زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۷۶ هوش، تا کجا ارزش داره تهران را بزنم؟!!!

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط irisadaf.)
۷۶ هوش، تا کجا ارزش داره تهران را بزنم؟!!!
سلام دوستان
تا قبل کنکور کلی انتظار نتایج را داشتم اما حالا که نتایجم تقریبا خوب شده کلی گیج شدم.
رتبه هام ایناس:
۷۶ هوش
۷۱ معماری
۱۶۲ نرم

(نظرم رو هوشه)
باید بگم سهمیه شاگرد اولی هم دارم و میشه گفت میتونم شریف، امیرکبیر یا تهران را بیارم... اما خانوادم که کلی اونام منتظر نتایج بودن، الان خوب ملاحظات خودشون را دارن و میگن غیر اصفهان نزن. میگن ارزش نداره بری تهران با مشکلات خودش و اینکه میگن خوابگاههای دانشگاههای شریف امیر کبیر یا تهران خارج از خود دانشگاههاست و دور از خود دانشگاهها . همچنین میدونن من یه آدمی هستم یه کم وسواسی و حساس که شاید زندگی خوابگاه با بعضی پسرا یه کم سخت باشه و....

حالا میخوام بدونم آیا واقعا خوابگاهها خارج از دانشگاههاست و دردسر رفتن به دانشگاه تو تهران شلوغ را دارم؟ خواهشا اگه میدونین کدوم از این دانشگاههای تهران ائم از شریف امیرکبیر یا تهران وضعیت مناسبتری از نظر نزدیکی خوابگاه و تمیزی خوابگاه را داره بگین....
آیا واقعا وضعیت خوابگاههای دانشگاههای تهران از لحاظ تر و تمیزی داغونه؟
آیا مسائلی مثل غذا و اینا حله چون من یکی که اصلا اهل آشپزی نیستم :دی
آیا واقعا ارزش علمی دانشگاههای تهران خیلی بیشتر از اصفهانه؟

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , SaMiRa.e
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ
۷۶ هوش ... خانوادم میگن تهران نرو ...درخواست مشاوره
راست میگه زندگی خوابگاهی واقعا سخته کما اینکه صنعتی اصفهان خیلی تو کامپیوترخوبه.

البته من مثل شما بودمو عادت کردم دخترکه نیستیم که تازه اوضاع درسم بهتر شد.

خوابگاهها هم تاجایی که شنیدم وضع داخلیش خوب نیس اما علم وصنعت حتی سرویس خوابگاهم داره!

بازم من شخصی من اینه که اگه خیلی تهران اومدن واست تابو نشده اصفهان راحت تری
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ق.ظ
دوستان درست میگین همه ولی یه چیزایی شنیدم از خوابگاههای تهران که اینجا جاش نیست بگم اما خودمم خیلی دلسرد شدم

۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
سلام

باید همه جوانب رو در نظر گرفت!بعضی ها مثل من در دوران قبل دانشگاه روی یه اصل نا مشخص خیلی دوست دارن بیان تهران. کلا چشم بسته همه چیز تهران خوبه. حتی بدیهاش(شلوغی،ترافیک،هوای بد،مشکلات دانشگاه و و و)

اما بعضی ها واقع بین اند و دو دو تا چهارتا میکنن.

هر شخصی به نظر من در یک سنی یهو احساس میکنه چقدر خانواده براش مهمه!با هم بودن براش مهمه! پس ببین پیش خانواده بودن چقدر برات مهمه!
بعضیا از اینکه بعد کلاس برن تو آغوش گرم خانواده لذت دنیا و آخرت رو می برن. اما بعضیا فوری حس تکرار بهشون دست میده و دیگه اصلا احساس درس خوندن و دانشگاه و ارشد ندارن(انگار دارن میرن دبیرستان!)

اینکه چیزایی در مورد خوابگاه شنیدی همیشه بوده و هست! در مورد س ربازی هم بوده و هست! خود آدم مشخص میکنه کجاها باشه و با چیا دست و پنجه نرم کنه!

افق دیدت رو باید وسع تر کنی. بنظرم تو ذهنت به مواردی گیردادی که فقط بکس باد داره !چند تا سنگ اراده بنداز زیر لاستیک تصمیم و گازش رو با ملایمت و دقت بگیر!

موفق باشی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf , x86 , reza777gh
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
RE: 76 هوش ... خانوادم میگن تهران نرو ...درخواست مشاوره
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  همچنین میدونن من یه آدمی هستم یه کم وسواسی و حساس که شاید زندگی خوابگاه با بعضی پسرا یه کم سخت باشه و....

شما پسری ؟؟؟؟؟؟Exclamation خدا شاهده فکر کردم دختری ؟ البته قصد توهین و ... ندارم ، به خدا . مرد مؤمن بلند شو برو تهران... ینی چی حساسم ؟؟؟؟؟ فردا رفتی سربازی میخوای چی کنی ؟؟؟؟؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  آیا مسائلی مثل غذا و اینا حله چون من یکی که اصلا اهل آشپزی نیستم...

این جمله ات که واقعا داغونم کردم؟؟؟؟؟ Angry پس ینی اگه کسی واست غذا درست نکنه از گشنگی طلف میشی دیگه؟؟؟؟؟ مادر مگه کُلفَتِ خونست که همش اون غذا درست کنه....Angry انصافا ناراحت شدم... حالا هر چقدر میخوایید منفی بدید و شما هم ناراحت بشید ولی من حرف خودمو زدم ، یا علی
۲۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf , rasoul67 , slinda , goleyas2010 , Amoojan , masoudalmas , Fatemeh
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  همچنین میدونن من یه آدمی هستم یه کم وسواسی و حساس که شاید زندگی خوابگاه با بعضی پسرا یه کم سخت باشه و....

شما پسری ؟؟؟؟؟؟Exclamation خدا شاهده فکر کردم دختری ؟ البته قصد توهین و ... ندارم ، به خدا . مرد مؤمن بلند شو برو تهران... ینی چی حساسم ؟؟؟؟؟ فردا رفتی سربازی میخوای چی کنی ؟؟؟؟؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  آیا مسائلی مثل غذا و اینا حله چون من یکی که اصلا اهل آشپزی نیستم...

این جمله ات که واقعا داغونم کردم؟؟؟؟؟ Angry پس ینی اگه کسی واست غذا درست نکنه از گشنگی طلف میشی دیگه؟؟؟؟؟ مادر مگه کُلفَتِ خونست که همش اون غذا درست کنه....Angry انصافا ناراحت شدم... حالا هر چقدر میخوایید منفی بدید و شما هم ناراحت بشید ولی من حرف خودمو زدم ، یا علی
حق دارین اینطور بگین ولی اینا هیچی مهم نیست . اصلش را گفتم که یه قضایایی شنیدم تو خوابگاههای تهران که واقعا دلسرد شدم منظورمو خودتون میگیرین چی میگم وگرنه منظورم از حساس بودن اینه که نمیتونم بعضی آدمها که خرده شیشه زیادی دارن را تحمل کنم.... مسئله غذا را من باب شوخی گفتم مگه ندیدین :دی گذاشتم آخرش ... کاش فقط مشکل دانشگاههای تهران غذا بود..... ولی در کل خیلی بد شنیدم امیدوارم بچه های ارشد تهران یه کم دلداری بدن که تا اون حدا هم نیست این چیزا....

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
فکر کردم دختری استارتر...
پس فردا بخوای متاهل بشی چطور می خوای با سختی ها زندگی بسازی؟؟؟
اگه اینطوره پس سربازیت رو می خوای چیکار کنییی؟
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  فکر کردم دختری استارتر...

نمیدونم چطور منظورمو منتقل کنم . خوابگاههای تهران خیلی بد ازش شنیدم از برخی لحاظ که نه غذاست و نه تمیزی و نه ... اینا همش بهانست تا سر صحبت را وا کنم . نمیدونم گرفتین منظور من چیه یا نه . بعضیا تو دلما خالی کردن از بس که چیزایی گفتن در مورد خوابگاهها که هیچی . منتظرم یکی پیدا بشه یه کم امید بده که واقعا اینطوری نیست ....

۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  فکر کردم دختری استارتر...

نمیدونم چطور منظورمو منتقل کنم . خوابگاههای تهران خیلی بد ازش شنیدم از برخی لحاظ که نه غذاست و نه تمیزی و نه ... اینا همش بهانست تا سر صحبت را وا کنم . نمیدونم گرفتین منظور من چیه یا نه . بعضیا تو دلما خالی کردن از بس که چیزایی گفتن در مورد خوابگاهها که هیچی . منتظرم یکی پیدا بشه یه کم امید بده که واقعا اینطوری نیست ....
چی گفتن تو خوابگاها؟؟؟؟ گفتن ادم سلاخی می کنن؟ گفتن شیره کش خونه راه انداختن؟ گفتن بساط فسق و... راه انداختن؟
بگو دیگه زن نیستی که اینقدر ... بازی درمیاری
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
شما الگوی خودت رو اینهمه دکتر و مهندسی که از دانشگاه های تهران فارغ التحصیل شدن رو قرار بدید... انشاالله که مشکلی پیش نمیاد. من تضمین می کنم که بهتون خوش بگزره... شبا با دوستاتون میرید قدم میزنید تا ۳-۴ صبح... Big Grin فردا صبحش سر کلاس چرت میزنید... Big Grin . شما به جای اینکه اینهمه بد بین باشید بهتره چیزای خوبش رو هم ببینید : از جمله سطح علمی دانشگاه ، مدرکی که قراره بگیری، موفقیت های شغلی که ممکنه تو طول تحصیل براتون پیش بیاد و پایتخت نشینتون کنه... همین دیروز یکی بهم پیشنهاد داد که بیا اینجا پیش ما کار کن (تو تهران).... فقط که نباید خوابگاه و چند تا حرفی که اینون اون میزنن رو گوش داد... شما بیا تهران (البته اگه خودم قبول شم تهران) من خودم واست نیمرو درست میکنم... Big Grin بابت صحبت تند هم عذر خواهی میکنم گرچه گفتم که اصلا نیت بدی ندارم .یا علی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fatemeh
ارسال: #۱۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط vidami.)
آقای محترم اینقد سخت نگیر برو تهرون پیشرفت کن. درسته که صنعتی اصفهان دانشگاه خیلی خوبیه اما جای شما دانشگاه تهرانه. سختی باعث میشه پیشرفت کنی. آینده مهمتره از ۱ سال سختیه.
به قول معروف ۱ سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره!!!!! Wink
ایشالا موفق باشین.
۳
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
ببین دوست عزیز، ۷۶ هوش یینی سه تا دانشگاه برتر، ینی شریف، ینی دانشگاه تهران، ینی امیرکبیر. این اسم‌ها توی دنیا واسه کار و تحصیل ینی من آدم کاردرستی هستم، ینی قبولم داشته باشید. تو دنیا خیلی چیزای بدتر از خوابگاه‌های دانشگاه‌ها اتفاق می‌افته! همین بیرون توی شهر اتفاقاتی می‌افته که تو خوابگاه عمرا بیفته ، امن تره باور کن Smile) :دی
حرفم اینه که نگاه کن کجای دنیا می‌خوای واستی، ارزشات چی هستن، و چقدر جنگیدن با کثیفی زندگی و آلوده نشدن برات مهمه ... ! اگه مهم بود، شرایط رو برای خودت به وجود بیار ... برو و سالم برگرد Smile
موفق باشی.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , pooyaa
ارسال: #۱۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ
خیلی ممنون دوستان یه کم امید دادن بهم . آخه واقعیتش چند نفری خیلی دلم را خالی کردن. ممنون کلی پشیمون شده بودم اصلا افسرده بودم.قبلش هم گفتم آدم خیلی خشک و مقدسی نیستم ولی بعضی چیزا تحملش سخته دیگه که امیدوارم کم باشه . ولی جدی اگه حرف یکی از دوستان همین بحث که میگه خوابگاه شریف خوب نیست و ۴ تا لایک هم خورده درست بشه شریف را بیخیال شم برم سراغ امیر کبیر و تهران...!!!!!

۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
اتفاقا نظر من اینه که شما حتما برید تهران با این اوصافی که از خودتون گفتید برای آیندون هم بهتره.من با دوستان خوابگاهیم در ارتباطم و دیدم که روزی که به خوابگاه میان و روزی که از دانشگاه فارغ التحصیل میشن ۱۸۰ درجه واقع بینانه تر و به قول خودمون بزرگتر شدن.
البته با این هم موافقم که در خوابگاه باید یک سری از چیز ها رو نادیده بگیری و هر چیزی رو هم که دیدی باید فکر کرده قبول کنی.در واقع تو خوابگاه هم می تونی به اطلاعات خوبت اضافه کنی و مرد بشی و هم میتونی بزنی جاده خاکی.سعی کن تو خوابگاه چندتا دوست خوب پیدا کنی اون وقت وقتی خواستی فارغ التحصیل بشی می بینی که علاوه بر اینکه اطلاعات بالایی در زمینه رشته خودت داری در زندگیت هم آگاه تر و پخته تر شدی.
خلاصه خوابگاه ها گاها بچه تحویل می گیرن مرد تحویل میدنBig Grin
۶
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
۷۶ هوش
حرفهای همه دوستان متین و درست اما خداییش خودتون ببینین الان تو تمام کسایی که برای این بحث نظر دادن فقط یکیشون خوابگاهی تهران بوده که اونم حسابی داره میناله و میگه اذیت شده. من منتظر کسایی هستم که خوابگاه دانشگاه های تهران بودن و بیان نظر بدن چون دورادور همه میگن خوبه و مشکلاتش را میشه نادیده گرفت ولی مهم کساییه که اونجا هستن.

۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۱۶ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close