم هم بشه بازم خیلیه دیگه. مشکل منم دقیقا نداشتن همین هیکل گندست دیگه . کاملا برعکسش هستم . اگه کسی زور بگه تو خوابگاه با این رفتاری که از خودم سراغ دارم میدونم نمیتونم کاری بکنم و تنها کاری که انجام میدم اینه که شب میرم تو سالن میخوابم.....

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
اگه اجاره یه واحد آپارتمان ماهی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان باشه ۴ نفر که باشید میشه نفری ۲۵۰۰۰۰ تومان.
به هر حال ارشد کلا دوره کوتاهیه اصلا نمیفهمید کی شروع شد و کی تموم شد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf
ارسال: #۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه اجاره یه واحد آپارتمان ماهی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان باشه ۴ نفر که باشید میشه نفری ۲۵۰۰۰۰ تومان.
به هر حال ارشد کلا دوره کوتاهیه اصلا نمیفهمید کی شروع شد و کی تموم شد.

نمیدونم ... توکل بر خدا

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۷۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۵۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۱۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۷۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۵۴ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close