زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93

ارسال: #۱۰۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
من تمرینات بند اول در فصل اول گریمالدی رو شروع کردم، امیدوارم با روزی ۲ ساعت درس خوندن بهتون برسم
موفق باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
RE: تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  من تمرینات بند اول در فصل اول گریمالدی رو شروع کردم، امیدوارم با روزی ۲ ساعت درس خوندن بهتون برسم
موفق باشید

اصن گویا قرار همینه..شروع با روزی ۲ ساعتSleepy
راجع به سر گروه هم شدیدا موافقم. کسی که تاپیکو راه انداخته بشه سرگروه دیگهSmile

Keep Going
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra.motahari68@gmail.com , Mohammad.K , fa_karoon
ارسال: #۱۰۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)green seven نوشته شده توسط:  بچه ها ۲۵٪ اول ساختمان داده و طراحی الگوریتم با توجه به سرفصل های پارسه و کتاب CLRS چیا میشه خیلی گیج کنند است ؟؟؟

فصل های ۲و۳و۴و۶و۷و۸و۹و۱۰ از جلد اول
و پیوست ت از جلد دوم ک درمورد ماتریس هاست
درمورد ارایه ها نمیدونم جایی تو clrs ازشون حرف نزده به صورت فصل مجزاHuh؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۰۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط mastercandidate.)
دوستان مگه قرار نیست هماهنگ بخونیم؟
تا اونجایی که من دنبال کردم بحث رو، همگی می گفتن گسسته بخونیم حتما!
روزی ۲ ساعت. مگه بیشتر از گسسته میشه خوند آخه ؟
تازه بگیم آره، ساختمان سنگینه... در کنار گسسته آدم ضعف می کنم Sad

(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)mafia1990 نوشته شده توسط:  یک نکته خیلی مهم به هیییییییییچ وجه کتابای مدرسان شریف رو نخرید
یعنی من دارم کتابای مقسمی رو میخونم بعد سوالای مدرسان رو ج میدم یعنی تا این حد بتون بگم مذخرف کامل
جدا؟؟Huh من می خواستم بخرم.Confused
جزوه پارسه خوبه؟
چه جوری میشه تهیه اش کرد؟ حتما باید بری خود موسسه و عضو شی؟
دوستان من هوش نگذروندم، به نظرتون کلاس برم یا خودم بخونم اوکیه؟ می خواستم کلاس نصیر برمBlush

(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  من تمرینات بند اول در فصل اول گریمالدی رو شروع کردم، امیدوارم با روزی ۲ ساعت درس خوندن بهتون برسم
موفق باشید

مثه همیم Smile میــــــشه Shy

Keep Going
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۱۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان....
واسه ساختمان من هورویتز رو شروع کردم....کسی هست این کتاب رو بخونه؟
آیا حل تمرین داره؟و اگه نداره ...حل تمریناش فایده ای داره؟؟؟
و دیگه اینکه کتاب پوران و مقسمی تیکه های مهمشو آوردن...بنظرتون وقت گذاشتن روش درسته؟؟
من امسال ساختمان داده کنکور مهندسی کامپیوتر رو ۲تا غلط زدم...ولی نیگا میکردم...رتبه برتر ها هم نزده بودن این درسو...
یجورایی دودلم....نمدونم چیکا کنم این درسو...
راهنمایی کنین...
ارسال: #۱۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
والله همه رتبه برتر ها رو CLRS و حل تمرینش بیشتر تاکید داشتند تا هورویتز
البته اکثرا پیشنهاد دادند مثلا با پوران یا پارسه شروع کنید هرجا به مشکل خوردید برید سراغ CLRS

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman
ارسال: #۱۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
خب دوستان من دریک برگه اسم درس ها، کتاب ها و جزوات و هم چنین کتاب های تستی که شخصا با سرچ و پرس و جو از افرادی که کنکور داده بودن نوشتم و این لیست رو خودم می خوام اگر خدا توفیق دادBig Grin
برای شما هم می ذارم.
[تصویر:  ?5z2kml71ik8wicc]
لینک دانلود :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من هر کسی هم ی همچین کاری بکنه تا برای منابع و خوندن اون ها به یک جمع بندی یکسانی برسیم.
و بعد چون منابع یکسانه یا حد اقل جمع بندی شده، بریم سر بازه های زمانی.
اگر هم کسی پیشنهادی داشت بگهBlush

Keep Going
ارسال: #۱۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط Mohammad.K.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  اصن گویا قرار همینه..شروع با روزی ۲ ساعتSleepy
راجع به سر گروه هم شدیدا موافقم. کسی که تاپیکو راه انداخته بشه سرگروه دیگه

والا بچه ها هرکدوم یه سازی میزنن...

من یه چیزی گفتم که حرف تقریبا اکثر بچه ها بود. یعنی با هماهنگی هم این تصمیمو گرفتیم

ولی الان خیلی تاپیک احساس میکنم شلوغ شده و یکی که تازه میخواد به گروه ما بپیونده اگر بیاد تاپیک رو بخونه گیج میشه.

دوستان، قرار بر این شده که طبق برنامه ریزی و منابع خودتون و طبق سرفصل پارسه شروع کنیم به خوندن درسهای مهم (دروس مشترک ) که بالاترین ضریب رو دارند. حالا یکی میخواد منبع بخونه، یکی دیگه میخواد تست بزنه، یکی دیگه...

رو این چیزا نمیشه به یک نقطه مشترک رسید چون نظرها متفاوته.

ازتون خواهش میکنم بگردید پستهای اضافه تون رو که به نظر خودتون اسپمه پاک کنید که یکم تاپیک خلوت بشه. فقط نکات مهم و کلیدی که فکر میکنید برای یه شخص تازه وارد لازمه بزارید باشه.

من یکبار دیگه برنامه رو اعلام میکنم دوستانی که موافقن سپاس بزنن و دوستانی که مخالفن پخ بزنن و دلیل مخالفتشون رو بگن. در صورتی که دلیلشون منطقی بود ، من این پستو ویرایش میکنم و نکته جدیدو میگم تا همه در جریان باشن.

شروع دوره: ۱ خرداد
پایان دوره: ۳۱ خرداد
سرفصل: پارسه، ۲۵% اول (دروس مشترک)
تاریخ رفع اشکال گروهی: ۱۱ خرداد، ۲۱ خرداد، ۳۱ خرداد

لطفا بعد از این پست، پست ندید!!!

ویرایش: از اونجایی که گفتم دوستان پست ندن و زحمت کشیدن پست دادن! و حالا نمیدونم دوستانی که سپاس زدن همه IT هستن یا نه! و از اونجایی که من خودم IT هستم، اگر قرار باشه من سرگروه IT باشم، باید یکی از دوستان نرم افزار و یکی از دوستان علوم به من کمک کنن که سرگروه اون رشته ها باشن.
ممنون

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , somaieh_hassani , fa_karoon , sanar.m , Mehman , be_sooye_movafaghiat , asiehmohammadian , atenaa , elynn66 , سردار خیبر , الهه نصیرپور
ارسال: #۱۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
این تایپیک برای ای تی هاست
ارسال: #۱۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط shokofe.)
اول از آقا محمد( mohammad.k ) معذرت میخوام که بعد پستشون پست گذاشتم چون سوالم ربطی به رفع اشکال نداشت که بخوام تا۱۰ خرداد صبر کنم فکر کردم مشکلی نداره که بپرسم به هر حال حذفش کردم.
دوما اگه توی صفحه اول پستارو بخونید قرار شد اینجا برخلاف عنوان تاپیک، همه گرایشا دور هم شروع کنند به خوندن ،مثل گروه ارشد ۹۲ پارسال. از اول تاپیک، هم بچه های هوش هم نرم پست گذاشتند مثل خانم mehman یا خیلیای دیگه.
در ضمن آقا محمد که تاپیک رو ایجاد کردند و یه جورایی سرگروه این تاپیک هستند موافقت کردند!!!!!!!

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
ارسال: #۱۱۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
من میخوام itشرکت کنم امــــا فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه که گرایش های دیگه هم تو تاپیک پست ارسال کنند و مشارکت داشته باشند چه بسا که مفیدتر و سازنده هم باشه ... البته من عذر میخوام که زودتر از سرگروه نظرم رو گفتم :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shokofe
ارسال: #۱۱۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
به نظر منم مشکلی نداره خواهشن همه گرایشها شرکت کنند..

m.m:
ارسال: #۱۱۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
بچه ها ازتون خواهش میکنم وقتتون رو روی خوندن مرجع هدر ندید!

کتابهای کنکوری خوب اون درس رو پیدا کنید و بخونید. هر جا مشکل داشتید به مرجع مراجعه کنید!

سرچ در گوگل و Wikipedia رو هم فراموش نکنید!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ati314 , Mehman , nina69 , be_sooye_movafaghiat , Mohammad.K , mafia1990 , shokofe , atenaa , barankhanom
ارسال: #۱۱۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
عجب!!!Cool
کو پستام؟Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate
ارسال: #۱۲۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
سلام
خواستم سوال کنم:
١. طبق ازمونای اینترنتی پارسه پیش میرید؟
٢. اگر کسی تو این ازمونا ثبت نام کرده، میشه بپرسم خوبه یا نه؟
ممنونم از توجه شما.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۲۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close