زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۷۶ هوش، تا کجا ارزش داره تهران را بزنم؟!!!

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
۷۶ هوش
اینکه نگرانی نداره خودت هم اتاقیات انتخاب میکنی راضی نبودی اتاقت عوض میکنی. خوابگاه، هم اتاقی خوب باش دیگ همه چی حل. البته درست که خوابگاه مثل خونه نمیش ولی خب اگه به خاطر مسائل خوابگاه، تهران نمیزنی اشتباه میکنی همش که نمیخوای تو خوابگاه باشی خونه هم میتونی بری سختیشم ۱ سال اول تموم میش
موفق باشید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط irisadaf.)
۷۶ هوش
بعد از کلی تحقیق نظرم این شدSadفقط بگم بهم نخندین بگین با ۷۶ که هوش شریف نمیاری که زدی .. من سهمیه شاگرد اولی هم دارم شاید بتونم بیارم )
۱- هوش شریف
۲- هوش تهران
۳- هوش صنعتی اصفهان
۴- هوش اصفهان
....
دوستان نظرتون چیه؟ آخه دیگه واقعا ارزش نداره برای علم و صنعت و شهید بهشتی و خواجه نصیر اصفهان را ول کنم درسته بازم اونا از صنعتی اصفهان بالاترن ولی فکر نکنم دیگه ارزش چندانی داشته باشه . امیرکبیر هم نمیزنم چون گفتن ترم اول به هیچ عنوان خوابگاه نمیدن ( آخر دفترچه را بخونین) و اینکه موندم ۳ و ۴ ترتیبش درسته یا جابجا کنم ؟ ممنون!!!

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: ۷۶ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  امیرکبیر هم نمیزنم چون گفتن ترم اول به هیچ عنوان خوابگاه نمیدن ( آخر دفترچه را بخونین) ...

مهندس آدرس دقیق میدی منم برم بخونم ؟ بابا کلا تو رشته ی نرم افزار ۳ نفر میگیره اونم میخواد خوابگاه نده؟؟؟؟؟؟ واقعا که شورشو درآوورد...
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
امروز اینقدر از خوابگاههای شریف بد شنیدم که اعصابم دوباره ریخته به هم.... میگن طرشت ۳ که داغونه و خیلی کثیفه پر از انواع حشرات.... شوریده هم که از همه بدتر شاید یه کم وزوایی خوب باشه که اونم دوره .همشونم ۸ نفره و ۱۰ نفره و شلوغ که نمیشه شبای امتحان درس خوند....غذاهاشون افتضاحه...... خوابگاهها شام خبر نیست گاهی اوقات .... پنج شنبه و جمعه هم خبری از غذا نیست..... سرویس خوابگاهای دور به دانشگاه را کم کم میخوان بردارن سال پیش هم داغون بوده...... یعنی داغونما داغون..... یکی میگه هر هفته زورگیری و دزدی میشه.... میگن تو خوابگاهها یه عده هستن سیگاری نمیذارن بخوابی..... فقط و فقط میگن خوابگاهای دکتراش خوبه بقیش افتضاحه.....
خداییش یکی پیدا شه امیدواری بده........ دیگه کم کم به این نتیجه میرسم فقط صنعتی اصفها ن واصفهان را بزنم و تموم . تهران هم مال خود تهرونیهاست نه مال شهرستانیها

۳
۳
ارسال: #۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
امیرکبیر همیشه میگن خوابگاه نمیدن ولی میدن. نمیتونن ندن. ولی خب ترم اول یکم سخت میگذره. یکم حالا سختی بکشه آدم بد نیس.
دخترا دارن میرن خوابگاه، خداییش ضایس!! مردی دیگه این حرفا چیه.نگو این حرفا رو آقا. امیرکبیرم بزن. ای بابا!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ق.ظ
کسی از بچه ها آمار این پانسیون ها رو داره ؟ از نظر قیمت ، کیفیت ، شلوغی ...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
پسر این مدلی ندیده بودم :دی
بابا همه دارند میرند خوابگاه!!!! مگه فقط از تو در اومده؟:دی
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ق.ظ
ببین اگر قراره سر هرچی اینهمه حساسیت نشون بدی، ببین دلت با چی راضی میشه، اگر واقعا احساس تحمل حتی یکساله رو نداری اصفهان بمون.چه عیبی داره.اونجام برا خودش وزنی داره. تو با این روحیت حتی پری او نجارم دیو میبینی.........واقعا میگم.ببین کجا آرامش روانی داری
۴
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط ms92.)
RE: ۷۶ هوش، تا کجا ارزش داره تهران را بزنم؟!!!
به نظر من اگه انقدر سردرگم شدید، بهتر بود خودتون توو این مدتی که برا انتخاب رشته وقت بود می رفتید تهران، هم با امکانات و محیط شریف و تهران آشنا می شدید، هم به خوابگاه ها سری می زدید و از نزدیک می دیدید.
هیچ کس جای شما نیست و نمی تونه تصمیم بگیره، باید ببینید چقد توو روحیتون تاثیر می ذاره.
درسته که بعضیا در پاسخ بهتون گفتن که سختی رو تحمل کنید، اما اگر وسواس دارید و حساس هستید، ممکنه این تحمل سختی ها برای شما خیلی گرون تموم بشه،
ممکنه تفاوت این دانشگاه ها و اصفهان از ۱ تا ۱۰۰ ، ۱۰ باشه، ولی رنج و عواقبش برای شما ۱۰۰ باشه!!! باید ببینید برای شما کدوم بهتره.

نکته ی دیگه اصلا نمیشه محیط خوابگاه دخترا رو با خوابگاه پسرا مقایسه کرد، خیلی از مسایلی که بین آقایون توو خوابگاه ها رواج داره اونجا نیست. پس این جور مقایسه ها بی معنیه! "لطفا" به جای گمراه کردن ، درست راهنمایی کنید!!!!!

شما فقط از مانشتی ها اطلاعات بگیرید، اما نخواید که براتون تصمیم بگیرن، امیدوارتون کنن یا ناامیدتون کنن.
پیشنهاد دیگه هم که دارم اینه که اگر از نظر مالی مشکلی ندارید، می تونید یه آپارتمان ۴۰ متری در تهران رهن کنید، این جوری آرامش بیشتری دارید.
۲
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ)ms92 نوشته شده توسط:  به نظر من اگه انقدر سردرگم شدید، بهتر بود خودتون توو این مدتی که برا انتخاب رشته وقت بود می رفتید تهران، هم با امکانات و محیط شریف و تهران آشنا می شدید، هم به خوابگاه ها سری می زدید و از نزدیک می دیدید.
هیچ کس جای شما نیست و نمی تونه تصمیم بگیره، باید ببینید چقد توو روحیتون تاثیر می ذاره.
درسته که بعضیا در پاسخ بهتون گفتن که سختی رو تحمل کنید، اما اگر وسواس دارید و حساس هستید، ممکنه این تحمل سختی ها برای شما خیلی گرون تموم بشه،
ممکنه تفاوت این دانشگاه ها و اصفهان از ۱ تا ۱۰۰ ، ۱۰ باشه، ولی رنج و عواقبش برای شما ۱۰۰ باشه!!! باید ببینید برای شما کدوم بهتره.

نکته ی دیگه اصلا نمیشه محیط خوابگاه دخترا رو با خوابگاه پسرا مقایسه کرد، خیلی از مسایلی که بین آقایون توو خوابگاه ها رواج داره اونجا نیست. پس این جور مقایسه ها بی معنیه! "لطفا" به جای گمراه کردن ، درست راهنمایی کنید!!!!!

شما فقط از مانشتی ها اطلاعات بگیرید، اما نخواید که براتون تصمیم بگیرن، امیدوارتون کنن یا ناامیدتون کنن.
پیشنهاد دیگه هم که دارم اینه که اگر از نظر مالی مشکلی ندارید، می تونید یه آپارتمان ۴۰ متری در تهران رهن کنید، این جوری آرامش بیشتری دارید.
خیلی ممنون . تصمیم نهاییم را گرفتم اول شریف را زدم بعد اصفهان را ....
اگه شریف که رفتم دیدم وضع خوابگاهها خیلی داغونه سریع میرم تو فکر انتقالی به اصفهان . نمیدونم سریع قبول میکنن یا نه ولی میگن میشه

۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
حسن خطرناکه حسن خطرناکه
مواظب باش دوشواری میفتی...
۱
۲
ارسال: #۲۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  حسن خطرناکه حسن خطرناکه

یعنی میگی انتقالی راحت نمیدن ؟ از شریف به اصفهان نمیتونن بدن؟!!!!

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
به نظر من که اول شریف بزن ،
۲/ تهران
۳/امیرکبیر
۴/صنعتی اصفهان
۵/اصفهان

شریف اگه بدترین خوابگاهها رو هم داشته باشه ، که نداره ( از خیلی از دانشگاهها بهتره )
و تهران و امیر کبیر هم حتی اگه خوابگاه نداشته باشه

بازم ارزش رفتن دارند ، البته اگه به فکر ادامه تحصیلی...
ضمنا مگه کارشناسی میخوای بری که اینقدر فکر خوابگاهی !!!
نهایتا تو یه ترم قراره ۱۲ واحد بگیری (۴ تا درس___ ترم اول که نهایتا ۹ واحد ) ، از اصفهان تا تهران هم که دو قدم راهه ، بعد کلاس اگه خیلی بهت سخت میگذره برو خونه ...
۱۲ واحد یعنی ۱۲ ساعت در هفته کلاس.اوکی ؟؟؟
(ضمنا اگه احیانا شانسی رتبه ات این شده و قصد ادامه تحصیل نداری و فقط میخوای یه مدرک کارشناسی ارشد بگیری و استخدام بشی برو همون شهر خودتون و اصلا به فکر اینطور دانشگاهها نباش ...)

انجمن تخصصی دلفی ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  حسن خطرناکه حسن خطرناکه

یعنی میگی انتقالی راحت نمیدن ؟ از شریف به اصفهان نمیتونن بدن؟!!!!
صادقانه می گم الان اینکه من گفتم یه متلک بود
واقعا ... رو بردی پسری گفتن دختری گفتن
از حشره میترسی از سیگار می ترسی از دزد میترسی گشنگی تشنگی نمی خوای بکشی
۲
۱
ارسال: #۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ)aboualfazl نوشته شده توسط:  به نظر من که اول شریف بزن ،
۲/ تهران
۳/امیرکبیر
۴/صنعتی اصفهان
۵/اصفهان

شریف اگه بدترین خوابگاهها رو هم داشته باشه ، که نداره ( از خیلی از دانشگاهها بهتره )
و تهران و امیر کبیر هم حتی اگه خوابگاه نداشته باشه

بازم ارزش رفتن دارند ، البته اگه به فکر ادامه تحصیلی...
ضمنا مگه کارشناسی میخوای بری که اینقدر فکر خوابگاهی !!!
نهایتا تو یه ترم قراره ۱۲ واحد بگیری (۴ تا درس___ ترم اول که نهایتا ۹ واحد ) ، از اصفهان تا تهران هم که دو قدم راهه ، بعد کلاس اگه خیلی بهت سخت میگذره برو خونه ...
۱۲ واحد یعنی ۱۲ ساعت در هفته کلاس.اوکی ؟؟؟
(ضمنا اگه احیانا شانسی رتبه ات این شده و قصد ادامه تحصیل نداری و فقط میخوای یه مدرک کارشناسی ارشد بگیری و استخدام بشی برو همون شهر خودتون و اصلا به فکر اینطور دانشگاهها نباش ...)

سلام
یه سوال مشاوره ای دارم ؟
شما که تو فکر ادامه تحصیل هستی هدفت از اول چی بود ؟ پول ،علم ، خارج ، کار ....؟ یا مثلا موضوع خاصی برای تحقیق مد نظرت هست که دوست داری اون رو کامل کنی.
میخوام بدونم تا شاید برای من هم انگیزه ای درست بشه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close