زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط Mohammad.K.)
Information تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93
سلام...

خیلی با خودم کلنجار رفتم که این تاپیکو بزنم یا نه ولی بالاخره زدم. اگر کار اشتباهی کردم و نباید تاپیک میزدم مدیران محترم لطفا با اعلام قبلی تاپیک رو ببندن.Confused

در این تاپیک قصد دارم بچه هایی که برای کنکور ۹۳ میخوان درس بخونن رو بصورت گروهی جمع کنیم و استارت کار رو بزنیم.Heart

انشاالله شروع کار از هفته اول خرداد خواهد بود. در مورد اینکه چجوری شروع کنیم و با چه درسی هم بعد از اینکه گروه شکل گرفت باهم تصمیم میگیریمIdea

پس منتظر دوستان عزیز هستم.Angel

این پست به مرور ویرایش میشه...

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi , Doctorwho , explorer , H3NGAM3H , be_sooye_movafaghiat , رقابت , sir_ams , ati314 , n_a602 , maxi , mohammadali1990 , pooyaa , saeedehs , sadeghb , zahra 67 , fse , ayubes , asiehmohammadian , Afroz , Mehman , somaieh_hassani , Fgh89 , loyal_mk , سردار خیبر , yalda_dd2000 , m_t_1369 , iApp , zahra.motahari68@gmail.com , deh-ab , lili6900 , Empire Neama , aydingol , sahar bano , zander , hamedit89 , miss_samira , pouya45 , mahkaameh , nasrolah , web132 , mary.moj , الهه نصیرپور , Smohsen , AZADEH.k , reza1371 , دکترنگاربه امید خدا , fereshteh JI , sara_13686868 , ahmad_gh1369 , masOom_abBasi , marisa
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ۹۳
آقا فقط یه نکته کوچکولو هستش که اونم اینه که احتمالا بعضیا مثه من خرداد امتحان دارن و امثال من فک کنم باید تیر ماه شروع کنیم.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mrsh69it , TnT , deh-ab , hadis31
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ
امتحانا این ترم زود برگزار میشه پس این خودش یه موقعیته واسه خوندن واسه ارشد.

من اکثر کتابامو با توجه به گفته ی دوستان مانشتی از نمایشگاه کتاب گرفتم

فقط یه سوال معدل تو ارشدو یکی میتونه واسه من توضیح بده ؟؟

آخه من پیام نوریم اگه خیلی تلاش کنم معدلم به ۱۳/۵ نمیرسه
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , deh-ab , sahar bano
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط Mohammad.K.)
RE: تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93
ویرایش ۲ :

احساس کردم چون گفتم تاپیک زیاد شلوغ نشه دوستان یکم راحت نیستن.

از همه دوستانی که سپاس زدن تقاضا دارم نظراتشون رو بگن.

یکی از دوستان گفته بود چرا گروه درسی تشکیل نمیدید که من گفتم جریانش رو نمیدونم پس در این مورد هم به من بگید جریان چیه؟

استارت کار: چهارشنبه ۱ خرداد (موافق ها و مخالف ها نظراتشون رو بگن باهم تصمیم بگیریم )

درس شروع : گسسته

منتظر نظرات دوستان هستم.ممنونBlush

سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asiehmohammadian , loyal_mk , deh-ab , sahar bano , fa_karoon
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
ببین اینطوری یکم کار سخت میشه.
مثلا یکی هست دوس نداره با گسسته شروع کنه.یکی دوس داره با هوش شروع کنه.
یکسری ها هم که مثه من باید از تیر شروع کنند.
باید اینا رو هم در نظر گرفت.
کلا اگه بخوای یه جمعی رو متقاعد کنی که طبق یک روال درس بخونن ، کار یکم سخت میشه.

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Mohammad.K , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
من با گروهی درس خوندن موافقم
مثل سالهای گذشته که بچه ها این کارومیکردن
خوبه که راجع به منابع و آزمونها وبرنامه ریزی بهم کمک کنیم
اما میتونیم هم از مطالبی که درمانشت وجود داره استفاده کنیم هم منتظربمونیم بچه های امسال مصاحبه هاشون وبزارن ویک تصمیم کلی بگیریم
وهمچنین با نظردوستمون هم موافقم نمیشه مجبور کرد که همه یک درس خاص و بخونیم ویا تویک زمان خاص درس بخونیم ویا ازیک برنامه ریزی خاص همه پیروی کنیم
بعضی موارد توی درس خوندن هست که نمیشه به کسی تحمیل کرد درواقع باید باتوجه به روحیات شخص وتیپ زندگی شخص انجام بشه که فقط خود افراد میدونن

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , explorer , Mohammad.K , deh-ab
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
به نظر من هم نشینیم اول یه کتاب رو تموم کنیم ، اینجوری خسته کننده میشه ، چند کتاب رو به موازات هم جلو ببریم ، بعد مثلا ۵نفریم ، آخر هفته هر کدوم از یه درس ، با توجه به منابعی که داریم ۱۰تا تست گلچین میکنیم و به سایر اعضا ارسال میکنیم و خودمون رو توی گروه به صورت هفتگی میسنجیم

و برای برنامه ریزی دقیق هم منتظر مصاحبه های دوستامون بمونیم که دقیق و سنجیده عمل شه که انشاله نتیجه بگیریم .

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , asiehmohammadian , Mohammad.K , hamedit89
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط Mohammad.K.)
نظرات دوستان همه متینه.

ولی بحث اینکه کی کدوم کتاب دوس داره نمیشه کرد.

با اینکه ۲ ۳ تا کتاب رو باهم پیش ببریم موافقم.

ولی باید کتابهای سنگین رو زودتر شروع کرد.

مثلا گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم ها.

ویرایش: دوستان منابع یادمون رفت. من امشب سعی میکنم منابعی رو که خوندم بنویسم. دوستان دیگه هم منابعشون رو بنویسن که باهم بهترین منبع رو انتخاب و شروع به خوندن کنیم.

سپاس‌گزاری شده توسط: yalda_dd2000 , zahra.motahari68@gmail.com
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ق.ظ
من از دوستان عزیزی که اینجور تاپیکها را باز میکنن خواهش میکنم باین نکته توجه کنند که امکان داشتن انواع و اقسام تاپیکها برای درس خواندن گروهی نیست.
مطمئنا" عده ای از دوستان پس از مدتی تاپیکهای مشابهی باز میکنن . مثل درس خواند گروهی در تیر ماه و غیره که سالهای قبل هم بود. بنابراین محدودیت داریم از این نظر.
از طرفی این تالار در دست راه اندازی است و احتمالا" تاپیکهاتون منتقل میشه.
دوستانی که میخوان فعالیتی خارج از مانشت انجام بدن و اینجا عضو گیری میکنن مشکلاتی قبلا" ایجاد شده و من خواهش میکنم اگه میخواین اینجا روند روتین برنامه ریزی و مطالعه داشته باشید همین جا کارتون را انجام بدین.

ضمنا" مانشت تالارهایی برای منابع برای سوالات درسی و غیره داره و فعالیتهای مختلف انجام شده در مانشت تحت نظارت مدیران هست. اگر در یک تاپیک راجع به همه چیز بخواهید بحث کنید مطمئنا" اون تاپیک حذف خواهد شد .
خلاصه اینکه
از فعالیت جمعی استقبال میکنیم ولی بعضی جاهایی که اطلاعات علمی رد و بدل میشه را در کانال ارتباطی خاصش و تحت نظارت میپذیریم.
تالارهای گپ و گفت هم اشکالی نداره ولی قبول کنید که محدود باید باشند.
این تاپیک بنا به گزارش ارسال شده ،از دید خارج شده بود و چون دوست گرامی علتش را پرسیدند گفتم همینجا عرض کنم.

موفق باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Mohammad.K , zahra.motahari68@gmail.com , asiehmohammadian , masoudalmas , fa_karoon
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
آره.لطفا منابعو زودتر بگین که منم بخرم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من از دوستان عزیزی که اینجور تاپیکها را باز میکنن خواهش میکنم باین نکته توجه کنند که امکان داشتن انواع و اقسام تاپیکها برای درس خواندن گروهی نیست.
مطمئنا" عده ای از دوستان پس از مدتی تاپیکهای مشابهی باز میکنن . مثل درس خواند گروهی در تیر ماه و غیره که سالهای قبل هم بود. بنابراین محدودیت داریم از این نظر.
از طرفی این تالار در دست راه اندازی است و احتمالا" تاپیکهاتون منتقل میشه.
دوستانی که میخوان فعالیتی خارج از مانشت انجام بدن و اینجا عضو گیری میکنن مشکلاتی قبلا" ایجاد شده و من خواهش میکنم اگه میخواین اینجا روند روتین برنامه ریزی و مطالعه داشته باشید همین جا کارتون را انجام بدین.

ضمنا" مانشت تالارهایی برای منابع برای سوالات درسی و غیره داره و فعالیتهای مختلف انجام شده در مانشت تحت نظارت مدیران هست. اگر در یک تاپیک راجع به همه چیز بخواهید بحث کنید مطمئنا" اون تاپیک حذف خواهد شد .
خلاصه اینکه
از فعالیت جمعی استقبال میکنیم ولی بعضی جاهایی که اطلاعات علمی رد و بدل میشه را در کانال ارتباطی خاصش و تحت نظارت میپذیریم.
تالارهای گپ و گفت هم اشکالی نداره ولی قبول کنید که محدود باید باشند.
این تاپیک بنا به گزارش ارسال شده ،از دید خارج شده بود و چون دوست گرامی علتش را پرسیدند گفتم همینجا عرض کنم.

موفق باشید.

ممنونم از آقا فرداد که لطف کردن تاپیک رو برگردوندن.

پس بنا به صحبت های ایشون ازین به بعد کار رو همینجا ادامه میدیم. فقط اطلاعات بروز شدن تاپیک رو میتونیم از طریق ایمیل به هم اطلاع بدیم که یوقت کسی از یک موضوع مهم جا نمونه.

من میخواستم یه تاپیک جامع داشته باشیم که همه موضوعات حواشی کنکور در اون مطرح بشه که ظاهرا میگن نمیشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Mehman
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ب.ظ
پچه ها....من نظرم اینکه کامپیوتر و آیتی همه با هم بخونیم ,مثل پارسال گروه ارشد ۹۲///
چون درسا اکثرا مشترک...و میتونیم به هم کمک کنیم...
حالا بازم هرجور صلاحه....
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Mohammad.K , خانه سبز
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)mrsh69it نوشته شده توسط:  امتحانا این ترم زود برگزار میشه پس این خودش یه موقعیته واسه خوندن واسه ارشد.

من اکثر کتابامو با توجه به گفته ی دوستان مانشتی از نمایشگاه کتاب گرفتم

فقط یه سوال معدل تو ارشدو یکی میتونه واسه من توضیح بده ؟؟

آخه من پیام نوریم اگه خیلی تلاش کنم معدلم به ۱۳/۵ نمیرسه

میشه بگید چه کتابایی گرفتین از نمایشگاه؟دوستان مانشتی چی معرفی کردن عایا؟
ارسال: #۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
نه شما هم بیا همه دوره هم جمع میشیم دیگه Big Grin

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , zahra.motahari68@gmail.com
ارسال: #۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
منم هستممممممم

زود بگید باید چه کار کرد و ...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , asiehmohammadian , hadis31

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۵۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۳۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۸۸۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۹۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  خرید کتاب های کنکور کارشناسی ارشدIt RoRo_kahani ۰ ۱,۶۰۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close