زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93

ارسال: #۷۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط sanar.m.)
RE: تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشدIT - 93
دوستان یه خواهش دارم:اینجا نمیخوایم ببینیم کدوم موسسه بهتره کدوم بدتر،این بحث رو میتونید تو تاپیک مربوط به خودش دنبال کنید
اینجا ما میخوایم طبق یه برنامه ریزی پیش بریم و درس بخونیم همراه هم و در آخر خودمونو محک بزنیم
به نظر من مهم نیست با آزمونای کدوم موسسه پیش بریم،هدف اینه که ببینیم چطور باید بخونیم و نقاط ضعفمونو برطرف کنیم تو این چند ماه تا هر ماه خودمونو آماده تر از ماه قبل ببینیم برای آزمون اصلی
پس به آزمونا به چشم یه چالش نگاه کنید
هدف سنجش آزمونا نیست،هدف سنجش خودمونه
خواهش دارم از مسیر اصلی این تاپیک دور نشیم
بازم ایشالا همه موفق باشییییییییییییییییمRolleyes

راستی راجع به سوالای درسیمون طبق گفته ی مدیران مانشت سوالا تو تالار خودشون مطرح بشه بهتره،چون اگه بخوایم یه تاپیک جدا برای طرح سوالا ایجاد کنیم،باز اون تاپیکم شلوغ میشه،مگر اینکه برای هر درس یه تاپیک جدا ایجاد بشه که اینکار قبلا انجام شده،پس بهتره سوالا تو تالارا مطرح بشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , H3NGAM3H , lili6900
ارسال: #۷۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط tarannom.)
*ولی واسه clrs حل المسائل cormen که یه pdf با ۴۲۹ صفحه هست رو میتونید دانلود کنید*
سلام. میشه لطفا بگید از کجا میتونیم دانلودش کنیم. ممنون

--------------------------------------------------------------------------------

*ولی واسه clrs حل المسائل cormen که یه pdf با ۴۲۹ صفحه هست رو میتونید دانلود کنید*

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)shokofe نوشته شده توسط:  خیلی معذرت میخوام من انتشارات گریمالدی و با clrs جابه جا نوشته بودمBlush

کتاب clrs یا مقدمه ای بر الگوریتم ها انتشارات نص
چهار جلد گریمالدی یا ریاضیات گسسته و ترکیباتی انتشارات فاطمی

هر چهار جلد گریمالدی به همراه راهنمای مسائل در این آدرس هست که سفارش بدید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن قیمت حل المسائلش ۱۸۵۰۰ یعنی تقریبا اندازه سه جلد اول خود کتابه ولی به نظر من کسی که میخواد گریمالدی بخونه باید بخرتش چون تمریناتش خیلی زیاده تقریبا بعد هر بخش کوچیک ۴۰تا تمرین داره آخر هر فصل هم ۴۰ تا تمرین تکمیلی داره!

ولی واسه clrs حل المسائل cormen که یه pdf با ۴۲۹ صفحه هست رو میتونید دانلود کنید.

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.
ارسال: #۷۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
من پیشنهاد میکنم از ۱ خرداد که شروع داریم به فاصله هر ۱۰ روز دور هم جمع بشیم در تاپیک مخصوصش ( که نمیدونم کدوم قسمته ) سوالامون یا اشکالامون رو مطرح کنیم. مثلا :

رفع اشکال اول: ۱۰ خرداد
رفع اشکال دوم: ۲۰ خرداد
رفع اشکال سوم: ۳۱ خرداد

نظرتون چیه؟

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shokofe , sanar.m , elynn66 , saeedehs
ارسال: #۷۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط shokofe.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)tarannom نوشته شده توسط:  سلام. میشه لطفا بگید از کجا میتونیم دانلودش کنیم. ممنون

سلام
واسه پیدا کردنش توی گوگل Introduction to Algorithms-Cormen Solution رو بزنید چون خیلی وقت پیش دانلود کردم لینکشو ندارم ولی یادمه توی مانشت هم بود. چند تا pdf دیگه هم واسه حل تمرین clrs هست که اگه کنار هم داشته باشیدشون حل المسایلتون کاملتر میشه.

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarannom
ارسال: #۸۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط sanar.m.)
آره آقا محمد،پیشنهادتون خوبه
اما به نظرم هر شب بیایم یه سر بزنیم و روحیه بگیرییییییییییییییییییییییییییییییمSmile
روحیه دادن به همدیگه خیلی مهمه

تاپیک مخصوص هر درسم میتونی تو تالار گفتمان مانشت پیداکنی

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)mafia1990 نوشته شده توسط:  راستی امروز به کتاب فروشی زنگ زدم میگفتن قراره پارسه کتابارو دیگه یکسره نده جدا جدا بده
حالا نمیدونم باید منتظر باشیم

تا اونجایی که من اطلاع دارم تکی نمیدن جز شبکه و سیتم عامل دکتر حقیقت رو.
من تو نمایشگاه کتاب امسال پرسیدم

فقط یه سوال،به قول دوستمون مسألتنBig Grin
اینجا کسی شیرازی نیست؟میخوام برم کتابخونه یه پایه میخوام
البته ببخشید این سوالو اینجا مطرح میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , mafia1990
ارسال: #۸۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  من پیشنهاد میکنم از ۱ خرداد که شروع داریم به فاصله هر ۱۰ روز دور هم جمع بشیم در تاپیک مخصوصش ( که نمیدونم کدوم قسمته ) سوالامون یا اشکالامون رو مطرح کنیم. مثلا :

رفع اشکال اول: ۱۰ خرداد
رفع اشکال دوم: ۲۰ خرداد
رفع اشکال سوم: ۳۱ خرداد

نظرتون چیه؟
منم پیشنهاد دادم که سوالاتمون رو در تاپیک جداگانه مطرح کنیم (فقط سوال و جواب. درد دل و روحیه و ..از این حرفا تو همین تاپیک :دی ) اما متوجه منظور شما نشدم یعنی واسه هر ۱۰ روز یک تاپیک ایجاد کنیم با این عنوانها ؟ اگر منظورتون همین باشه که من برداشت کردم خیلی شلوغ میشه فکر میکنم یک تاپیک جامع واسه طرح سوالات و پاسخ هامون کافی باشه (باید دید مدیران اجازه ایجاد این تاپیک رو هم میدن یا نه )
.....
و برای روحیه دادن بهم و اطلاع از روند مطالعه هم (که گاها میشه ضد روحیه دادن : دی )اگر تمایل داشتیم میتونیم یه گزارش کوچیک تو همین تاپیک قرار بدیم میتونه هفتگی باشه و البته اگر دوستان دوست دارن هرشب روحیه بگیرن و گزارش بدن ما استقبال میکنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanar.m
ارسال: #۸۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)Mehman نوشته شده توسط:  منم پیشنهاد دادم که سوالاتمون رو در تاپیک جداگانه مطرح کنیم (فقط سوال و جواب. درد دل و روحیه و ..از این حرفا تو همین تاپیک :دی ) اما متوجه منظور شما نشدم یعنی واسه هر ۱۰ روز یک تاپیک ایجاد کنیم با این عنوانها ؟ اگر منظورتون همین باشه که من برداشت کردم خیلی شلوغ میشه فکر میکنم یک تاپیک جامع واسه طرح سوالات و پاسخ هامون کافی باشه (باید دید مدیران اجازه ایجاد این تاپیک رو هم میدن یا نه )
.....
و برای روحیه دادن بهم و اطلاع از روند مطالعه هم (که گاها میشه ضد روحیه دادن : دی )اگر تمایل داشتیم میتونیم یه گزارش کوچیک تو همین تاپیک قرار بدیم میتونه هفتگی باشه و البته اگر دوستان دوست دارن هرشب روحیه بگیرن و گزارش بدن ما استقبال میکنیم

نه داداش منظورم اینه که سوالو جواب و اشکالمون رو که میخوایم در تاپیک های مخصوص خودش مطرح کنیم در اون تاریخ ها باشه.
به فاصله هر ۱۰ روز! همه آنلاین میشم و سوالا و اشکالاتمون رو باهم مطرح میکنیم. هر ۱۰ روز رفع اشکال باشه.

ارسال: #۸۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
آقا یا خانم مهمان نظر شما هم درسته،منم فک میکنم حرف شما درسته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman
ارسال: #۸۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ق.ظ
من هم موافقم که با گسسته شروع کنیم
تجربه سال پیش من ثابت کرده که گسسته اساس و پایه ی هر درسی هست
من هم هستم با این تفاوت که روزی دو ساعت فعلا فرصت درس خوندن دارم
موفق باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ق.ظ
مهندسین صلاح میدونن شروع کنیم
۳۰ام شده ها

اگر نمیدانی از من بپرس ،اگر قبول نداری با من بحث کن،اگر دوست نداری به من بگو،اما هیچ وقت در مورد من یک طرفه به قاضی نرو
----*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*--*-*-*-*-*-*-*-*-*--
ارسال: #۸۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط Mohammad.K.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ق.ظ)Empire Neama نوشته شده توسط:  مهندسین صلاح میدونن شروع کنیم
۳۰ام شده ها

خیلی عجله داریا Big Grin

استارت از ۱ خرداده...چهارشنبه

موفق باشی

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  من هم موافقم که با گسسته شروع کنیم
تجربه سال پیش من ثابت کرده که گسسته اساس و پایه ی هر درسی هست
من هم هستم با این تفاوت که روزی دو ساعت فعلا فرصت درس خوندن دارم
موفق باشید

دوست من قرار شد همه درسها رو باهم شروع کنیم..

طبق سرفصل پارسه...

سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۸۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
من از ۲۰ خرداد میام با هم بخونیم آخه دارم امتحانات پایان ترمم رو میدم و با رفع اشکال موافقم

شکست ها، ستون های موفقیتند
ارسال: #۸۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سلام
من و دوستم میخوایم امسال کنکور بدیم و رفتیم تمام ایتنرنت رو گشتیم و با اساتید متعددی هم مشورت کردیم و برای منابع به نتایج زیر رسیدیم و توی نمایشگاه خریدیم ، مینویسم شاید به درد شما هم بخوره :

ساختمان داده و الگوریتم :
مقدمه ای بر الگوریتم ها - CLRS - ترجمه دهقان و تابش - انتشارات نص - دوجلدی - قیمت : ۱۸۰۰۰ و ۲۵۰۰۰

شبکه :
شبکه های ارتباطی - گارسیا - ترجمه اصغری و غلامی و محمدی - انتشارات نیاز دانش - قیمت : ۱۵۵۰۰ (خواندن دو فصل آخر نیازی نیست)
شبکه های کامپیوتری - راس و کراس - ترجمه حاج رسولی ها - انتشارات نیاز دانش - قیمت : ۲۵۵۰۰
اصول مهندسی اینترنت - احسان ملکیان - انتشارت نص - قیمت : ۱۸۰۰۰ (خواندن ۵ فصل اول لازم و کافی)

معماری :
معماری کامپیوتری - موریس مانو - ترجمه سپید نام - انتشارات خراسان - قیمت : ۱۲۰۰۰
حل المسائل معماری موریس مانو - مریم محقق - انتشارات خراسان - قیمت : ۷۰۰۰ (البته فروشنده گفت خود آقای سپید نام این مسائل رو حل کرده)

هوش :
هوش مصنوعی - راسل - ترجمه راحتی و بهداد و تیموری - انتشارات دانشگاه امام رضا (ع) - قیمت : ۱۷۰۰۰ - جلد اول (جلد دوم نداره)

سیستم عامل :
سیستم های عامل - دکتر حقیقت - انتشارات پارسه - قیمت : ۲۹۰۰۰ (گفتند همین کتاب کافیه ، منبع نمیخواهد)

گسسته :
ریاضیات گسسه و ترکیباتی - گریمالدی - ترجمه رضوانی و شمس - انتشارات فاطمی - چهار جلدی - قیمت : ۶۲۰۰ و ۵۵۰۰ و ۷۰۰۰ و ۱۳۰۰۰ (البته نیازی به خواندن جلد چهارم نمی باشد)
حل المسائل ریاضیات گسسه و ترکیباتی - گریمالدی - ترجمه رضوانی - انتسشارات فاطمی - قیمت : ۱۸۵۰۰

پایگاه :
مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها - دکتر رانکوهی - انتشارات جلوه - قیمت : ۱۶۰۰۰

نرم :
مهندسی نرم افزار - پرسمن - ترجمه جعفر نژاد - انتشارات دانش نگار - قیمت : ۲۵۰۰۰ (گفتند بهترین ترجمه موجود در بازار)

برای کتابهای تست هم دوباره اطلاع میدم
اگر در منابع مشکلی هست اطلاع بدید ممنون میشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , Mehman , Empire Neama , shokofe , be_sooye_movafaghiat , mafia1990 , aydingol , somaieh_hassani , sanar.m , zahra.motahari68@gmail.com , arya_sad , fog , barankhanom
ارسال: #۸۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)mafia1990 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)sanar.m نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من اطلاع دارم تکی نمیدن جز شبکه و سیتم عامل دکتر حقیقت رو.
من تو نمایشگاه کتاب امسال پرسیدم
همین دوتاشم باز خوبه تکی بدن

نه بیشتر از دوتاس من توی نمایشگاه لیست تک فروشی هارو دیدم تا اونجا که یادمه اینا بود
زبان خارجه (تخصصی و عمومی)
آمار احتمال
سیستم عامل
ساختمان داده
فکر کنم ریاضی مهندسی
بازم بود ولی یادم نمیاد، من زبانهای برنامه سازی رو میخواستم که توی تک فروشیاش نبودSad

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mafia1990
ارسال: #۹۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
بچه ها این منابع مناسب هستند
پرسمن که ترجمه جعفر نزاد اصلا خوب نیست
یا درس شبکه ملکیان هم مرجع مگه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  خرید کتاب های کنکور کارشناسی ارشدIt RoRo_kahani ۰ ۱,۶۱۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close